Jump to content

Μουσικές προτάσεις και αναζητήσεις [VI]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπαρχει ενα dance κομματι,αν το γνωριζει καποιος/καποια και ισως ειναι οχι φετινο,που τραγουδαει μια τραγουδιστρια με τους στιχους να πανε καπως ετσι

 

it didn't work and I know it's going to end

 

και μετα επαναλαμβανει σε ρεφραιν την λεξη

 

tomorrow

 

το γκουγλαρα αλλα τζιφος-με το tomorrow μου βγαζει κατι παντελως ασχετα τραγουδια η μηχανη αναζητησης...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά τα φώτα σας!!! Ψάχνο dance κομμάτι που παίζει συνέχεια ο Νίτρο. Προφανός ρουμάνικο άν κρίνω απο το κλασσικό αρκοντεόν...τα μόνα φωνητικά (γυναικία) λένε...fly fly ai ai ai ai .... ξέρει κανείς τίτλο;;;

 

Οχι δεν ειναι το Hot...το εχω ανεβάσει εδω:

 

http://drop.io/3ixdnuc#

http://www.sendspace.com/file/uko3go

 

το ξέρει κανείς;;

 

Κι εγώ το ψάχνω αυτό, αλλά δεν το βρίσκω :(

Λέει μόνο "fly high".

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά ψάχνω εδώ και καιρο ενα ελληνικό τραγούδι hip hop που οι στιχοι του ¨και ο dj στα πλατο .....". Παιζεται στα κλαμπ και το τραγουδαει αντρας. SOS
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά ψάχνω εδώ και καιρο ενα ελληνικό τραγούδι hip hop που οι στιχοι του ¨και ο dj στα πλατο .....". Παιζεται στα κλαμπ και το τραγουδαει αντρας. SOS

 

 

Μήπως Ominus & dj s - Kante paniko????

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω και γω ενα ελληνικο hip-hop που στα λογια λεει "κυριε αστυνομικε...." κλπ... αν καταλαβατε ποιο ειναι πειτε ;)
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!Ψάχνω ένα τραγούδι γυναικεία φωνη..Κάποιοι από τους στίχους "i' m telling you ,Ι don't wait for you another day , i can't wait for you another day......i'm away"κάπως έτσι...........
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σασ ψαχνω ενα ελληνικο hip hop τραγουδακι που ειναι remix απο ενα τραγουδι τησ dido το εχει ακουσει κανεισ να μου πει απο πιουσ ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! τωρα ακουσα στο ριαδιοφωνο ενα τραγουδι r'n'b- dance που λογικα θα παιζει πολυ στα club.εχειs στοιχους i'm sorry i milslead you oh oh, i'm sorry i misttreated you, i'm sorry i hurt oh oh.....cause i can't be without you oh oh..... Το ξέρει κανείς;
smallville for ever :cool: :cool: :cool:
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω και γω ενα ελληνικο hip-hop που στα λογια λεει "κυριε αστυνομικε...." κλπ... αν καταλαβατε ποιο ειναι πειτε ;)

 

Latifudia - Κυρ αστυνομε ?

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου Nos!!! αυτο ειναι... τωρα ψαχνω και ενα ρεμιξ του deep fear που εχει ενα επαναλαμβονομενο ηχο... το ειχα ακουσει παλιοτερα και τωρα τελευταια παιζει πολυ σε καφετεριες...
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου Nos!!! αυτο ειναι... τωρα ψαχνω και ενα ρεμιξ του deep fear που εχει ενα επαναλαμβονομενο ηχο... το ειχα ακουσει παλιοτερα και τωρα τελευταια παιζει πολυ σε καφετεριες...

Sidekick - Deepfear [Andrea Roma Remix]

Sidekick - Deepfear (D.O.N.S remix)

Sidekick - Deepfear (phobia remix)

Sidekick - Deepfear (more deep remix)

Αυτα υπαρχουν ελπιζω να βοηθησα...

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.. τραγουδακι beat, παιζει αρκετα στον Radio DeeJay.

 

γυναικεια φωνητικα, δεν εχω καταφερει να "πιασω" στιχους, ομως νομιζω οτι σολαρει οργανο σαν ακκορντεον.

 

ηχητικα φερνει πολυ στο "That's my name" απο Akcent. οχι ιδιο φυσικα, αλλα φερνει λιγο...

 

εχει κανεις καμμια ιδεα?

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.. τραγουδακι beat, παιζει αρκετα στον Radio DeeJay.

 

γυναικεια φωνητικα, δεν εχω καταφερει να "πιασω" στιχους, ομως νομιζω οτι σολαρει οργανο σαν ακκορντεον.

 

ηχητικα φερνει πολυ στο "That's my name" απο Akcent. οχι ιδιο φυσικα, αλλα φερνει λιγο...

 

εχει κανεις καμμια ιδεα?

 

Edward Maya Feat. Vika Jigulina - Stereo Love

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω ενα τραγουδι ψιλο μπαλαντα, που λεει μεσα στο "la la la la la" thinking of you ... ή thinking about you .. κατι τετοιο.

 

Αλλα απόσο θυμαμαι εχει μια φωνη που λεει το "λα λα λα λα λα" κατι τετοιο τελος παντων :)

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

ΘΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!! ευχαριστω πολυ φιλε!!!:):D:happy:

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω ενα τραγουδι ψιλο μπαλαντα, που λεει μεσα στο "la la la la la" thinking of you ... ή thinking about you .. κατι τετοιο.

 

Αλλα απόσο θυμαμαι εχει μια φωνη που λεει το "λα λα λα λα λα" κατι τετοιο τελος παντων :)

Μήπως λες το "

" των Ivy;:confused:

 

Ξέρει κανείς ποιο είναι το τραγούδι που ακούγεται στους τίτλους αρχής της σειράς "S1ngles";:worry:

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω ενα τραγουδι ψιλο μπαλαντα, που λεει μεσα στο "la la la la la" thinking of you ... ή thinking about you .. κατι τετοιο.

 

Αλλα απόσο θυμαμαι εχει μια φωνη που λεει το "λα λα λα λα λα" κατι τετοιο τελος παντων :)

ααχ τι μου θυμισες...

 

μηπως ειναι αυτο?->http://www.youtube.com/watch?v=Yrgr_RwmcX0

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μήπως λες το "
" των Ivy;:confused:

 

Ξέρει κανείς ποιο είναι το τραγούδι που ακούγεται στους τίτλους αρχής της σειράς "S1ngles";:worry:

 

Ειναι remix αυτου http://www.youtube.com/watch?v=3TPGEOmBeeE&feature=related.

Link to comment
Share on other sites

ααχ τι μου θυμισες...

 

μηπως ειναι αυτο?->http://www.youtube.com/watch?v=Yrgr_RwmcX0

 

Οχι δεν ειανι αυτο :(

 

 

To ρεφρεν μαλλον ειναι εκει που λεει "ΛΑ λα λα λα λα λα λαλααααααααααα" γρηγορα και μετα ή απο πισω λεει thinking of/about you

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους φιλους! ΣΟΣ!!! Τοχω ψαξει παντου κ δν το βρισκω πουθενα!!

Ποιο τραγουδι ειναι αυτο που λεει προς το τελος:

 

''δωσε μου το μαντηλι σου με τ'αρχικα σου επανω, να δουν αυτοι που με ζητουν τη μυρωδια που χανω..''

 

???? Το παιζει που κ που τελευταια ο Freedom FM... HELP GUYSSS!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, από το CD Goin' Through & The Family - ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΑΠΑΛΛΑΓΗ (το επίσημο της ταινίας κοινώς), έχω κολλήσει με το κομμάτι 17. Είναι ορχηστρικό, με τίτλο Commentary Playback Mix 2 (αν το έχει πάρει κάποιος από το iTunes είναι το κομμάτι 12), και ξεκινάει με ένα ορχηστρικό τραγούδι με γκάιντα. Αν κάποιος έχει δει και την ταινία, είναι στη σκηνή που πάει η νύφη στην πλωτή πλατφόρμα...

 

Μπορεί κάποιος να μου πει αν γνωρίζει και είναι ΤΟΣΟ δυνατός λύτης παραδοσιακής Ελληνικής μουσικής, πώς λέγεται το κομμάτι αυτό με τη γκάιντα;

 

Σύνοψη:

album: Goin' Through Λούφα & Απαλλαγή - το soundtrack της ταινίας

track: 17 (στο CD), 12 (στο iTunes)

σημείο: ΕΝΑΡΞΗ του ορχηστρικού τραγουδιού (τα πρώτα 30-40 δευτερόλεπτα)

Hint: γκάιντα.... αμιγώς παραδοσιακός ρυθμός, μου φέρνει κάτι σε "Κόλαση έχει γίνει η ζωή μου"!

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά! :)

 

ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ:

Δείτε εδώ μπας και σας βοηθήσει με τους χρόνους.

http://www.youtube.com/watch?v=9VDuE5MzcR8

 

0:51 μέχρι και το 1:13, 2:12 μέχρι και 3:02 στο παρασκήνιο

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειανι αυτο :(

 

 

To ρεφρεν μαλλον ειναι εκει που λεει "ΛΑ λα λα λα λα λα λαλααααααααααα" γρηγορα και μετα ή απο πισω λεει thinking of/about you

Katy perry- thinking of you ????

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα!

http://www.sendspace.com/file/2p47of

αυτο το ξερετε?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Katy perry- thinking of you ????

 

 

Οχι καμια σχεση. Δεν πειραζει :O

 

Αυτα τα χω ακουσει και τα εψαξα... λογικα δε θα εχει τιτλο με το thinking of/about you. Εαν το πετυχω στο ραδιο θα το ηχογραφησω καπου.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...