Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ιχνος επαγγελματισμου η vodafone. πηρα τηλ τωρα samsung και μου ειπε οτι κυκλοφορει ηδη στην vodafone. και του λεω οτι κατι τετοιο δεν συμβαινει και μου ειπε οτι δεν ξερει τοτε τι συμβαινει, παντως η samsung εχει προμηθευσει κανονικα την vodafone με το i900 omnia.

δεν ξερω τι αλλο να πω πια...

 

μα τι ξεφτιλικια ειναι αυτα? δηλαδη νομίζουν ότι έτσι θα μας κανουν να στραφούμε στο iphone? πιο πιθανό βλέπω κάποιοι να στραβώσουν και να το γυρίσουν σε κοσμοτε παρά να κάθονται και να τρώνε δούλεμα απο τους vodafon-απατεώνες

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
δηλαδη νομίζουν ότι έτσι θα μας κανουν να στραφούμε στο iphone?

 

Pio poly mou fainetai san thema agnoias kai mi diathesis gia enimerwsi para afto.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μα τι ξεφτιλικια ειναι αυτα? δηλαδη νομίζουν ότι έτσι θα μας κανουν να στραφούμε στο iphone? πιο πιθανό βλέπω κάποιοι να στραβώσουν και να το γυρίσουν σε κοσμοτε παρά να κάθονται και να τρώνε δούλεμα απο τους vodafon-απατεώνες

εχω 3 συνδεσεις vodafone. τους σκαω καθε μηνα πανω απο 300 ευρω. περιμενω ενα μηνα να φερουν ενα κινητο που επρεπε να το εχουν ηδη, για να κανω ανανεωση συμβολαιων. μας δουλευουν. ειμαι στο τσακ να παω cosmote η wind.

δεν ξερω τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα στην Euroelectronics και λένε οτι σήμερα θα το έχουν στη Vodaphone . Επιπλέον από Vodaphone που ρώτησα θα είναι διαθέσιμο απο αύριο στα κεντρικά τους . Λογικά μέχρι το τέλος της εβδομάδας ελπίζω να το δούμε επιτέλους σε όλους τους providers . :):):)

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Pio poly mou fainetai san thema agnoias kai mi diathesis gia enimerwsi para afto.

το οτι η samsung τους εχει παραδωσει το omnia ουτε και εγω ξερω απο ποτε ... αυτο δεν ειναι θεμα αγνοιας. επρεπε να το κυκλοφορησει η vodafone σχεδον 3 εβδομαδες πριν απο τον καθενα στην ελλαδα για επιδειξη. αυτη ηταν η συμφωνια vodafone-samsung.

και εχουμε φτασει στο σημειο που το πλαισιο θα το κυκλοφορησει πρωτο κατα πασα πιθανοτητα. γιατι μ*****ς δεν ειναι, να περιμενει ποτε θα κ*****ι στην vodafone να το βγαλει.

ας μην μου ειχε καλη επιδοτηση η vodafone και σου ελεγα εγω...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το οτι η samsung τους εχει παραδωσει το omnia ουτε και εγω ξερω απο ποτε ... αυτο δεν ειναι θεμα αγνοιας.

 

Thema agnoias tou proswpikou tis Vodafone ennow.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Thema agnoias tou proswpikou tis Vodafone ennow.

ξερεις κατι.. αγνοιας ναι ...αλλα δεν νομιζω μη διαθεση ενημερωσης γιατι σιγουρα ουτε αυτοι ξερουν γιατι δεν τους εχουν πει για να ξερουν.

παντως ρε παιδια το μονο που δεν εχω χωνεψει ακομα ειναι το οτι δεν το εχουν ακομα στο site ουτε σαν μελλοντικη συσκευη.

να δεις τι μυαλο κουβαλανε. λες και αυτος που εχει ιντερνετ και θα ασχοληθει με το site της vodafone δεν θα το ξερει ηδη το omnia και δεν θα το περιμενει.

να μου πεις για καποιον που δεν εχει ιντερνετ και δεν ασχολειται ναι... αυτος λογικα δεν θα το ξερει ακομα μιας και δεν εχει κυκλοφορησει. αλλα αυτος δεν υπαρχει περιπτωση να ασχοληθει με το site της vodafone, αρα δεν υπαρχει λογως μη υπαρξης του omnia στο site.

αλλα αυτοι θελουν να πιασουν τους 5 σε ολοι την ελλαδα που θα ασχοληθουν με το site τους και δεν θα ξερουν για το omnia. γιατι πανω απο 5 δεν νομιζω να ειναι σε ολη την ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αμφιβάλλω αν ειναι θεμα αγνοιας των υπαλήλων της Vodafone στα 3 καταστηματα (τα δυο απο τα τρια) που ρωτησα καθοτι μου απαντησαν για αρχες Νοεμβριου, αφου προηγουμενως ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑΝ.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα στην Euroelectronics και λένε οτι σήμερα θα το έχουν στη Vodaphone . Επιπλέον από Vodaphone που ρώτησα θα είναι διαθέσιμο απο αύριο στα κεντρικά τους . Λογικά μέχρι το τέλος της εβδομάδας ελπίζω να το δούμε επιτέλους σε όλους τους providers . :):):)

 

Επιπλέον να προσθέσω οτι μου είπαν για mail που τους ήρθε σήμερα και μιλά για διαθεσιμότητα από τις 1/10 . Άρα μην τους πυροβολείται τόσο ... Εγώ από Γερμανό το περιμένω αλλά αυτο είναι άλλη ιστορία . :D:D:D

Και μάλιστα στο Γερμανό είναι preorder αλλά πέρα αυτού δεν έχουν ιδέα ....

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αμφιβάλλω αν ειναι θεμα αγνοιας των υπαλήλων της Vodafone στα 3 καταστηματα που ρωτησα καθοτι μου απαντησαν για αρχες Νοεμβριου, αφου προηγουμενως ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑΝ.

απο ποιον ? ? ? απο καποιον με περισσοτερη αγνοια απο αυτους? η απο κανενα emai που τους στελνουν απο τα κεντρικα για να δουλευουν και τους αυτους? ειδα τετοιο email με τα ματια μου που ελεγε για 26/9. οσο το ειδατε και εσεις την παρασκευη αλλο τοσο το ειδα και εγω.

Link to comment
Share on other sites

Είναι αυτό που λένε ...

Ε .. Ε .. Έρχεται ...

Βασικά δεν ανακοινώνουν το πότε θα έρθει για να μην κάνουμε ουρές έξω απο τα μαγαζιά όπως κάνανε τα αμερικανάκια με το ΤΡΟΜΕΡΟ Iph0ne .:lol::lol::lol:

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Ean diabaseis to sygkekrimeno thread tha lythoun oi apories sou.

 

Μηπως γινεται να μου δωσεις καποιο λινκ του σε παρακαλω, γιατι το ψαχνω 2 μερες και δεν μπορω να το βρω;

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μου απαντησαν για αρχες Νοεμβριου, αφου προηγουμενως ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑΝ.

 

Kai twra eisai isixos e? :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μηπως γινεται να μου δωσεις καποιο λινκ του σε παρακαλω, γιατι το ψαχνω 2 μερες και δεν μπορω να το βρω;

Ευχαριστω εκ των προτερων!

 

Milaw gia to thread tou Omnia pou idi briskesai file mou. Apla prepei me ypomoni na diabaseis ligo pros ta pisw kai tha lythoun polles apo tis apories sou (afti einai kai i leitourgia twn forum eksallou). Ean pali den kalyftheis gia kati sygkekrimena... edw eimaste na ta ksekatharisoume. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μηπως πρεπει να στείλουμε email στην Samsung για να πιεσθει λιγο η Vodafone;

 

καλα μην περιμενεις να ιδρωσουνε κιολας.. :lol:

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

Πριν 40 λεπτα ημουν στην vodafone και ακοθσα οτι ερχεται 3 / 10

 

ακουσες......τιποτα επισημο....οποτε καλη παρελαση 28η οκτοβρη.... με το ζορι κρατιεμαι να μην παω στην κοσμοτε. ασ οψετε η επιδότηση

Link to comment
Share on other sites

to plaisio eftiakse kai eidiki selida ara i ora plisiazei!!!!

http://www.plaisio.gr/promo.aspx?show=Omnia

to exei i cosmote re paidia to omnia???(anaferomai sto parapano filo pou apeilei pos tha paei stin cosmote)

Link to comment
Share on other sites

to plaisio eftiakse kai eidiki selida ara i ora plisiazei!!!!

http://www.plaisio.gr/promo.aspx?show=Omnia

to exei i cosmote re paidia to omnia???(anaferomai sto parapano filo pou apeilei pos tha paei stin cosmote)

 

και νομιζα οτι μονο εγω εφτιαξα σιτε για αυτο το κονσερβοκουτι.. :worry:

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάνω αλλαγή από καρτοκινητή voda σε συμβόλαιο cosmote. Απευθύνθηκα λοιπόν στον τοπικό οτε και μου είπαν οκ, θα γίνει σε κανα 2 εβδομάδες και θα έχεις επιδότηση για νέα συσκευή. Αλλά η cosmote απ'ο,τι ξέρω δεν το έχει ακόμα. Γνωρίζετε μήπως μπορώ να το πάρω απο το πλαίσιο (αν και εφόσον το φέρει αρχές Οκτωβρίου) χρησιμοποιώντας αυτήν την επιδότηση; Ή αναγκαστικά περιμένω τον πΟΤΕ πότε θα το φέρει?
Link to comment
Share on other sites

Mporeis na pas kai sto Germano.

πηγα γερμανο πριν λιγο. για cosmote 3 νεες συνδεσεις και η επιδοτηση δεν ηταν ουτε η μιση απο οτι μου δινει η vodafone για αναννεωση. εχε χαρη...

αν ηταν εστω μικρη η διαφορα θα εφευγα απο vodafone και ας το περιμενα παραπανω μερες δεν με νοιαζει πλεον.

εχω ξενερωσει με την vodafone τοσο πολυ...που πλεον επαψα να το περιμενω με την αγωνια... τωρα απλα θα περασω παρασκευη απο το καταστημα και αν το εχουν φερει θα το παρω. δεν παω ουτε θα παρω τηλ νωριτερα...

απλα ξενερωσα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...