Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα μπορείτε να μου πείτε πώς αλλάζω το 3G με το απλό Gsm ?
Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα μπορείτε να μου πείτε πώς αλλάζω το 3G με το απλό Gsm ?

Το είχαν επίσης αναφέρει και πάλι πριν 2-3 σελίδες ...

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Start -> Settings -> Phone -> Band (tab)

 

kai sto "Select your network type" allakse to Auto se GSM.

 

Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση

Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπάρχει καποιο αξιοπιστο πρόγραμμα καταγραφης των συνομιλιων, χωρις χρονικο περιορισμο, χωρις το ενοχλητικο ηχητικο σημα κατα την διαρκεια της καταγραφης και χωρις φυσικα να δημιουργει καποιο bug
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια υπάρχει καποιο αξιοπιστο πρόγραμμα καταγραφης των συνομιλιων, χωρις χρονικο περιορισμο, χωρις το ενοχλητικο ηχητικο σημα κατα την διαρκεια της καταγραφης και χωρις φυσικα να δημιουργει καποιο bug

 

Me to Vito Audio Notes Touch den exw kanena problima alla den to exw dokimasei sti sygkekrimeni syskevi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλε τι εννοεις; Βρήκες τον flash player; Αν ναι. Που;

 

δες εδω :happy:

 

http://rapidshare.com/files/15106679...1_WWE.cab.html

http://www.walldesign.gr[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Diorthwse to link :rolleyes:

 

συγνωμη αλλα εγω απο εδω το κατεβασα αλλα το εχει κατεβει και δεν ειναι ενεργο.sorry:(

http://www.walldesign.gr[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα εγω απο εδω το κατεβασα αλλα το εχει κατεβει και δεν ειναι ενεργο.sorry:(

 

...Αυτο μάλλον θα επρεπε να κάνεις copy :p Adobe_FlashLite_3.1

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

για αξεσουαρ ψαξτε στο ebay, εχει πολυ πράμα μέσα

 

θήκη

Samsung SGH-i900 i900 Omnia Leather Pouch Case

 

και screen protector

6 PACK LCD SCREEN PROTECTOR FOR SAMSUNG I900 OMNIA

 

και car holder

Car Suction Mount Windscreen Holder For i900 Omnia UK

 

δυο βδομαδες τωρα το εχω λιώσει το omnia (θα χρειαστω γρήγορα μια Micro sd 16gb ίσως και μεγαλύτερη :D:D δε μου φταααααανουν τα 8gb), το κινητο απλα δε παίζεται....:up::up:

Link to comment
Share on other sites

για αξεσουαρ ψαξτε στο ebay, εχει πολυ πράμα μέσα

 

 

δυο βδομαδες τωρα το εχω λιώσει το omnia (θα χρειαστω γρήγορα μια Micro sd 16gb ίσως και μεγαλύτερη :D:D δε μου φταααααανουν τα 8gb), το κινητο απλα δε παίζεται....:up::up:

 

Γιατί παίζεις με τον πόνο μας ?

Έχει 2 βδομάδες που το προπαράγγειλα στον Γερμανό αλλά ακόμη περιμένω .Μάλιστα στη σελίδα του είδα οτί το εξαφάνισε και από τα αναμενόμενα και δεν φαίνεται πουθενά πλέον ... :(:(

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Γιατί παίζεις με τον πόνο μας ?

Έχει 2 βδομάδες που το προπαράγγειλα στον Γερμανό αλλά ακόμη περιμένω .Μάλιστα στη σελίδα του είδα οτί το εξαφάνισε και από τα αναμενόμενα και δεν φαίνεται πουθενά πλέον ... :(:(

 

μπορείς να το πάρεις απο αλλού με uk version. αυτο τουλάχιστον έκανα εγω και ηρέμησα...γιατι μη ξεχνάς στην Ελλάδα ζούμε

 

εκτός και αν έχεις επιδότηση, οπότε πάω πάσο....

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑ!!!!! σήμερα μου ήρθε mail από το γερμανό πως το κινητό είναι διαθέσιμο στο κατάστημα που είχα επιλέξει από σήμερα και για 10 εργάσιμες

 

άργησαν πολυυυυυυυυυυυυυυυ....... και χθες με πήραν από το πλαίσιο για τον ίδιο λόγο....

 

όσοι δε το έχουν, υπομονή....έρχεται, μέχι και trailer στον alpha είδα χθες το βράδυ.

 

ο μόνος λόγος που θα το έπαιρνα από το plaisio είναι οι 12 άτοκες, αλλά τσέκαρα το site και δε παίζει κάτι τέτοιο...

Link to comment
Share on other sites

με τους uk chargers αυτοκινήτου δεν παίζει κανένα πρόβλημα όσον αφορά την τάση και τα βήσματα ε; λειτουργούν μια χαρά;

 

car charger μπορείς να πάρεις και από Ελλάδα, λογικά δε θα πρέπει να υπάρχει πρόβλημα με uk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
με τους uk chargers αυτοκινήτου δεν παίζει κανένα πρόβλημα όσον αφορά την τάση και τα βήσματα ε; λειτουργούν μια χαρά;

 

Nai... tin idia tasi kai to idio bisma exoun ola ta aftokinita.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να το πάρεις απο αλλού με uk version. αυτο τουλάχιστον έκανα εγω και ηρέμησα...γιατι μη ξεχνάς στην Ελλάδα ζούμε

 

εκτός και αν έχεις επιδότηση, οπότε πάω πάσο....

 

Ναι έχω επιδότηση και αναγκαστικά περιμένω ....:mad:

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

να και το χρυσο πακετο , ο Θεος να το κανει βεβαια αλλα δεν ειναι και ασχημο.εκτος απο την μπαταρια η οποια ναι μεν ειναι 1500mh αλλα δεν ξερω αν ειναι καλη η οχι

 

http://cgi.ebay.co.uk/10-in-1-Screen-Case-Battery-Skin-for-Samsung-i900-Omnia_W0QQitemZ280274152971QQcmdZViewItem?hash=item280274152971&_trkparms=72%3A1345|39%3A1|66%3A2|65%3A12|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

http://www.walldesign.gr[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εδω και μια ωρα προσπαθω να μιλησω μ καποιο καταστημα Wind και δεν απανταει κανενας!!!!!

Εχω παρε σε Mall, Κηφισια και Παλληνη!!! ποσο για τον πο****ο ειναι ηθελα να ηξερα???

Εχει μαθει κανεις για διαθεσιμοτητα σε Wind?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...