Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα. χρησιμοποιουσα τη συνδεση μου wind plus non stop απροβληματιστα εως εχθες για περιηγηση στο ιντερνετ. απο εχθες ομως δεν μπορω να συνδεθω στο δικτυο με τιποτα. περασα ξανα τις ρυθμισεις wind plus χειροκινητα μηπως και ειχε αλλαξει κατι κατα λαθος. επικοινωνησα και με το τμημα εξυπηρετησης πελατων και με διαβεβαιωσαν πως η συνδεση μου ειναι ενταξει και λειτουργει. χρησιμοποιω τον opera mini καθως και τον ΟPERA που εχει εγκατεστημενο το ΟΜΝΙΑ. το συνηθες μυνημα ειναι οτι: 'ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΔΙΑΚΟΜΙΣΤΗΣ" θα εκτιμουσα οποιαδήποτε βοήθεια.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τα βίντεο που τραβά το Samsung Omnia είναι σε φόρματ mp4. Έχω Macintosh και μέχρι τώρα έχω ψάξει αρκετά προγράμματα και το μόνο που παίζει αυτά τα φόρματ είναι το VLC media player 0.8.6.c χώρις ήχο όμως! Τι γίνεται αν θέλω να επεξεργάζω τα βιντεάκια που έχω..., ή τουλάχιστον με τι θα μπορούσα να τα διαβάζει και μετά να μετατρέπει σε κάτι που αναγνωρίζει και το iMovie. Χμ?

 

Windows Media Player 10 και με ήχο κανονικότατο!

:)

Link to comment
Share on other sites

Άφοβα παιδιά προχωρήστε στην τελευταία επίσημη της samsung.

 

Η καλύτερη διάρκεια μπαταρίας που είχα ποτέ. 6+ μέρες με "light" χρήση και όταν έκανα την δοκιμή ευτυχώς που είχα φορτιστή αυτοκινήτου.

 

Ταχύτητα ακόμη και στην εκπνοή της μπαταρίας πολύ καλύτερη από την παλιότερη που είχα DZHH3. Γνωστό ότι το ομνια "ρίχνει" τις επιδόσεις του όταν πέφτει η μπαταρία και εδώ έχουν κάνει μεγάλη βελτίωση στην διαχείρηση ενέργειας.

 

ΣΤαθερότητα. Ενώ αραιά και πού με πολύ πείραγμα και ένα σωρό εφαρμογές έτρωγε κάποια κολλήματα τώρα πλέον ανοίγεις task manager και ξεκολάει άμεσα. ΤΕΛΟΣ το ποιοδήποτε κόλλημα.

 

video-κλήση με ταυτόχρονη πλοήγηση (το destinator στο background καθώς επίσης και το audio notes να κάνει ηχογράφηση σε 128kbps 16bit 44.1KHz mp3), και η μπαταρία στο 10%... ΒΡΑΧΟΣ

 

Πλοήγηση με το destinator στα στενά της πλάκας και του μοναστηρακίου με ταχύτητα μεγάλη (είχα μέσα φίλους και δοκιμάζαμε και οι πεζοί κολλάγανε στον τοίχο) με το seatάκι μου. Δεν έχασε το στίγμα ούτε ΔΕΚΑΤΟ και με αρκετή συνεφιά μάλιστα :D

 

Βελτίωση και στην κάμερα (όχι μεγάλη) όπου τώρα αποδίδει ακόμη καλύτερα σε δύσκολο φωτισμό ΔΙΧΩΣ φλας.

 

Σκέπτομαι με μόνη εξέρεση για κάποια έξτρα που θέλω να δω (όπως βιντεοσκόπηση σε 1280χ720 30fps) η τίποτε παράλογο πραγματικά, μήπως και δεν το ξαναπειράξω ποτέ πλέον. Η σταθερότητα και ταχύτητα αυτής της ρομ είναι πραγματικά απίστευτη.

 

 

Όσοι λοιπόν έχετε φάει πίκρα από τα Ελληνικά προχωρήστε και θα με θυμηθείτε.

 

den mas les kai poia rom einai ayti !!!!

My SmartPhones history

Nokia: Nokia 6600 / Nokia N70 / Nokia N73 / Nokia N95 / Nokia N95 Black / Nokia N97

Win Mobile: HTC P3300 / HTC P3350 / Omnia / Omnia II

Apple: iPhone 3G / iPhone 3GS / iPhone 4G / iPhone 4S / iPhone 5 16GB / iPhone 5s 16GB / iPhone 6 64GB

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι λετε εσεις παιδια για το αν ειναι η οχι το ομνια καλυτερο απο καποιο αλλο η χειροτερο....:O

 

οι περισσοτεροι ξερετε την εμονη που εχω με το εξωτερικο πληκτρολογιο στα pda μου...ε στο ομνια δεν με τρελαινει και παρα πολυ η απουσια του,αντιπαραθετοντας αυτην την ελλειψη απεναντι στα τοσα αλλα πλεονεκτηματα του:)

 

αλλα ρε παιδια ενα πραγμα δεν μπορω να συνηθισω με τπτ ....

 

αυτην την ηλιθια σκεψη οποιου το σχεδιασε να αφησει το πενακι απ'εξω,

την βρισκω τουλαχιστον απαραδεκτη και πραξη ανθρωπου με ψυχολογικα προβληματα!!!η με πολυ μικρα δαχτυλακια:mad:

 

η το εχεις σε καποια τσεπη και καπου (φυσιολογικα) θα το χασεις-ξεχασεις,

η που θα το εχεις κρεμασμενο στο τηλεφωνο-θηκη να χτυπαει εδω και κει σαν και να μην πω τι:X

 

ειναι το μονο (πραγματικα το μονο για μενα) τεραστιο μειονεκτημα αυτου του τηλεφωνου!!!!

 

και δεν με ενοχλει απλα....αλλα με τρελαινει :mad:

 

θα ειναι και ο μοναδικος λογος που θα δωσω το ομνια,αν δεν βρω λυση για αυτο:mad:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους. είμαι νέος χρήστης omnia και έχω μια απορία(ίσως παιδαριώδη). Μήπως ξέρει κανένας αν χρειάζεται memory card SD για να κάνω εγκατάσταση το Igo8; Το λέω αυτό γιατί προσπάθησα να εγκαταστήσω το πρόγραμμα και μου βγάζει το εξής σφάλμα : ΄Program application database cannot be found. Please insert original application SD card΄ενω εγώ δεν την καρτούλα μέσα. Και αναρωτιέμαι αν θα χρειαστεί να αγωράσω μια ώστε να μπορέσω να το εγκαταστήσω.

Ευχαριστώ anyway....

Link to comment
Share on other sites

Λεγοντας πιο πανω για tv-out ακομα δεν καταλαβαινω με ποια λογικη η samsung δε διαθετει το καλωδιο επισημα στην αγορα.

Μονο σε 1 site απο Ελβετια νομιζω υπαρχει, οπου κι εκει δεν ειναι στα αγγλικα.

Οσο για το omnistore.gr το οποιο υποτιθεται οτι το διαθετει, εκτος του οτι δεν απαντανε σε emails και τηλεφωνα, καποιος φιλος απο το omniacs το παρηγγειλε και δεν το παρελαβε ποτε.

Το συγκεκριμενο καλωδιο εν τω μεταξυ ειναι συμβατο και με αλλες συσκευες οπως το G600.

Απλα δεν καταλαβαινω πως μια εταιρεια διαθετει συσκευες με tv-out και δεν διαθετει τα καλωδια τους ουτε στη συσκευασια (που ετσι επρεπε), ουτε καν στην αγορα.

 

 

Το καλωδιο που ειναι συμβατο οπως το g600 πωλειται απο το mediamarkt η καπου αλλου στη θεσσαλονικη?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπέρα σε όλους. είμαι νέος χρήστης omnia και έχω μια απορία(ίσως παιδαριώδη). Μήπως ξέρει κανένας αν χρειάζεται memory card SD για να κάνω εγκατάσταση το Igo8; Το λέω αυτό γιατί προσπάθησα να εγκαταστήσω το πρόγραμμα και μου βγάζει το εξής σφάλμα : ΄Program application database cannot be found. Please insert original application SD card΄ενω εγώ δεν την καρτούλα μέσα. Και αναρωτιέμαι αν θα χρειαστεί να αγωράσω μια ώστε να μπορέσω να το εγκαταστήσω.

Ευχαριστώ anyway....

 

Prepei na allakseis to path pou diabazei tin efarmogi.

 

Plirofories edw... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2485615#post2485615

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι λετε εσεις παιδια για το αν ειναι η οχι το ομνια καλυτερο απο καποιο αλλο η χειροτερο....:O

 

οι περισσοτεροι ξερετε την εμονη που εχω με το εξωτερικο πληκτρολογιο στα pda μου...ε στο ομνια δεν με τρελαινει και παρα πολυ η απουσια του,αντιπαραθετοντας αυτην την ελλειψη απεναντι στα τοσα αλλα πλεονεκτηματα του:)

 

αλλα ρε παιδια ενα πραγμα δεν μπορω να συνηθισω με τπτ ....

 

αυτην την ηλιθια σκεψη οποιου το σχεδιασε να αφησει το πενακι απ'εξω,

την βρισκω τουλαχιστον απαραδεκτη και πραξη ανθρωπου με ψυχολογικα προβληματα!!!η με πολυ μικρα δαχτυλακια:mad:

 

η το εχεις σε καποια τσεπη και καπου (φυσιολογικα) θα το χασεις-ξεχασεις,

η που θα το εχεις κρεμασμενο στο τηλεφωνο-θηκη να χτυπαει εδω και κει σαν και να μην πω τι:X

 

ειναι το μονο (πραγματικα το μονο για μενα) τεραστιο μειονεκτημα αυτου του τηλεφωνου!!!!

 

και δεν με ενοχλει απλα....αλλα με τρελαινει :mad:

 

θα ειναι και ο μοναδικος λογος που θα δωσω το ομνια,αν δεν βρω λυση για αυτο:mad:

 

συμφωνο απολυτα...! με την μονη διαφορα οτι εγω δεν θα το δωσω, μεχρι να βγει το επομενο ομνια. οσο για το πενακι , κατι θα βρω. η θα του ανοιξω τρυπα εγω, η θα του βαλω... scratch..

Link to comment
Share on other sites

μετα απο μια εβδομαδα με το ομνια, και πρωην χρηστης πολλων συσκευων wm, πραγματικα το κινητακι, ειναι απιστευτο και γρηγορο σε ολα του, (ακομα και με την παλια ελληνικη ρομ). αυτο που μου εχει βγαλει την παναγια , ειναι το gps..! την πρωτη μερα που το πηρα, βρηκε δορυφορους σφαιρα, και με πολυ καλο σημα.! ανεξηγητα, απο την επομενη μερα , αρχισε να κανει νερα. πολυ αργοι χρονοι ευρεσης, και σηματος..!! εκανα καποια "κολπακια" που διαβασα απο τον "ακις" δουλεψε αρκετα καλα για μια μερα, και μετα ξαναρχισε το ιδιο βιολι.! σημερα το πρωι για να μου βρει 4 δορυφορους εκανε ακριβως 10 λεπτα..!!!! δηλαδη αυτο που εχω παθει με το gps του, δεν το ειχα αντιμετωπισει ποτε και σε καμια συσκευη..! τελικα υπαρχει καποιος να ΞΕΡΕΙ πραγματικα τι παιζετε με την ιστορια αυτη??
Link to comment
Share on other sites

συμφωνο απολυτα...! με την μονη διαφορα οτι εγω δεν θα το δωσω, μεχρι να βγει το επομενο ομνια. οσο για το πενακι , κατι θα βρω. η θα του ανοιξω τρυπα εγω, η θα του βαλω... scratch..

 

ουτε και εγω φυσικα :D

 

αλλα πρεπει να βρω λυση γιατι μου την δινει πολυ:mad:

 

μετα απο μια εβδομαδα με το ομνια, και πρωην χρηστης πολλων συσκευων wm, πραγματικα το κινητακι, ειναι απιστευτο και γρηγορο σε ολα του, (ακομα και με την παλια ελληνικη ρομ). αυτο που μου εχει βγαλει την παναγια , ειναι το gps..! την πρωτη μερα που το πηρα, βρηκε δορυφορους σφαιρα, και με πολυ καλο σημα.! ανεξηγητα, απο την επομενη μερα , αρχισε να κανει νερα. πολυ αργοι χρονοι ευρεσης, και σηματος..!! εκανα καποια "κολπακια" που διαβασα απο τον "ακις" δουλεψε αρκετα καλα για μια μερα, και μετα ξαναρχισε το ιδιο βιολι.! σημερα το πρωι για να μου βρει 4 δορυφορους εκανε ακριβως 10 λεπτα..!!!! δηλαδη αυτο που εχω παθει με το gps του, δεν το ειχα αντιμετωπισει ποτε και σε καμια συσκευη..! τελικα υπαρχει καποιος να ΞΕΡΕΙ πραγματικα τι παιζετε με την ιστορια αυτη??

 

ειναι καθαρα θεμα ραδιου φιλε μου.

ειναι κοινο σε ολα τα wm ...ενα καλο ραδιο κανει παντα την διαφορα μαζι φυσικα και με μια καλη ρομ;)

στην L2που εχω εγω με το που ανοιγω dest κανει κανα 30" χωρις να εχει πιασει κανεναν δορυφορο,μετα μεσα σε 15" εχει κλειδωσει πανω απο 8.

παντως συγκριτικα με το χρονο που κλειδωνει το καιζερ μου (με cooked ρομ και ενα πολυ καλο ραδιο ) ειναι χαλια...

στο καιζερ μεσα σε 15" το πολυ εισαι ετοιμος για πλοηγηση:!:

ενω στο ομνια θελω πανω απο 1'.

αυτα ομως ειναι πραγματα που λυνονται ,με το καιρο θα βγουν νεα καλυτερα ραδιος που θα λυσουν το προβλημα μια και καλη μην ανυσηχεις.

 

το ιδιο ισχυει και σε ολα τα υπολοιπα wm...ολοι στις αρχες ειχαν προβληματα τετοιου ειδους (στο touch pro ακομα εχουν :rolleyes:) που λυθηκαν συντομα.

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ουτε και εγω φυσικα :D

 

αλλα πρεπει να βρω λυση γιατι μου την δινει πολυ:mad:

 

 

 

ειναι καθαρα θεμα ραδιου φιλε μου.

ειναι κοινο σε ολα τα wm ...ενα καλο ραδιο κανει παντα την διαφορα μαζι φυσικα και με μια καλη ρομ;)

στην L2που εχω εγω με το που ανοιγω dest κανει κανα 30" χωρις να εχει πιασει κανεναν δορυφορο,μετα μεσα σε 15" εχει κλειδωσει πανω απο 8.

παντως συγκριτικα με το χρονο που κλειδωνει το καιζερ μου (με cooked ρομ και ενα πολυ καλο ραδιο ) ειναι χαλια...

στο καιζερ μεσα σε 15" το πολυ εισαι ετοιμος για πλοηγηση:!:

ενω στο ομνια θελω πανω απο 1'.

αυτα ομως ειναι πραγματα που λυνονται ,με το καιρο θα βγουν νεα καλυτερα ραδιος που θα λυσουν το προβλημα μια και καλη μην ανυσηχεις.

 

το ιδιο ισχυει και σε ολα τα υπολοιπα wm...ολοι στις αρχες ειχαν προβληματα τετοιου ειδους (στο touch pro ακομα εχουν :rolleyes:) που λυθηκαν συντομα.

 

το ελπιζω φιλε μου. το ελπιζω.! γιατι δεν την παλευω αλλο... τα νευρα μου ειναι σε οριακο σημειο πλεον. το καιζερ που ειχα και εγω, οντως κορυφαιο σε αυτο το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι λετε εσεις παιδια για το αν ειναι η οχι το ομνια καλυτερο απο καποιο αλλο η χειροτερο....:O

 

οι περισσοτεροι ξερετε την εμονη που εχω με το εξωτερικο πληκτρολογιο στα pda μου...ε στο ομνια δεν με τρελαινει και παρα πολυ η απουσια του,αντιπαραθετοντας αυτην την ελλειψη απεναντι στα τοσα αλλα πλεονεκτηματα του:)

 

αλλα ρε παιδια ενα πραγμα δεν μπορω να συνηθισω με τπτ ....

 

αυτην την ηλιθια σκεψη οποιου το σχεδιασε να αφησει το πενακι απ'εξω,

την βρισκω τουλαχιστον απαραδεκτη και πραξη ανθρωπου με ψυχολογικα προβληματα!!!η με πολυ μικρα δαχτυλακια:mad:

 

η το εχεις σε καποια τσεπη και καπου (φυσιολογικα) θα το χασεις-ξεχασεις,

η που θα το εχεις κρεμασμενο στο τηλεφωνο-θηκη να χτυπαει εδω και κει σαν και να μην πω τι:X

 

ειναι το μονο (πραγματικα το μονο για μενα) τεραστιο μειονεκτημα αυτου του τηλεφωνου!!!!

 

και δεν με ενοχλει απλα....αλλα με τρελαινει :mad:

 

θα ειναι και ο μοναδικος λογος που θα δωσω το ομνια,αν δεν βρω λυση για αυτο:mad:

 

βαλτο στα κλειδια σου

Link to comment
Share on other sites

λοιπον αρχιζω.

μετα απο μια εβδομαδα με το ομνια, και πρωην χρηστης πολλων συσκευων wm, πραγματικα το κινητακι, ειναι απιστευτο και γρηγορο σε ολα του, (ακομα και με την παλια ελληνικη ρομ). αυτο που μου εχει βγαλει την παναγια , ειναι το gps..! την πρωτη μερα που το πηρα, βρηκε δορυφορους σφαιρα, και με πολυ καλο σημα.! ανεξηγητα, απο την επομενη μερα , αρχισε να κανει νερα. πολυ αργοι χρονοι ευρεσης, και σηματος..!! εκανα καποια "κολπακια" που διαβασα απο τον "ακις" δουλεψε αρκετα καλα για μια μερα, και μετα ξαναρχισε το ιδιο βιολι.! σημερα το πρωι για να μου βρει 4 δορυφορους εκανε ακριβως 10 λεπτα..!!!! δηλαδη αυτο που εχω παθει με το gps του, δεν το ειχα αντιμετωπισει ποτε και σε καμια συσκευη..! τελικα υπαρχει καποιος να ΞΕΡΕΙ πραγματικα τι παιζετε με την ιστορια αυτη??

 

τι εχεις βαλει για προγραμμα πλοηγησης ( μονο ενα?)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους. είμαι νέος χρήστης omnia και έχω μια απορία(ίσως παιδαριώδη). Μήπως ξέρει κανένας αν χρειάζεται memory card SD για να κάνω εγκατάσταση το Igo8; Το λέω αυτό γιατί προσπάθησα να εγκαταστήσω το πρόγραμμα και μου βγάζει το εξής σφάλμα : ΄Program application database cannot be found. Please insert original application SD card΄ενω εγώ δεν την καρτούλα μέσα. Και αναρωτιέμαι αν θα χρειαστεί να αγωράσω μια ώστε να μπορέσω να το εγκαταστήσω.

Ευχαριστώ anyway....

 

δεν χρειζεται το βαζεις στην memory του κινητου σου

( θελεις αλλη εκδοση)

Link to comment
Share on other sites

βαλτο στα κλειδια σου

 

στου αυτοκινητου?

στης μηχανης?

στου σπιτιου?

στης δουλειας?

 

σε ευχαριστω για την προταση σου φιλε μου.:)

εχω βρει μια προσωρινη λυση,το εχω πανω στην θηκη κρεμασμενο απλα δεν μου αρεσει να κρεμεται ετσι ...

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

στου αυτοκινητου?

στης μηχανης?

στου σπιτιου?

στης δουλειας?

 

σε ευχαριστω για την προταση σου φιλε μου.:)

εχω βρει μια προσωρινη λυση,το εχω πανω στην θηκη κρεμασμενο απλα δεν μου αρεσει να κρεμεται ετσι ...

 

(το αφησα ανοιχτο επιτηδες :p)

εχω ομως μια καλυτερη λυση ΟΛΩΝ

http://cgi.ebay.com/5-Stylus-Touch-Pen-for-Samsung-Omnia-i900-i908-i-900_W0QQitemZ180305769378QQcmdZViewItemQQptZPDA_Accessories?hash=item180305769378&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1234%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318

 

τι αλλο θελεις?:lol:

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω την κοινοτητα του ομνια.

βλεποντας τα εντυπωσιακα σχολια των χρηστων του ομνια σκεφτομαι και γω να το παρω.

παροτι παρακολουθουσα που και που το θεμα εχω καποια κενα οσον αφορα καποια θεματα οποτε θα ρωτησω ασχετα που μπορει να εχουν απαντηθει...(δεν μπορω να παρω απο την αρχη τοσες σελιδες.)

ειναι προφανες οτι δεν θελω το ελληνικο μιας που εμφανιζει τα προβληματα με την διαρκεια της μπαταριας.

οποτε αν το παρω απο expansys θα εχω εγγυηση στην ελλαδα?

αν παλι το παρω απο ελλαδα (μιας που το βρισκω και σε καλυτρη τιμη απο οτι στο expansys)και του βαλω την αγγλικη ρομ θα μπορω να του επαναφερω την ελληνικη ωστε να εχω εγγυηση? (εχει κυκλοφορησει η official ελληνικη?)

αν θελησω να εχω το touchFLO που εχω συνηθισει απο τo htc?

και κατι ακομα η simmax 12-1 δουλευει οπως στα htc?δηλαδη χωρις restart?

ευχαριστω προκαταβολικα...

Link to comment
Share on other sites

http://omniacs.net/showthread.php?t=258

 

Οριστε μια καλη ελληνικη Rom , που οπως λενε οι περισοτεροι ειναι πολυ καλη και με βελτιωμενη αυτονομια στην μπαταρια!

Link to comment
Share on other sites

 

με τρελανες τωρα :lol:

 

edit

 

αυτα μου αρεσουν καλυτερα..ειναι ποιο ευκολο να κανεις πατεντα ωστε να τα βολεψεις σε θηκη πανω μονιμα!

 

http://cgi.ebay.com/6-PDA-Replacement-Touch-Pen-Stylus-for-Dopod-818-O2-XDA_W0QQitemZ350108887503QQcmdZViewItemQQptZPDA_Accessories?hash=item350108887503&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1234|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

 

χαιρετω την κοινοτητα του ομνια.

βλεποντας τα εντυπωσιακα σχολια των χρηστων του ομνια σκεφτομαι και γω να το παρω.

παροτι παρακολουθουσα που και που το θεμα εχω καποια κενα οσον αφορα καποια θεματα οποτε θα ρωτησω ασχετα που μπορει να εχουν απαντηθει...(δεν μπορω να παρω απο την αρχη τοσες σελιδες.)

ειναι προφανες οτι δεν θελω το ελληνικο μιας που εμφανιζει τα προβληματα με την διαρκεια της μπαταριας.

οποτε αν το παρω απο expansys θα εχω εγγυηση στην ελλαδα?

αν παλι το παρω απο ελλαδα (μιας που το βρισκω και σε καλυτρη τιμη απο οτι στο expansys)και του βαλω την αγγλικη ρομ θα μπορω να του επαναφερω την ελληνικη ωστε να εχω εγγυηση? (εχει κυκλοφορησει η official ελληνικη?)

αν θελησω να εχω το touchFLO που εχω συνηθισει απο τo htc?

και κατι ακομα η simmax 12-1 δουλευει οπως στα htc?δηλαδη χωρις restart?

ευχαριστω προκαταβολικα...

 

φιλε μου ελληνικη ρομ μπορεις να βαλεις απο οτι εχω διαβασει ΚΑΙ σε αγγλικο τηλ!

 

δεν ειναι htc Ace Hellas :!:

official ελληνικη ακομη δεν υπαρχει αλλα εχει κυκλοφορησει ηδη μια πολυ καλη αναβαθμιση στα ελληνικα (ανεπισημη )που μ λιγο διαβασμα θα κανεις αψογα την δουλεια σου.

το τηλ ειναι πολυ καλο και απλα δεν παιζεται σε πολλα πραγματα που θεωρουσαμε οτι απλα στα wm δεν θα δουλεψουν ποτε...πχ καλη και ποιοτικη αλλα και γρηγορη καμερα,μαγνητοφωνηση κλησεων, κλπ.

το manila 2D παιζει μια χαρα και στο ομνια οποτε με μια βολτα στο modaco η στους xda θα βρεις οτι χρειαζεσαι.

 

η sim max δουλευει αψογα και στο ομνια χωρις επανεκινηση(τετοιες εχω σε ολα μου τα τηλ) οποτε κανενα προβλημα και εκει!

 

αντε καλοριζικο:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη ξέρεις πως εγώ δεν χρησιμοποιώ καθόλου το πενάκι ? Γιατί απλά όταν το χρειάζομαι κάνω ZOOM! Ναι κιόμως βολέυει (είμαι τρελλος!!!)
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη ξέρεις πως εγώ δεν χρησιμοποιώ καθόλου το πενάκι ? Γιατί απλά όταν το χρειάζομαι κάνω ZOOM! Ναι κιόμως βολέυει (είμαι τρελλος!!!)

 

εισαι :lol::lol:

 

τελος :p

 

στην ρομ που εχω δεν το εχει μεσα...κανα cabaki μηπως πουθενα??

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό και έβαλαν και το κουμπί της έντασης να κάνει zoom .... :lol::lol::lol::lol::lol: δεν βλέπεις? ΖΟΥΜΑΡΕ :lol:
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

αν θελησω να εχω το touchFLO που εχω συνηθισει απο τo htc?

και κατι ακομα η simmax 12-1 δουλευει οπως στα htc?δηλαδη χωρις restart?

ευχαριστω προκαταβολικα...

 

αν το παρεις θαχεις δουλεια

 

http://www.modaco.com/content/i900-omnia-rom-discussion/274993/manila2d-mobilematt-themes-for-omnia/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...