Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6220 Classic


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οταν περναω κωδικο για ενα προγραμμα πλοηγησης δεν μπορω να γραψω γραμματα,μονο αριθμους,αλλα ο κωδικος περιεχει και γραμματα!Πως θα το γυρισω να γραφει και γραμματα?:mad:

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 984
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα, ο πατερας μου εχει αυτο το κινητο 6200 slide δεν βρηκα τοπικ για το αντιστοιχο κινητο και ειπα να ρωτησω εδω ή αν πρεπει καπου αλλου σας παρακαλω πειτε μου.

Λοιπον θελει να περασει καποια παιχνιδακια πως μπορει γιατι wifi και mobile internet δεν εχει...ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Θα αξιοποιησω ενα 6220 σαν επαγγελματικο, τουλαχιστον προσωρινα, επειδη περασα το τελευταιο firmware δεν μπορεσα να το χακαρω, αλλα τελικα βρηκα ολες τις εφαρμογες που ηθελα σε signed εκδοση οποτε μικρο το κακο...

 

Δυο ερωτησεις:

α) Επειδη βρηκα ενα ωραιο custom firmware που ειχε αρκετες διορθωσεις, αλλα αγγλικο, υπαρχει τροπος να περασω ελληνικα, μονο την γλωσα, οχι το firmware? Μαλλον οχι φανταζομαι...

β) Απο αντροηντ πως θα περασω τις επαφες στο νοκια? Εκανα αρχειο τοσο απο το gmail, τοσο απο το κινητο, αλλα στο suite δεν τα αναγνωριζει καν, ενω το outlook μονο την πρωτη επαφη! Στο ιντερνετ λεγανε κατι περιεργα μεσω facebook ή εξωτερικου σαητ πιο νορμαλ δεν γινεται??

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Περιεργως την λυση για τις επαφες εδωσε η ΣΙΜ! Με καποιες μικρες διορθωσεις αφου ονομα και επωνυμο απο αντροηντ το εμφανιζε ολο σαν επωνυμο, ενω σπιτι-κινητο δεν χαθηκαν απλα εμφανιζονται ως κινητα και τα δυο.

 

για το firmware μπορουμε να κανουμε κατι ή δεν γινεται να περαστουν ελληνικα χωρις αλλαγη firmware

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδια παραγγειλα μια οθονη απο το ebay και μου εμφανιζει ετσι τα γραμματα...

http://i1082.photobucket.com/albums/j373/giannisj5/DSC_0063.jpg

http://i1082.photobucket.com/albums/j373/giannisj5/DSC_0067.jpg

γιατι συμβαινει αυτο? επειδη ειναι προβληματικη η οθονη ή επειδη υπαρχουν διαφορα ειδη οθονης για το 6220?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

καλημερα.

Πηγα σημερα να κανω αναβαθμιση στο 6220, και κατα τη διαρκεια της διαδικασιας συνεβησαν τα εξης:

- κολλησε στο σημειο που απεμεναν 6 λεπτα ακομα για την ολοκληρωση

- κατοπιν μου εβγαλε μηνυμα για ''αποκατασταση συσκευης''. Ακολουθησα ΑΚΡΙΒΩΣ τα βηματα και ειχα 2 επιλογες: ΟΚ για συνεχεια ή ΑΚΥΡΩΣΗ για διακοπη διαδικασιας. Εκανα ΟΚ .... τιποτα... Μετα ΑΚΥΡΩΣΗ.. παλι τιποτα..

- Τωρα εμεινε με ασπρη οθονη και δονειται οταν παω να το ανοιξω... ΔΕΝ ανοιγει καθολου... Ουτε με hard reset..

 

Υπαρχει λυση ??

 

ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ: ... ΑΝ το παω σε Nokia καταστημα... αυτοι μπορουν να το επαναφερουν ???..

 

Ας μου απαντησει καποιος αν ξερει !! Ευχαριστω!!

Edited by antonio_r
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ποο το 2ο μου αγορασμένο κινητό... βέβαια το διάλυσα. Πρώτο είχα ένα ασημί σάμσουνγκ με πορτάκι.

 

Περιόδος Λειτουργίας : 30/12/2008 - 16/12/2011

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

2 χρόνια μετά :)

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά.

 

Υπάρχει περίπτωση να έχει κανείς στο PC του το rm-328 0557012 firmware?

Μετά από πολλά χρόνια έσπασε η μητέρα μου το κινητό της και της πήρα ένα refurbished από ebay αλλά δεν έχει μέσα Ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...