Jump to content

[Επίσημο] Nokia N78


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βασικά, εγώ έχω wind και το δοκίμασα και κάνει ακριβώς το ίδιο, οπότε είναι θέμα δικτύου γιατί έχω την καινουρια sim 64 k και την τελευταια εκδοση λογισμικού...Για να το δεις, πρεπει να πατησεις επιλογες αναπαραγωγη μηνυματος. Επίσης ,προσεξα οτι αν και το αρχικό μηνυμα ηταν 248 kb αυτο που μου ήρθε ήταν 124 kb και μου αποθηκεύει ξεχωριστά την εικόνα και τον ήχο...

Μάλιστα...! :mad:Οπότε το πρόβλημα είναι γενικότερο! Αν ήμουν Αθήνα θα έτρεχα στα κεντρικά στο Μαρούσι, γιατί εδώ στα Γιάννενα με κάνανε μπαλάκι απο wind στην nokia και απο τη nokia πισω στη wind πάλι!!! Δεν καταλαβαίνουν οτι το πρόβλημα είναι δικό τους και όχι της συσκευής...μέχρι αναβάθμιση με στείλανε να κάνω:wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μέχρι αναβάθμιση με στείλανε να κάνω:wacko::wacko:

 

εμ τι περιμενεις...καλα αυτοι οι υπαλληλοι το 90% δεν ξερουν τπτ...γιαννενα ε?και γω γιαννενα ειμαι...lol:)

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας!!!!!!! θα αγοράσω το Ν78 την Πεμπτη και θέλω να μου πείτε εαν είναι συμβατο με κάρτα μνήμης MICRO SD HIGH CAPACITY 4gb η 8GB αντίστοιχα... σας παρακαλώ πείτε μου...!
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας!!!!!!! θα αγοράσω το Ν78 την Πεμπτη και θέλω να μου πείτε εαν είναι συμβατο με κάρτα μνήμης MICRO SD HIGH CAPACITY 4gb η 8GB αντίστοιχα... σας παρακαλώ πείτε μου...!

Απ'οτι έχει ειπωθεί σε προηγούμενα post δεν υπάρχει κανενα πρόβλημα με αυτές τις κάρτες!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας!!!!!!! θα αγοράσω το Ν78 την Πεμπτη και θέλω να μου πείτε εαν είναι συμβατο με κάρτα μνήμης MICRO SD HIGH CAPACITY 4gb η 8GB αντίστοιχα... σας παρακαλώ πείτε μου...!

Ναι δέχεται κανονικά κάρτες μνήμης 4 και 8GB, δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Μπορεί να πάρει μέχρι 32GB κάρτα.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστώ παρα πολυ και τους 2... αλήθεια υπάρχει 32gb κάρτα στην ελληνική αγορά;;

------------------------------

σκέφτομαι να αγοράσω την 4gb... τι λέτε;; θέλω βέβαια να βάλω και το GARMIN για gps...

Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν υπάρχει η 32άρα ακόμα. Υπάρχει όμως 16GB και δουλεύει μαι χαρά στο Ν78. Aν πάρεις καρτούλα, να προτιμήσεις Sandisk. Χρησιμοποιώ εδώ και καιρό 2GB, 4GB και 8GB και δεν αντιμετώπισα το παραμικρό πρόβλημα.

 

Μην κάνεις συνεχόμενα μηνύματα. Αν θέλεις να προσθέσεις κάτι, χρησιμοποίησε το πλήκτρο http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif.

Link to comment
Share on other sites

α... sandisk μου προτείνεις... εγώ θα πάρω μάλλον kingston μαζί με το κινητό... είναι καλές;;;
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Ως μάρκα είναι αξιόπιστη η kingston, αλλά για κάποιο άγνωστο λόγο έχουν αναφερθεί διάφορα περίεργα.

Καλύτερα να προτιμήσεις κάποια SanDisk.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ τόση ώρα να βρώ sandisk και τπτ... το κινητό θα το πάρω απο το κατάστημα you στη Θεσ/νικη και ήθελα απο εκεί να πάρω και τη κάρτα.... βρήκα μία 4gb kingston με 9 ευρώ!! Στο πλαίσιο την έχει την transcend 4gb 20 ευρώ...!! ελεος!
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ τόση ώρα να βρώ sandisk και τπτ... το κινητό θα το πάρω απο το κατάστημα you στη Θεσ/νικη και ήθελα απο εκεί να πάρω και τη κάρτα.... βρήκα μία 4gb kingston με 9 ευρώ!! Στο πλαίσιο την έχει την transcend 4gb 20 ευρώ...!! ελεος!

Εντάξει πάρε την κάρτα από αλλού δεν αλλάζει κάτι. Κοίτα στο eshop για sandisk, έχει και καλές τιμές. Εγώ από έκει έχω πάρει και τις 2 sandisk που έχω.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

οκ... επίσης θέλω να ρωτήσω κατι άλλο!! Για το Ν78... Υπαρχει περίπτωση πιστεύετε να χαλάσουν τα κουμπια του;;; (του πληλτρολογίου...που έχουν και γράμματα και αριθμούς επάνω!) Τι λέτε ;;;

 

Εσεις που το έχετε σας έχει παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα;;

 

πείτε μου σας παρακαλώ...!!

Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα!

 

Όταν συνδέω το κινητό με το pc σε pc suite mode και ανοίγω το nokia application installer πάει να φωρτώσει τις εφαρμογές φωρτώνει μερικές και μετά βγάζει σφάλμα το πρόγραμμα.

 

Το έχω hackarismeno.Μήπως φταίει αυτό?Έχει συμβει και σε άλλους?

Xiaomi Mi4
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόβλημα !Εκανα εγκατάσταση του quick office σε NOKIA N78 και μετά από επανακίνηση το τηλέφωνο δεν ανοίγει. Δείχνει NOKIA μετά ασπρη οθόνη. Αν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος.Ευχαριστώ.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά:

 

Πως κάνω format στο κινητό;

 

Για 3rd Edition Feature Pack 2 Nseries συσκευές:

πληκτρολογούμε στην οθόνη αναμονής *#7370# ή με κλειστό το κινητό πατάμε τα «πράσινο πλήκτρο κλήσης», «*», «multimedia πλήκτρο» και ταυτόχρονα ανοίγουμε το κινητό χωρίς να αφήσουμε τα πλήκτρα.

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ή πατάς *#0000# και αναζήτηση ενημερώσεων μέσω wi-fi ή με το nokia software updater. Δες παρακάτω.

 

Πως κάνω αναβάθμιση λογισμικού;

Link to comment
Share on other sites

Εχει βάλει κανείς το καινουριο firmware για να μας πει τι παίζει??αλλάζει τιποτα ουσιαστικό?

visit my photostream

Vaggelis Skoulaxenos

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...