Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Geia sas! Thn prohgoumenh ebdomada epaixe se kapoio shrial mia polu argh ektelesh to born tou be alive h opoia einai se stul Bang Bang apo Carla Bruni (akougetai sthn diafhmish ths lancia). Exw psaxei pantou kai den mporw na brw poia leei thn sugekrimenh ektelesh. Mhpws mporei na boithisei kaneis??

Samsung Galaxy S2

Rom: Omega v23

Link to comment
Share on other sites

Geia sas! Thn prohgoumenh ebdomada epaixe se kapoio shrial mia polu argh ektelesh to born tou be alive h opoia einai se stul Bang Bang apo Carla Bruni (akougetai sthn diafhmish ths lancia). Exw psaxei pantou kai den mporw na brw poia leei thn sugekrimenh ektelesh. Mhpws mporei na boithisei kaneis??

Μάλλον αναφέρεσαι στην εκτέλεση της Julie Depardieu. :)

 

Kαλώς μας ήρθες. :happy:


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ξέρει κανείς να μου πει ποιο είναι το τραγουδάκι που ακουγόταν στη σειρά "Υπέροχα Πλάσματα" με τίτλο επεισοδίου "Του εμπορικού", το οποίο υποτίθεται ότι είναι ποιοτικό κλπ και είχε στίχους κάτι με Donald Duck και Ποπάυ;
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Χθες στους singles έπαιξε μια διασκευη του "hey rock,what's the matter with you rock" (απ'οτι θυμάμαι το τραγούδι δε λεγεται ετσι αλλά μάλλον καταλάβατε ποιό εννοώ). Έχει κανείς ίδέα για το που μπορώ να το βρώ?? (Την διασκευή, όχι το κανονικό..)

Samsung Galaxy S2

Rom: Omega v23

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την ομορφη παρεα.Θα ηθελα με τη σειρα μου τη βοηθεια σας..:happy:

 

Απο το πρωτο επεισοδιο του Show Sexy:O εδω:

http://www.greektube.org/content/view/24586/2/

αρχιζει ενα τραγουδι στο 40:19

 

:!::Για οποιον θελει να το ακουσει και τυχον να με βοηθησει να το αναγνωρισω ας μετακινησει την ψηφιδα στο συγκεκριμενο σημειο 40:19

δεν χρειαζεται να περιμενετε να φορτωσει ολο το video

 

Ευχαριστω....

edit:FOUND IT:)

Air - Cherry Blossom Girl

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς το τραγούδι που παίζει στη διαφήμιση Mini Φρυγανάκια? (νομίζω έτσι λέγονται). Ενα ξένο είναι!
Ποτε μην μαλωνεις με εναν ηλιθιο. Θα σε ριξει στο επιπεδο του και θα σε κερδισει λογω εμπειριας. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria

Γεια σε όλους,ψάχνω ένα τραγούδι που έπαιξε στους Αληθινούς Έρωτες,στο επεισόδιο με το Σοφιανό και την Κορινθίου.Απ'ότι μου είπαν ήταν instrumental.Ξέρω ότι δεν βοηθάει πολύ αυτό,αλλά δεν μου έδωσαν άλλα στοιχεία...

Ευχαριστώ προκαταβολικά :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ξέρει κανείς να μου πει ποιο είναι το τραγουδάκι που ακουγόταν στη σειρά "Υπέροχα Πλάσματα" με τίτλο επεισοδίου "Του εμπορικού", το οποίο υποτίθεται ότι είναι ποιοτικό κλπ και είχε στίχους κάτι με Donald Duck και Ποπάυ;

 

Το τραγούδι λέγεται Scrooge Mc Duck από την ΜΑΡΩ ΜΑΡΚΕΛΛΟΥ. Μπορείς να το βρεις στη σελίδα της...ψάξε στο my space "maro markellou'

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!! Ξέρετε μήπως ποιο τραγούδι παίζει στη διαφήμιση της Tellas Zisto με έναν άνδρα και 2 γυναίκες σε ένα μπαρ; :)
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους. ψάχνω το κομμάτι που παίζει στο spot του alpha για την σειρά "σε είδα". help..

 

Το κομμάτι λέγεται Suddenly I see από KT Tunstall.Έχω κι εγώ μια ερώτηση.Πριν περίπου ένα χρόνο παιζόταν ένα spotaki του Nescafe

με κάτι τύπους πάνω σε κάτι άλογα που στο τέλος της ημέρας έπιναν Nescafe.Μήπως ξέρει κανένας το τραγούδι που μαιζόταν στη διαφήμιση?

p.s:Δεν είναι σίγουρα το Open up από Laurie Anderson.

Thanks.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Summer has just come!

Link to comment
Share on other sites

το τραγουδακι που ακουγεται στην διαφημιση της a class??ευχαριστω
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Χθες στους singles έπαιξε μια διασκευη του "hey rock,what's the matter with you rock" (απ'οτι θυμάμαι το τραγούδι δε λεγεται ετσι αλλά μάλλον καταλάβατε ποιό εννοώ). Έχει κανείς ίδέα για το που μπορώ να το βρώ?? (Την διασκευή, όχι το κανονικό..)

einai to sinnerman ths nina simone se diaskeuh felix da housecats

Link to comment
Share on other sites

Hello!!! Μήπως ξέρετε ποιο τραγούδι έπαιξε απόψε στα Μαύρα Μεσάνυχτα στη σκηνή που η νεαρή κοπέλα έσκιζε την κούκλα της και κάτι ρούχα στο δωμάτιό της; :O:O
Link to comment
Share on other sites

Hello!!! Μήπως ξέρετε ποιο τραγούδι έπαιξε απόψε στα Μαύρα Μεσάνυχτα στη σκηνή που η νεαρή κοπέλα έσκιζε την κούκλα της και κάτι ρούχα στο δωμάτιό της; :O:O

Blackfield - Lullaby

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως ξερετε ποιος ειναι ο τιτλος του τραγουδιου στην διαφημιση της ΙΚΕΑ? Everything is beautiful λεει η κοπελια που τραγουδαει και με τρελαινει...:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...