Jump to content

[Επίσημο] Nokia N78


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πλακέτα για το Ν78 που μπορώ να βρώ γιατί μου έκανε μπάνιο!Αναφέρομαι για την μέσα την πλακέτα και όχι την πλακέτα πληκτολογίου!
Link to comment
Share on other sites

e-bay λογικα θα βρεις, αν και οταν εψαχνα παλιοτερα δεν ειχα βρει κατι καλο...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Όλο βρίσκω πλακέτες πληκτρολογίου!Ή δεν ψάχνω εγώ σωστά ή δεν υπάρχει!
Link to comment
Share on other sites

δε βρηκα τιποτα :/ παντως παιδια τι λετε, να το αλλαξω χρωματακι???

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Όλο βρίσκω πλακέτες πληκτρολογίου!Ή δεν ψάχνω εγώ σωστά ή δεν υπάρχει!

 

Δεν υπαρχει. Ψαξε για κανενα μεταχειρισμενο. Λογικα αν εκανε μπανιο θα χαλασαν και αλλα πραγματα, οποτε δεν σε συμφερει να αλλαξεις τιποτα,

 

δε βρηκα τιποτα :/ παντως παιδια τι λετε, να το αλλαξω χρωματακι???

 

Η ιδια η σελιδα εχει μια εικονιτσα που γραφει

http://i681.photobucket.com/albums/vv177/unclemartin_z/classic/notoriginal.jpg

σκεψου δηλαδη για να το λενε και οι ιδιοι...

Edited by impreza_sti
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δε βρηκα τιποτα :/ παντως παιδια τι λετε, να το αλλαξω χρωματακι???

Αν το πάρεις και είναι καλό πάντως πες το μας να το πάρουμε και εμείς ;)

Link to comment
Share on other sites

εχει και αλλα enema ! μπορει να ειναι καλυτερα ;) παντως το σωμα δε θα το αλλαξω αν και εχει κατι σημαδακια αν δεν ειναι καλο (εξαλλου το νεο που με εδωσε η Νοκια δεν εχει καμια σχεση με το παλιο σε ποιοτητα κατασκευης, δεν ειναι το ιδιο δεμενο) παντως μου αρεσει πολυ :) βεβαια ισως κανω ασπρο το δευτερο που εχω και εχει και σπασμενη οθονη σε ενα σημειο, μη χαλασω το κανονικα :O

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Καλήσπερα,μολις εκανα update το n78 απο το επισημο λογισμικο της nokia και ξαφνικα την επομενη στιγμη δεν λειτουργουσε.μου ανοιγει μια μαυρη οθόνη και ειναι στην δονηση συνεχως και μετα κλεινει.τι επαθε;;υπαρχει καποιος τροπος να το σωσουμε???:help::help::what: Edited by impreza_sti
Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Γεια σας και απο μένα φιλοι του symbian και του n78. Ψάχνοντας ενα συρτάρι χτες βρήκα το n78 μαζί με τον φορτιστη του.Το φορτισα κανονικά, άνοιξε αλλά μου ζήτησε κωδικό κλειδώματος που ουτε καν τον θυμάμαι..Τι ήθελα και τον εβαζα και γω? Υπάρχει καμια λυση? Θα ήθελα να το χρησιμοιησω να πω την αλήθεια, να φύγω λίγο απο το android και τα αλλά λειτουργικά.Για πείτε μου εσείς οι γατοι, περιμένω βοήθεια.
Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που δεν τον έχεις αλλάξει ο default κωδικός είναι 12345. Αλλιώς ρίξε μια ματιά εδώ Εύρεση κωδικού ασφαλείας σε συσκευές Nokia ή απευθύνσου σε κάποιο service.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση, αλλα δυστυχως δεν λειτουργει κανενας τροπος μιας και ειναι κλειδωμενο, δεν μπαινει στο μενου και δυστυχως δεν το αναγνωριζει ουτε ο υπολογιστης. Οποτε μονοδρομος η επισκεψη σε καποιο μαγαζι. Φυσικα διαβασα και ολο το θεμα για το ξεκλειδωμα συσκευης νοκια αλλα ολοι λενε για τα nokia shop που δυστυχως δεν υπαρχουν πια. Μπορειτε να μου προτεινετε καποια αλλη λυση, καποιο αλλο μαγαζι ισως αλλα ποιο?

Σας ευχαριστω πολυ και παλι, εχω κολλησει θα ηθελα να το χρησιμοποιησω και παλι το n78 μου..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση, αλλα δυστυχως δεν λειτουργει κανενας τροπος μιας και ειναι κλειδωμενο, δεν μπαινει στο μενου και δυστυχως δεν το αναγνωριζει ουτε ο υπολογιστης. Οποτε μονοδρομος η επισκεψη σε καποιο μαγαζι. Φυσικα διαβασα και ολο το θεμα για το ξεκλειδωμα συσκευης νοκια αλλα ολοι λενε για τα nokia shop που δυστυχως δεν υπαρχουν πια. Μπορειτε να μου προτεινετε καποια αλλη λυση, καποιο αλλο μαγαζι ισως αλλα ποιο?

Σας ευχαριστω πολυ και παλι, εχω κολλησει θα ηθελα να το χρησιμοποιησω και παλι το n78 μου..

Nokia Care υπάρχουν, nokia shop όχι.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
καλησπέρα σε όλους.σήμερα χρησιμοποιήσα το παροπλισμένο για πολύ καιρό N78 που έχω.το άνοιξα,όλα δουλεύουν κομπλέ,αλλά έχει ενα θεματάκι.τα πλήκτρα μένουν πάντα αναμμένα,ακόμη και όταν είναι κλειστό το τηλέφωνο με αποτέλεσμα η μπαταρία να ξεφορτίζεται πολυ γρήγορα.υπάρχη κάποια ρύθμιση;όποιος γνωρίζει ας ρίξει τα φώτα του
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Αν βρεθεί καινούργιο.

 

Υπάρχουν κάποιες λειτουργίες που δεν θα δουλεύουν;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω. Το δικό μου ακόμα δουλεύει μια χαρά, 7 χρόνια μετά :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Για καινουργια μπαταρια από που θα επιλεγατε; και ποια;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...