Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπέρα και χρόνια πολλά

Υπάρχει πρόγραμμα στο iphone που λέγετε facefun και σου κάνει άστείο ένα πρόσωπο(π.χ. μεγαλώνει αυτιά,μύτες),

ξέρει κάποιος αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο για το omnia ;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.αυριο κατα 99% θα εχω το κινητο στα χερια μου.εκτος απο το νο ντατα και τον file explorer(που δεν ξερω που να τον βρω)εχετε να μου προτεινετε καποια αλλα προγραμματα για να βαλω για αρχη στο κινητο??(αν γινεται και λινκ για να τα κατεβασω)

 

To activesync το εχει μεσα στο κινητο ή πρεπει να το βαλω εγω?

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
To activesync το εχει μεσα στο κινητο ή πρεπει να το βαλω εγω?

 

Το έχει, θα χρειαστεί απλά να το εγκαταστήσεις και στον υπολογιστή σου. Εάν έχεις Windows XP το ActiveSync v4.5, εάν έχεις Vista το Windows Mobile Device Center.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

οκ.με τα υπολοιπα τι εχεις να μου προτεινεις??(ενα λινκ αμα μπορεις και για τον file explorer)

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.αυριο κατα 99% θα εχω το κινητο στα χερια μου.εκτος απο το νο ντατα και τον file explorer(που δεν ξερω που να τον βρω)εχετε να μου προτεινετε καποια αλλα προγραμματα για να βαλω για αρχη στο κινητο??(αν γινεται και λινκ για να τα κατεβασω)

 

To activesync το εχει μεσα στο κινητο ή πρεπει να το βαλω εγω?

 

εδω υπαρχουν σχεδον τα παντα

http://www.bytheway.gr/portal2/forum/showthread.php?t=5937

 

http://www.bytheway.gr/portal2/forum/forumdisplay.php?f=118

 

http://www.omniacs.net/forumdisplay.php?f=22

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Εχω τρεις αποριες..

1. Το πηρα προχτες μεταχειρισμενο το ομνια. Χτες το εβαλα και φορτιζε κανα 6ωρο που κοιμηθηκα. Μετα ομως ηθελε επανεκινηση για να μου δειξει οτι η μπαταρια ειναι πληρως φορτισμενη. Ειναι φυσιολογικο αυτο?

 

2. Πολλες φορες η ωρα αλλαζει μονη της και παει μια ωρα μπροστα. Δεν εχω εγκαταστησει το destinator μονο το garmin. Το λεω γιατι ειχα ακουσει οτι αυτο οφειλεται στο destinator. Καμια λυση?

 

 

3. Οταν συνδεομαι με το active sync και προσπαθω να μπω μσν δε δεχεται με τιποτα τους αριθμους εκει που βαζω το hotmail μου. Δεχεται μονο τους λατινικους χαρακτηρες και οταν παω να του βαλω αριθμο δεν κανει τιποτα. Γιατι συμβαινει αυτο? Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπερα παιδια! Εχω τρεις αποριες..

1. Το πηρα προχτες μεταχειρισμενο το ομνια. Χτες το εβαλα και φορτιζε κανα 6ωρο που κοιμηθηκα. Μετα ομως ηθελε επανεκινηση για να μου δειξει οτι η μπαταρια ειναι πληρως φορτισμενη. Ειναι φυσιολογικο αυτο?

 

Του έκανες ένα hard reset όταν το πήρες;

 

2. Πολλες φορες η ωρα αλλαζει μονη της και παει μια ωρα μπροστα. Δεν εχω εγκαταστησει το destinator μονο το garmin. Το λεω γιατι ειχα ακουσει οτι αυτο οφειλεται στο destinator. Καμια λυση?

 

Start -> Settings -> Phone -> Time Zones (tab) και εκεί ξετίκαρε το "Automatic change time zone and clock".

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

hard reset πως κανουμε??

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομαι να το αγορασω...κραταει πολυ καιρο η μπαταρια?

Με λιγα λογια ποιοα ειναι τα κατα και τα υπερ του και αν εχουν βγαλει προβληματα?

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

@tarirs:

Έχουν απαντηθεί αυτά εκτενώς, ρίξε μια ματιά προς τα πίσω.

 

Σε γενικές γραμμές δεν έχει προβλήματα η συσκευή, ειδικά με τις τελευταίες ROM.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εψαξα πιο πισω αλλα δεν βρηκα κατι συγκεκριμενο σε αυτο που ρωταω αξιζει να τα δωσω τα χρηματα (180 ευρω +συνδεση στα 32 ευρω)τωρα για το omnia ενα 9μηνο μετα που βγηκε΄.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η τιμή που αναφέρεις είναι καλή. Εάν σε καλύπτει η συσκευή από θέμα χαρακτηριστικών, να την πάρεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηρα εχθες το κινητο και εχω μια ερωτηση με το wi-fi.μου βρισκει δικτυο αλλα οταν παω να συνδεθω δεν μπαινει.ξερει κανεις να μου πει γιατι??

 

ακυρο.τουσ πηρα τηλ και μου ειπα να τους παω το κινητο να το δουνε απο εκει..υπαρχει καμια περιπτωση να με χρεοσουν τιποτα??

 

εχω ενα αλλο τεραστιο προβλημα τωρα,πηγα να κανω εκατασταση το εορτολογιο και ξαφνικα κολλησε.το εκλεισα για να το ξανα ανοιξω αλλα απο εκεινη την στιγμη δν μπορω να βαλω πιν.το εκανα ρεσετ και hard ρεσετ αλλα τιποτα..ξερετε να μου πειτε να κανω κατι αλλο??

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια ...προκειται γυρω στισ 2 ωρες περιπου να παραγκειλω το ομνια η το ν96 απ το dubai τη πρεπει να προσεξω.θα εχει αγγλικα windows μπορω να βαλω ελληνικα...? οποια δηποτε συμβουλή δεχτή....ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...