Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικα η vodafone τα δινει πειραγμενα με shortcuts vodafone live κλπ ?

 

υπήρχε περίπτωση να μην βάλει δάκτυλο ? :dash:

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το λογοτυπο δεν μπορω να το φωτογραφισω γιατι ειμαι γραφειο αλλα αν φανταστειτε την οθονη στο κατω μερος λεει samsung με ασημοσαπρα γραμματα, ε στο πανω μερος εκει που ειναι το ακουστικο εχει το σηματακι της Vodafone (Λογοτυπο- γραμματα) ειναι πολυ προσεγμενο και κολαει στη συσκευη,

τωρα η συσκευη ειναι 16αρα και το Micro SD του προγραμματος Πλουγησης ειναι 1g

το τηλ δεν ειχε να βαλω καρτα 16αρα ειναι ενσωματομενη η μνημη, η θηρα Micro SD ειναι για εξτρα χωρο αν δεν σου φτανουν τα 16....

σας λεω η Samsung Ζωγραφισε

 

για εσενα που το εχεις η samsung ζωγραφισε...:(:(:(

για εμας που ουτε ποτε θα το εχουμε δεν ξερουμε η vodafone μας γ****ε :cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

για εσενα που το εχεις η samsung ζωγραφισε...:(:(:(

για εμας που ουτε ποτε θα το εχουμε δεν ξερουμε η vodafone μας γ****ε :cry::cry:

 

Αφου το εχω εγω Το εχει και η Vodaphone δεν μπορειτε να ζητησετε να σας το φερουν? ονομαστικη παραγγελια ρε παιδι μου.

Ειμαι ο Κουλης Χατζηκουλης και θελω ενα ΟΜΝΙΑ δεν μπορει να φερανε 100 κομματια και τελος απλα ειναι ακριβο κινητο και θα το εχουν στις αποθηκεσ γιατι δεν φευγει με την ιδια ευκολια....

Link to comment
Share on other sites

Αφου το εχω εγω Το εχει και η Vodaphone δεν μπορειτε να ζητησετε να σας το φερουν? ονομαστικη παραγγελια ρε παιδι μου.

Ειμαι ο Κουλης Χατζηκουλης και θελω ενα ΟΜΝΙΑ δεν μπορει να φερανε 100 κομματια και τελος απλα ειναι ακριβο κινητο και θα το εχουν στις αποθηκεσ γιατι δεν φευγει με την ιδια ευκολια....

το εχω κανει ονομαστικη παραγγελια απο 26 αυγουστου. και σημειωσε οτι ειναι για αναννεωση 3 γραμμες. σκαω στην vodafone πανω απο 300 ευρω καθε μηνα.

αν δεν ερθει συντομα θα παω στο γερμανο και ας το πληρωσω παραπανω δεν με νοιαζει πλεον :(

και ας περιμενω κι' αλλο... εχω ξενερωσει...

Link to comment
Share on other sites

Αφου το εχω εγω Το εχει και η Vodaphone δεν μπορειτε να ζητησετε να σας το φερουν? ονομαστικη παραγγελια ρε παιδι μου.

Ειμαι ο Κουλης Χατζηκουλης και θελω ενα ΟΜΝΙΑ δεν μπορει να φερανε 100 κομματια και τελος απλα ειναι ακριβο κινητο και θα το εχουν στις αποθηκεσ γιατι δεν φευγει με την ιδια ευκολια....

 

Θυμαμαι περσι οταν ηταν να βγει το tyntII htc πηγα στο πλαισιο μεταμορφωση που ειναι τα κεντρικα.. και το εψαχνα.. ειχε μολις 1-2 μερες που ειχε ερ8ει..

ε... μετα απο 2 λεπτα αναζήτησης σταματάω εναν τσακαλο στο πλαισιο (αυτους με τα κοκκινα μπλουζακια) και τον ρωτάω αμα μπορει να μου δειξει ενα μεσα απο κουτι ?

παει ο κακομοιρης να ψαξει ... και μετα απο 2 λεπτα γυρναει πισω και μου λεει.. ειχαμε παραγγείλει 3 κομματια και μας τα πειρανε χτες απο την πρωτη μερα.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θυμαστε την τιμη ? εγω την θυμαμε ..... 800ευρω.. απο την πρωτη μερα.. αυτο αμα ειναι αστειο...

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

για εσενα που το εχεις η samsung ζωγραφισε...:(:(:(

για εμας που ουτε ποτε θα το εχουμε δεν ξερουμε η vodafone μας γ****ε :cry::cry:

 

Ωραίος φίλε, σύντομος και περιγραφικότατος!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω φτιάξει ένα χάρτινο dummy από φωτό που ψάρεψα στο net και το παίρνω στο κρεββάτι τα βράδυα κ το χαϊδεύω λιγάκι πρίν κοιμηθώ..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω φτιάξει ένα χάρτινο dummy από φωτό που ψάρεψα στο net και το παίρνω στο κρεββάτι τα βράδυα κ το χαϊδεύω λιγάκι πρίν κοιμηθώ..

 

Ακόμα όμως δεν κατάλαβαν πόσο απελπισμένα το αγαπάμε και το θέλουμε το τηλεφωνάκι και μας δουλεύουν χωρίς ίχνος ενδοιασμού!

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα όμως δεν κατάλαβαν πόσο απελπισμένα το αγαπάμε και το θέλουμε το τηλεφωνάκι και μας δουλεύουν χωρίς ίχνος ενδοιασμού!

 

Αφού καμιά φορά του βάζω το καρφί απ τον φορτιστή του nokia κ δεν στέκεται, εκεί είναι που ψιλοβουρκώνω :cry:

Link to comment
Share on other sites

κυριοι πηρα τον υπνακο μου , μολις ξυπνησα , ΝΤΥΝΟΜΑΙ και παω να σκασω 600 και να το παρω. 5 η ωρα μου ειπαν να ειμαι εκει.αντε και στα δικα σας....
Link to comment
Share on other sites

κυριοι πηρα τον υπνακο μου , μολις ξυπνησα , ΝΤΥΝΟΜΑΙ και παω να σκασω 600 και να το παρω. 5 η ωρα μου ειπαν να ειμαι εκει.αντε και στα δικα σας....

Σαφως και κοιμηθηκες... για ρωτα και εμας αν μπορουμε να κλεισουμε ματι.:cry:

:cry::cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γιατι οταν το συνδεω με το pc και παω να του περασω μερικα mp3 kanei ωρες για να τα περασει?

Δεν δουλευει το καταραμενο το active sync USB2?

μηπως πρεπει να κανω καποια ρυθμηση?

http://www.danasoft.com/sig-gre.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αυτα που ειναι απο vodafone, θα αναβαθμιζεται κανονικα η rom τους η θα πρεπει να πανε στο v-service ?
Link to comment
Share on other sites

Το παραπάνω απασχολεί και εμένα. αλλά για την έκδοση της COSMOTE (θα περιέχει εικονίδια για το my view)...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γιατι οταν το συνδεω με το pc και παω να του περασω μερικα mp3 kanei ωρες για να τα περασει?

Δεν δουλευει το καταραμενο το active sync USB2?

μηπως πρεπει να κανω καποια ρυθμηση?

Δοκιμασε να το βάλεις σε mode USB και οχι ACTIVESYNC settings-connections tab-usb

Το κανάλι μου στο Youtube για unboxings & reviews και το blog μου για deals.
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να δούμε μια εικόνα από το interface του τη στιγμή που δέχεται μια εισερχόμενη κλήση;

Είναι όπως και το diamond?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειναι καλα αυτα; Δηλδη το κρατανε γερα; Γιατι καποτε πηρα ενα παρομοιο, απο αυτα που τα βαζεις στους αεραγωγους και καθε λιγο μαζευα το κινητο απο το χαλακι...

 

Αυτο παρε,δοκιμασμένο, μετακινούνται οι βραχίονες και το φορτίζεις ανετα ενω είναι στη βάση

Το κανάλι μου στο Youtube για unboxings & reviews και το blog μου για deals.
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να το βάλεις σε mode USB και οχι ACTIVESYNC settings-connections tab-usb

 

Bravo!!!!

Φιλε σ' ευχαριστω πολυ αυτο ηταν τελικα.

http://www.danasoft.com/sig-gre.jpg
Link to comment
Share on other sites

Aν αναρωτιεστε τι αωι υποστηριζει το ομνια, αν πρεπει να κατεΒασετε ειδικους κωδικοποιητες... η players ....ξεχαστε το

 

ΧΑΧΑΧΑ

μολις περασα ολο το Lord of the rings μεσα στο κινητο Πως??

Απλα πηγα στο divx .com και κατεβασα το freeware divx converter

μετατρεπουμε τα βιντεο σε divx και τα βλεπουμε κορυφαια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να δούμε μια εικόνα από το interface του τη στιγμή που δέχεται μια εισερχόμενη κλήση;

Είναι όπως και το diamond?

 

Τιποτα το ιδιαιτερο ενα παραθυρακι πετιετε κατω που σου λεει οτι εχεις κλιση και απο ποιον, το διαμαντι εχει ομολογουμενος πολυ ποιο εντυπωσιακο περιβαλλον, αλλα τι να το κανεις .... υστερει σε τοσα πολλα σε σχεση με το OMNIA

Link to comment
Share on other sites

.

ποτε πηρες τηλ ? ? ? τον αυγουστο ? ? ?:lol:

προφανως σε δουλευε... :lol:

εκτος και αν εισαι απο καποια εταιρια(πχ vodafone) και προσπαθεις να δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα

 

όχι προχτές πήρα και μάλιστα μίλησα με την κυρία Σγαρδέλη και μου το είπε. Φίλε μου είσαι εντελώς αστείος ... τι να δικαιολογήσω ? Εδώ το περιμένω πόσους μήνες . Αδικαιολόγητοι είναι όλοι και η Samsung Και η Voda και όλοι. Τέλος μόλις με πήρε ο φίλος μου τηλέφωνο. Το πλαίσιο παραλαμβάνει αύριο πρωί και από δευτέρα - τρίτη θα αρχίσει να στέλνει τα pre order

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα το ιδιαιτερο ενα παραθυρακι πετιετε κατω που σου λεει οτι εχεις κλιση και απο ποιον, το διαμαντι εχει ομολογουμενος πολυ ποιο εντυπωσιακο περιβαλλον, αλλα τι να το κανεις .... υστερει σε τοσα πολλα σε σχεση με το OMNIA

 

Χμμμ, ναι ρε συ blue gr, αλλά αυτό το interface, μας γυρίζει πολύ πίσω σε εποχές wm5.

Το Mio Α701, που είχα πριν 3 χρόνια έτσι ήταν.

Απογοήτευση. Οχι για το Ομνια, που οι δυνατότητές του είναι πραγματικά εντυπωσιακές, αλλά για τα wm 6.1, που πίστευα πως θα είχαν ενσωματώσει ένα καλύετερο interface :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...