Jump to content

Οι διαφημίσεις που μας αρέσουν


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολύ ωραία είναι η διαφήμιση που λέει:

-Κοίτα πως πάνε τα χέρια μου.Κόντρα ξύρισμα είπαμε,ε;

-Όχι.Λούσιμο,κόντρα λούσιμο.:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικές οι διαφημίσεις του Love Radio

 

 

 

:D

+1

και αυτη του μιλκο

http://www.youtube.com/watch?v=eLT48UHzyo4&feature=related

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Του μιλκο λιγο ακυρη δεν ειναι?Δεν εχει σχεση με το διαφημιζομενο προϊον.
Link to comment
Share on other sites

Του μιλκο λιγο ακυρη δεν ειναι?Δεν εχει σχεση με το διαφημιζομενο προϊον.

 

δειχνει μια σοπρανο-τι ειναι- η οποια ερχεται στο κεφι με λαικα.

χρειαζεται ελευθερια..

το κακαο ειναι sugar free...

λιγο πολυπλοκο αλλα οκ..:rolleyes:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δειχνει μια σοπρανο-τι ειναι- η οποια ερχεται στο κεφι με λαικα.

χρειαζεται ελευθερια..

το κακαο ειναι sugar free...

λιγο πολυπλοκο αλλα οκ..:rolleyes:

 

Θεϊκη ειναι!!!!

Μονο που δεν παραπεμπει το casting και δεν δενει ευκολα με το διαφημιζομενο προϊον...

Αλλα τρομερη!!!:lol:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Εγω για να πρωτοτυπησω θα πω ποια μου αρεσει αυτο τον καιρο...

ειναι η διαφημιση της hol με το παιδακι που μολις ακουσει χτυπημα τηλεφωνου-κουδουνιου φωναζει ΕΜΠΡΟΣ-ΕΜΠΡΟΣ...τοσο που το κανω κι εγω στο ξεκαρφωτο οταν ακουσω κινητο ή σταθερο!:lol::lol:

Unbox Your Phone
Link to comment
Share on other sites

της aMstel με τους τυπαδες που πινουν τσαι!

 

Τη νέα βερσιόν με το ...σαλεπάκι στην ψαροταβέρνα! :lol: :respect:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

H διαφήμιση της Wind με το Διαμαντίδη, τον Παπαλουκά και το παραδοσιακό, βγαλμένο από ελληνική ταινία, χωριό, είναι από τις πιο ευρηματικές που έχω δει τελευταία... Γενικώς, με ενοχλεί να βλέπω αθλητές να διαφημίζουν οποιοδήποτε προϊόν ή υπηρεσία (ίσως γίνομαι λίγο πιο ανεκτική όταν πρόκειται για το χορηγό τους) αλλά δεν μπορώ να πω... Πρωτότυπη ιδέα!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

H διαφήμιση της Wind με το Διαμαντίδη, τον Παπαλουκά και το παραδοσιακό, βγαλμένο από ελληνική ταινία, χωριό, είναι από τις πιο ευρηματικές που έχω δει τελευταία... Γενικώς, με ενοχλεί να βλέπω αθλητές να διαφημίζουν οποιοδήποτε προϊόν ή υπηρεσία (ίσως γίνομαι λίγο πιο ανεκτική όταν πρόκειται για το χορηγό τους) αλλά δεν μπορώ να πω... Πρωτότυπη ιδέα!

 

Εμένα πάντως - αν και τελευταία διχάζουν οι διαφημίσεις της Wind - μού άρεσε (άσχετο, τι τσιρίδα βγάζει αυτό το μικρό: "Χωριανοί, χωριανοί, τρέξτε χωριανοί!"). Επίσης και η άλλη - με τον τύπο που βγαίνει από το μπάνιο που τον περιμένει η τύπισσα που θέλει να μπει στο ίντερνετ - μου αρέσει.

Αυτό που δε μπορώ να ανεχτώ πλέον στις διαφημίσεις της Wind είναι το τραγούδι που έχουν, εξαιρετικά αντιπαθητικό κατ' εμέ, συν ότι μου θυμίζει τους δύο γελοίους τύπους με τους οποίους είχε αρχίσει η παρούσα καμπάνια της Wind (ο "πρέπει" και ο "θέλω").

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

H διαφήμιση της Wind με το Διαμαντίδη, τον Παπαλουκά και το παραδοσιακό, βγαλμένο από ελληνική ταινία, χωριό, είναι από τις πιο ευρηματικές που έχω δει τελευταία... Γενικώς, με ενοχλεί να βλέπω αθλητές να διαφημίζουν οποιοδήποτε προϊόν ή υπηρεσία (ίσως γίνομαι λίγο πιο ανεκτική όταν πρόκειται για το χορηγό τους) αλλά δεν μπορώ να πω... Πρωτότυπη ιδέα!

 

Αρκετά καλή μπορώ να πω...

Link to comment
Share on other sites

Είχα πολύ καιρό να δω πετυχημένη διαφήμιση, αλλά αυτή της Heineken με το αντρόγυνο και τους φίλους τους στο σπίτι είναι πολύ καλή! Οι άντρες έχουν τρελό γέλιο με τις αντιδράσεις τους :lol:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ γελώ με την καινούρια της Wind...

Μιλάμε, ΤΟ ΓΕΛΙΟ :lol:

Σε κάποια φάση, η μάνα καλύπτει τα μάτια της μικρής και αυτή, της το αρπάζει κ της το κατεβάζει :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ακριβως διαφημιση καταναλωτικου προιοντος, αλλα καμπανια τηλεοπτικου προιοντος οποτε δε ξερω αν χρεωνεται...

 

Η διαφημιση του MEGA λοιπον για το Champions Legue, με Ολγα Τρεμμη, Παυλο Τσιμα, Γιαννη Πρετεντερη ειναι απο αυτες που μου αρεσαν τελευταια...

 

Σε βαθος χρονου:

 

Της HEINEKEN με τους τυπους να ουρλιαζουν.

Αρκετα απο τα σποτακια της Q (π.χ: "...και δε ΜΠΑΜ να χτυπησουμε μια Q...").

Ποιος ξεχναει το πρωτο απο τα 3 σποτς της NOVA: Πουτ δε κοτς ντάουν...

 

Και φυσικα...

 

Η ΜΙΑ

 

ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ

 

Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ που αφησε εποχη

 

και σημαδεψε γεννιές...

 

Χαρρυ Κλην και φουντουνια...

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Αυτη της Heineken είναι μακράν η καλύτερη μου διαφήμιση. Κάθε φορά που την βλέπω παρατηρώ και μια αντίδραση τους που δεν είχα παρατηρήσει πριν και με πιάνουν τα γέλια :lol:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ γελώ με την καινούρια της Wind...

Μιλάμε, ΤΟ ΓΕΛΙΟ :lol:

Σε κάποια φάση, η μάνα καλύπτει τα μάτια της μικρής και αυτή, της το αρπάζει κ της το κατεβάζει :p

 

Αυτόν τον γελοίο τύπο με την ουγκ ομιλία πού μπορώ να τον βρω για να του ρίξω ένα γιαούρτι; :knife:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ακριβως διαφημιση καταναλωτικου προιοντος, αλλα καμπανια τηλεοπτικου προιοντος οποτε δε ξερω αν χρεωνεται...

 

Η διαφημιση του MEGA λοιπον για το Champions Legue, με Ολγα Τρεμμη, Παυλο Τσιμα, Γιαννη Πρετεντερη ειναι απο αυτες που μου αρεσαν τελευταια...

 

Γενικά οι διαφημίσεις του MEGA για το Champions Legue είναι πολύ καλές, αλλά αυτή με τις ειδήσεις είναι η καλύτερη! Μαζι με του Ευτυχισμένοι Μαζί φυσικά!

Link to comment
Share on other sites

Γενικά οι διαφημίσεις του MEGA για το Champions Legue είναι πολύ καλές, αλλά αυτή με τις ειδήσεις είναι η καλύτερη! Μαζι με του Ευτυχισμένοι Μαζί φυσικά!

 

Εμένα πάλι δεν μου αρέσουν καθόλου...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...