Jump to content

Μουσικές προτάσεις και αναζητήσεις [VI]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ε μετα απο 2,5 μηνες μεταδοσης απο τον imagine το εμαθε πλεον ολη η Ελλαδα.
Link to comment
Share on other sites

Ακουσα χτες βραδυ σε ενα ροκ μπαρακι ενα ελαφρυ ποπ-ροκ κομματακι, τραγουδούσε γυναίκα και επαναλαμβανε την φραση i wanna love you now, i just want .... i want love you more. Δεν ειναι απο τα καινουργια και το στυλ του θυμιζε το kiss me απο τους sixpence none the richer! Any ideas??
σιγα μωρε.. Στην Ελλάδα ζούμε . . . :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και συνγχαρητήρια για το site!Βρήκα τον τίτλο τοης διαφήμισης της Amstel αλλα δν εχς βρει το κομματι!Αν μπορει καποιος και το βρει ας το ανεβάσει! Λοιπον το τραγούδι λέγεται "Να είσαι καλά" και το λέει ο "Γιώργος Ζεντέλης".
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα ειναι οτι κανεις δεν το έχει μάλλον,γιατι δεν έχει κυκλοφορησει!

Iphone 2G / Iphone 3Gs / Iphone 4 / iPhone 5 / Thl W8 / Galaxy S5 / iPhone 5S / iPhone 6 / iPhone 6S Plus / iPhone 8 Plus

iMac 21,5 / MacBook Pro

iPad 2 3G / iPad mini 2 / iPad PRO

Link to comment
Share on other sites

Den kserw ti akrivws paizei to sygkekrimeno magazi alla exw na proteinw kapoia se styl Red Fm pou akougontai eyxarista..

~~~~~~

Polla egrapsa :lost: k den kserw kata poson se voithaw..Apla den itan ksekatharo k to erwtima..:O

 

βασικα, αυτο το στυλ ακουω πανω κατω, αλλα αυτο το μαγαζι παιζει rock & roll και πολυ χορευτικα κομματια!! (πολλα αποσα μου εδωσες ειναι αλλου τυπου)

σε στυλ, που τρελαινεσαι στον χορο!!:lol:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά!

Ψάχνω τον τίτλο-συγκρότημα του κομματιού με τους παρακάτω στίχους. Ευχαριστώ!

"Μέσα στα όνειρά σου ταξιδεύω να σε βρώ να με νιώσει η καρδιά σου,

 

άλλο μη φοβάσαι κάθε βράδυ θα 'μαι εδώ αγκαλιά μου θα κοιμάσαι..."

Link to comment
Share on other sites

Ακουσα χτες βραδυ σε ενα ροκ μπαρακι ενα ελαφρυ ποπ-ροκ κομματακι, τραγουδούσε γυναίκα και επαναλαμβανε την φραση i wanna love you now, i just want .... i want love you more. Δεν ειναι απο τα καινουργια και το στυλ του θυμιζε το kiss me απο τους sixpence none the richer! Any ideas??

 

Δοκίμασε το Carnival από Cardigans (δες το εδώ)

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους, και σήμερα ξεχωριστά σε Ειρηναίο και Ειρήνη :)

 

Ξέρει κανείς Artist & Title από αυτό;

http://rapidshare.com/files/112740630/bass__1_.mp3.html

 

Επίσης αν γνωρίζει κάποιος κι αυτό

http://rapidshare.com/files/112766722/poioeinaiayto.mp3.html

 

 

EDIT: Κατόπιν προτροπής της Cristina (πραγματικά πολύ ωραίο site, thanks) ποστάρω χρησιμοποιώντας την http://drop.io :)

http://drop.io/ojc7rfz

Link to comment
Share on other sites

Εχει παιξει κανεις το Age of empires 3 ? Στην, αρχη εκει που βρισκεσαι σε μια πλατια, και περνανε κατι ανθρωποι, ξεκιναει ενα τραγουδι (μελωδια ειναι μονο)!!

 

το γνωριζει κανεις?:)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.ψαχνω ενα πολυ γνωστο τραγουδι που σε καποια φαση ειναι κατι παιδακια και τραγουδαν ολα μαζι "...people stop fighting,angels are crying,we can be better, love is the answer..."

thanx

Link to comment
Share on other sites

Να παρακαλέσω για πολλοστή φορά, να αποφεύγουμε το Rapidshare.

 

Τους λόγους τους έχω εξηγήσει πολλάκις.

 

Ήταν δύσχρηστο πάντα, αλλά πλέον έχει καταντήσει απείρως εκνευριστικό.

 

Υπάρχουν πολύ πιο εύχρηστα sites για να ανεβάζετε τα samples σας.

 

Μια ακόμη πρότασή μου είναι το drop.io που δεν χρειάζεται εγγραφή για να κάνετε το account σας και δίνει 100 mb χωρίς αναμονές και μαθηματικές πράξεις για να κατεβάσεις το αρχείο.

 

http://drop.io

 

:)


Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μηπως μπορει καποιος να μ πει την tracklist του CDτων BSB π εβγαλε ο BestFM?

Ευχαριστω!

Commando 7 Vermelho

Etoliko

Red Klan

Όπου κ αν βρίσκεσαι

Θ’ ακολουθήσω…

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μηπως μπορει καποιος να μ πει την tracklist του CDτων BSB π εβγαλε ο BestFM?

Ευχαριστω!

 

Αυτό εννοείς;


Link to comment
Share on other sites

Ενα ελληνικο τραγουδι απο γνωστο συγκροτημα καπως ροκ που λεει στο ρεφραιν "μου θυμιζει ξανα πως μου λειπεις...πως μου λειπεις τελικα" κ το επαναλαμβανει...Εχει ιδεα κανεις ποιο ειναι?Δυστυχως δεν θυμαμαι κατι αλλο!Παντως ειναι γνωστο!Αντρας τραγουδαει.
Link to comment
Share on other sites

Ενα ελληνικο τραγουδι απο γνωστο συγκροτημα καπως ροκ που λεει στο ρεφραιν "μου θυμιζει ξανα πως μου λειπεις...πως μου λειπεις τελικα" κ το επαναλαμβανει...Εχει ιδεα κανεις ποιο ειναι?Δυστυχως δεν θυμαμαι κατι αλλο!Παντως ειναι γνωστο!Αντρας τραγουδαει.

 

Εδώ, να μείνεις να μετράς τις ώρες

Εδώ να μείνεις μάτια μου

Μη κοιτάς που δε στο λέω

 

Τόσο καιρό μονάχα εσένα σκέφτομαι

Μόνο για σένα καίω

Ποιος θα μου δώσει σιγουριά

Ποιος θα μου δώσει δύναμη μακριά σου

Καταρρέω

 

Η καρδιά μου θα σπάσει

Κομμάτια θα γίνει

Δεν αντέχει μακριά σου

Σταματά να χτυπά

Η ζωή μου τελειώνει

Τελειώνει και η μέρα

Και το βράδυ που θα ‘ρθει

Μου θυμίζει ξανά

Πως μου λείπεις,

μου λείπεις τελικά

 

Κι εσύ, στα εύκολα, στα σίγουρα

Στις ξένες αγκαλιές σου

Πόσο θ’ αντέξεις σκέφτομαι

Κι όσο φοβάμαι ντρέπομαι ψυχή μου

Παραδέξου

 

 

 

ροκ οπως λεμε ροκκος???:lol:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εχει παιξει κανεις το Age of empires 3 ? Στην, αρχη εκει που βρισκεσαι σε μια πλατια, και περνανε κατι ανθρωποι, ξεκιναει ενα τραγουδι (μελωδια ειναι μονο)!!

 

το γνωριζει κανεις?:)

 

κανεις.....(?)!!!:(

 

Να, να! Την βρηκα την μελωδια... :D(ειναι στο σημειο που μπαινει η κυρια μελωδια με τις σαλπιγγες..καπως)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αυτο το κομματι?http://www.youtube.com/watch?v=pJ3bzXCBS40
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...