Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θέλω να πω με το προηγούμενο πως εάν ντε και καλά χρειάζεσαι πάνω από 8GB με μια καρτούλα των 28€ (Μέχρι στιγμής γιατί σε λίγο θα βγούν και μεγαλύτερες κάρτες)την κάνεις τη δουλειά σου.Τί λένε οι ήδη χρήστες του τηλεφώνου όντως χρειαζόμαστε ουσιαστικά πάνω από 16 GB;

Προς θεού μη θεωρηθεί πως κάνω διαφήμιση :X στο κατάστημα,το ίδιο συμβαίνει πάνω κάτω σε όλα...

Ipgone 3GS 32 GB Black :ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρημαδι omnia. αισθανομαι σαν φανταρος τις μερες της απολυσης. που θα παει δεν θα σε πιασω στα χερια μου? τοτε θα δεις γλεντια:cool:
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πω με το προηγούμενο πως εάν ντε και καλά χρειάζεσαι πάνω από 8GB με μια καρτούλα των 28€ (Μέχρι στιγμής γιατί σε λίγο θα βγούν και μεγαλύτερες κάρτες)την κάνεις τη δουλειά σου.Τί λένε οι ήδη χρήστες του τηλεφώνου όντως χρειαζόμαστε ουσιαστικά πάνω από 16 GB;

Προς θεού μη θεωρηθεί πως κάνω διαφήμιση :X στο κατάστημα,το ίδιο συμβαίνει πάνω κάτω σε όλα...

 

Και απ'ότι βλέπω ήδη υπάρχουν 16GB κάρτες στα 62 €

Ipgone 3GS 32 GB Black :ninja:
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπάρχει κάποιος τρόπος να βλέπουμε site που χρειαζονται flash player

 

Δοκίμασε Adobe Flash Lite,κάποιες σελίδες πιο πριν το έχουν δώσει

Ipgone 3GS 32 GB Black :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μιας και που αναφερθηκαμε σε αυτο το θεμα, οταν παω απο τον οπερα να ανοιξω πχ το site της cosmote, εκει που εχει κατι κινουμενες εικονες μου λεει το εξης

 

"Flash Lite 2,1 for Windows Mobile 5 will support Flash 7 content authored for mobile devices only".

 

Εχω φαει τον τοπο να βρω κατι να βαλω αλλα τιποτα. Εχει κανεις καμια προταση παρακαλω;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου και γω το ιδιο προβλημα ειχα και εβαλα τον adobe flash lite αλλα δυστυχως τιποτα.
http://www.walldesign.gr[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ακομα δεν το εχω μαθει τελεια το κινητο, τη rom που τη βλεπουμε;

 

start>system>version

Link to comment
Share on other sites

Μπες στα μηνυματα, πατα το μενου κατω δεξια, επειτα μπες στα εργαλεια, και στη συνεχεια επελεξε επιλογες. Θα σου ανοιξει ενα φακελο. Εκει που κατω θα λεει λογαριασμος, πιο πανω θα σου εχει τα ειδη λογαριασμων με ενα αστερακι(λογικα) στα μηνυματα. Επελεξε τα μηνυματα και θα σου ανοιξει αλλο ενα φακελακι οπου λεει για τις αναφορες. Τικαρε το και θα τις εχεις μονιμα.

 

Edit: Εχω αγγλικο μενου και σου ειπα απλα σε μεταφραση τις λεξεις που ειδα στο δικο μου μενου. Ελπιζω να μην εχουν διαφορα μεγαλη!

 

Σωστά τα είπες. Το αστεράκι εμένα είναι στο "Ηλ. ταχ. Outlook". Σημαίνει κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Χμ... Αυτο δεν το ξερω. Οταν πας να ανοιξεις για να στειλεις ενα μηνυμα, σου ανοιγει πρωτα το hotmail ή τα sms;
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Χμ... Αυτο δεν το ξερω. Οταν πας να ανοιξεις για να στειλεις ενα μηνυμα, σου ανοιγει πρωτα το hotmail ή τα sms;

 

Μου ανοίγει το ηλ. ταχ. outlook. Μάλλον αυτό είναι. Θα προσπαθήσω να βάλω το αστεράκι στα μηνύματα.

 

Αν ξέρει κάοπιος πως γίνεται ας το πει.

Link to comment
Share on other sites

Μου ανοίγει το ηλ. ταχ. outlook. Μάλλον αυτό είναι. Θα προσπαθήσω να βάλω το αστεράκι στα μηνύματα.

 

Αν ξέρει κάοπιος πως γίνεται ας το πει.

 

Ναι αυτο ειναι μαλλον, γιατι εμενα ανοιγουν τα μηνυματα αυτοματα.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόγραμμα explorer σαν και αυτό του activesync? Να βλέπω δηλαδή όλα τα αρχεία του omnia από το pc.
Link to comment
Share on other sites

Στο cd που ειχε μεσα το κινητο εχει ενα τετοιο προγραμμα. Ετσι τα διαχειριζομαι εγω!
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόγραμμα explorer σαν και αυτό του activesync? Να βλέπω δηλαδή όλα τα αρχεία του omnia από το pc.

 

αν εχεις xp θες το activsync

 

http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/help/synchronize/activesync45.mspx#download

 

αν εχεις vista θες το Windows Mobile Device Center

 

http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/help/synchronize/device-center.mspx#download

Link to comment
Share on other sites

ο λα λα,νεα ρομ!!!!!!!!!!!!!!!!

 

900DXHI3 for XP

http://rapidshare.com/files/150704685/i900DXHI3.part1.rar

http://rapidshare.com/files/150711512/i900DXHI3.part2.rar

http://rapidshare.com/files/150717930/i900DXHI3.part3.rar

 

αγγλική από modaco .

πάω για update

 

Αξίζει άραγε; Σε δύο μήνες έχω κάνει 4 αναβαθμίσεις G2->G4->HH3->HI1 (radio HI2) και δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποια σημαντική διαφορά ή κάποιο bug που να κάνει την διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει άραγε; Σε δύο μήνες έχω κάνει 4 αναβαθμίσεις G2->G4->HH3->HI1 (radio HI2) και δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποια σημαντική διαφορά ή κάποιο bug που να κάνει την διαφορά.

 

πάντα μια επόμενη ρομ είναι βελτιωμένη απο μια προηγούμενη.

μπορεί να φέρει μαζί της βεβαία και τα δικά της bugs!!!!

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Κάτω κάτω, στην οθόνη έχει contacts και live. Γίνεται αυτά να αλλάξουν και να τα βάλουμε κάτι άλλο. Ρωτάω γιατί όταν πέρασα το spb mobile shell το live άλλαξε και έγινε spb και από εκεί έμπαινα στο spb. Σήμερα που έκανα soft reset λέει πάλι live. Μιλάω για την vodafone έκδοση.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...