Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πρόβλημα με το ξυπνητήρι υπήρχε από την ν.20 τσεκαρισμένο από εμένα που το χρησιμοποιούσα καθημερινά, για την αλλαγή ημερομηνίας δεν μου έχει τύχη ποτέ.

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ειναι λογικο να μην κραταει της ρυθμισεις φωτο οπως ευκρινια τη λειτουργια φλας το iso κ.α οταν κλεινω τον φακο?

Αυτό γίνεται σε όλα τα κινητά της nokia. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να πας στις λειτουργίες σκηνής και να επιλέξεις αυτή που λέει ορίζεται από χρήστη, αν θυμάμαι καλά. Εκεί θα βάλεις ότι ρυθμίσεις θες εσύ και όταν θα θες να τραβήξεις φωτογραφία θα επιλέγεις την συγκεκριμένη σκηνή.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, μηπως εχει κανεις ιδεα αν υπαρχει καποιο προγραμμα που να μου επιτρεπει να τραβαω βιντεο μεγαλυτερης αναλυσης απ την προκαθορισμενη? δεν λεω 5mp αλλα κατι περισσοτερο απ το κλασικο...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, μηπως εχει κανεις ιδεα αν υπαρχει καποιο προγραμμα που να μου επιτρεπει να τραβαω βιντεο μεγαλυτερης αναλυσης απ την προκαθορισμενη? δεν λεω 5mp αλλα κατι περισσοτερο απ το κλασικο...

 

Κατ'αρχήν, τώρα δεν γράφεις video σε ανάλυση 5MP, αλλά VGA. 5MP είναι η ανάλυση των φωτογραφιών.

 

Όσο γι' αυτό που λες, δε νομίζω να γίνεται.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαγκες θελω να διαγραψω κατι εφαρμογες οι οποιες δεν λειτουργουν..αλλα η αφαιρεση τους μεσω τηλεφωνου ειναι αδυνατη.Το συνδεω στο Pc και δεν τις βρισκει καν.Τι μπορω να κανω?
Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχήν, τώρα δεν γράφεις video σε ανάλυση 5MP, αλλά VGA. 5MP είναι η ανάλυση των φωτογραφιών.

 

 

Ναι, το ξέρω ότι δεν γράφει σε 5ΜΡ! Αυτό αναρωτιέμαι αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μου επιτρέπει π.χ. Να γράφω σε 2 η 1 η 3 ξέρω γω.. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι, το ξέρω ότι δεν γράφει σε 5ΜΡ! Αυτό αναρωτιέμαι αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μου επιτρέπει π.χ. Να γράφω σε 2 η 1 η 3 ξέρω γω.. ;)

dEν γινεται, για να γινει κατι τετοιο ειναι αδυνατο για τα σημερινα δεδομενα μιας και ενα βιντεο σε αναλυση 1mp θελει πολυ επεξεργαστικη ισχυ,,,θελει καπου στα 600-700mhz τουλαχιστον

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαγκες θελω να διαγραψω κατι εφαρμογες οι οποιες δεν λειτουργουν..αλλα η αφαιρεση τους μεσω τηλεφωνου ειναι αδυνατη.Το συνδεω στο Pc και δεν τις βρισκει καν.Τι μπορω να κανω?

Τι δεν βρίσκει καν...;

Η αφαίρεση των εφαρμογών/παιχνιδιών/θεμάτων γίνεται από τη Διαχείριση εφαρμογών.

Αν τώρα δεν αφαιρούνται από εκεί, μέσω του PC Suite δεν μπορείς να κάνεις τίποτα.

 

Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να διαγράψεις χειροκίνητα τα αρχεία κάθε μιας μέσω του UnSIS, αλλά θα πρέπει να έχεις χακάρει τη συσκευή πρώτα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα βρισκει τα αρχεια οταν συνδεω το κινητο με το pc ,σαν να μην υπαρχουν.Αλλα στο μενου του κινητου υπαρχουν.Δεν το εχω hackarει :wacko:
Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Δεν τα βρισκει τα αρχεια οταν συνδεω το κινητο με το pc ,σαν να μην υπαρχουν.Αλλα στο μενου του κινητου υπαρχουν.Δεν το εχω hackarει :wacko:

 

Απο το μενου-εφαρμογες-διαχ.εφαρμογων δεν μπορεις να τις σβησεις ?

Link to comment
Share on other sites

Eπισης δοκιμασε να κανεις εγκατασταση ξανα τα αρχεια απο επανω και μετα απεγκατασταση.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γίνεται σε όλα τα κινητά της nokia. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να πας στις λειτουργίες σκηνής και να επιλέξεις αυτή που λέει ορίζεται από χρήστη, αν θυμάμαι καλά. Εκεί θα βάλεις ότι ρυθμίσεις θες εσύ και όταν θα θες να τραβήξεις φωτογραφία θα επιλέγεις την συγκεκριμένη σκηνή.

 

εισαι αρχοντας.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα και μενα παρουσιασε προβλημα το ενα ηχειο(το πανω συγκεκριμενα οπως κραταμε τη συσκευη καθετα),δεν δουλευει καθολου:wacko: κι απ οτι ακουω απο αλλους το κινητο το κρατανε 2-3 βδομαδες;;;;τι επαθε δηλαδη; καηκε;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σήμερα κατάλαβα τι παίζει...

 

Μου πάει την ημερομηνία 2 μέρες μπροστά ΜΟΝΟ όταν βάζω κλειστό την νύκτα ξυπνητήρι. Αρα κάτι έχουν κάνει σαλάτα οι Νοκαίοι με τα ξυπνητήρια μου φαίνεται.:mad:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται επιτέλους με αυτο το θέμα ρε παιδιά;

Είναι πολύς καιρός που ήθελα να αναβαθμίσω, αλλά με κρατάει πίσω αυτό.

 

Το χρησιμοποιώ κι εγώ για ξυπνητήρι το Ν82 και είναι σκέτη βλακεία αυτό που γίνεται. :X

 

φιλε μου μην το κανεις!!!!!!!!!!!!!!!

πραγματικα αν τα ηξερα ολα αυτα...δεν θα εβαζα την 31 με τιποτα...!!!!

η 30 μια χαρα ηταν...!!!!

το ξυπνητήρι δεν βαραει οταν το κινητο ειναι κλειστο πολυ σοβαρα προβληματα με την ωρα κτλ.....!!!!!

εκανα φορματ και δεν διορθώνεται το θεμα.....

την πρωτη μερα μετα το φορματ αργησα να παω στην δουλεια μου γιατι δεν χτύπησε το ξυπνητηρι...κτλ κτλ κτλ....

το προβλημα το κανει οταν ειναι το κινητο κλειστο αλλα εγω ετσι και αλλιως παντα το βραδυ το κλείνω...

τι να πω ρε παιδια...θα μας τρελανουν......

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου μην το κανεις!!!!!!!!!!!!!!!

πραγματικα αν τα ηξερα ολα αυτα...δεν θα εβαζα την 31 με τιποτα...!!!!

η 30 μια χαρα ηταν...!!!!

το ξυπνητήρι δεν βαραει οταν το κινητο ειναι κλειστο πολυ σοβαρα προβληματα με την ωρα κτλ.....!!!!!

εκανα φορματ και δεν διορθώνεται το θεμα.....

την πρωτη μερα μετα το φορματ αργησα να παω στην δουλεια μου γιατι δεν χτύπησε το ξυπνητηρι...κτλ κτλ κτλ....

το προβλημα το κανει οταν ειναι το κινητο κλειστο αλλα εγω ετσι και αλλιως παντα το βραδυ το κλείνω...

τι να πω ρε παιδια...θα μας τρελανουν......

 

Εννοείται ότι δεν αναβαθμίζω. Αυτό μας έλειπε.

Κρίμα, τι να πεις για τους Φινλανδούς. Για ακόμα μια φορά μας εκπλήσσουν ...ευχάριστα με τις εμπνεύσεις τους... :wacko:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

εμενα οταν ακουω μουσικη απο τα ακουστικα μου κανει ενα ηχο σαν παρασιτα ενω στο ραδιο δεν το κανει.απο τοτε που το πηρα.να ανυσηχω?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έγω έχω το κινητό κάπου ένα μήνα και μου φαίνεται οτι κολλάει πολύ. Ιδιαίτερα όταν η οθόνη απο κάθετη περιστραφεί σε οριζόντια. Γενικά μου φαίνεται οτι είναι αρκετά αργό. Απο πργράμματα έχω βάλει το GARMIN κάποια θέματα και το εορτολόγιο. Η κάρτα μνήμης έχει γύρω στο 1.5 Gb ελεύθερο.

Συμβαίνει και σε εσάς ή πρέπει να ανησυχώ????????

Link to comment
Share on other sites

Οπως τα περιγραφεις ειναι αργο..

 

Καλυτερα περασε το τελευταιο firmware. Οταν το περασεις καλο θα ειναι να κανεις hard format στην συσκευη σου και format στην καρτα μνημης για να γινει σαν την πρωτη ημερα που το ανοιξες ελπιζω και πιο γρηγορο!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχουν πρόβλημα οι εργοστασιακές. Καλύτερα να βάλεις μια άλλη καλύτερης μάρκας. Πολλές φορές έχουν αναφερθεί προβλήματα!
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι δεν αναβαθμίζω. Αυτό μας έλειπε.

Κρίμα, τι να πεις για τους Φινλανδούς. Για ακόμα μια φορά μας εκπλήσσουν ...ευχάριστα με τις εμπνεύσεις τους... :wacko:

 

Για να καταλαβεις σημερα παλι οχι μονο δεν χτύπησε το ξυπνητηρι πηγε και παλι απο μονο του 3 μερες μπροστα!!!!!!

αυτο γινεται συνέχεια.....οτι να ναι σου λεω.......

στο μεταξύ αν σου "φυγει" η ημερομηνια και δεν το πάρεις χαμπάρι..(γινεται και αυτο αν εχεις πολυ δουλεια )δεν χτυπανε οι σημειώσεις που εχεις βαλει τα sms ερχονται με την λαθος ημερομηνία και και και...χαος.....!!!!!!!!!

το διέλυσαν το κινητο με το τελευταιο firm......:X

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλαβεις σημερα παλι οχι μονο δεν χτύπησε το ξυπνητηρι πηγε και παλι απο μονο του 3 μερες μπροστα!!!!!!

αυτο γινεται συνέχεια.....οτι να ναι σου λεω.......

στο μεταξύ αν σου "φυγει" η ημερομηνια και δεν το πάρεις χαμπάρι..(γινεται και αυτο αν εχεις πολυ δουλεια )δεν χτυπανε οι σημειώσεις που εχεις βαλει τα sms ερχονται με την λαθος ημερομηνία και και και...χαος.....!!!!!!!!!

το διέλυσαν το κινητο με το τελευταιο firm......:X

 

μία από τα ίδια μόνο που χτυπά το ξυπνητήρι. :mad: Οποτε δεν το βάζω δεν αλλάζει την ημερομηνία. Τι στο διατ@νο έκαναν...;

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

μία από τα ίδια μόνο που χτυπά το ξυπνητήρι. :mad: Οποτε δεν το βάζω δεν αλλάζει την ημερομηνία. Τι στο διατ@νο έκαναν...;

 

και μενα χτυπαει μερικες φορες την πρωτη φορα οταν πατησω ομως αναβολη δεν ξαναχτυπαει ποτε!!!!....αλλο παλι και αυτο....

ετσι και σε παρει ο υπνος καηκες...την δευτερη φορα......:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...