Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια εχω διαβασει κμια 150 σελιδες...πουθενα δεν λεει για το destinator κ οδηγιες η τελος παντων ενα προγραμμα καλο ουτε οδηγιες δεν παιζουνε.το λεω αυτο γιατι οι περισσοτεροι νιοωθετε απο τα 10 τα 9,καποιοι σαν κ εμενα ..απο τα 10 τα ....3!!!

βοηθηστε λιγο

 

είσαι σίγουρος?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2507693#post2507693

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια εχω διαβασει κμια 150 σελιδες...πουθενα δεν λεει για το destinator κ οδηγιες η τελος παντων ενα προγραμμα καλο ουτε οδηγιες δεν παιζουνε.το λεω αυτο γιατι οι περισσοτεροι νιοωθετε απο τα 10 τα 9,καποιοι σαν κ εμενα ..απο τα 10 τα ....3!!!

βοηθηστε λιγο

 

Ψάξε στο http://www.google.gr για destinator και δες το 6ο link...

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

 

αδερφε αμα δεις τα ματια μου θα με δικαιολογησεις δεν το ειδα καν.σορυ.σε ποιο φακελο θα μπει αυτο.εχω ελληνικο μενου:worry:

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Ψάξε στο http://www.google.gr για destinator και δες το 6ο link...

 

ευχαριστω παιδια πολυ σορυ αμα σας τα πρειζω...\

οδηγιες εχει?

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

αδερφε αμα δεις τα ματια μου θα με δικαιολογησεις δεν το ειδα καν.σορυ.σε ποιο φακελο θα μπει αυτο.εχω ελληνικο μενου:worry:

 

στην εσωτερική 8gb η 16gb μνήμη του ομνια.

Link to comment
Share on other sites

στην εσωτερική 8gb η 16gb μνήμη του ομνια.

 

χυμα απο πτι καταλαβαινω....ευχαριστω

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα το omnia all u need. μπορω να τα βαλω απευθειας ολα στο ομνια η πρεπει να ακολουθησω καποια σειρα;
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα το omnia all u need. μπορω να τα βαλω απευθειας ολα στο ομνια η πρεπει να ακολουθησω καποια σειρα;

 

καταρχήν ότι βλέπεις εκεί είναι καθαρά προσωπική μου άποψη στο τι πρέπει να έχει το ομνια για έναν βασικό χρήστη,από εκεί και πέρα αποφασίζεις τι θες το βάζεις και αυτό ήταν.

να σε ενημερώσω επίσης ότι υπάρχουν προγράμματα που βρίσκονται στον φάκελο που δεν είναι free άλλα πρέπει να τα αγοράσεις η πρέπει κάπου άλλου.......να ψάξεις

:ninja:

 

:)

Link to comment
Share on other sites

σου δούλεψε ,όλα οκ ?

 

Οχι.. Το δοκίμασα αλλά πάλι μου έβγαζε το ίδιο μήνυμα, (ότι δεν βρισκεί κανένα υπολογιστή) θα το προσπαθήσω ξανά μετά γιατί το έχω βάλει για φόρτιση …

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

Οχι.. Το δοκίμασα αλλά πάλι μου έβγαζε το ίδιο μήνυμα, (ότι δεν βρισκεί κανένα υπολογιστή) θα το προσπαθήσω ξανά μετά γιατί το έχω βάλει για φόρτιση …

 

πρέπει να βάλεις password στον χρήστη του pc σου,μην το ξεχάσεις αυτό,επίσης απενεργοποίησε μια το firewall μπας και.

Link to comment
Share on other sites

Destinator και Gps

Αμέσως Μέτα εγκατέστησα το Destinator 7 και έβαλα το κατάλληλο σκιν για το Ομνια

Θα το βρειτε εδώ:

http://rapidshare.com/files/14709005...7skinOmnia.zip

 

 

SAXOVTS αυτο δεν ειναι το προγραμμα που τρεχει...κ εγω πειραιωτης ειμαι κ με εχεις μπερδεψει.το προγραμμα που ειναι οεο?

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Εχω εγκαταστησει το youtube play αλλα οταν παω να παιξω ενα βιντεο βγαζει το μηνυμα "failed to play : -3".

Εχει συμβει σε αλλον ?

 

Κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα. Καμία λύση?

Link to comment
Share on other sites

Destinator και Gps

Αμέσως Μέτα εγκατέστησα το Destinator 7 και έβαλα το κατάλληλο σκιν για το Ομνια

Θα το βρειτε εδώ:

http://rapidshare.com/files/14709005...7skinOmnia.zip

 

 

SAXOVTS αυτο δεν ειναι το προγραμμα που τρεχει...κ εγω πειραιωτης ειμαι κ με εχεις μπερδεψει.το προγραμμα που ειναι οεο?

 

το προγραμμα θες?

xaxaxaxaxaxa,ε δεν τα λένε έτσι αυτά ρεσυ!!!!!!

δεν είσαι σε warez site!!!!!

 

:)

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να βάλεις password στον χρήστη του pc σου,μην το ξεχάσεις αυτό,επίσης απενεργοποίησε μια το firewall μπας και.

 

Ναι το έκανα και αυτο.. (πρέπει να βάλεις password στον χρήστη του pc σου)

μόλις φοτίσει θα το δοκιμάσω μπάς και μου κάνει την χάρη!! :)

 

Καποίο άλλο προγραμμα που να μεταφέρουμε μέσω του Wi-Fi απο Pc σε Ομνια κάπως ποιό ευκολο? :p

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

:ninja: yiannisv2000 Δές τα ΠΜ σου....

 

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

 

πολλοί ninja έχουμε μαζευτεί εδώ μέσα.

 

:ninja::ninja::ninja:

Link to comment
Share on other sites

το προγραμμα θες?

xaxaxaxaxaxa,ε δεν τα λένε έτσι αυτά ρεσυ!!!!!!

δεν είσαι σε warez site!!!!!

 

:)

 

χαχαχα:lol:που να ξερω ρε πειραιωτη τι παιζει ρε π.....τη μουχαχαχα,σε ευχαριστω

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

 

πολλοί nitza έχουμε μαζευτεί εδώ μέσα.

 

:ninja::ninja::ninja:

 

 

Εγω δεν ξέρω τιποτα!!!:p :rolleyes:

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

Ουφ ... τα έχω λύσει σχεδόν όλα τα θέματα ... 2 μου μείνανε ... 1ον Έχει τόνους στα ΣΜΣ ή όχι ??? ... 2ον Θέλω ένα πρόγραμμα που να μπορώ να δω τον συνολικό χρόνο που έχω μιλήσει και πόσα μηνύματα έχω στείλει ... Όσο για το Wi-fi ... απλά πλέον προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου ότι δεν υπάρχει ... απλά δεν συνδέετε με τίποτα στο NET

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Ουφ ... τα έχω λύσει σχεδόν όλα τα θέματα ... 2 μου μείνανε ... 1ον Έχει τόνους στα ΣΜΣ ή όχι ??? ... 2ον Θέλω ένα πρόγραμμα που να μπορώ να δω τον συνολικό χρόνο που έχω μιλήσει και πόσα μηνύματα έχω στείλει ... Όσο για το Wi-fi ... απλά πλέον προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου ότι δεν υπάρχει ... απλά δεν συνδέετε με τίποτα στο NET

 

2ον βάλε το πρόγραμμα HomeScreen_PlusPlus_UI... πρέπει να έιναι στα omnia all you need στην υπογραφή του SAXOVTS! ;)

hthp://telisv.wordpress.com/2008/10/08/61

οδηγός samsung omnia i900 με πολλά απο όσα έχουν γραφεί στο forum!

Link to comment
Share on other sites

2ον βάλε το πρόγραμμα HomeScreen_PlusPlus_UI... πρέπει να έιναι στα omnia all you need στην υπογραφή του SAXOVTS! ;)

 

Το συγκεκριμένο δεν δουλεύει στο κινήτο μου :( Any other ideas ???

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο δεν δουλεύει στο κινήτο μου :( Any other ideas ???

 

Τι εννοεις δε δουλευει; Δεν το βλεπεις στην αρχικη οθονη;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Ουφ ... τα έχω λύσει σχεδόν όλα τα θέματα ... 2 μου μείνανε ... 1ον Έχει τόνους στα ΣΜΣ ή όχι ??? ... 2ον Θέλω ένα πρόγραμμα που να μπορώ να δω τον συνολικό χρόνο που έχω μιλήσει και πόσα μηνύματα έχω στείλει ... Όσο για το Wi-fi ... απλά πλέον προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου ότι δεν υπάρχει ... απλά δεν συνδέετε με τίποτα στο NET

 

εχεις την δυνατότητα να μου δώσεις καποια screenshot από το κινητό σου,αυτά που θα σου ζητήσω?

Link to comment
Share on other sites

εχεις την δυνατότητα να μου δώσεις καποια screenshot από το κινητό σου,αυτά που θα σου ζητήσω?

 

Θα δοκιμάσω ... πες μου ποια θες

 

Άλλη ερώτηση ... για full φόρτιση πόση ώρα χρειάζεται το κινητό με το κινητό ανοιχτό ??? Εμένα περίπου 3,5-4 ώρες ...

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...