Jump to content

[Επίσημο] Nokia N78


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα!Εδω και λιγες μερες δεν μπορω να στειλω μηνυμα..Επιλεγω δημιουργια νεου και βγαινει μια εντολη "Ανεπαρκης μνημη για την ενεργεια αυτη διαγραψτε δεδομενα πρωτα"..Εσβησα καποια μηνυματα αλλα και δεδομενα απο τη μνημη του κινητου αλλα τιποτα... ααααααααα:p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια το κινητο εχει ηχογραφηση συνομιλιας, ανοιχτη ακροαση, και flight mode;

Ναι έχει και από τα 3. Τα τεχνικά του χαρακτηριστικά υπάρχουν και στην πρώτη σελίδα του θέματος, ρίξε μια ματιά.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας.

 

Ειμαι χρήστης του ΝΟΚΙΑ Ν78 εδω και ενα χρονο. (Πιο πριν ειχα το Ν72).

 

Στη συσκευασια του υπηρχε μια καρτα 2GB. Προσφατα αγορασα μια kingston 8GB. Προσπάθησα να αντιγραψω ολα τα αρχεια απο την παλια καρτα στη νεα. Ολα καλα ολα ωραια αλλά... ΔΕΝ υπαρχουν τα προγραμματα που ειχα εγκαταστησει στην προηγουμενη μου κάρτα. Μηπως θα μπορουσε καποιος να μου προτεινει κατι?

 

παρατηρησα οτι: η παλια καρτα 2GB ηταν FAT και η καινουργια 8GB -- FAT32.

αν κ δεν πιστευω να παιζει καποιο ρολο για το οτι δεν δουλευουν/υπαρχουν/φαινονται τα προγραμματα εγκατεστημενα στις εφαρμογες οπως πριν.

 

επισης δοκιμασα και εκανα μορφοποιηση με το κινητο τη νεα καρτα και ξανα αντεγραψα ολα τα αρχεια της παλιας καρτας στη νεα αλλα και παλι τιποτα.

 

-ευχαριστω πολυ εκ των προταιρων.-

ο ηλιος ειναι πρασινος και το γρασιδι λαμπει...κι αλλα πολλα τετοια ! Γεια σας ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας.

 

Ειμαι χρήστης του ΝΟΚΙΑ Ν78 εδω και ενα χρονο. (Πιο πριν ειχα το Ν72).

 

Στη συσκευασια του υπηρχε μια καρτα 2GB. Προσφατα αγορασα μια kingston 8GB. Προσπάθησα να αντιγραψω ολα τα αρχεια απο την παλια καρτα στη νεα. Ολα καλα ολα ωραια αλλά... ΔΕΝ υπαρχουν τα προγραμματα που ειχα εγκαταστησει στην προηγουμενη μου κάρτα. Μηπως θα μπορουσε καποιος να μου προτεινει κατι?

.-

 

Καλησπερα .

 

Αλλαξες την ρυθμιση στο pc σου ετσι ωστε να εμφανιζονται

και τα κρυφα αρχεια ?

http://img28.imageshack.us/img28/4145/219200940453.th.png

Απο οτι καταλαβαινω σχετικα με το προβλημα σου ,μαλλον

δεν το εχεις κανει..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ναι, ειναι ρυθμισμενο το pc μου να δειχνει ολα τα αρχεια, κρυφα και συστηματος.

...

ο ηλιος ειναι πρασινος και το γρασιδι λαμπει...κι αλλα πολλα τετοια ! Γεια σας ;)
Link to comment
Share on other sites

ναι, ειναι ρυθμισμενο το pc μου να δειχνει ολα τα αρχεια, κρυφα και συστηματος.

...

 

Δοκιμασε αυτο : Κανε φορματ την καινουργια καρτα μεσα απο την

συσκευη. Στην συνεχεια αντεγραψε ολο το περιεχομενο της παλιας

στην νεα καρτα ,χρησιμοποιωντας καποιον card reader . (οχι

μεσα απο το pc suite)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω nervous για τις αμεσες απαντησεις. αλλα δε με θελει (δεν τα καταφερνει). το εχω κανει ηδη κι αυτο που λες, μεσω καρτ ριντερ. κι ομως, μια απο τα ιδια...
ο ηλιος ειναι πρασινος και το γρασιδι λαμπει...κι αλλα πολλα τετοια ! Γεια σας ;)
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλαβω κατι,δεν αντιγραφεται τιποτα απο την παλια καρτα στην καινουργια η μονο τα προγραμματα που ειχες εγκατεστημενα;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

αντιγραφονται τα ΠΑΝΤΑ απο παλια-καρτα σε νεα-καρτα αλλά --> το κινητο πλεον δεν εχει τις εφαρμογες που του εχω εγκαταστησει (στο μενου Εφαρμογες) . σαν αρχεια φαινονται στην καρτα να υπαρχουν κανονικα αλλά ειναι σα να μην τις εχει αναγνωρισει. τι αλλο μπορω να δοκιμασω ?
ο ηλιος ειναι πρασινος και το γρασιδι λαμπει...κι αλλα πολλα τετοια ! Γεια σας ;)
Link to comment
Share on other sites

αντιγραφονται τα ΠΑΝΤΑ απο παλια-καρτα σε νεα-καρτα αλλά --> το κινητο πλεον δεν εχει τις εφαρμογες που του εχω εγκαταστησει (στο μενου Εφαρμογες) . σαν αρχεια φαινονται στην καρτα να υπαρχουν κανονικα αλλά ειναι σα να μην τις εχει αναγνωρισει. τι αλλο μπορω να δοκιμασω ?

 

Περιεργο . Εχω αντιγραψει ..οο.. φορες την μια καρτα σε αλλη

και δεν αντιμετωπισα προβλημα .

Να ρωτησω το πιο απλο :O , ενα restart εκανες στην συσκευη ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ναι αμε, εκανα αρκετες φορες. και μαλιστα πολλες φορες το εκλεινα τελειως το κινητο για να βγαλω κ να βαλω τη μια κ την αλλη καρτα, για τυχον κολληματα...

 

edit

καλησπερες και παλι. ακομη δεν εχω βρει ακρη με το θεμα.

και παλι σημερα δοκιμασα απο καρτα σε καρτα diskcopy...

ο ηλιος ειναι πρασινος και το γρασιδι λαμπει...κι αλλα πολλα τετοια ! Γεια σας ;)
Link to comment
Share on other sites

Εχει 2 βδομάδες περίπου π πέρασα την v30 στο κινητο μου.Παρατήρησα πως όταν ανοίγω τα μηνυματά μ ή οταν στέλνω μήνυμα αργεί πάρα πολύ σε σχέση με την προηγούμενη βερσιον.το έχει παρατηρήσει κανείς?
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Το Ν78 βγαινει μονο σε μαυρο,καφε νομιζω το ονομαζει η nokia η βγαινει και σε αλλα χρωματα;Επισης το ξυπνητηρι λειτουργει αν το κινητο ειναι κλειστο;Γιατι ηταν λιγο προβλημα με το uiq3Symbian στα SE αυτο.
Link to comment
Share on other sites

tempelakos το κινητο το εχεις παρει απο καποια συγκεκριμενη εταιρια κινητης? εννοω ειναι πχ vodafon live ή cosmote οταν ανοιγει? αυτο το ρωταω γιατι v30 εμενα δε μου εχει ζητησει ακομη να κανει update. ειμαι ακομη στην 21.002. οποτε δεν ξερω να σου απαντησω σε αυτο..

 

peter νομιζω οτι βγαινει και σε λευκο, αν βγαινει ακομη και αν υπαρχει. εγω προσωπικα το εχω σε μαυρο κ ειναι ομορφο.. :)

ο ηλιος ειναι πρασινος και το γρασιδι λαμπει...κι αλλα πολλα τετοια ! Γεια σας ;)
Link to comment
Share on other sites

προσφατα εκανα update απο 10.014 σε 21.002 και μου χαθηκε το coreplay1.3 απο τις εφαρμογες και οταν παω να το βαλω μου ζηταει πιστοποιητικο ενω με την προηγουμενη μου το εγκατηστουσε χωρις πιστοποιητικο.επισης στο διακτιακο ραδιοφωνο πλεον δεν εχει ς την δυνατοτητα να εκμπεπεις σε fm.την v30 μου την βγαζει το nokia pc suite αλλα το software update ενω ξεκιναει κανονικα σε καποια στιγμη μου σβηνει το κινητο και μου βγαζει μηνυμα οτι η συνδεση usb χαθηκε.update εκανα απο την 10 σε 21 μεσω wlan και οχι pc.θα ηθελα να ρωτησω εαν υπαρχει η δυνατοτητα να επιστρεψω στην προηγουμενη εκδοση(10.014) και εαν με την v30 επανερχονται αυτες οι λειτουργειες
Link to comment
Share on other sites

nabagos το κινητό το αγόρασα σκέτη συσκευή,δεν είναι καμιάς εταιρίας.Την v30 την πέρασα μέσω wlan.

 

mixalisxatτο κινητό τό έκανες φορμάτ όταν του πέρασες τη νέα v21??μπορεί γιαυτό να μη λειτουργούσαν κάποιες εφαρμογες.Επίσης, με την v21, όπως έχει αναφερθεί κ στο παρελθόν, το χακαρισμα του κινητού δεν δουλεύει πλεον κ πρέπει να το κάνεις με άλλους τρόπους. δες εδώ Γιαυτό δεν λειτουργεί κ ο coreplayer. Πάντως εγώ που έχω την v30 κάποια πράματα έχουν διορθωθεί σε σχέση με παλαιότερες εκδόσεις!

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την απαντηση.εκανα και soft και hard format αλλα αυτο με τον πομπο φμ δεν επανερχεται.για sing το μονο που μου δουλευει ειναι το hello και πλεον μπορω να εγκαταστησω εφαρμογες.μπορεις να δεις εαν ο fm πομπος δουλευει με το διακτυακο ραδιοφωνο στην v30?
Link to comment
Share on other sites

το δοκίμασα κ δεν λειτουργεί.Το μόνο που ακούγεται είναι ενα μπιπ καθε τόσο.Μήπως με το δικτυακό δεν λειτουργούσε ποτέ???
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

οχι με την v10.014 λειτουργουσε κανονικα ακομα και με το coreplay εκανε εκμπομπη fm.υπαρχει η δυνατοτητα να γυρισω πισω σε ευτην την version?
Link to comment
Share on other sites

Downgrade δεν γίνεται για κανένα λόγο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι αυτη την εβδομαδα να παραγγειλω το ν78 το μονο που ανησυχω λιγο ειναι αν το κινητο εχει πολλα ζουζουνια και γενικως αν τρωει πολλα κολυματα επειδη οι περισοτεροι εδω το εχετε καιρο φανταζομαι θα ξερετε τι λετε;
Link to comment
Share on other sites

γεια σου knight 101,

ποια εκδοση εχεις τωρα και ποια λες να περασεις ???

εμενα ακομη να μου βγαλει οτι εχει ενημερωση...

ο ηλιος ειναι πρασινος και το γρασιδι λαμπει...κι αλλα πολλα τετοια ! Γεια σας ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...