Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6220 Classic


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κινητο ειναι καινουριο.

Ξερει κανεις τι τυπους αρχειων themes υποστηριζει? του βαζω .sis και δεν τα αναγνωριζει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 984
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το κινητο ειναι καινουριο.

Ξερει κανεις τι τυπους αρχειων themes υποστηριζει? του βαζω .sis και δεν τα αναγνωριζει.

 

Καλοριζικο τοτε ! :)

Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 3rd Edition Platform FAQ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253351#post2253351

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Xε χε χε χε χε,τελικα το 6220c μου τσαμπα πηγε ταξιδακι εξωτερικο αφου ειναι μη επισκευασιμο (στο ζουμ του βιντεο θολωνε εντονα μετα την αναβαθμιση) και μεχρι την παρασκευη θα με ειδοποιησουν να παραλαβω το....σφραγισμενο(τροπος που λεγειν,νομιζω σου δινουν την μπαταρια σου απο το προηγουμενο οπως και το πισω καλυμα,αυτο θυμαμαι σε παρομοια περιπτωση με Κ750i).

Kαι το ειχα αγορασει απο μαγαζι.....ανταλαγων(αψογο)120 ευρω και 2 παλια κινητα.....

Καλα μας μπηκε το καλοκαιρακι,θα παραγκωνισω το σπαστικο σε μερικα θεματα renoir,μου ελειψε το sybian......

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα εχω στα χερια μου το nokia 6220 και θελω να μου προτεινετε τα καλυτερα προγραμματα, παιχνιδια, θεματα και οτι αλλο πιστευετε οτι πρεπει βαλω στο νεο μου κινητο. (πιο πολυ ενδιαφερομαι για προγραμματα)
Link to comment
Share on other sites

[highlight]Διαβασε[/highlight] ολο το μηνυμα που σου δωθηκε εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2805303#post2805303

 

Καλοριζικο και καλο διαβασμα!!!

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

[highlight]Διαβασε[/highlight] ολο το μηνυμα που σου δωθηκε εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2805303#post2805303

 

Καλοριζικο και καλο διαβασμα!!!

 

Το διαβασα και τωρα postαρα εδω για να ζητησω προγραμματα, γιατι στο θεμα [ΕΠΙΣΗΜΟ] Εφαρμογές Symbian OS v9.1, v9.2, v9.3 - Μέρος ΙΙ εχει παρα πολλες σελιδες και δεν μπορω να τις διαβασω ολες...

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να διαβάσεις όλες τις σελίδες των εφαρμογών.

Σε κάθε θέμα υπάρχει η επιλογή πάνω-πάνω Αναζήτηση σε αυτό το Θέμα. Αυτή είναι η λύση.

Κανείς δεν ζητάει να διαβάσεις μια προς μια όλες τις σελίδες.

Επίσης να λάβεις σοβαρά υπόψη σου το μήνυμα περί εύρεσης εφαρμογών κλπ στο FAQ.;)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση, μεχρι χτες αν εβαζα μουσικη στην αρχικη οθονη (στην αναμονη) μου εδειχνε ποιο τραγουδι παιζει. Τωρα εβαλα μουσικη και δεν δειχνει κατι τετοιο. Εψαξα και στις ρυθμισεις αλλα δεν βρηκα τπτ.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως απενεργοποιήσες ή άλλαξες την ενεργή αναμονή με τις συντομεύσεις; Αν όχι, κανε μια επανεκκίνηση στην συσκευή σου.
Link to comment
Share on other sites

Εξυπηρετηση νοκια (θεος φυλαξει)

7/5 το πηγα αλιμο,το στειλανε στο εξωτερικο και ειπανε οτι δεν επισκευαζεται και θα γινει αντικατασταση συσκευης.

Μολις στις 5/6 πηρα εγω τηλεφωνο,οχι πρωτη φορα,και εμαθα οτι ειναι ετοιμο(αν δεν επερνα?)

Ξεκιναω 3 το απογευμα για αλιμο και στις 4 παρα ημουν βουλα(πολυ κοντα) περνω τηλ και ενημερωνω οτι ισως φτασω λιγο μετα τις 4(που κλεινουν) και η απαντηση οτι κλεινουμε 4,και πεφτουν τα συστηματα και ειναι ανωφελο να παω.

Μαλλον πρεπει να περασει στρογγυλος μηνας για να κανει κατι η νοκια......

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα σημερα και το μονο που με φρικαρει οτι ο ηχος ειναι πολυ ξυλινος,ψευτικος.

Δεν υπαρχει περιπτωση να ηταν ετσι!

Περιεργο......

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Από το ηχείο εννοείς ή από τα ακουστικά; Μήπως πείραξαν καμία ρύθμιση στον ισοσταθμιστή ή στις ρυθμίσεις ήχου;
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται. Κάποτε αυτό το έκανα με το message storer αλλά έχω πάρα πολύ καιρό να ασχοληθώ. Για ψάξτο λίγο.
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται. Κάποτε αυτό το έκανα με το message storer αλλά έχω πάρα πολύ καιρό να ασχοληθώ. Για ψάξτο λίγο.

 

φιλε μου το δοκιμασα το message storer αλλα το κακο ειναι οτι τα αποθηκευει ή ως txt ή ως csv δηλαδη στο excel και με πολλα κομματα και τελειες πραγμα που τα κανει δυσαναγνωστα.αυτο που εψαχνα εγω ειναι κατι αναλογο με αυτο που γινεται με se και το myphone explorer που στα αποθηκευει ομορφα και ωραια στο word. θα το ψαξω κιαλο και αμα βρω κατι σας το λεω.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε μπας και λειτουργεί αυτό. Απαιτεί χακαρησμένη συσκευή.

 

Αλλιώς μόνο στο αθόρυβο δεν ακούγεται.

 

 

Edit:

Σωστά, δεν το θυμόμουνα αυτό.;)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε μπας και λειτουργεί αυτό. Απαιτεί χακαρησμένη συσκευή.

 

Αλλιώς μόνο στο αθόρυβο δεν ακούγεται.

 

 

Στο δικο μου και στο αθορυβο κανει ηχο, εοισης κατεβασα το ζιπ για να γινει αθορυβο αλλα οταν το συνδεω με τον υπολογιστη δεν εμφανιζει το

E/patches

Link to comment
Share on other sites

Άστο.. κάνε αυτό που λέει ο mylw_4 ακριβώς αποπάνω.

Είναι πιο εύκολο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να αφαιρέσω τον ήχο που κάνει όταν τραβάω φωτογραφίες?

 

Aλλη μια λυση ειναι η εφαρμογη camera FX.

Τραβαει φωτο στα 2mpx ΚΑΙ ΑΘΟΡΥΒΑ,ενω εχει παρα πολλα εφε εικονας.....

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Μετεφερα εικονες απο το pc στο κινητο μεσω bluetooth.

Ξαφνικα το κινητο κολαει,για την ακριβεια δεν μπορω να μπω στα μηνυματα να δω τις εικονες που εστελνα.

Κανω επανεκινηση και διαπιστωνω οτι σαν να εγινε φορματ στο κινητο(!!!!),το μωβ θεμα,οι δικοι του ηχοι,η δε μπαταρια απο 100% πηγε στο 50%.

Μαλλον η καρτα κατι επαθε.

sandisc ειναι.Την αλλαξα με του παροπλισμενου renoir,επισης 4gb,που βλεπω οτι αναφερεται ως ultra mobile.....

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως το περιγραφείς, δεν φαίνεται ότι πρόκειται για πρόβλημα της κάρτας. Χάθηκαν όλες οι φωτο που μετέφερες;
Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποιος τρόπος η μπαρα με την ημερομηνία και την ώρα (απ την εξοικονομιση ενέργειας) να φαινεται συνέχεια οταν δεν χρησιμοποιείται το κινητο και όχι για λίγο μόνο??
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...