Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λογικα είναι διαφημιστικό κόλπο και θα είμαστε στο περίμενε, επειδη η Vodafone έφερε το NOKIA touch screen

 

:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

STO PERIMENEEEEEEEEEE MAS BLEPO AKOMA

Link to comment
Share on other sites

:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

STO PERIMENEEEEEEEEEE MAS BLEPO AKOMA

γιατι στο περιμενε???

http://www.skroutz.gr/s/39077/Sony-Ericsson-Xperia-X1.html?keyphrase=xperia

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

exo mia epidotisi sthn vodafon na thn xasooooo????????????:cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Κάποιος χρήστης της συσκευής και του Destinator 7 μπορεί να μου πει ποιό skin χρησιμοποιεί;

Και αν τρέχει κανονικά; μήπως παρατηρήσατε κάποιο lag; κάνοντας "ταπ" επάνω στον χάρτη ανοίγει αμέσως το μενου για αποθήκευση κλπ. του σημείου στο βελάκι; (στη θέση που βρισκόμαστε δηλαδή).

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κάποιος χρήστης της συσκευής και του Destinator 7 μπορεί να μου πει ποιό skin χρησιμοποιεί;

 

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=12604

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Oκ λοιπον ειρθε και επισημα !!! Και τωρα ολοι εμεις που το πειραμε απο ανεξαρτιτη εισαγωγη τι κανουμε με την εγγυηση σε περιπτωση που παθουμε κατι (κακια ωρα) ?? Εχω ενα προβλημα με το bluetooth, εχω το hbh - d960 και οταν ειναι σε χριση αν παω να ανοιξω τα μνμ τις περισοτερες φορες κρασαρει το κινητο και πρεπει να βγαλω την μπαταρια για να κανω επανεκινιση !!!
Link to comment
Share on other sites

Oκ λοιπον ειρθε και επισημα !!! Και τωρα ολοι εμεις που το πειραμε απο ανεξαρτιτη εισαγωγη τι κανουμε με την εγγυηση σε περιπτωση που παθουμε κατι (κακια ωρα) ?? Εχω ενα προβλημα με το bluetooth, εχω το hbh - d960 και οταν ειναι σε χριση αν παω να ανοιξω τα μνμ τις περισοτερες φορες κρασαρει το κινητο και πρεπει να βγαλω την μπαταρια για να κανω επανεκινιση !!!

 

Το θεμα ειναι αν το "Επισημα" ισχυει για τα μεγαλα μαγαζια π.χ. Πλαισιο - Γερμανος κλπ. μην εχουν οσοι το παρουν τα τρεχαματα που ειχαν μερικοι με το Diamond που ελεγαν οτι ειναι με Ελληνικα και ηταν Παραεισαγωγη με Αγγλικα windows και η αντιπροσωπεια δεν το δεχοταν.

 

Αυτο πως θα μπορει καποιος να το επιβεβαιωσει? Στα DIamond ειχε ενα αυτοκολητο απο την ελληνικη αντιπροσωπεια και διακρινοταν.....Στα Experia πως θα ειανι καποιος σιγουρος που θα το παρει οτι προερχεται απο την Ελληνικη Αντιπροσωπεια αραγε :(

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Στα DIamond ειχε ενα αυτοκολητο απο την ελληνικη αντιπροσωπεια και διακρινοταν.....Στα Experia πως θα ειανι καποιος σιγουρος που θα το παρει οτι προερχεται απο την Ελληνικη Αντιπροσωπεια αραγε :(

 

Thelw na pistevw oti tha yparxei kapoio diakritiko kai edw. Eksallou exw tin entypwsi oti ofeiloun na baloun manual elliniko sti syskevasia h' toulaxiston quick start guide.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Thelw na pistevw oti tha yparxei kapoio diakritiko kai edw. Eksallou exw tin entypwsi oti ofeiloun na baloun manual elliniko sti syskevasia h' toulaxiston quick start guide.

 

Ναι και εγω αυτο θελω να πιστευω.Πηρα SE και το μονο που μου απαντησαν ηταν οτι Τελος του Μηνα θα διατεθει στην ελληνικη αγορα, και με ασχετη απαντηση απεφυγαν να απαντησουν στην ερωτηση μου για το πως θα διακρινει ο αγοραστης αν ειναι απο την ελληνικη αντιπροσωπεια ή παραεισαγωγη.

Ας το διαθεσουν στα μαγαζια και οταν εμφανιστει βλεπουμε... Πιστευω και εγω οπως και ο athanaso αν μη τι αλλο θα εχει ενα ελληνικο manual η κατι στα ελληνικα μεσα .

Link to comment
Share on other sites

[Ean to pires apo evrwpaiki agora logika exeis kanonika ypostiriksi edw.

 

Oson afora to problima sou... hard reset dokimases?

 

Οχι δεν δοκιμασα !!! Πως γινεται ??? Και αν το κανω υπαρχει ενδεχομενο να γινει καμοια στραβη ???

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Οχι δεν δοκιμασα !!! Πως γινεται ??? Και αν το κανω υπαρχει ενδεχομενο να γινει καμοια στραβη ???

 

Δεν υπάρχει ενδεχόμενο για "στραβή" μιας και προβλέπεται από τον κατασκευαστή. Το hard reset επαναφέρει τις εργοστασιακές ρυθμίσεις στη συσκευή και είναι όπως όταν την πρωτοάνοιξες.

 

Πας Start -> Settings -> System tab -> Restore defaults (κάπως έτσι πρέπει να λέγεται).

 

Πάρε πρώτα όμως ένα backup με το Sprite Backup για να επαναφέρεις τα χαμένα δεδομένα σου μετά το hard reset.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγω αυτο θελω να πιστευω.Πηρα SE και το μονο που μου απαντησαν ηταν οτι Τελος του Μηνα θα διατεθει στην ελληνικη αγορα, και με ασχετη απαντηση απεφυγαν να απαντησουν στην ερωτηση μου για το πως θα διακρινει ο αγοραστης αν ειναι απο την ελληνικη αντιπροσωπεια ή παραεισαγωγη.

Ας το διαθεσουν στα μαγαζια και οταν εμφανιστει βλεπουμε... Πιστευω και εγω οπως και ο athanaso αν μη τι αλλο θα εχει ενα ελληνικο manual η κατι στα ελληνικα μεσα .

αναμενεται στης 30 ιανουαριου, στην ελλαδα στα καταστηματα της wind ΜΟΝΟ ΑΓΓΛΙΚΗ ΕΚΔΟΣΗ για ελληνικα δεν ξερει κανενας ακομα.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει ενδεχόμενο για "στραβή" μιας και προβλέπεται από τον κατασκευαστή. Το hard reset επαναφέρει τις εργοστασιακές ρυθμίσεις στη συσκευή και είναι όπως όταν την πρωτοάνοιξες.

 

Πας Start -> Settings -> System tab -> Restore defaults (κάπως έτσι πρέπει να λέγεται).

 

Πάρε πρώτα όμως ένα backup με το Sprite Backup για να επαναφέρεις τα χαμένα δεδομένα σου μετά το hard reset.

 

Οκ ευχαριστω !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το Hard Reset είναι το clear storage στο settings - system

 

Σε ευχαριστώ για τη διευκρίνηση γιατί δεν έχω τη συσκευή μπροστά μου. (Το ήξερα ότι κάπου το έλεγα λάθος! :O )

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για τη διευκρίνηση γιατί δεν έχω τη συσκευή μπροστά μου. (Το ήξερα ότι κάπου το έλεγα λάθος! :O )

 

Η ευχαρίστηση δικιά μου. :)

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...