Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Άριστο δεν είναι, απλά εξακολουθεί να έχει τους καλύτερους χάρτες. Το iGO8.3.2 ή το TOMTOM μπορούν να θεωρηθούν ότι τείνουν προς το άριστο τώρα που θα περιλαμβάνουν χάρτες της Gi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για το tomtom τουλάχιστον, το ΘΑ είναι μεγάλο ακόμα... (και αναφέρομαι για το αν θα είναι άριστο...)
HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Το iGO8.3.2 ή το TOMTOM μπορούν να θεωρηθούν ότι τείνουν προς το άριστο τώρα που θα περιλαμβάνουν χάρτες της Gi.

 

Αλλα οπως καταλαβαινω δεν εχουν βγει ακομα χαρτες για αυτα, σωστα?:O

 

Αλλα οταν με το καλο βγουν, τα αποκτουμε και αυτα για το Xperia απο το γνωστο μαγαζακι:X? Και το Destinator7 απο εκει και αυτο? :O

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει το you tube απο τους xda-developers αλλα οταν προσπαθω να επιλεξω ποιο βιντεακι θα δω μολις φτασω στο 5ο δεν παει παρακατω κολαει εκει και για να ξεκολισει πρεπει να δω καποιο απο αυτα που φενονται στην οθονη !!! Οχι οτι μετα αλαζει κατι, τα ιδια γινονται καθε φορα σεοτι και αν επιλεξω δεν μπορω να δω τι υπαρχει μετα το 5ο !!! Καμοια ιδεα, μηπως υπαρχει καμοια ποιο καινουργεια εκδοση ???? :(
Link to comment
Share on other sites

παιδια 1 ερωτηση γιατι θελω να αγορασω το κινητο,εχει καποιο προβλημα?γιατι μου εχουν πει οτι εχει βγει ελλατωματικο

ποιος στο είπε αυτό;κ σου είπε συγκεκριμένα ελαττώματα η έτσι αόριστα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά help...Θέλω να βάλω dual sim της cosmote...η cosmote δεν ξέρει τι παίζει και μου λεει να μιλήσω με SE...Ξέρεις κανείς αν δουλεύει η Dual Sim ή όχι και αν όχι θα βγει κάνα fix για να δουλέψει?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν έχει προβλήματα η συσκευή, απεναντίας θεωρείται από τις καλύτερες στην κατηγορία και σε αυτό τον τομέα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος πως αλλαζουμε φακελο αποθηκευσης των με bluetooth εισερχομενων ωστε να τα αποθηκευει στην καρτα?

Καποιος καπου καποτε??

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια Γιάννη θεωρείς το Dr yar bluetooth καλύτερο από το OBEX Inbox? Είχα δοκιμάσει και τα δύο και το Obex Inbox μου φάνηκε καλύτερο.
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μερικοί έχουν πρόβλημα με το ένα, άλλοι με το άλλο και ανάλογα τη συσκευή. Καλά κάνεις και το αναφέρεις πάντως, είναι η καλύτερη εναλλακτική.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά help...Θέλω να βάλω dual sim της cosmote...η cosmote δεν ξέρει τι παίζει και μου λεει να μιλήσω με SE...Ξέρεις κανείς αν δουλεύει η Dual Sim ή όχι και αν όχι θα βγει κάνα fix για να δουλέψει?

 

ΦΙΛΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΕΓΩ.ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΝΑΛΛΑΓΗ ΡΑΜΜΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 45 SEC.

 

ΜΗΠΩΣ ΠΑΙΔΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΑΠΟ ΤΗΣ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΗ?

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει το you tube απο τους xda-developers αλλα οταν προσπαθω να επιλεξω ποιο βιντεακι θα δω μολις φτασω στο 5ο δεν παει παρακατω κολαει εκει και για να ξεκολισει πρεπει να δω καποιο απο αυτα που φενονται στην οθονη !!! Οχι οτι μετα αλαζει κατι, τα ιδια γινονται καθε φορα σεοτι και αν επιλεξω δεν μπορω να δω τι υπαρχει μετα το 5ο !!! Καμοια ιδεα, μηπως υπαρχει καμοια ποιο καινουργεια εκδοση ???? :(

 

:(:(:(:( :X:X:X

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΕΓΩ.ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΝΑΛΛΑΓΗ ΡΑΜΜΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 45 SEC.

 

ΜΗΠΩΣ ΠΑΙΔΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΑΠΟ ΤΗΣ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΗ?

Ok...symfwna me thn cosmote h ka8e grammh exei diko ths onoma kai allazei apo tis ry8miseis tou dual sim mesa sthn karta...twra...h arxika prepei na leei h "ΓΡΑΜΜΗ1" , "ΓΡΑΜΜΗ 2" me to xperia ti ginetai leei mono cosmote?

Link to comment
Share on other sites

Γράφει Cosmote και πάνω στην μπαρα των windows έχει τον αριθμό 1 ή 2 ανάλογα ποιά γραμμή έχεις επιλεγμένη. Αν πατήσεις στο 1 ή στο 2 σου δίνει κάποιες επιλογές όπως να δώσεις όνομα στην κάθε γραμμή.

Δεν έχω δοκιμάσει όμως αν δίνοντας ένα όνομα αλλάζει την ένδειξη "Cosmote" με αυτήν του αντίστοιχου ονόματος της επιλεγμένης γραμμής.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει καποιος πως ρυθμιζουμε το χπερια ωστε να μην μπαινει κατα λαθος στο gprs η γενικα να μην εχει τρελες χρεωσεις ,βασικα θελω να μπαινει ιντερνετ μονο μεσω wi-fi στο σπιτι μου οπου εχω conn-x ασυρματο και οταν το ζητω εγω γιατι εχω ακουσει διαφορα αλλα και γιατι ενω το ειχα με καρτα ξαφνικα μου αδειασε την καρτα ολη,καπου ειχα δει σε καποια σελιδα πιο πισω κατι σχετικο αλλα δεν μπορεσα να το βρω
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή ονομάζεται NoData και την βρίσκεις εδώ
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

 

και γω έψαχνα αυτό το προαγραματάκι για το ΒΤ αλλα πάω στο λινκ πατάω να κατέβει αλλα δεν κάνει τπτ...επισης κανενα προγραματακι να μπένω στο msn ?? μιας και το γνησιο που εχει δεν κανει τπτ...σε σας λειτουργει κανονικα? βρήκα τελικα το ebuddy .. για xperia το βγαλανε τελικα για να δουμε παιζει όμως??μπααα και αυτο μούφα το κόβο παει να κατεβασει την αγγλικη γλωσσα κ λεει οτι δεν την βρισκει.... :wacko: help!

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...