Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1) Ποιος ο λόγος να βλέπεις 720Χ576 βιντεο στο ομνια? (θαθελα μια καλη δικαιολογία)

2) Ο μεγαλυτερος επεξεργαστης του ομνια κάνει και την διαφορά ( οχι οτι του xperia ειναι κακός)

 

Όχι μόνο η ταχύτητα αλλά το γεγονός πως είναι Intel Xscale

 

3) Το xperia έχει άλλα πλεονεκτήματα που δεν εχει το ομνια (οποτε θες τα συζηταμε)

 

όλες οι συσκευές έχουν πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα. Μην το κάνεις θέμα σύγκρισης

 

4) Το GPS του ομνια ειναι για τα μπάζα, ενω του xperia είναι κατι που δεν έχεις ξαναζήσει σε ανευρεση δορυφορων και λοκαρισμα σε χρονο DT!!!!

 

 

To έχεις δοκιμάσει? 10-12 δεύτερα για να κλειδώσει 8 δορυφόρους είναι άσχημο ή για τα μπάζα? Κάθε άλλο μάλιστα. Έχω και το ΤυΤΝ2 και κάνει πολύ παραπάνω

5) H oθόνη του xperia (αν και λιγο μικροτερη απο αυτη του ομνια) δεν συγκρινεται με τιποτα!!!!

 

συγκρίνεται αλλά το όμνια χάνει

7) Tα πανελς που εχει ενσωματωμενα το xperia είναι ολα τα λεφτα....πολυ παραμετροποιήσιμα.

 

Είναι υποκειμενικό το κριτήριο σου. Ναι είναι πολύ όμορφα και για εμένα

 

9) Το πενακι του ομνια αν το χασεις την εβαψες (και μη μου πει κανενας οτι κανεις τα παντα με τα δαχτυλα-εκτος αν εισαι νάνος!)

 

 

Είναι βλακία της samsung . ΑΛΛΑ έχω καταφέρει με τις χερούκλες δεν το χρησιμοποιώ. Γιατί έχει το οπτικό ποντίκι

 

10) Δεν ενεργοποιείται συνέχεια το gprs στο xperia οταν κανεις update για δορυφορους (σπασιμο νευρων στο ομνια, χρειζεσαι ειδικο προγραμμα και πείραγμα της registry γι αυτο!)

 

ΚΑΝΕΝΑ πείραγμα. τα κατεβάζει κανονικά από wifi/activesync. Απλά σου βγάζει μήνυμα πως θα σε χρεώσει, ΔΕΝ το κάνει,

 

[

11) Το μενου του xperia ειναι αρκετα πιο γρηγορο απο του ομνια

 

 

Διαφωνώ ΚΑΘΕΤΑ

12) Και σε τελική ανάλυση το xperia εχει και το εξωτερικό full qwerty πληκτρολόγιο κάτι που λείπει απο το ομνια.

 

Συμφωνώ. Αυτό είναι πασιφανές αλλά είναι κάτι που το ξέρεις ΠΡΙΝ το αγοράσεις!

 

13) Μας έχουν ζαλίσει με τις καινουργιες ρομ καθε βδομαδα στο ομνια, με αποτελεσμα να υπαρχει ενα γενικο μπαχαλο!

 

!!!!! Το ότι υπάρχουν νέες ρομ το θεωρείς κακό??????????????? ΣΤη HTC παρακαλάμε να βγάλουν και δεν το κάνουν και εδώ που βγαίνουν φωνάζουμε? ΠΟυ είναι το μπάχαλο? Δεν θέλεις να αναβαθμίζεις δεν το κάνεις

 

Ζυγισε τα υπερ και τα κατα (κατα την αποψη σου) και αποφάσισε!

 

Και τα 2 παντως ειναι πολυ καλα μηχανακια!

 

ΓΙΑΤΙ υπάρχει οπαδισμός με τα κινητά?

Για να δικαιολογούμε την αγορά μας?

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θεωρω μεγαλα - του xperia

 

- Οχι μεγαλη οθονη

- Πολυ ασχημη συσκευη (καθαρα υποκειμενικο βεβαια)

- 3.2 MP camera σε αντιθεση με τα 5 MP του Οmnia

- Χειροτερο cpu απο omnia σε οθονη που προφανως λογο αναλυσης χρειαζεται κατι καλυτερο!

Link to comment
Share on other sites

Από όταν έβαλα ελληνικά Έχω το εξής πρόβλημα:

 

 

Πολλές εφαρμογες΄που τις εγκαθιστώ στην εσωτερική κάρτα, δεν μπορεί να τις εκτελέσει γιατί δεν βρίσκει την διαδρομή του αρχείου... Πιστεύω πως σχετίζεται με τα unicode της διαδρομής. Το περίεργο είναι πως συμβαίνει σε ορισμένα προγράμματα και όχι σε όλα

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

 

υγ.devil7 δες πρώτα άνθρωπε μου καλά το ποστ #7807...σε ευχαριστώ

 

 

φιλικά sgatz:)

 

Τι ακριβώς θέλεις να δω? Εγώ σου έιπα πάνω σε αυτό εδώ: "υγ μόνο μείον στην ελληνική έκδοση εξακολουθεί να είναι η μπαταρία που κρατά το πολύ 1,5-2 μέρες...αλλά σύντομα θα βγεί νέα rom και θα γίνουμε και μεις αγγλάκια(ευτυχισμένος χρήστης omnia) " ότι δεν έχουν όλα πρόβλημα γιατί δεν λες πουθενά για 90% κτλ. Έχω κάπου άδικο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει οπαδισμος φιλε μου, λαθος καταλαβες......συμβαινει να τα εχω και τα 2 και να προσπαθω να κανω καποιο αντικειμενικο τεστ (συμφωνα παντα με την αποψη μου).

Δεν εχω προμηθεια απο καμμια εταιρια!!!

 

αααα.....και το μενου του xperia ειναι ΟΝΤΩΣ πιο γρηγορο απο του ομνια!

 

ΥΓ. Εχεις δοκιμασει το xperia, η μιλας ακαδημαικα και υποθετικα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει οπαδισμος φιλε μου, λαθος καταλαβες......συμβαινει να τα εχω και τα 2 και να προσπαθω να κανω καποιο αντικειμενικο τεστ (συμφωνα παντα με την αποψη μου).

Δεν εχω προμηθεια απο καμμια εταιρια!!!

 

 

Δεν μίλησα για προμήθειες. απλά σε τόσα ποστ γίνονται ΣΥΝΕΧΩΣ αντιπαραθέσεις περί συγκρίσεων

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

 

ΥΓ. Εχεις δοκιμασει το xperia, η μιλας ακαδημαικα και υποθετικα?

 

 

Ναι το έχω δοκιμάσει. ΤΟ expansys είναι κυριολεκτικά δίπλα μου :)

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν ειναι δοκιμη, ειναι μια πρώτη γεύση!:p κατι σαν ορεκτικό!

Μα και υπογραφή σου δείχνει ιδιοτέλεια φιλε μου. Τι δήλωση είναι κι αυτή? Ακου η HTC δημιουργεί μετριότητες!!!! Εμφανίστηκε το Ομνια και ξαφνικα ολες οι άλλες εταιρίες είναι άχρηστες. Μου θυμίζεις τον αείμνηστο Panosha τωρα (μεγάλη η χάρη του) που ξεκίνησε με ΕΤΕΝ (φανατικά) πήγε στα HTC (πάλι φανατικά) και τώρα είναι σε πλήρη σύγχυση!:lol:

Link to comment
Share on other sites

1) Ποιος ο λόγος να βλέπεις 720Χ576 βιντεο στο ομνια? (θαθελα μια καλη δικαιολογία)

2) Ο μεγαλυτερος επεξεργαστης του ομνια κάνει και την διαφορά ( οχι οτι του xperia ειναι κακός)

3) Το xperia έχει άλλα πλεονεκτήματα που δεν εχει το ομνια (οποτε θες τα συζηταμε)

4) Το GPS του ομνια ειναι για τα μπάζα, ενω του xperia είναι κατι που δεν έχεις ξαναζήσει σε ανευρεση δορυφορων και λοκαρισμα σε χρονο DT!!!!

5) H oθόνη του xperia (αν και λιγο μικροτερη απο αυτη του ομνια) δεν συγκρινεται με τιποτα!!!!

6) Το GPS στο xperia δουλευει (οπως και σε ολα τα PPC) ακομα και χωρίς κάρτα sim!

7) Tα πανελς που εχει ενσωματωμενα το xperia είναι ολα τα λεφτα....πολυ παραμετροποιήσιμα.

8) Ο ηχος του xperia είναι κατώτερος απο αυτον του ομνια

9) Το πενακι του ομνια αν το χασεις την εβαψες (και μη μου πει κανενας οτι κανεις τα παντα με τα δαχτυλα-εκτος αν εισαι νάνος!)

10) Δεν ενεργοποιείται συνέχεια το gprs στο xperia οταν κανεις update για δορυφορους (σπασιμο νευρων στο ομνια, χρειζεσαι ειδικο προγραμμα και πείραγμα της registry γι αυτο!)

11) Το μενου του xperia ειναι αρκετα πιο γρηγορο απο του ομνια

12) Και σε τελική ανάλυση το xperia εχει και το εξωτερικό full qwerty πληκτρολόγιο κάτι που λείπει απο το ομνια.

13) Μας έχουν ζαλίσει με τις καινουργιες ρομ καθε βδομαδα στο ομνια, με αποτελεσμα να υπαρχει ενα γενικο μπαχαλο!

 

Ζυγισε τα υπερ και τα κατα (κατα την αποψη σου) και αποφάσισε!

Και τα 2 παντως ειναι πολυ καλα μηχανακια!

 

Μάλλον το μύνημα πρέπει να μεταφερθεί αλλού διότι εδώ υποτίθεται λύνονται προβλήματα σε σχέση με το Ομνια . Τέλος πάντων

1) Για να την πετάς απευθείας χωρίς χρονοβόρες μετατροπές .

3) Ισχύει το αντίστροφο και για το Ομνια (πχ κάμερα )

3) Αυτό πως το συμπέρανες δεν ξέρω πάντως εδώ το destinator μου βρίσκει 7-8 δορυφόρους σε 1 λεπτό MAX και μάλιστα χωρίς να βλέπει τον ουρανό ( κουφό αλλά το διαπίστωσα σήμερα !!!! , κάτω απο λαμαρίνα , και κάτω από ένα όροφο πλάκας !!!)

6) Δεν ξέρω εαν ισχύει κατι τέτοιο αλλά εαν αυτο είναι λόγος ....

10) no data.cab Μεγάλη δουλεία είναι ???

11) Αυτό πάλι πόσο πιο γρήγορο να είναι ένα μενου. Του Ομνια πάντως πάει σφαίρα .

12) Καλό το πληκτρολόγιο αλλά σίγουρα προσθέτει βάρος-όγκο.

13) Αυτό εαν πάλι το θεωρεί κάποιος κακό τι να πώ.... Δηλ οτί βελτιώνουν κάτι πολύ καλό θα μας ενοχλήσει και οτι ασχολούνται δεκάδες ατομά με το Rom moding ποιον πειράζει. Στο κάτω κάτω δεν υποχρεώνεται κανείς να αλλάξει ROM .

 

Αυτά τα λίγα , μην λέμε ότι θέλουμε όσοι έχουν Ομνια ξέρουν καλά να κρίνουν οτι η επιλογή τους είναι Super . Μέχρι το Ομνια ΙΙ είμαστε οκ :ninja::ninja::ninja:

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Ακου η HTC δημιουργεί μετριότητες!!!!

 

Αυτό σημαίνει πως βαρέθηκα να βγάζει μια εταιρία ΣΥΝΕΧΩΣ συσκευές με ελλείψεις. Δεν θα καθήσω να αναλλωθώ άλλο σε αυτό. Όταν βγάλει κάτι που εμένα δεν θα μου φανεί μετριότητα το συζητάμε. Μέχρι στιγμής θεωρώ πως η HTC με κοροιδεύει.

 

Δεν το έβγαλα αυτό όταν βγήκε το ΟΜΝΙΑ ούτε από όταν άλλαξα το καταπληκτικό (για εμένα) ΤΥΤΝ2. Το συμπέρασμα το έβγαλά όταν βγήκε το diamond, το προ, το HD. Γιατί η ιστορία επαναλαμβάνεται. Βάζουν και βγάζουν πράγματα ώστε να ενθουσιάζουν στην αρχή και όταν έρχεται το ζουμί απογοητεύουν.

 

Έχω εμπειρία από αρκετά ppc και σήμερα αυτό πιστεύω.

 

Υ.Γ. Και ΝΑΙ θεωρώ πως ο panosha είναι θερμός υποστηρικτής της HTC αλλά αυτό του αρέσει. Δεν βγάζει όμως ηλίθιους όσους διαφωνούν με αυτόν.

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό σημαίνει πως βαρέθηκα να βγάζει μια εταιρία ΣΥΝΕΧΩΣ συσκευές με ελλείψεις. Δεν θα καθήσω να αναλλωθώ άλλο σε αυτό. Όταν βγάλει κάτι που εμένα δεν θα μου φανεί μετριότητα το συζητάμε. Μέχρι στιγμής θεωρώ πως η HTC με κοροιδεύει.

 

Δεν το έβγαλα αυτό όταν βγήκε το ΟΜΝΙΑ ούτε από όταν άλλαξα το καταπληκτικό (για εμένα) ΤΥΤΝ2. Το συμπέρασμα το έβγαλά όταν βγήκε το diamond, το προ, το HD. Γιατί η ιστορία επαναλαμβάνεται. Βάζουν και βγάζουν πράγματα ώστε να ενθουσιάζουν στην αρχή και όταν έρχεται το ζουμί απογοητεύουν.

 

Έχω εμπειρία από αρκετά ppc και σήμερα αυτό πιστεύω.

 

Υ.Γ. Και ΝΑΙ θεωρώ πως ο panosha είναι θερμός υποστηρικτής της HTC αλλά αυτό του αρέσει. Δεν βγάζει όμως ηλίθιους όσους διαφωνούν με αυτόν.

 

Ασε να εχω προσωπική εμπειρια απο τον panosha! Αν κοιταξεις μηνυματα περσινα απο την ενοτητα του ΕΤΕΝ και 3300 θα δεις για πιο λογο "εφαγε πόρτα"!

Τεσπα εχω ενα HD και θα γραψω καποιες πρωτες εντυπωσεις συγκρινομενο παντα με το ομνια και το xperia. Ας ελπισουμε πως θα ειναι ανταξιο τους!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον αρχιζω.

μετα απο μια εβδομαδα με το ομνια, και πρωην χρηστης πολλων συσκευων wm, πραγματικα το κινητακι, ειναι απιστευτο και γρηγορο σε ολα του, (ακομα και με την παλια ελληνικη ρομ). αυτο που μου εχει βγαλει την παναγια , ειναι το gps..! την πρωτη μερα που το πηρα, βρηκε δορυφορους σφαιρα, και με πολυ καλο σημα.! ανεξηγητα, απο την επομενη μερα , αρχισε να κανει νερα. πολυ αργοι χρονοι ευρεσης, και σηματος..!! εκανα καποια "κολπακια" που διαβασα απο τον "ακις" δουλεψε αρκετα καλα για μια μερα, και μετα ξαναρχισε το ιδιο βιολι.! σημερα το πρωι για να μου βρει 4 δορυφορους εκανε ακριβως 10 λεπτα..!!!! δηλαδη αυτο που εχω παθει με το gps του, δεν το ειχα αντιμετωπισει ποτε και σε καμια συσκευη..! τελικα υπαρχει καποιος να ΞΕΡΕΙ πραγματικα τι παιζετε με την ιστορια αυτη??

Link to comment
Share on other sites

Άφοβα παιδιά προχωρήστε στην τελευταία επίσημη της samsung.

 

Η καλύτερη διάρκεια μπαταρίας που είχα ποτέ. 6+ μέρες με "light" χρήση και όταν έκανα την δοκιμή ευτυχώς που είχα φορτιστή αυτοκινήτου.

 

Ταχύτητα ακόμη και στην εκπνοή της μπαταρίας πολύ καλύτερη από την παλιότερη που είχα DZHH3. Γνωστό ότι το ομνια "ρίχνει" τις επιδόσεις του όταν πέφτει η μπαταρία και εδώ έχουν κάνει μεγάλη βελτίωση στην διαχείρηση ενέργειας.

 

ΣΤαθερότητα. Ενώ αραιά και πού με πολύ πείραγμα και ένα σωρό εφαρμογές έτρωγε κάποια κολλήματα τώρα πλέον ανοίγεις task manager και ξεκολάει άμεσα. ΤΕΛΟΣ το ποιοδήποτε κόλλημα.

 

video-κλήση με ταυτόχρονη πλοήγηση (το destinator στο background καθώς επίσης και το audio notes να κάνει ηχογράφηση σε 128kbps 16bit 44.1KHz mp3), και η μπαταρία στο 10%... ΒΡΑΧΟΣ

 

Πλοήγηση με το destinator στα στενά της πλάκας και του μοναστηρακίου με ταχύτητα μεγάλη (είχα μέσα φίλους και δοκιμάζαμε και οι πεζοί κολλάγανε στον τοίχο) με το seatάκι μου. Δεν έχασε το στίγμα ούτε ΔΕΚΑΤΟ και με αρκετή συνεφιά μάλιστα :D

 

Βελτίωση και στην κάμερα (όχι μεγάλη) όπου τώρα αποδίδει ακόμη καλύτερα σε δύσκολο φωτισμό ΔΙΧΩΣ φλας.

 

Σκέπτομαι με μόνη εξέρεση για κάποια έξτρα που θέλω να δω (όπως βιντεοσκόπηση σε 1280χ720 30fps) η τίποτε παράλογο πραγματικά, μήπως και δεν το ξαναπειράξω ποτέ πλέον. Η σταθερότητα και ταχύτητα αυτής της ρομ είναι πραγματικά απίστευτη.

 

 

Όσοι λοιπόν έχετε φάει πίκρα από τα Ελληνικά προχωρήστε και θα με θυμηθείτε.

 

 

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ,Ή ΑΓΓΛΙΚΗ ΕΝΝΟΕΙΣ;

:X

Link to comment
Share on other sites

1) Ποιος ο λόγος να βλέπεις 720Χ576 βιντεο στο ομνια? (θαθελα μια καλη δικαιολογία)

 

για να το δεις με tv-out σε κανονικη τηλεοραση.! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Avrio proi proi to exo tsimpisei!!!!

mipos exei kaneis kamia kalyteri protasi apo to omnia?An me prolavei kaneis exei kalos!!!!!!! allios to piraaaaaa kai epitelous tha xefygo apo ta toson xronon symbian kinita!!!

Fysika to n95 mou tha to kratiso apla thelo epitelous na paro kati diaforetiko kai kalo

nikWli nikWli me to trofanto k...li
Link to comment
Share on other sites

και γιατι δεν παιρνεις το PopCorn Hour που παιζει και 1080p? Aπο το ομνια περιμενεις να δεις ταινια????:lol:

 

σε πληροφορω οτι ταινιες παιζει τελεια. και με tv-out.!!

Link to comment
Share on other sites

και γιατι δεν παιρνεις το PopCorn Hour που παιζει και 1080p? Aπο το ομνια περιμενεις να δεις ταινια????:lol:

 

Γιατί συνδέεις το tvout και βλέπεις τέλεια. Χωρίς τίποτα extra.

Ενώ το έθαβα το tv out πως δεν μπορούσες να κάνεις παρουσιάσεις, αναθεώρησα οταν συνέδεσα bluetooth χειριστήριο στο Omnia και μπορούσα να προβάλλω powerpoint (με add On παρακαλώ με πλήρες multimedia επιλογές) σε Projector χωρίς να κουβαλάω τίποτα.

 

Δεν είπα πως θα το κάνω κάθε μέρα. Αλλά Σκέψου πόσο πληρώνεις και τί παίρνεις με την κάθε συσκευή σήμερα.

 

Να θυμήσω πως με το omnia μπορείς να κάνεις Διμερή ηχογράφηση συνομιλίας!

 

Α κοίτα και αυτό που έχουν πει κάποιοι λίγο πιο πίσω

 

http://www.bytheway.gr/portal2/forum/showthread.php?t=6269

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς θέλεις να δω? Εγώ σου έιπα πάνω σε αυτό εδώ: "υγ μόνο μείον στην ελληνική έκδοση εξακολουθεί να είναι η μπαταρία που κρατά το πολύ 1,5-2 μέρες...αλλά σύντομα θα βγεί νέα rom και θα γίνουμε και μεις αγγλάκια(ευτυχισμένος χρήστης omnia) " ότι δεν έχουν όλα πρόβλημα γιατί δεν λες πουθενά για 90% κτλ. Έχω κάπου άδικο?

 

μάλλον δεν καταλαβαινόμαστε...εσυ θες να μετράμε και τη λέξη...Συγνώμη αν δε ειμαι αρκετά καλός σε αυτό το τομέα...το αφήνω εδώ γιατι δεν θέλω να ξεφύγει από το θέμα η συζήτηση...

 

φιλικά sgatz

Link to comment
Share on other sites

Γιατί συνδέεις το tvout και βλέπεις τέλεια. Χωρίς τίποτα extra.

Ενώ το έθαβα το tv out πως δεν μπορούσες να κάνεις παρουσιάσεις, αναθεώρησα οταν συνέδεσα bluetooth χειριστήριο στο Omnia και μπορούσα να προβάλλω powerpoint (με add On παρακαλώ με πλήρες multimedia επιλογές) σε Projector χωρίς να κουβαλάω τίποτα.

 

Δεν είπα πως θα το κάνω κάθε μέρα. Αλλά Σκέψου πόσο πληρώνεις και τί παίρνεις με την κάθε συσκευή σήμερα.

 

Να θυμήσω πως με το omnia μπορείς να κάνεις Διμερή ηχογράφηση συνομιλίας!

 

Α κοίτα και αυτό που έχουν πει κάποιοι λίγο πιο πίσω

 

http://www.bytheway.gr/portal2/forum/showthread.php?t=6269

 

Μαζί με τον Νεκ το καναμε παρεπιπτόντως!:p

http://www.neowin.gr/showthread.php?t=4663

Link to comment
Share on other sites

Λεγοντας πιο πανω για tv-out ακομα δεν καταλαβαινω με ποια λογικη η samsung δε διαθετει το καλωδιο επισημα στην αγορα.

Μονο σε 1 site απο Ελβετια νομιζω υπαρχει, οπου κι εκει δεν ειναι στα αγγλικα.

Οσο για το omnistore.gr το οποιο υποτιθεται οτι το διαθετει, εκτος του οτι δεν απαντανε σε emails και τηλεφωνα, καποιος φιλος απο το omniacs το παρηγγειλε και δεν το παρελαβε ποτε.

Το συγκεκριμενο καλωδιο εν τω μεταξυ ειναι συμβατο και με αλλες συσκευες οπως το G600.

Απλα δεν καταλαβαινω πως μια εταιρεια διαθετει συσκευες με tv-out και δεν διαθετει τα καλωδια τους ουτε στη συσκευασια (που ετσι επρεπε), ουτε καν στην αγορα.

Link to comment
Share on other sites

ούτε εγώ! Βρήκα από ένα site στην γερμανία ΜΟΝΟ.

 

Δεν ξέρω τι σκατά κάνουν.

 

Γιατί το γεγονός πως δεν έχει θήκη???? ΤΡΑΓΙΚΟΙ οι άνθρωποι

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Μαζί με τον Νεκ το καναμε παρεπιπτόντως!:p

http://www.neowin.gr/showthread.php?t=4663

 

τότε θα έπρεπε να το είχες καταλάβει καλύτερα :D

 

Σχετικά με το gps που λές, θα προσπαθήσω να γράχω ένα video να σου δείξω ΠΟΣΟ γρήγορα πιάνει

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...