Jump to content

[Επίσημο] Nokia N78


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τρομερό το freesigner... Εύχρηστο και αν δεν κάνω λάθος με την λειτουργία ''self-sign SIS'' κάνει εγγραφή με δικά του πιστοποιητικά!:D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

νομιζω κανει με το πιστοποιητικο που του χες βαλει αυτουνου οποτε το ιδιο πραγμα :p ναι βολευει απιστευτα, το τι προγραμματα του χω περασει...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Το Ν78 ήταν κινητάρα (ακόμη και με vodafove live) και παρ' όλο που έλεγαν για το πληκτρολόγιό του, εμένα με βόλεψε μια χαρά!:D
Link to comment
Share on other sites

Το Ν78 ήταν κινητάρα (ακόμη και με vodafove live) και παρ' όλο που έλεγαν για το πληκτρολόγιό του, εμένα με βόλεψε μια χαρά!:D

 

Γενικα ολα σχεδον τα S60 3rd edition (2007-2009) ειναι φανταστικα κινητα:)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το Ν78 ήταν κινητάρα (ακόμη και με vodafove live) και παρ' όλο που έλεγαν για το πληκτρολόγιό του, εμένα με βόλεψε μια χαρά!:D

 

εγω το τσιμπησα free απο συγγενη μολις ειχα χασει το 5310 γιατι δεν εβλεπε καλα τα κουμπια και οταν το πρωτοειδα ειχα ενδοιασμους αλλα τελικα με βολευει περισσοτερο απο τα κανονικα :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ειναι σε φάση απόσυρσης αρχίζει να παραδίδει πνεύμα :wacko:

Είμαι πολύ ευχαριστημένος από το κινητό ..μέσα σε άμμο και υγρασία με άπειρες τούμπες και ακόμα αντέχει.

Τώρα πάμε για αφής.. που δεν πολύ-τρελαίνομαι

Απλα η νοκια πλέον είναι πίσω από τους άλλους..

θέλω symbian με flash player και 4+ οθόνη

δεν υπάρχει πάμε για άλλα ...δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ειναι σε φάση απόσυρσης αρχίζει να παραδίδει πνεύμα :wacko:

Είμαι πολύ ευχαριστημένος από το κινητό ..μέσα σε άμμο και υγρασία με άπειρες τούμπες και ακόμα αντέχει.

Τώρα πάμε για αφής.. που δεν πολύ-τρελαίνομαι

Απλα η νοκια πλέον είναι πίσω από τους άλλους..

θέλω symbian με flash player και 4+ οθόνη

δεν υπάρχει πάμε για άλλα ...δυστυχώς.

 

αντεξε ενα χρονο στα χερια του πατερα μου μεχρι που του διαλυσε οθονη,καπακι κτλ... σκυλι :p το Ν96 αντεξε ενα τριμηνο

 

με 4αρα οθονη εχει Χ7 σε ενα μηνα, και το Ε7.... εχουν lite και ανοιγουν τα περισσοτερα site... εκτος και αν βασιζονται πανω σε flash 100%

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αγόρασα πρόσφατα την συγγεκριμένη συσκευή, και είναι μια χαρά, εκτός από ένα θέμα. Τα ακουστικά. Όποια ακουστικά και να χρησιμοποιήσω δεν δουλευει το στερεο, δηλαδη δουλεύει μονο το ένα ακουστικό... Υπάρχει κάτι που μπορω να κανω για να το φτιάξω ??? (Έχω δοκιμάσει και με ακουστικά της νοκια, και με αλλα, όμως τιποτα...:() Edited by impreza_sti
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρέψου ότι κάνει καλή εφαρμογή το βύσμα,βάζοντας ίσως λίγο παραπάνω δύναμη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρέψου ότι κάνει καλή εφαρμογή το βύσμα,βάζοντας ίσως λίγο παραπάνω δύναμη.

 

Όσο κι αν τα πίεσα, δεν έγινε τίποτα, αν και τα ακουστικά της νόκια, ακούγονται σαν να μην εχούν εφαρμόσει καλά... Δοκίμασα και στις ρυθμίσεις ήχου->διεύρυνση στέρεο, αλλά πάλι τίποτα...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε με άλλα ακουστικά.

Επίσης δοκίμασε τα ακουστικά που έχεις σε κάποια άλλη συσκευή!

 

Δοκίμασα με τα ακουστικά του mp3 μου, δουλεύει μόνο το ένα, με τα ακουστικά του κινητού του αδερφού μου (Νοκια C5) πάλι τζίφος... Συμβαίνει μόνο σε εμένα αυτό??? Μήπως είναι και χαλασμένη η υποδοχή του τηλεφώνου?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ΓΕΙΑ ΕΧΩ ΤΟ Ν78 ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΣΕΡΒΕΙΣ ΜΟΥ ΥΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΗΝΕΤΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΙΞΗ .ΤΟ ΤΗΛ.ΥΠΑΡΧΗ ΠΕΡΗΠΤΟΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΗ.

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να ακολουθήσεις αυτόν τον οδηγό Επαναφορά νεκρής Nokia Symbian συσκευής αλλά είναι η ίδια διαδικασία που λογικά κάνουν και στα επίσημα service.Οπότε αν ασχολήθηκαν με την συσκευή σου ίσως να υπάρχει κάποια ανεπανόρθωτη βλάβη.Δεν χάνεις όμως κάτι να δοκιμάσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Πώς θα εγκαταστήσω το ngage στο κινητό μου??? Πατάω εγκατάσταση και δεν φορτώνει ο browser...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Χθες, την ώρα που έκανα εγκατάσταση κάποια themes από το ovi store, ξαφνικά το κινητό έγινε μη λειτουργικό. Αρχικά έσβησε η οθόνη για λίγο και ξανάναψε (πράγμα που πλεον επαναλαμβάνεται συνέχεια όταν πάω να το χρησιμοποιήσω) και πλέον το κινητό ανταποκρίνεται η πάρα πολύ αργά ή και καθόλου. Για παράδειγμα στο μενού θέλει να πατήσω 5-10 φορές κάποιο πλήκτρο για να ανταποκριθεί μετά από 10", αλλάζει χρώματα η οθόνη, μετακινείται ολόκληρη η οθόνη δεξιά-αριστερά κατα την πλοήγηση στο μενού (όχι ότι μπορώ να κάνω και τίποτα άλλο). Αρχικά φαντάστηκα πως έφταιγε κάτι που έκανα εγκατάστηση, οπότε αφαίρεσα την κάρτα μνήμης και έκανα hard reset τη συσκευή και αφού αυτό δεν έλυσε το πρόβλημα, ξαναεγκατέστησα και το λειτουργικό αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Το κινητό είναι εκτός εγγύησης. Τι μου συμβουλεύεται να κάνω; Να το πάω σε κάποιο nokia care και να δω τι θα μου πουν για επισκευή; Αν το κόστος είναι εξωπραγματικό μπορεί να μου ζητήσει το κατάστημα 30-40€ μόνο για το άνοιγμα της συσκευής; Είναι και δύσκολοι καιροί και δεν σκόπευα να αγοράσω καινούργια συσκευή σύντομα...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
πρωτη φορα μπαινω στο thread μας αυτο :) . Ηθελα να ρωτησω, υπαρχει τροπος να περασω ovi maps 3.04 και ανω στο Ν78 ? Το χει ο πατερας μου και θελω να του περασω τα ovi maps. Του χω μεσα το Garmin και το N-Drive (το κινητο ειναι χακαρισμενο) , αλλα θελω να του κανω hard reset και να του βαλω απλα το ovi maps μεσα να ναι πιο "καθαρο" και σβελτο. Του χω περασει μεχρι εκδοση 3.01

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Γεια σας παιδια!

 

θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις τη διαδικασια φλασαρισματος σε Ν78.

εχω προσπαθησει κατεβαζοντας το firmware με navifirm αλλα δεν ξερω πως να το εγκαταστησω. προσπαθησα με maemo flash και phoenix αλλα δεν μπορεσα.

 

 

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να υπάρχει διαφορά στην διαδικασία φλασαρίσματος από τις άλλες συσκευές Nokia symbian.Ρίξε και μια ματιά εδώ Πρόγραμμα flashing Phoenix Software Suite

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
ν78 εχω τιν 21.002 υπαρχει ποιο κενουργια ενριμεροση

Υπάρχει.. Δες στο 1 post του παρόντος :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...