Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδες λεω να αρχισω να flasarw την rom....Δοκιμασα αρκετα απο αυτα που περιγραφεται εδω αλλα σαν γραφικα το tf3d ειναι πολυ μπροστα...ειναι πιο δαχτυλοφιλικο...:lol:...

 

Για αρχη μπορεις να μου πεις ποια rom να βαλω??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κανε πρωτα εγκατασταση του SDKcerts που σου δινει κ μετα το Ethermind's BATTERY DRIVER..

αυτό το έκανα, αλλά για να το βλέπω με πρόοδο ανα 1% δεν πρέπει να μπει κάποιο skin??

Το sdkcerts δεν φαινεται πουθενα! Αλλα δεν ειναι τιποτα. Μερικα ΚΒ και αν ειναι και ειναι καποιου τυπου certificates(certs) για να μπορεσεις να εγκαταστησεις τα εικονιδια.

 

Τα εικονιδια ειναι ολα (τουλαχιστον τα δημοφηλη) πληρως απεγκαταστησιμα.

 

Για να βαλεις μονο την μπαταρια θελει δουλεια. Πρεπει να σβησεις ΟΛΑ τα υπολοιπα εικονιδια και να αφησεις μονο αυτα της μπαταριας. Αλλα απλα για το 1% βαζεις αυτο που σου εδωσε ο griniaris. Αλλα τα εικονιδια γενικα ειναι ωραια. Πολυ καλυτερα απο τα κλασικα της ρομ... Και πιο κατανοητο τι φαινεται πανω!

προς το παρόν μόνο στο spb φαίνεται στη μπαταρία του ότι δουλεύει, και επειδή εφόσον πρέπει να διαλέξω skin για να φαίνεται και στη μπάρα , έλεγα να διαλέξω αυτό που μ'αρέσει πιο πολύ :P απλά για τα υπόλοιπα δεν είμαι πολύ σίγουρος.. και το Reales Task Bar που είπε η n_wildgirl φαινόταν ωραίο αλλά δεν βρήκα αναφορά για xperia..

n_wildgirl ρώτησες πουθενά για το θέμα της ευαισθησίας και για το ότι δεν είδες διαφορά όπως ισχυριζόταν το πρόγραμμα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδες λεω να αρχισω να flasarw την rom....Δοκιμασα αρκετα απο αυτα που περιγραφεται εδω αλλα σαν γραφικα το tf3d ειναι πολυ μπροστα...ειναι πιο δαχτυλοφιλικο...:lol:...

 

Για αρχη μπορεις να μου πεις ποια rom να βαλω??

 

Οπως νομιζεις! :lol:

 

Εσυ θελεις??

 

Ολες οι ρομς ειναι εδω συγκεντρωμενες:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=477801

 

Αν και θα σου ελεγα να διαλεξεις μια εκ των:

1)Valkyrie http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=512050

2)Touch X http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=493848

3)Touch IT http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=503732&highlight=itje

 

Η πρωτη ειναι Windows Mobile 6.5 αλλα εχει και το tf3d. Οι αλλες 2 ειναι απλως με tf3d απο το Diamond 2. Για να δεις ακριβως πως ειναι, δες το βιντεο στην υπογραφη μου!

Οι καλυτερες ειναι οι 2 πρωτες. Απλα η τριτη εχει αρκετη «περαση» στους xda. Μαζι με την Touch X ειναι οι 2 με την μεγαλυτερη απήχηση στο κοινο!:p

 

Αλλα μπορεις καλιστα να αγνοησεις την δικια μου «συμβουλη» και να βαλεις οποια εσυ θελεις. Να πειραματιστεις. Αλλα καλυτερα θα σου ελεγα την TouchX. Εκτος αν θελεις τα 6.5 με το Titanium, τοτε πας για Valkyrie...;)

 

H ολη διαδικασια στην υπογραφη μου! ;) :p

Link to comment
Share on other sites

αυτό το έκανα, αλλά για να το βλέπω με πρόοδο ανα 1% δεν πρέπει να μπει κάποιο skin??

 

προς το παρόν μόνο στο spb φαίνεται στη μπαταρία του ότι δουλεύει, και επειδή εφόσον πρέπει να διαλέξω skin για να φαίνεται και στη μπάρα , έλεγα να διαλέξω αυτό που μ'αρέσει πιο πολύ :P απλά για τα υπόλοιπα δεν είμαι πολύ σίγουρος.. και το Reales Task Bar που είπε η n_wildgirl φαινόταν ωραίο αλλά δεν βρήκα αναφορά για xperia..

n_wildgirl ρώτησες πουθενά για το θέμα της ευαισθησίας και για το ότι δεν είδες διαφορά όπως ισχυριζόταν το πρόγραμμα?

 

τι εννοεις δε βρηκες αναφορα για το Xperia?

δε ρωτησα τπτ για το θεμα της ευασθησιας γιατι στα comments ειχαν γραψει αρκετοι οτι δουλευει και 1-2 απο αυτους που το ειχαν γραψει ειχαν εξπιρια...και βασικα βαριεμαι να καθομαι να τα ψαχνω αυτα, παραηταν λεπτομερεια για μενα, εχω συνηθισει την αφη του εξπιρια εξαλλου.

 

Οπως νομιζεις! :lol:

 

Εσυ θελεις??

 

Ολες οι ρομς ειναι εδω συγκεντρωμενες:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=477801

 

Αν και θα σου ελεγα να διαλεξεις μια εκ των:

1)Valkyrie http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=512050

2)Touch X http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=493848

3)Touch IT http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=503732&highlight=itje

 

Η πρωτη ειναι Windows Mobile 6.5 αλλα εχει και το tf3d. Οι αλλες 2 ειναι απλως με tf3d απο το Diamond 2. Για να δεις ακριβως πως ειναι, δες το βιντεο στην υπογραφη μου!

Οι καλυτερες ειναι οι 2 πρωτες. Απλα η τριτη εχει αρκετη «περαση» στους xda. Μαζι με την Touch X ειναι οι 2 με την μεγαλυτερη απήχηση στο κοινο!:p

 

Αλλα μπορεις καλιστα να αγνοησεις την δικια μου «συμβουλη» και να βαλεις οποια εσυ θελεις. Να πειραματιστεις. Αλλα καλυτερα θα σου ελεγα την TouchX. Εκτος αν θελεις τα 6.5 με το Titanium, τοτε πας για Valkyrie...;)

 

H ολη διαδικασια στην υπογραφη μου! ;) :p

 

TOUCH X!!! μη μπλεξει ακομα με τη Vlakyrie...

 

 

Μια βοηθεια παιδια. Εχω την TOUCH X και θελω να βαλω Official και την κατεβασα απο τους xda αλλά ειναι σε μορφη application που οταν το τρεχεις κανει extract σε αρχειο image και οχι .nbh. Εψαξα στους xda αλλά δεν εβγαλα ακρη...Πρεπει να το κανω με το Rom Update Utility? Οποιος ξερει ας δωσει τα φωτα του...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια παιδια. Εχω την TOUCH X και θελω να βαλω Official και την κατεβασα απο τους xda αλλά ειναι σε μορφη application που οταν το τρεχεις κανει extract σε αρχειο image και οχι .nbh. Εψαξα στους xda αλλά δεν εβγαλα ακρη...Πρεπει να το κανω με το Rom Update Utility? Οποιος ξερει ας δωσει τα φωτα του...

Το ειχα κατεβασει κι εγω...

Απλα μετονομαζεις μονη σου το αρχειο αυτο σε Kovsimg.nbh (και με την καταληξη ".nbh" για να αλλαξει σε αυτο) και ειναι ενταξει.... Επειδη, το μετονομασα και μετα τα διεγραψα ολα τα αλλα, δεν θυμαμαι πως ακριβως το γραφει, αλλα μαλλον αυτο το image θα ειναι...

Ειναι περιπου 220MB παντως... ;)

Αυτά εδώ τα σπάνε..αλλά δεν τα βρίσκω..

Αυτα δεν ειναι?? http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=512971

 

Επισης, επειδη κι εμενα μου αρεσουν πολυ αυτα, μπορει καποιος να μου πει αν ειναι και για WM6.5??

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Το ειχα κατεβασει κι εγω...

Απλα μετονομαζεις μονη σου το αρχειο αυτο σε Kovsimg.nbh (και με την καταληξη ".nbh" για να αλλαξει σε αυτο) και ειναι ενταξει.... Επειδη, το μετονομασα και μετα τα διεγραψα ολα τα αλλα, δεν θυμαμαι πως ακριβως το γραφει, αλλα μαλλον αυτο το image θα ειναι...

Ειναι περιπου 220MB παντως... ;)

 

Το εκανα αυτο...Συγγνωμη, ξεχασα να το αναφερω πριν. Το εκανα και δεν κανει τιποτα, λεει no image file...

 

Τωρα επιχειρησα να το μετονομασω παλι και πρεπει να εγινε σωστα γιατι μου ειπε οτι άλλαξα την επεκτασή του. Για να δουμε...

 

EDIT: Οντως τωρα δουλεψε και περναει η ΡΟΜ κανονικα :)

 

@halo

Αυτα τα εικονακια που γραφεις απο πανω τα εχει η Vlakyrie απο μονη της, δεν τα εχει; Ή εστω παρομοια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το εκανα αυτο...Συγγνωμη, ξεχασα να το αναφερω πριν. Το εκανα και δεν κανει τιποτα, λεει no image file...

 

Τωρα επιχειρησα να το μετονομασω παλι και πρεπει να εγινε σωστα γιατι μου ειπε οτι άλλαξα την επεκτασή του. Για να δουμε...

 

Πας για official rom(κατι που σκεφτομαι και γω για λιγο καιρο να κανω για να ηρεμησει λιγακι το κινητο η να βγαλει ο smaberg 6.5!!!)???

 

Και κατι αλλο που παρατηρησα, το τζαμακι μπροστα απο την καμερα εχει κατι σημαδακια. Οχι γρατζουνιες. Σαν πιτσιλιες. Σαν μποργια που πεταχτηκε... Οταν το βαζω στο φως φαινονται μπλε....:mad::(:(

Link to comment
Share on other sites

Πας για official rom(κατι που σκεφτομαι και γω για λιγο καιρο να κανω για να ηρεμησει λιγακι το κινητο η να βγαλει ο smaberg 6.5!!!)???

 

Και κατι αλλο που παρατηρησα, το τζαμακι μπροστα απο την καμερα εχει κατι σημαδακια. Οχι γρατζουνιες. Σαν πιτσιλιες. Σαν μποργια που πεταχτηκε... Οταν το βαζω στο φως φαινονται μπλε....:mad::(:(

 

Πηγα! Και ειμαι ευτυχισμενη (γιατι δεν εχω δει ακομα την Homescreen... ΩΧ! ΝΑ ΤΗ! Αυτο το γυμνο απροσωποποιητο πραγμα ειναι το Today μου??? :blink:)! Θα δειξει :happy:

 

Καλωσηρθες στον κοσμο του τζαμακιου της καμερας του Xperia...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτα δεν ειναι?? http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=512971

 

Επισης, επειδη κι εμενα μου αρεσουν πολυ αυτα, μπορει καποιος να μου πει αν ειναι και για WM6.5??

δεν είναι αυτά ακριβώς, αλλά πλησιάζουν αρκετά..για επαναφορά των original, απλά κάνουμε uninstall το .cab?

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι αυτά ακριβώς, αλλά πλησιάζουν αρκετά..για επαναφορά των original, απλά κάνουμε uninstall το .cab?

 

Χμμ αυτο ειναι ενα θεμα! Εγω οταν εκανα uninstall το cab δεν εφευγαν! Παντως δε χανεις κατι να δοκιμασεις :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πηγα! Και ειμαι ευτυχισμενη (γιατι δεν εχω δει ακομα την Homescreen... ΩΧ! ΝΑ ΤΗ! Αυτο το γυμνο απροσωποποιητο πραγμα ειναι το Today μου??? :blink:)! Θα δειξει :happy:

βάλε το spb και κάτι κάνεις..αν ήταν και πιο ευαίσθητη η οθόνη..θα ήταν τέλεια..!!

και πως τα έβγαλες τα εικονίδια όταν βαρέθηκες?? ¨:)

Link to comment
Share on other sites

βάλε το spb και κάτι κάνεις..αν ήταν και πιο ευαίσθητη η οθόνη..θα ήταν τέλεια..!!

και πως τα έβγαλες τα εικονίδια όταν βαρέθηκες?? ¨:)

 

αλλαξα ρομ :lol: πλακα κανω, δεν τα βαρεθηκα γιατι βαζω συγκεκριμενα ενα σετ που μου αρεσει και μετα δεν τα ξαναπειραζω :happy: δε μου αρεσει το spb καθολου... σκεφτομαι πως θα το κανω παλι περιπου οπως το ειχα στις αρχες με την οφισιαλ, καπως ετσι δηλαδη:

 

http://i191.photobucket.com/albums/z287/n_wildgirl/Screen041.jpg

 

Αλλά σιγουρα θα πειραματιστω και με άλλα προγραμματακια που εχω ανακαλυψει και θα δω...

Καλα, τα αντιπαθεστατα stock εικονιδια θα παρουν ποδι εννοειται...!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ωραίο το today του resco αλλά με χάλαγαν τα μηνύματα του :(

Ροδόπη , Μυροφόρα?? ημ ελευθερίας τύπου?άνοδος??

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδες..πριν λιγο εβαλα ενα προγραμα το..inesoft phone..!αυτο για τις κλησεις κτλπ...λοιπον οταν τ ειχα τ κινητο απειραχτο πατουσες το κουμπακι με το πρασινο τηλεφωνακι για να κανεις κληση κτλπ..κ ειχε ενα συγκερκιμενο menu εκει.."της μανας του"...τσπ οταν εβαλα το προγγραμα αυτο αλλαξε μαζι κ η αρχικη οθονη οπου ειχε μερικες παραπανω επιλογες...επειδη δν μ βολευε το απεγκατεστησα..φυγαν ολα εκτος απο το menu που ειχε τ προγραμα οταν πατας το πρασινο τηλεφωνακι για κληση...εχει αλλο πλκηκτρολογιο αλλες επιλογεσ...πως εμεινε αυτο αφου εβγαλα τ προγγραμα?μπορω να τ βγαλω γτ δν τ μπορω..θελω ετσι οπως ηταν απο τη μανα τ..!

 

αν δν καταλαβατε το θελω σαν να μν ειχα βαλει ποτε αυτο τ προγραμμα..!:D

εχουμε κ λεμε..t18s,t29,A2628,ga618,t65i,t290i,w800i,w960i,xperia και ...r380s...:D
Link to comment
Share on other sites

παιδιά sos όποιος μπορει να με βοηθησει να με πει τι κουλό ήτανε αυτο που έπαθα με το χ1...

ητανε μια κανονικη και συνηθισμέμη μέρα, έπεζα με το κινητο επιδει ημουνα αλλου δεν ειχα το πισι για νετ μπήκα wi-fi απο γείτονα το οποιο δικτυο εδω και πολυ καιρο το έχω λιώσει!! μπένω ιντερνετ παιζει κανονικα ολα οκ..πάω μετα απο λίγο να μπώ στο fring ανοίγει ωρεα μια χαρα περιμένω λεει οτι φορτώνει αλλα καθυστερη πολυ ωρα...πρώτη φορα εφαγε κολημα, βλέπω εχει κοκαλωσει ολο το os !!! πως πήγα να το κάνω ρεσταρτ απο κάτω με το πένακι.. ασυνέσθηστα έβγαλα την μπαταρία που μάλλον και αυτο ητανε το μοιρεο..ε κλεινη το ανοιγω δειχνει κανονικα το λογοτυπο τις σονυ στιν αρχη..φευγει οπως φυσιολογικα μετα βλέπω δεν μου βγάζει το αλλο το λογοτυπο του χ1 το κινουμενο με τις ριγες πριν βγάλει το welcome ...!!τέσπα βγενει το welcome μετα, αλλα με τα default χρώματα των win τα πρασινα εγω το ειχα απο πριν με μαυρο φοντο του xperia η μπάρα η πάνω και η κάτω...παει να φορτωσει ..τιποτα εκει αρχιζει το γλέντι και αρχιζει και μεταει ενα σορο popups...και μου λεγανε κατι για το shell32.dll yes or no για να συνεχισω, οτι δλδ δεν το αναγνωριζει και δεν το βρισκει κατι τετιο.Αν πατουσα yes να συνεχίσει δεν έκανε τιποτα, οταν πατούσα ομως το no εφευγε το ένα ποπαπ και με πετουσε αλλο...που μου ελεγε θελετε να φορτοσει το exe του resco contact manager??κλπ αυτο συνεχιζε με ολα σχεδον τα προγράμματα που έχω εγκατεστιμενα οσπου τελιωνε και στο τέλος μου έβγαζε μια μαύρη οθονη και μου ελεγε δεν μπορει να κανει boot το κινητο....πατηστε το κουμπη πανω τις έντασης για επαναφορα των εργοστασιακών ρυθμίσεων..στην ουσια δλδ Hardreset .... μη πολυλογό το εκανα πολυ φορες restart με το πενακι μπας και έστρωνε αλλα τπτ τα ιδια ποπάπ με πετούσε..οσπου ειδα και το κορυφέο και τα έπεξα!!! η οθωνη ειχε αρχισει και τρεμοεπεζε κουνιοτανε...σαν να τρεμόπεζε ο φωτισμος τις οθώνης η τα χρώματα...ε λέω ως εδώ το πατάω ενα hardreset ...και ολα οκ ευτυχώς...επίσεις ξέχασα να αναφέρω μου εβγαζε και ενα μινμα την ωρα που προσπαθουσε να φορτοσει τα προγραματα και πετουσε τα popup που έλεγε μνμα πάλυ σε μάυρη οθόνη, οτι τα win δεν τερματιστικαν σωστα όπως επρεπε και ισως αυτο να φταίει που δεν λειτουργουνε σωστα η εγινε κατι αλλο...ισως η ζημια να έγινε ενώ φορτονε το προγραμμα το fring και κόλισε και του έβγαλα την μπαταρια???η μήπως οταν μπήκα wi-fi στο ιντερνετ κόλισε κανεναν ιο απο το δικτυο που μπήκα μήπως με hackepsane ?? :o τι να πώ ..πάντως τωρα όλα οκ απλα έχασα μερικες επαφες και καπια sms ευτυχως ειχα κατι τελευταια αρχια στο Pimp και τα επανέφερε τα πιο προσφατα sms contacts κλπ τωρα αντε απο την αρχη παλυ τα προγράμματα και βαριεμαι!!να πώ το ξέρετε κιολας νομίζω, οτι έχω την τελευταία oficial UK rom.

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καταρχας, μην ξαναβαλεις ολα οσα ειχες πριν!!! Γιατι καποιο απο αυτα στο κολλησε! ;)

 

Με αυθεντικα πραγματα ησουν ετσι? Δεν ειχες μπλεξει με custom roms και hardspl ε??

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας, μην ξαναβαλεις ολα οσα ειχες πριν!!! Γιατι καποιο απο αυτα στο κολλησε! ;)

 

Με αυθεντικα πραγματα ησουν ετσι? Δεν ειχες μπλεξει με custom roms και hardspl ε??

 

ναι..την official εχω..απλως ειχα βαλει μερικα προγραματακια κ παιχνιδακια...!και τα ελληνικα..!αλλα εχς τελευταιο λογισμικο κ official..!απλως οταν εβαλα αυτο το inesoft κ το απεγκαταστησα εμεινε τ δικο τ "skin" να τ πω ετσι οταν παταω τ πληκτρο με τ πρασινο τηλεφωνακι..!πως γινεται ν γινει οπως πριν βρε φιλος...?

εχουμε κ λεμε..t18s,t29,A2628,ga618,t65i,t290i,w800i,w960i,xperia και ...r380s...:D
Link to comment
Share on other sites

ναι..την official εχω..απλως ειχα βαλει μερικα προγραματακια κ παιχνιδακια...!και τα ελληνικα..!αλλα εχς τελευταιο λογισμικο κ official..!απλως οταν εβαλα αυτο το inesoft κ το απεγκαταστησα εμεινε τ δικο τ "skin" να τ πω ετσι οταν παταω τ πληκτρο με τ πρασινο τηλεφωνακι..!πως γινεται ν γινει οπως πριν βρε φιλος...?

 

Συνηθως με hard reset φευγουν τα υπολείμματα....

 

Για αυτο πριν βαλουμε προγραμματακια που θα αλλαξουν την εμφανιση του κινητου παιρνουμε ενα backup καλο των επαφων κλπ, ωστε αν χαλασει η υποθεση να κανουμε ενα hardreset και να στρωσει η συσκευη μετα...

Link to comment
Share on other sites

Συνηθως με hard reset φευγουν τα υπολείμματα....

 

Για αυτο πριν βαλουμε προγραμματακια που θα αλλαξουν την εμφανιση του κινητου παιρνουμε ενα backup καλο των επαφων κλπ, ωστε αν χαλασει η υποθεση να κανουμε ενα hardreset και να στρωσει η συσκευη μετα...

 

 

αχα...μαλιστα...βσκ εκανα update τωρα κ ξαναβαζω τη r3..!κ μετα θα κανω κ ενα hard reset..!!:O

εχουμε κ λεμε..t18s,t29,A2628,ga618,t65i,t290i,w800i,w960i,xperia και ...r380s...:D
Link to comment
Share on other sites

MaIdeN εχω παθει κι εγω κολλημα με το εξπιρια με ενα προγραμμα μονο που τα σκατωσε ολα και να φανταστεις ενα πληκτρολογιο ηταν τπτ αλλο! Και χρειαστηκε hard reset. Μην ψαρωνεις παντως...Windows ειναι, κολλαει μια στο τοσο!

 

Εχω να αναφερω απο το μετωπο της (official) Greek Generic R3Α007 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Η ρομ πεταει! Ειμαι υπερευχαριστημενη!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω να αναφερω απο το μετωπο της (official) Greek Generic R3Α007 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Η ρομ πεταει! Ειμαι υπερευχαριστημενη!

Σοβαρα μιλας??:blink:

 

Εγω οταν την ειχα βαλει, πηγα να τραβηξω φωτογραφια και δεν την αποθηκευε στην καρτα μνημης γιατι δεν την αναγνωριζε!!:wacko:

 

Οποτε, λεω θα ειναι αυτο το προβλημα της μεταφρασης που δεν την αναγνωριζει ως storage card, και την εβγαλα την Rom...:confused:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ρωτήσω κατι απλό υπάρχει χρονόμετρο στο xperia και εαν ναι που βρίσκεται το καταραμένο:devil:δεν μπορώ να το βρώ πουθενά

εαν δεν έχει τι κάμνωμεν:confused: μου είναι απαρίτητο

 

ΥΓ:mille merci για τον soom

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα μιλας??

 

Εγω οταν την ειχα βαλει, πηγα να τραβηξω φωτογραφια και δεν την αποθηκευε στην καρτα μνημης γιατι δεν την αναγνωριζε!!

 

Οποτε, λεω θα ειναι αυτο το προβλημα της μεταφρασης που δεν την αναγνωριζει ως storage card, και την εβγαλα την Rom...:confused:

Θα μας πει η wildgirl οταν ξαναμπει αν εχει ακομα προβλημα με την μεταφραση...

προς το παρον αναμενουμε!

Γιατι αν δεν εχει θα βαλω και γω!:lol:

Ηθελα να ρωτήσω κατι απλό υπάρχει χρονόμετρο στο xperia και εαν ναι που βρίσκεται το καταραμένο:devil:δεν μπορώ να το βρώ πουθενά

εαν δεν έχει τι κάμνωμεν:confused: μου είναι απαρίτητο

 

ΥΓ:mille merci για τον soom

Ca fait rien που θα λεγανε και οι φιλοι μας οι γαλλοι!:lol::lol:

 

Χρονομετρο δεν εχει. Βαζεις με προγραμμα. Με ποιο δεν θυμαμαι. Οποτε ας μας πει καποιος αλλος! Μην ψαχνεις αδικα!:p;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά την απορία γι'αυτό το link δεν μου την έλυσε κανένας!!

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=532249

μιλάνε για το ράδιο? ή για το σήμα στο δίκτυο? γιατί στις απαντήσεις βλέπω ότι αναφέρουν το δίκτυο στο οποίο βρίσκονται..!!

Επίσης, αφού λέει "Just extracted from new Korean R3BA015 Rom" δεν θα υπάρχει και στην rom που έβαλε πχ η windgirl?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...