Jump to content

Sony Ericsson G900


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τα 5 εικονιδια στην αρχικη οθονη πως αλλαζουν?

Δεν αλλάζουν εκτός και αν έχεις επιλεγμένο το business standby mode.

(Ρυθμίσεις->Εμφάνιση->Εφαρμογή σε αναμ.->Business)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χρόνια πολλά σε όλους!!! :)

 

Εγώ το πουλάω το κινητάκι μου, γιατί πήρα i-phone από Αμερική!

Ναι, ναι, έγινα κι εγώ "απ' αυτούς" :lol::lol::lol:

Για πληροφορίες, δείτε στην υπογραφή μου ή στον τομέα Buy 'N' Sell!

Link to comment
Share on other sites

Ηταν που ελεγες οτι σου φαινεται μια χαρα το g900

Ειλικρινεια πανω απ ολα

 

Είπα ότι δεν είναι μια χαρά; Το iphone είναι άλλο πράγμα.

Και τελοσπάντων, συγγνώμη αν σε πρόδωσα με την ανειλικρίνειά μου!!! :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημέρα ...εχει βγαλει προσφορα το e-shop το g700 με 160 euro...

 

Τί λετε αξίζει???

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000516

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημέρα ...εχει βγαλει προσφορα το e-shop το g700 με 160 euro...

 

Τί λετε αξίζει???

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000516

 

mpa file......! ama krinw apo to g900 auto mporei na einai poli xeirotero......!

Link to comment
Share on other sites

mpa file......! ama krinw apo to g900 auto mporei na einai poli xeirotero......!

Μπα τα ίδια είναι.. μάλιστα διάβασα από αρκετούς ότι βγάζει και καλύτερες φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Μπα τα ίδια είναι.. μάλιστα διάβασα από αρκετούς ότι βγάζει και καλύτερες φωτογραφίες.

 

svr??? eleos.............! egw evala ena cam mod gia to p1 kai exei elaxisti diafora me prin!

Link to comment
Share on other sites

α τοσο καλα!! και ψηνομουνα να το παρω!!!

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

α τοσο καλα!! και ψηνομουνα να το παρω!!!

Αν σ'ενδιαφέρει η κάμερα, άστο, μην το κοιτάς καθόλου. :cry:

Edit: Ατυχής η σύγκριση γατί στην πανοραμική λειτουργία το g900 δεν εστίαζε καθόλου και βγήκε θολή.. τέσπα με λίγη επεξεργασία, resize και στο φως της ημέρας μπορείτε να έχετε αρκετά καλά αποτελέσματα.. http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=170470&start=330

 

k750i: http://i42.tinypic.com/15n4mf6.jpg

g900: http://i41.tinypic.com/10h11yc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... σκέφτομαι να πάρω το συγκεκριμένο κινητό, αλλά θα ήθελα κάποια σχόλια από άτομα που το έχουν ήδη πάρει. αν αξίζει να το πάρω ή να ψάξω για κάποιο άλλο...

 

Τελικά κατέληξα κ αγόρασα το κινητό κ είμαι πολύ ευχαριστημένος. έχω όμως μια απορία όταν χρησιμοποιώ το handwriting μου αναγνωρίζει μόνο αγγλικούς χαρακτήρες. Υπάρχει κάποιος τρόπος να αναγνωρίσει τους ελληνικούς;

Link to comment
Share on other sites

νομιζω μονο αγγλικα γραφει με αυτον τον τροπο....εμεινες ευχαριστημενος ε;;;μακαρι να λεγα κ εγω το ιδιο!!!θελω να παρω ενα ΚΑΝΟΝΙΚΟ sony ericsson....:( δεν αντεχω πραγματικα αλλο με αυτο!!!
Link to comment
Share on other sites

νομιζω μονο αγγλικα γραφει με αυτον τον τροπο....εμεινες ευχαριστημενος ε;;;μακαρι να λεγα κ εγω το ιδιο!!!θελω να παρω ενα ΚΑΝΟΝΙΚΟ sony ericsson....:( δεν αντεχω πραγματικα αλλο με αυτο!!!

 

Περιμένε... Γιατί? Μόνο κάμερα χάλια έχει. Η μπάρα του ανεβοκατεβαίνει σαν τρέλη αλλά έχει σήμα καλό όσο και τα άλλα κινητά, καλή μπαταρία όσο οποιοδήποτε smartphone, καλό ήχο, προγραμματάκια έχει και κατεβάζεις από το ίντερνετ. Του έχω βάλει Gdesk και δεν μπαίνω καθόλου στο μενού. Φτιάχνω όλα τα μενού όπως τα θέλω. Έχει οθόνη αφής και πληκτρολόγιο 12 πλήκτρων (για όποιον δεν βολεύεται με τα QWERTY που πρέπει να το κρατάς με δύο χέρια) και είναι smartphone. Δύσκολα βρίσκεις κάποιο άλλο.

WM 5.0 -> WM 6.0 -> Symbian s60v3 -> UIQ3 -> Android 1.5 -> BB 4.5 -> Palm 5.4.9-> iPhone 3.1.2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...Εγω παντως που το εχω κανα 2 μηνες ειμαι πολυ ικανοποιημενος..βασικα δεν ζηταω και παρα πολλα απο τα κινητα...ερωτηση τωρα για τους γνωστες...εχει κανεις εγκαταστησει το garmin x navigator...ειναι ικανοποιημενος?κολλαει καθολου?...γιατι το διαβασα και αυτο..και με ποιον εξωτερικο δεκτη gps το εχει συνδιασει?
Link to comment
Share on other sites

νομιζω μονο αγγλικα γραφει με αυτον τον τροπο....εμεινες ευχαριστημενος ε;;;μακαρι να λεγα κ εγω το ιδιο!!!θελω να παρω ενα ΚΑΝΟΝΙΚΟ sony ericsson....:( δεν αντεχω πραγματικα αλλο με αυτο!!!

 

Για αρχή έχω μείνει... τώρα στην πορεία δν ξέρω πως θα βγει. εσένα τι σε έχει χαλάσει σε αυτό το κινητό??

Link to comment
Share on other sites

Είπα ότι δεν είναι μια χαρά; Το iphone είναι άλλο πράγμα.

Και τελοσπάντων, συγγνώμη αν σε πρόδωσα με την ανειλικρίνειά μου!!! :p:p:p

 

Εξακολουθεις να στρουθοκαμηλιζεις

Αν το κινητο ηταν μια χαρα οπως λες δε θα την εψαχνες για αλλο μεσα στο διμηνο κατοχης , ετσι ?

αλλα ειπαμε ειλικρινεια πανω απ ολα

δεν χρειαζεται να ζητας απο εμενα συγγνωμη , απο τον κοσμο που διαβαζει τις ανακριβειες σου να ζητας , εγω το ειχα παρει οταν πρωτοκυκλοφορησε και ξερω απο πρωτο χερι τι χρεπι ειναι

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή έχω μείνει... τώρα στην πορεία δν ξέρω πως θα βγει. εσένα τι σε έχει χαλάσει σε αυτό το κινητό??

 

ειναι υπερβολικα αργο ρε παιδια....το μενου ειναι χαλια,σημα δεν πιανω καλο,η μπαταρια αστα να πανε,καμερα ασχολιαστο,κολλαει τρελα,στην καμερα δεν μπαινει παντα αν κολλησει πρεπει να το κλεισω και να ξαναπροσπαθησω....ε και αλλα?απογοητευτηκα....θελω να αλλαξω οπωσδηποτε...

Link to comment
Share on other sites

ειναι υπερβολικα αργο ρε παιδια....το μενου ειναι χαλια,σημα δεν πιανω καλο,η μπαταρια αστα να πανε,καμερα ασχολιαστο,κολλαει τρελα,στην καμερα δεν μπαινει παντα αν κολλησει πρεπει να το κλεισω και να ξαναπροσπαθησω....ε και αλλα?απογοητευτηκα....θελω να αλλαξω οπωσδηποτε...

 

File dwsto pisw apo egkihsi! egw ap'ola auta dn exw sxedon TPT!!! oti einai argo..logiko einai ola ta smartphone einai arga....fere mou ena grigoro na pw nai! i mpataria dn einai kali?? plaka mou kaneis?? ana treis meres tin fortizw kai na fantasteis exw cu-me to 100ari paketo!kai sima mia xara eimai 4-5! stin KAmera mporw na pw oti an den ipirxe mporei na itan kai kalitera...tzampa iparxei..einai uperathliaaa! kai ta kolimata einai para poli spania....auta apo emena!

Link to comment
Share on other sites

Φύλο: άνδρας

Μηνύματα: 1

 

Γεια σας παιδια...Εγω παντως που το εχω κανα 2 μηνες ειμαι πολυ ικανοποιημενος..βασικα δεν ζηταω και παρα πολλα απο τα κινητα...ερωτηση τωρα για τους γνωστες...εχει κανεις εγκαταστησει το garmin x navigator...ειναι ικανοποιημενος?κολλαει καθολου?...γιατι το διαβασα και αυτο..και με ποιον εξωτερικο δεκτη gps το εχει συνδιασει?

Link to comment
Share on other sites

File dwsto pisw apo egkihsi! egw ap'ola auta dn exw sxedon TPT!!! oti einai argo..logiko einai ola ta smartphone einai arga....fere mou ena grigoro na pw nai! i mpataria dn einai kali?? plaka mou kaneis?? ana treis meres tin fortizw kai na fantasteis exw cu-me to 100ari paketo!kai sima mia xara eimai 4-5! stin KAmera mporw na pw oti an den ipirxe mporei na itan kai kalitera...tzampa iparxei..einai uperathliaaa! kai ta kolimata einai para poli spania....auta apo emena!

 

ανα 3μερες;απιστευτο!!!καλα εμενα κολλαει τρομερα μιλαμε!!!οσο για το σημα μαλλον θα εχεις πολυ κοντα κεραια...εγω ενω με αλλα κινητα επιανα αρκετα καλο σημα,με αυτο αστα να πανε!!!τι το θελα το smartphone?με το μενου μπορω να κανω κατι?εχω ξαναρωτησει εδω αλλα μετα δεν ασχοληθηκα πολυ και το παρατησα.

Link to comment
Share on other sites

ανα 3μερες;απιστευτο!!!καλα εμενα κολλαει τρομερα μιλαμε!!!οσο για το σημα μαλλον θα εχεις πολυ κοντα κεραια...εγω ενω με αλλα κινητα επιανα αρκετα καλο σημα,με αυτο αστα να πανε!!!τι το θελα το smartphone?με το μενου μπορω να κανω κατι?εχω ξαναρωτησει εδω αλλα μετα δεν ασχοληθηκα πολυ και το παρατησα.

 

θα συμφωνήσω κ εγώ με τον SoNiCK, δως το πίσω με την εγγύηση. μπορεί να το έχω μόνο 4 μέρες... αλλά αν εξαιρέσουμε ότι είναι λίγο αργό (CPU 208MHz) κατα τ'αλλα δν έχω κανένα πρόβλημα. όλα δουλεύουν μια χαρά, έχει πολύ καλό σήμα, η μπαταρία μια χαρά (έχει ήδη αντέξει με την πρώτη φόρτιση 3 μέρες κ το έχω χρησιμοποιήσει αρκετά διότι είναι καινούριο κ το ψάχνω). για την κάμερα δν μπορώ να πω τη γνώμη μου γιατί δν την έχω χρησιμοποιήσει τόσο πολύ. Το μόνο κακό που έχει (για μένα) είναι ότι για να κλείσεις μια εφαρμογή εντελώς πρέπει να πας στην διαχείρηση εργασιών. αν το ξεχάσεις κ αφήσεις αρκετές ανοιχτές, ε τότε αρχίζει να κολλάει (βασικά μου κόλλαγε γιατί είχα ανοίξει επίτηδες αρκετές εφαρμογές κ τις είχα αφήσει ανοιχτές να δω πως θα κινηθεί).

Με το μενού τι θες να κάνεις ακριβώς?

Link to comment
Share on other sites

ανα 3μερες;απιστευτο!!!καλα εμενα κολλαει τρομερα μιλαμε!!!οσο για το σημα μαλλον θα εχεις πολυ κοντα κεραια...εγω ενω με αλλα κινητα επιανα αρκετα καλο σημα,με αυτο αστα να πανε!!!τι το θελα το smartphone?με το μενου μπορω να κανω κατι?εχω ξαναρωτησει εδω αλλα μετα δεν ασχοληθηκα πολυ και το παρατησα.

 

Στο θέμα με το σήμα συμφωνώ. Το είχε ένας φίλος . Ενώ το K530i είχε φουλ κάλυψη 3ης γενιάς το G900 με το ζόρι 2 γραμμές.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!προβληματα μαλλον...μου μαυριζει η οθονη,οχι τελιοσ,φαινονται οι εικονες κι αυτα αλλα παρα πολυ σκοτεινα.μετα κλεινει κ δυσκολευομαι πολυ να το ανοιξω.τι γινετε??
Link to comment
Share on other sites

παιδια ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!προβληματα μαλλον...μου μαυριζει η οθονη,οχι τελιοσ,φαινονται οι εικονες κι αυτα

αλλα παρα πολυ σκοτεινα.μετα κλεινει κ δυσκολευομαι πολυ να το ανοιξω.τι γινετε??

Έχω διαβάσει πολλά γι'αυτό το πρόβλημα.. πιθανόν θέμα hardware αλλά δεν μπορώ να ξέρω.

Εδώ γράφουν ότι χρειάζεται αντικατάσταση LCD και motherboard. Δοκίμασε να κάνεις update με το SEUS.

Παρόμοιο πρόβλημα φαίνεται ότι είχε και ο xrist0s4 εδώ αλλά έχει καιρό να μπει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson G900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...