Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και σε εμενα. πιο συχνα μου συμβαινει οταν καλω καποιον, δε το σηκωνει και πατησω κοκκινο να ακυρωσω την κληση
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εβγαλα την καρτα μνημης και την μπαταρια (τα οποια ειναι τα μονο που δουλευουνε) και το εδωσα στον ανηψιο μου (11 μηνων μωρο) να παιζει.

Βγάλε οπωσδήποτε το μεταλλικό έλασμα που κρατάει την κάρτα SIM στη θέση της, μην έχεις κάνα ντράβαλo με τον μπόμπιρα, φιλικά πάντα :cool:

Link to comment
Share on other sites

Το Nokia N82 black ειναι N82

 

(S60 3rd Edition_Feature Pack 2_Symbian OS 9.3) ή

(S60 3rd Edition_Feature Pack 1_Symbian OS 9.2)

 

Αν διάβαζες το πρώτο ποστ του θέματος με τα χαρακτηριστικά θα έβλεπες:

User Interface: S60 3rd edition, Feature Pack 1 ;)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα κολαει πολυ οταν ακυρωσω την κληση με το κοκκινη .

Εχει βγει καμια καινουργια αναβαθμιση?

Εχω την V30.0.019

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

σε οσους το κάνει εχουν την τελευταια version?

 

εγω ναι

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ την τελευταία έχω...και είναι ιδιαιτέρως σπαστικό ειδικά όταν δεν απαντάει και ο άλλος...:lol:
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

στο καινούργιο firmware θα πρέπει να το φτιάξει αυτο η NOKIA!!!

να φροντίσει ΟΛΟΙ να απαντάνε!!!! :lol::lol::lol:

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου το κάνει αυτό με το κόκκινο ακουστικό. Έχω την προηγούμενη έκδοση (20.0.062).
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

παιδια πολλα κολληματα τρωει η εφαρμογη nokia maps...της προαλλες ηθελα να ορισω 2 σημεια για πλοηγηση και κολλησε στον υπολογισμο διαδρομης...και τι κολλημα ε...μονο αν βγαλεις τη μπαταρια ξεκολλαει...
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου το κάνει αυτό με το κόκκινο ακουστικό. Έχω την προηγούμενη έκδοση (20.0.062).

βασικα παντα το εκανε........!!!!!

 

 

ασχετο ρε παιδια..........

τις προαλες πηγα μια μινι εκδρομη με την παρεα μου.....

ειχαμε καμερες κτλ μαζι μας........

ολα ωραια....ολα καλα......

οι photos του 82 ειναι το κατι αλλο....

παθανε Σ Ο Κ ο λ ο ι με το αποτέλεσμα....

(εκει που λες δεν εχεις καμερα....να το 82......)

πραγματικα στο θεμα καμερας με το 82 η νοκια εχει φτασει "πικ"...της....

δυσκολα θα βρεθει αντικαταστάτης .........

Link to comment
Share on other sites

Μόνο με εφαρμογή τρίτου. Δες εδώ.

Για περισσότερα ρώτα στο θέμα των εφαρμογών.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι.οταν παω να κλείσω καποιον που δεν μου απανταει με το κοκκινο πληκτρο δεξια τότε καμια φορά γράφει αποσυνδεση και το κινητο κολλάει για κανα 2-3 sec. συμβαίνει σε κανεναν αυτό?

Και εμένα το ίδιο μου παθένει... Όταν πάω ακόμη να τερματίσω την κλήση κολλάει... Όχι πάντα αλλά συχνά...

 

 

παιδια πολλα κολληματα τρωει η εφαρμογη nokia maps...της προαλλες ηθελα να ορισω 2 σημεια για πλοηγηση και κολλησε στον υπολογισμο διαδρομης...και τι κολλημα ε...μονο αν βγαλεις τη μπαταρια ξεκολλαει...

 

Και εμένα... Από τον καιρό που έβαλα την τελευταία δεν μπορώ να κάνω τίποτα... Και για ξεκολλήσει πρέπει να βγάλω μπαταρία...

 

Λέτε να κάνω restore την 30* ???

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλημέρα,

Οταν κάνω view στο emTube μου βγάζει Unknown/unsuported file format. Τι μπορεί να φταίει? Υποτίθεται ότι όλα τα βινταάκια του emTube είναι συμβατα.

Link to comment
Share on other sites

Το emtube είναι στο σήμα του. Μία δουλεύει, πέντε δεν δουλεύει. Δοκίμασε και το mobitubia.
Link to comment
Share on other sites

Είχα διαβάσει στο xxxxxxxxxx, ότι λόγω κάποιας αλλαγής του συστήματος του youtube, το emtube δεν δουλεύει πλέον.

Όπως είπε και ο mirrorofsorrow, δοκίμασε το mobitubia, όλα καλά εκεί.

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παίδες, από την Πέμπτη είμαι κι εγώ κάτοχος του εργαλείου, μπορεί το 1ο ποστ να έγινε πριν 1 χρόνο, αλλά τώρα ευκέρησα να το πάρω. 447 σελιδούλες βλέπω, ούτε στο σχολείο δε διάβαζα τόσο, πάω να ρίξω μια ματιά (πολλές μάλλον). :)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είχα διαβάσει στο xxxxxxxxxx, ότι λόγω κάποιας αλλαγής του συστήματος του youtube, το emtube δεν δουλεύει πλέον.

Όπως είπε και ο mirrorofsorrow, δοκίμασε το mobitubia, όλα καλά εκεί.

 

Το emtube είναι στο σήμα του. Μία δουλεύει, πέντε δεν δουλεύει. Δοκίμασε και το mobitubia.

 

Μπα:!:το movitubia μόλις πάει να φορτώσει με πετάει έξω.... Αναγκάστηκα να κάνω format κινητό και κάρτα αλλά πάλι τπτ... :(

κατι που τα video του youtube να παίζουν απ' ευθείας streaming και οχι να χρειάζεται να τα κατεβάζεισ πρώτα μέσω client υπάρχει?

Link to comment
Share on other sites

Μπα:!:το movitubia μόλις πάει να φορτώσει με πετάει έξω.... Αναγκάστηκα να κάνω format κινητό και κάρτα αλλά πάλι τπτ... :(

κατι που τα video του youtube να παίζουν απ' ευθείας streaming και οχι να χρειάζεται να τα κατεβάζεισ πρώτα μέσω client υπάρχει?

 

Εεμμ, αν κατάλαβα σωστά αυτό δεν το κάνει εξ αρχής; Θέλω να πω πως εγώ πατάω το λινκ κι αρχίζει να παίζει μέσω real player...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπα:!:το movitubia μόλις πάει να φορτώσει με πετάει έξω.... Αναγκάστηκα να κάνω format κινητό και κάρτα αλλά πάλι τπτ... :(

κατι που τα video του youtube να παίζουν απ' ευθείας streaming και οχι να χρειάζεται να τα κατεβάζεισ πρώτα μέσω client υπάρχει?

 

Αυτό φίλε μου το έκανε και μένα μια έκδοση του mobitubia που δεν ήταν η κατάλληλη.

Ψάξε στα "γνωστά λημέρια" για mobitubia 1.81 build 5, δουλεύει μια χαρά σε N82.

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι, πιστεύω, πως θα ήταν καλύτερα να μην εκφέρουμε άποψη για όλους, αλλά να μιλάει ο καθένας προσωπικά.

Εκτός και αν έχει ξανα-αναλυθεί το θέμα εδώ μέσα ή έχεις μιλήσει εσύ γι'αυτό το θέμα και με άλλους κατόχους της εκάστοτε συσκευής και έχουν όλοι το ίδιο "σύμπτωμα".

 

Προς το παρών μόνο ένας έχει απαντήσει. Οι άλλοι? Συμβαίνει και στους υπόλοιπους αυτό στις μη απαντημένες κλήσεις τους??

 

 

φιλε k_giannis αν διαβαζεσ καλυτερα μεσα σε παρενθεση εβαλα την λεξη πιστευω.και απαντησα διοτι αυτο συμβαινει και σε αλλα κινητα της σειρας Ν...

min kaneis tpt ayrio otan mporeis na to kaneis me8ayrio
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...