Jump to content

Sony Ericsson G900


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω μια ερωτηση.

 

Προσπαθω να μπω απο το G900 στο HOTMAIL αλλα δεν ανοιγει τα εισερχόμενα, επειδη πρεπει,λεει, να ενεργοποiησω το cookies. Είναι ηδη ενεργοποιημενα.

sto gmail mpeno xoris provlima.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επιτέλους μετά από ενάμιση μήνα ήρθε το g900 μου απο το service στην Αθήνα που εσπασε η οθόνη (:X:mad::X) Θελω να σας ρωτησω κάτι......

1)Στην κάμερα πως βάζουμε φλας...? Έχει στο βίντεο αλλά όχι στην φωτογραφική.

2)Πως διαγράφονται οι κλήσεις? παω να της διαγραψω και μου λέει <αδύνατη η διαγραφή καταχωρήσεων από τη σύντομη προβολή.Μεταβείτε σε αναλυτική προβολη.>

3)Απο που θα δω αν εχώ την τελευται αναβάθμιση?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά...........

ΒΑΣΙΑ

:oops:

Link to comment
Share on other sites

1)Στην κάμερα πως βάζουμε φλας...? Έχει στο βίντεο αλλά όχι στην φωτογραφική.

2)Πως διαγράφονται οι κλήσεις? παω να της διαγραψω και μου λέει <αδύνατη η διαγραφή καταχωρήσεων από τη σύντομη προβολή.Μεταβείτε σε αναλυτική προβολη.>

3)Απο που θα δω αν εχώ την τελευται αναβάθμιση?

1)pata to 0 otan ise sti forografiki ke tha su diksi ola ta kubia ti kanun

3)dokimase na kanis anavathmisi ke tha sto pi :P

Link to comment
Share on other sites

1)Στην κάμερα πως βάζουμε φλας...? Έχει στο βίντεο αλλά όχι στην φωτογραφική.

 

Για δοκίμασε αυτό που είπα πριν κανα μήνα σε κάποιο άλλο παιδί:

 

2ον το φλας στην λειτουργεια της καμερας δν δουλευει σε αντιθεση με το βιντεο οπου λειτουργει κανονικα

 

 

 

Επειδή το ίδιο πρόβλημα είχε κι ο αδερφός μου, και του είπανε από τη Sony τι να κάνει, πρέπει να απενεργοποιήσεις τον Σταθεροποιητή Εικόνας από τις ρυθμίσεις της κάμερας. Τότε μπορείς να ενεργοποιήσεις το φλας κανονικά.

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

Λίγων ημερών το κινητό, βρίσκεται στο service...

Αιτία; πρόβλημα στο ακουστικό. Συγκεκριμένα "τρίζει" και παραμορφώνει ο ήχος και μάλιστα σε κανονική λειτουργία, όχι δηλαδή στην ανοιχτή ακρόαση.

Κάνει έναν ενοχλητικό βόμβο, ο οποίος μειώνεται αισθητά όταν χαμηλώνω την ένταση, αλλά τι να το κάνω, εγώ θέλω την ένταση στο μέγιστο...

Ας ελπίσουμε να το παραλάβω νωρίς...

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια. είμαι αναμεσα σε αυτό το κινητό και το samsung U900. Φοβάμαι για το SAR του και μήπως έχω πρόβλημα με την οθόνη αφής. για πείτα κανένα ελάττωμα, έχω πάρει φυσικά μια ιδέα απο όσα διάβασα στα παραπάνω.

ευχαριστώ για το χρόνο σας

Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχει κάποιος τρόπος να ακούγεται μουσική από ακουστικά bluetooth και αν ναι, χρειάζεται κάποια ιδιαίτερη ρύθμιση στο κινητό; Να σημειώσω ότι τα ακουστικά που έχω υποστηρίζουν σίγουρα αυτή τη δυνατότητα - δοκιμασμένα με άλλη συσκευή (Nokia 6120 Classic).
Link to comment
Share on other sites

ναι... πριν 2 ωρες τους πείρα τηλέφωνο το support... Το G900 δεν μπορεί να γράψει 160 χαρακτήρες ελληνικούς με Τ9.

 

Εγω το θεωρώ αυτό κοροιδία όταν μια αυσκευή κόστους 370ευρο δεν μπορεί να κάνει τα προφανή!

 

Παιδιά διαβάζω το forum και βλέπω και μερικές φορές κάποια πράγματα που είναι εξωφρενικά, δεν μπορώ να δεχτό ότι άνθρωπος που υποτίθεται ότι είναι για να δίνει λύσεις σε μια εταιρία, να παραπληροφορεί, είναι απαράδεκτο.

 

Λοιπόν, σχετικά με τα μηνύματα SMS όλα δουλεύουν όπως πρέπει.

Για να γράψεις μήνυμα 160 χαρακτήρων, ΜΕ το Τ9, δεν έχεις παρά να επιλέξεις με το αστεράκι, την χρήση του πληκτρολογίου που θέλεις!!!! (πεζά, κεφαλαίο το πρώτο γράμμα, κεφαλαία, αριθμητικά) είναι πραγματικά απλό και ισχύει σε όλα τα SE που έχουν περάσει από τα χέρια μου.

 

Α, σε περίπτωση που μας έχει ξεφύγει η ενεργοποίηση του τ9, ενεργοποιήται από το ίδιο πλήκτρο * πατώντας το παρατεταμένα.

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia!! ew agorrasei edw kai kana 2-3 cdomades to SE G900 exw kati apories: to ksipnitiri dn douleuei..........to rithmizw kai dn xtipaei...

to flash gt anabei mono otan exeis vgalei ton statheropoiiti eikonas?

Ginetai na dw Video sto youtube me kapoio prog??

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia!! ew agorrasei edw kai kana 2-3 cdomades to SE G900 exw kati apories: to ksipnitiri dn douleuei..........to rithmizw kai dn xtipaei...

to flash gt anabei mono otan exeis vgalei ton statheropoiiti eikonas?

Ginetai na dw Video sto youtube me kapoio prog??

prepi na exis anixto to kintio gia na xtipai. episis prosekse na to exis rithmisi na xtipai ke kathimerina.

 

an exis sinithisi na exis klinsto to kinito otan kimase valto sto flight mode gia na paramini anixto ala xoris sima

 

to flash nomizo den liturgi alios.

 

oso gia to youtube. to http://m.youtube.com kani ti dulia sinithos. eksartate apo to router pu sindeese ke tis rithmisis pu exis kani

Link to comment
Share on other sites

prepi na exis anixto to kintio gia na xtipai. episis prosekse na to exis rithmisi na xtipai ke kathimerina.

 

an exis sinithisi na exis klinsto to kinito otan kimase valto sto flight mode gia na paramini anixto ala xoris sima

 

to flash nomizo den liturgi alios.

 

oso gia to youtube. to http://m.youtube.com kani ti dulia sinithos. eksartate apo to router pu sindeese ke tis rithmisis pu exis kani

 

ta video ta fortwnei kai meta ta anagnwrizei san ixo!

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει να κανει το μολυβακι. ολες μα ολεσ η λειτουργειες γινονται και χωρις αυτο.

ne ala auto ine to sigritiko tu pleonektima. ine ikonimiko kinito me pen.

 

ine argo ke disxristo me opio tropo ke na to xrisimopiis se sxesi me ala kinita

Link to comment
Share on other sites

einai poli argo re paidia??? gt to brika 200Euro kai skeftomai na to parw... alliws na parw to G502

 

tin kanis mia xara ti dulia su. kapie liturgies exun mono 1-2 sec kathisterisi. den ksero omos ti alo boris na vris me 200. ute to g502 to ksero

Link to comment
Share on other sites

einai poli argo re paidia??? gt to brika 200Euro kai skeftomai na to parw... alliws na parw to G502

Φαντάζομαι μεταχειρισμένο θα το βρήκες σ' αυτήν την τιμή...

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

καθολου αργο. μην ακους κανεναν. αν συγκριση με αλλα συμπιαν μακραν το πιο σταθερο και το πιο γρηγορο

 

nomizo oti ta symbian tis nokia ine pio kalo se polus tomeis

Link to comment
Share on other sites

to paidi pou to exei t exei agorasei 380 alla den t exei xrisimopoihsei sxedon oute mia bdomada.. t exei sto kouti tou

 

με κλειστα τα ματια :D

 

ρε παιδια ξερετε εαν και ποτε θα το φερει η vodafone γιατι πλησιαζει και η επιδοτηση μου ? :O

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, είμαι από τους σκληροπυρηνικούς της Ericsson χρόνια τώρα.

Επιλέγω πάντα τα μοντέλα "σκυλιά". Μέχρι προχθες είχα ακόμη το Κ750 γιατί απλά δεν υπήρχε καλύτερο.. :lol:

Με μικρό δισταγμό πήρα το G900 κυρίως για να βελτιώσω την οργανωτικότητά μου (Synchronise με MS Office, Emails κτλ.).

Δύο μέρες αργότερα προτρέπω κάθε χρήστη που θεωρεί το K750 ένα από τα καλύτερα κινητά, να πάρει το G900 γιατί είναι μάλλον η συνέχεια μιας καλής παράδοσης. Αξιοπιστία & ευχρηστία σε λογική τιμή, χωρίς να υστερεί σε χαρακτηριστικά.

Best Value for money μακράν..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson G900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...