Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οτι πρέπει δηλαδή για δώρο μετά τις διακοπές μας , εαν έχει μείνει κανά ευρώπουλο δηλαδή ... :lol::lol:

 

 

@ jimmys Κανένα πρόβλημα ;-)

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπορει να πω χαζομαρα αλλα μηπως εχεται σκεφτει κανενα τροπο , μια που εχει wi fi και windows 6.1 pro , να μπορουσαμε να ωλεπαμε tv? Εκτος απο sites του internet, αν υπαρχει κανενα λογισμικο, ...δεν ξερω. Για πειτε καμια γνωμη ρε παιδια.
Link to comment
Share on other sites

Πήρα στην SHL και σε διάφορα άλλα μαγαζιά τηλέφωνο που το έχουν στην σελίδα τους!

 

Δυστυχώς κανείς δεν το έχει διαθέσιμο!Ένας που μίλησα εκεί (SHL) με πήρε τηλέφωνο αφού έλεγξε αν το έχουν διαθέσιμο ή όχι και μου είπε ότι την Παρασκεύη "έφυγε" το τελευταίο και δεν ξέρουν πότε θα έρθει ακριβώς γιατί πρώτα προμηθεύουν τις αλυσίδες στυλ Cosmote,Vodafone,Wind κ.α. και μετά αυτούς!

 

Κατά πάσα πιθανότητα ακριβώς μετά τον 15γουστο θα το έχουν όλοι πιστεύω!

Ψέματα σου έλεγε ... δεν έχει γίνει καμιά εισαγωγή παρτίδας του κινητού από την επίσημη αντιπροσωπεία. Προφανώς έχουν βάλει την διαθεσιμότητα στο site χωρίς να έχουν το κινητό ... Είπαμε τέλη Αυγούστου - Αρχές Σεπτέμβριου στην Ελλάδα ...

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

tv όπως λέμε live tv;

 

γιατί αλλιώς το youtube είναι μια χαρά

 

εννοω για τα καναλια που βλεπουμε κανονικα στην τηλεοραση. Ζωντανο προγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα σε ένα μαγαζί!!!!!!!!!!!!Μου το έχουν κρατήσει στο όνομά μου αλλά τους είπα να με πάρουν αύριο το πρωί τηλέφωνο αφού επιβεβαιώσουν ότι όντως έχει περασμένα τα ελληνικά μέσα και αν όλα είναι οκ θα το πάρω.....ελπίζω!!!!!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα σε ένα μαγαζί!!!!!!!!!!!!Μου το έχουν κρατήσει στο όνομά μου αλλά τους είπα να με πάρουν αύριο το πρωί τηλέφωνο αφού επιβεβαιώσουν ότι όντως έχει περασμένα τα ελληνικά μέσα και αν όλα είναι οκ θα το πάρω.....ελπίζω!!!!!

 

Ποιο μαγαζί είναι αυτό? Πες μας κι εμάς.

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα σε ένα μαγαζί!!!!!!!!!!!!Μου το έχουν κρατήσει στο όνομά μου αλλά τους είπα να με πάρουν αύριο το πρωί τηλέφωνο αφού επιβεβαιώσουν ότι όντως έχει περασμένα τα ελληνικά μέσα και αν όλα είναι οκ θα το πάρω.....ελπίζω!!!!!

 

Καλημέρα δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά Ελληνικά αποκλείεται να έχει ... άσε που δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι το έχει μαγαζί στην Ελλάδα από την στιγμή που ζήτημα είναι να κυκλοφορεί σε 2-3 χώρες στην Ευρώπη ... Μόνο Ασία κυκλοφορεί ευρέως και Αμερική όπου δυστυχώς το δίνουν μόνο με συμβόλαιο :(

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αυτό πιστεύω τελικά!!!Ακόμα δεν με έχουν πάρει τηλέφωνο αλλά μίλησα με την αντιπροσωπεία και μου το επιβεβαίωσαν και οι ίδιοι ότι θα το φέρουν αρχές Σεπτέμβρη!!!Οτιδήποτε άλλο κυκλοφορεί είναι παραεισαγωγή!!!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αυτό πιστεύω τελικά!!!Ακόμα δεν με έχουν πάρει τηλέφωνο αλλά μίλησα με την αντιπροσωπεία και μου το επιβεβαίωσαν και οι ίδιοι ότι θα το φέρουν αρχές Σεπτέμβρη!!!Οτιδήποτε άλλο κυκλοφορεί είναι παραεισαγωγή!!!

 

ETOIMOPARADOTA

LIVE epidixei kinitou

e-click.gr

Link to comment
Share on other sites

Για να ξέρετε....διπλο επιβεβαιωμένα είναι παραεισαγωγή από.....Γερμανία!!!Έχουν γερμανικό μενού και είπαν αυτοί του μαγαζιού ότι σε καμιά εβδομάδα(μπορεί και λίγο παραπάνω) θα περάσουν τα ελληνικά,λογικά οι ίδιοι!!!!Αν έχουν καμιά άκρη στην Samsung για το ελληνικό μενού δεν ξέρω!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Για να ξέρετε....διπλο επιβεβαιωμένα είναι παραεισαγωγή από.....Γερμανία!!!Έχουν γερμανικό μενού και είπαν αυτοί του μαγαζιού ότι σε καμιά εβδομάδα(μπορεί και λίγο παραπάνω) θα περάσουν τα ελληνικά,λογικά οι ίδιοι!!!!Αν έχουν καμιά άκρη στην Samsung για το ελληνικό μενού δεν ξέρω!

 

ναι οντως... ετσι λεει η γκομενα στο τηλεφωνο....

αλλα μην της πεις για δοσεις γιατι θα μπερδευτει.. δεν 3ερει οτι θελει και βιζα... δεν ηταν σίγουρη .

 

και κατα ποσο εισαι καλυμμενος που καποιος τα εφερε απο γερμανια και θα τα περασει μονος του λειτουργικο και θα ανοιξει και συσκεβασιες και μπαταριες?

απο εγγυηση μετα τι παιζει ? γιατι αυτος μετα απο 2-3 μερες δε θα σε 3ερει..και ουτε θα σου αλλαξει την μπαταρια αμα δεν εκανε προσεκτικα τα πρωτα φορτισματα και η μπαταρια τα παιζει.. γρηγορα..

 

οεο ?

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου τηλεφώνησε το play247 και με ενημέρωσε οτι παραλάβανε σήμερα το αγγλικό και απο βδομάδα θα το εχω.Ιδωμεν.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
απο εγγυηση μετα τι παιζει ?

 

Έγκυρο ερώτημα...

 

και ουτε θα σου αλλαξει την μπαταρια αμα δεν εκανε προσεκτικα τα πρωτα φορτισματα και η μπαταρια τα παιζει.. γρηγορα..

 

Μην είμαστε υπερβολικοί. Δεν υπάρχει τέτοιο πρόβλημα σε αυτές τις συσκευές. Έχουν διαφορετική φιλοσοφία από τα κλασσικά κινητά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα εχει μεσα προγραμμα με χαρτες και θα ακους την φωνη του καθοδηγητη η οχι? Δηλαδη θα πρεπει να πληρωσεις εχτρα λεφτα για να εχεις την πλοηγηση με ακροαση. Οπως και στο ν95?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εξαρτάται από το πακέτο αγοράς. Πιθανότατα θα μπορείς να το βρεις και με λογισμικό πλοήγησης στο πακέτο, και χωρίς. Όπως και να χει... το βάζεις και μόνος σου οποιαδήποτε στιγμή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι αν θα χρειαστει να πληρωσουμε εχτρα λεφτα απο την συσκευη που θα παρυμε. με 16 γκιγκα βγαινει 533 ευρο . αρα στην τιμη αυτη θα πρεπει να προσθεσουμε και αλλα για την πλοηγηση( φωνητικα) επαναλαμβανω.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
To Destinator αξίζει να το πληρώσεις. Μπορείς βέβαια να το βρεις και να το δοκιμάσεις πρώτα να δεις εάν σου κάνει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρα παιρνει πολλα προγραμματα πλοηγησεις, ομως θελω να μαθω αν ΗΔΗ εχει ολοκληρομενο προγραμμα με φωνητικη πλοηγηση.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ομως θελω να μαθω αν ΗΔΗ εχει ολοκληρομενο προγραμμα με φωνητικη πλοηγηση.

 

Όπως σου είπα αυτό εξαρτάται από το πακέτο αγοράς. Και μην αγχώνεσαι με τη φωνητική πλοήγηση... όλα έχουν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

To Destinator αξίζει να το πληρώσεις. Μπορείς βέβαια να το βρεις και να το δοκιμάσεις πρώτα να δεις εάν σου κάνει.

 

Γιατί να το πληρώσεις? Αφού το βρίσκεις όπου θες σπασμένο. Επίσης και το i-go είναι πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γιατί να το πληρώσεις? Αφού το βρίσκεις όπου θες σπασμένο.

 

Εάν όλοι είχαν αυτή τη λογική... δε θα υπήρχε το συγκεκριμένο software για να κάνει εσένα και εμένα ευχαριστημένο. Ο νοών νοείτο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ωραία τότε, άντε με το καλό να το πάρουμε και να μιλάμε μετά για χακεριες ρε παιδιά, δεν περνάνε οι μέρες για να το πάρουμε ε; ευχαριστώ για τις απαντήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Ποτε ερχεται παιδια το OMNIA και ποσο θα κοστιζει περιπου;
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...