Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μονο με το καρφι

 

αλλα υπαρχει και καρφι που βγαινει σε usb

 

εννοω αν μπορεις να το φορτισεις με αλλο φορτιστη νοκια που εχει usb καταληξη, στην usb θυρα του n82?

Link to comment
Share on other sites

εννοω αν μπορεις να το φορτισεις με αλλο φορτιστη νοκια που εχει usb καταληξη, στην usb θυρα του n82?

καλυτερα να μην το προσπαθισεις καν, η θυρα usb δε φτιαχτηκε για να συνδεεται με usb φορτιστη..αν και δεν νομιζω να εχει προβλημα, απλα δε θα κανει τιποτα.

 

 

οσοι εχουν το μαυρο, ποια αναβαθμιση εχετε;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά στο πλαίσιο στο online κατάστημα το έχει 477€ απο 519€ που το δίνει αν πας και το πάρεις απο το μαγαζί...check this out:http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=22&category=69978004&product=1045180

Πως το πήρατε λοιπόν 433€ κάτι μου βρωμάει εδώ,μου φαίνεται μας κοροιδεύουν.....:mad::mad::mad:

Aκόμα και στο skroytz.gr που έκανα μια αναζήτηση η πιο φθηνή τιμή που δίνει είναι 469€

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που λέτε για φόρτιση από USB, πήρε χτες το μάτι μου (εδώ στο Public του Βόλου) έναν γνήσιο φορτιστή αυτοκινήτου Nokia ο οποίος στην άκρη είχε βύσμα microUSB και όχι καρφί. Τι παίζει??? :confused:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι εκανα και δεν μου κανει zoom τους χαρτες?

 

To zoom στο Nokia Maps γίνεται με τα πλήκτρα * και #.

Περισσότερα για την εφαρμογή "Χάρτες" εδώ. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

@panosz75

@Popeye

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις...

Χρησιμοποιώ το usb cable και κάνω μεταφορά αρχείων απο εκεί...

Σήμερα έβαλα και το GMXT 4.10.80 και λειτουργεί τέλεια...

Πραγματικά όσο γνωρίζω το τηλέφωνο,τόσο πιό πολύ μου αρέσει...

Εξαιρετικό απο κάθε άποψη!!!

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

A55   SM-A556

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που λέτε για φόρτιση από USB, πήρε χτες το μάτι μου (εδώ στο Public του Βόλου) έναν γνήσιο φορτιστή αυτοκινήτου Nokia ο οποίος στην άκρη είχε βύσμα microUSB και όχι καρφί. Τι παίζει??? :confused:

καποια καινουργια S40 φορτιζουν απο τη usb, αν δεν κανω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά στο πλαίσιο στο online κατάστημα το έχει 477€ απο 519€ που το δίνει αν πας και το πάρεις απο το μαγαζί...check this out:http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=22&category=69978004&product=1045180

Πως το πήρατε λοιπόν 433€ κάτι μου βρωμάει εδώ,μου φαίνεται μας κοροιδεύουν.....:mad::mad::mad:

Aκόμα και στο skroytz.gr που έκανα μια αναζήτηση η πιο φθηνή τιμή που δίνει είναι 469€

 

 

το σαββατο επεσε. αργα ή γρηγορα θα τις αλλαξουν. που ειναι το περιεργο??:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Όταν κατεβάζω ένα αρχείο (download) από τον Ιστό αυτόματα πάει και το αποθηκεύει στη μνήμη του τηλεφώνου και για την ακρίβεια στη διαδρομή C:\System\dmgr\100008d39\contents και στο τέλος ανοίγει και ο Coreplayer για να το αναπαράγει. Πως μπορώ να του δηλώσω σε ποιο προκαθορισμένο φάκελο να αποθηκεύονται τα αρχεία;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

μηπως γνωριζει κανεις κανενα nokia shop που να δεχεται επιδοτησεις vodafone?

 

θελω να παρω το Ν82 και αν ναι ηξερε θα βοηθουσε παααρα πολυ.

 

εχω βρει να δεχονται wind, cosmote με vodafone εχω σταθει ατυχος

Link to comment
Share on other sites

Το N95Accelerometer Plugin πρεπει να το εγκαταστήσουμε για να χρησιμοποιησουμε το shakeSMS?

Ναι πρέπει να το κάνεις εγκατάσταση για να το χρησιμοποιήσεις το ShakeSMS. Το ίδιο ισχυεί και για τα rotateMe, ShakeLock, ShakeMe, Lock-n-Scroll κτλ.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ναι πρέπει να το κάνεις εγκατάσταση για να το χρησιμοποιήσεις το ShakeSMS. Το ίδιο ισχυεί και για τα rotateMe, ShakeLock, ShakeMe, Lock-n-Scroll κτλ.

 

thanks :)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να μεταφέρω τους υποφακέλους :

Συνδεσιμότητα

Βοηθήματα

Πολυμέσα

Γραφείο

Στο βασικό μενού ;

Μπορώ να δημιουργήσω χειροκίνητα ένα φάκελο στο βασικό μενού πχ. Βοηθήματα και να μεταφέρω τα περιεχόμενα ένα ένα όμως χάνετε το χαρακτηριστικό εικονίδιο που έχει ο φάκελος . :what:

Link to comment
Share on other sites

Και εγω δοκιμασα να μεταφερω τους φακελους που λες δοκιμασα και ενα κολπο αλλα δεν καταφερα τιποτα :(
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Έλεγα ότι κάποιος τρόπος θα υπάρχει αλλά για να μην έχει απαντήσει ο :superman: nervous :respect:τόση ώρα δεν θα γίνετε.

Μακάρι σε κανένα μελλοντικό update να υπάρχει η δυνατότητα αυτή.:food:

Link to comment
Share on other sites

ηρθε το μαυρο στο πλαισιο στα 519 :X:X:X:mad::mad::confused::confused:

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=22&category=69978004&product=1102133

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...