Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γνωριζει καποιος πως μπορω να βγαλω εικονιδια στην επιφανεια εργασιας του κινητου ως συντομευσεις?εχω απενργοποιησει την αναμονη γιατι δεν η8ελα ολα αυτα τα προγραμματα 8ελω καποια συγκεκριμενα γνωριζει καποιος πως γινετε?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν γίνεται. Αν δεν σου αρέσει η default ενεργή αναμονή μπορείς να δοκιμάσεις το handy shell που προσφέρει αρκετές επιλογές παραμετροποίησης. Εναλλακτικά μπορείς να χρησιμοποιήσεις το smart settings που σου δίνει δυνατότητα να αποχτήσεις, απο την οθόνη αναμονής, πρόσβαση σε περισσότερες εφαρμογές.
Link to comment
Share on other sites

γνωριζει καποιος πως μπορω να βγαλω εικονιδια στην επιφανεια εργασιας του κινητου ως συντομευσεις?εχω απενργοποιησει την αναμονη γιατι δεν η8ελα ολα αυτα τα προγραμματα 8ελω καποια συγκεκριμενα γνωριζει καποιος πως γινετε?

Αν θέλεις μόνο τη πρώτη σειρά με τα έξη εικονίδια χωρίς τις άλλες ειδοποιήσεις θα πρέπει πρώτα να κάνεις hack τη συσκευή σου και μετά να εφαρμόσεις αυτό το κόλπο.

ΑΛΛΑ δυστυχώς η τελευταία έκδοση λογισμικού δεν επιτρέπει ακόμη την εφαρμογή hack. Αναμένουμε λύση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Θα πας με έναν file manager όπως είναι για παράδειγμα ο Χ-plοre, θα κάνεις αναζητη τα αρχεία που θες να κρύψεις, θα πας στις ιδιότητες τους και θα τα κάνεις ή hidden ή system. Για πιο πολλά κοίτα και στο θέμα http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=78&order=desc&page=2

 

τα εκρυψα αλλα τα δειχνει παλι,δ μπορω να τις δω βεβαια αλλα τις δειχνει σαν εικονιδια:mad:.πως φευγουν τελειως???:wacko:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2184110#post2184110

 

@furious_angel υπαρχουν τα επισημα θεματα του Garmin - Sygic οπου θα ειταν καλυτερα να ρωτουσες εκει πως μπορεις να κρυψεις τις εικονες που εμφανιζονται στην εκθεση μετα απο την εγκατασταση τους.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μηπως καποιος εχει γραμματοσειρα για Ελληνικα ???

 

Εχω βαλει το Font Changer και θελω να βαλω καμια καλη γραμματοσειρα ...

 

Ευχαριστω παρα πολυ

Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μηπως καποιος εχει γραμματοσειρα για Ελληνικα ???

 

Εχω βαλει το Font Changer και θελω να βαλω καμια καλη γραμματοσειρα ...

 

Ευχαριστω παρα πολυ

 

Καλησπερα.

Δες το σχετικο θεμα : Fonts για ελληνικα 3rd edition κινητα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=181602

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδια θοηθεια..!!χαλασε η καρτα μνημης η μαμισια που εχει μεσα το κινητο και εκανε τρελα κολληματα..αργουσε να ξεκινησει..παταγα μια επιλογη και την εκτελουσε με καθηστεριση..συνδεα το κινητο με το pc για να κανω backup και το αναγνωριζε και αυτο με καθυστεριση..γενικα κολουσε πολυ και αναγκαζομουνα να βγαζω την μπαταρια..ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ..τελος παντων καταφερα και εκανα φορματ την καρτα και εφτιαξε..!!θελω να μου προτηνετε μια καλη καρτουλα μνημης και να μου πειτε πως θα ξανα βαλω την πλοηγη και την φωνητικη πλοηγηση..κατεβασα του χαρτες αλλα στην πλοηγηση κολαει..σας ευχαριστω πολυ και συγνωμη αν σας κουρασα..
Link to comment
Share on other sites

Πάρε μια sandisk 4GB ή 8GB και δεν θα ξαναντιμετωπίσεις πρόβλημα ή παρόμοια κολλήματα.

 

Για περισσότερες πληροφορίες όσων αφορά κάρτες μνήμης, διάβασε τις τελευταίες σελίδες του αντίστοιχου θέματος:

 

Memory cards, card readers & άλλα αξεσουάρ

 

Για χάρτες και πλοήγηση, διάβασε την πρώτη σελίδα των παρακάτω θεμάτων:

 

Smart2go Navigator - Nokia Maps

 

Sygic GPS Navigator Mobile Symbian 3rd Edition

 

Garmin Maps Mobile™ XT

Link to comment
Share on other sites

ποια πλοηγηση θες? nokia maps ή καποιο αλλο προγραμμα?

 

παντως μονο οι καρτες που δινονται με το Ν82 εχουν προβληματα. αλλες συσκευες με 2αρες μαμα καρτες, δεν εχουν προβληματα.

http://www.xperiagamer.com/images/Android_Menu_Icons.jpg
Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ παιδια για την πολυ γρηγορη ανταποκριση..BRAVO σας..εχω βαλει το garmin και δουλευει ..απλως θελω να βαλω και του nokia..

 

μετα απο το φορματ πρεπει να κανω τιποτα ρυθμισεις στο κινητο πχ driver..η ρυθμιζοντε αυτοματα..??ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ για την βοηθεια σας

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως γνωριζετε αν ο coreplayer παιζει υποτιτλους στις ταινιες?

Όχι, δεν υποστηρίζει.

Αντιθέτως το SmartMovie παίζει ελληνικούς υπότιτλους (.sub).

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παιδια sorry εαν επαναλλαμβανομαι αλλα ειχα δει καπου μια εφαρμογη που αναποδογυριζοντας το κινητο εμπαινε στο αθορυβο..ξερει κανεις πως λετεται κ αν παιζει κανα link...ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!Πήγα σε Nokia Shop της περιοχής για το ηχείο και μου λένε ότι καλύπτεται από την εγγύηση αλλά δεν μπορούν να το φτιάξουν αυτοί και πρέπει να το στείλουν πάτρα και θα κάνει 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ!!!!!!Έλεος!!Ή να το πάω εγώ πάτρα να κάνει λιγότερο!!!!!!!!.....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!Πήγα σε Nokia Shop της περιοχής για το ηχείο και μου λένε ότι καλύπτεται από την εγγύηση αλλά δεν μπορούν να το φτιάξουν αυτοί και πρέπει να το στείλουν πάτρα και θα κάνει 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ!!!!!!Έλεος!!Ή να το πάω εγώ πάτρα να κάνει λιγότερο!!!!!!!!.....
Παρε ενα τηλεφωνο στο καταστημα της ΠΑΤΡΑΣ και ρωτα ποσο χρονο θελουν ...
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Και ρώτα επίσης αν θα το επισκευάσουν εκεί ή εαν με την σειρά τους το στείλουν στο εξωτερικό. Απλά για να ξέρεις από την αρχή τι θα γίνει.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Και ρώτα επίσης αν θα το επισκευάσουν εκεί ή εαν με την σειρά τους το στείλουν στο εξωτερικό. Απλά για να ξέρεις από την αρχή τι θα γίνει.

 

Σωστα,εμένα στο εξωτερικο το έστειλαν και έκανε πάνω απο 20 μέρες.

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

παιδια θα το παρω αυριο μεταχειρο μαυρο

τι να δω ωστε να ειναι οντως καινουργιο;

τι να προσεξω στο κινητο και το κουτι του;

ευχαριστω παιδια:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όντως κανα εικοσαήμερο θα αποχωριστείς το κινητό σου ,μόνο να εύχεσαι να έρθει επισκευασμένο και όχι με το ίδιο πρόβλημα πίσω:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

παιδια θα το παρω αυριο μεταχειρο μαυρο

τι να δω ωστε να ειναι οντως καινουργιο;

τι να προσεξω στο κινητο και το κουτι του;

ευχαριστω παιδια

Εφόσον λες πως θα το πάρεις μεταχειρισμένο, πως είναι δυνατόν να μας ρωτάς τι να ελέγξεις για να διαπιστώσεις αν είναι καινούριο...;:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον λες πως θα το πάρεις μεταχειρισμένο, πως είναι δυνατόν να μας ρωτάς τι να ελέγξεις για να διαπιστώσεις αν είναι καινούριο...;:wacko:

 

το παιδι μου ειπε πως ειναι καινουργιο και λεω για να δω αν αληθειει τι θα πρεπει να ελευξω;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

μήπως κάποιος γνωρίζει εάν υπάρχει αντίστοιχη υπηρεσία όπως το TrackId της Sony-Ericsson για το Ν82? με ενδιαφέρει κυρίως για ελληνικά τραγούδια.

 

Ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...