Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλημερα πριν απο λιγο στο star εδειξε την διαφημιση του one tree hill. Μηπωσ ξερει κανεις το κομματι που παιζει? Ειναι σε στυλ rap και λεει ακρκετες φορες τη λεξη someday.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι που παίζει και στις τηλεοπικές διαφημίσεις; :worry:

Yup

10 χαρακτήρες...

Link to comment
Share on other sites

Hello!!! Μήπως ξέρετε ποιο τραγούδι έπαιξε πριν λίγο στους Λατρεμενους μου Γείτονες στη σκηνή που η κοπέλα και ο νεαρός φιλιούνται και ξαπλώνουν στο κρεβάτι; Άντρας το τραγουδούσε και είχε μέσα τη λέξη change....Δεν μπόρεσα να συγκρατήσω τον στίχο.... :O:O

 

Kurt Nilsen - Push push

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω το τραγουδι που παιζει στη διαφημιση του the lake house ή οπως λεγεται στα ελληνικα Ερωτας διχως παρον. στον ant1...μια μπαλαντα.pls......:O
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.

μηπως ξερει κανεις το κομματι που που ακουγεται στη motion(αμιτα). που τραγουδαει ενα παλικαρι καραοκε.

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.

μηπως ξερει κανεις το κομματι που που ακουγεται στη motion(αμιτα). που τραγουδαει ενα παλικαρι καραοκε.

ευχαριστω.

The Magic Numbers - Forever Lost:music:

Link to comment
Share on other sites

to theme ton s1ngles tou mega pio tragoudi ine?

 

sorry pou ksanarotao alla den to vrika stin anazitisi...

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

Στο so you think you can dance, είδατε μια ξανθιά κοπέλα. γαλλίδα, που χόρευε καταπληκτικά;

Το τραγούδι που έπαιζε ήταν το I can't take my eyes off of you, αλλά λίγο αλλαγμένο από το κανονικό. Μήπως ξέρετε ποιος το λέει;

House: "Well, here's the flaw in your argument: if I enjoy hating life, I don't hate life, I enjoy it.":up:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Στα τελευταία επεισόδια των απαναλήψεων των δύο ξένων ακούγεται κατά διαστήματα μιά μελωδία.Όχι αυτή του Nino Rota αλλά μιά άλλη πιό χαρούμενη.θυμάται κάποιος;
Link to comment
Share on other sites

Στο so you think you can dance, είδατε μια ξανθιά κοπέλα. γαλλίδα, που χόρευε καταπληκτικά;

Το τραγούδι που έπαιζε ήταν το I can't take my eyes off of you, αλλά λίγο αλλαγμένο από το κανονικό. Μήπως ξέρετε ποιος το λέει;

 

To tragoudi pou psaxneis einai to Damien Rice - The Blower's Daughter.. Teleio kommati..:O

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω το τραγουδι που παιζει στη διαφημιση του the lake house ή οπως λεγεται στα ελληνικα Ερωτας διχως παρον. στον ant1...μια μπαλαντα.pls......:O

 

Έχει απαντηθεί πιο πριν.. Keane - Untitled 1

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχεί δει κανεις την διαφήμιση της Bepanthol ( μια γυναίκα πάνω σε ενα σκούτερ) , εχει ενα πολλύ ωραίο τραγούδι. Πάει κάπως έτσι ...if you come , if you come you will miss the opening night....

To ξέρει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Hey! Μήπως ξέρετε ποιο τραγούδι παίζει στη διαφήμιση της BMW -δε θυμάμαι μοντέλο :O- και οι στίχοι πάνε κάπως έτσι ''I can't let you go, you can't just get rid of me''...? :)
Link to comment
Share on other sites

Έχω μπερδευτεί, δεν ξέρω τί πρέπει να κάνω για να υποβάλλω κι εγώ μια ερώτηση βρε παιδιά...

Θέλω να μάθω το τραγούδι που έπαιζε χτες στα "Υπέροχα πλάσματα"... Γυναικεία φωνή... λίγα λόγια από τους στίχους που έπιασα στα γρήγορα, "my head my mind my soul, my feelings all for you..." ή κάπως έτσι τελωσπάντων. Θυμίζει σε κανέναν κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανείς ακούσει την νέα διαφήμιση του grande pundo (fiat) . Παιζει ενα πολλύ ωραιο κομμάτι , υποψιάζομαι οτι είναι το quanto quanto . Κανείς εχει καμιά ιδέα ;;;
Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσε καποιος να μου πει αν ξερει πως λεγεται το κοματι που παιζει στην διαφιμηση του seat altea xl με τον τυπο που ξεχναει οτι ειναι με την οικογενεια του και οδηγει "επιθετικα"?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψάχνω καιρο το τραγούδι της BMW σειρα1 με ενα ασπρο και ενα μαθρο αμαξι, που νυχτονει και ξημερωνει οταν προσπερνανε!!!!! Ειναι πολυ καλο, το εχει βρει κανεισ? thnx:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψάχνω καιρο το τραγούδι της BMW σειρα1 με ενα ασπρο και ενα μαθρο αμαξι, που νυχτονει και ξημερωνει οταν προσπερνανε!!!!! Ειναι πολυ καλο, το εχει βρει κανεισ? thnx:rolleyes:

Eutuxws to vrika monos mou....LoL

Follow you - Trinah

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θυμάστε ποιο είναι το τραγούδι που έπαιζε στους τίτλους στους στάβλους της Εριέτας Ζαϊμη.

Το τραγούδαγε ο Μπονάτσος και κάπου έλεγε There is no one like me, there is no possibility but for you I' m a fool...

Το ψάχνω σαν τρελή, μου έχει κολήσει...!

House: "Well, here's the flaw in your argument: if I enjoy hating life, I don't hate life, I enjoy it.":up:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...