Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το Garmin μπορεις να το λειτουργησεις με το εσωτερικο GPS του Ν82 σου αλλα και με εξωτερικο GPS :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

η ημερομηνια κυκλοφοριας του black edition ειναι τελικα η 25 μαρτιου για ευρωπη, σωστα?

 

αυτο ισχυει ρε παιδια?

nokia n73-nokia 6120c(sold)-nokia n82 black
Link to comment
Share on other sites

αυτο ισχυει ρε παιδια?

Δεν γνωρίζουμε 100%, έτσι έχει ειπωθεί...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια παω να τρελαθω.μετα πο πολυ κοπο καταφερα να ωαλω τουσ δικους μου ηχους κλησης και μηνυματος να χτυπανε. απο το προφιλ.

δικο μου ηχο ξυπνητηριου πως βαζω? εχω τρελαθει. θενξ

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια παω να τρελαθω.μετα πο πολυ κοπο καταφερα να ωαλω τουσ δικους μου ηχους κλησης και μηνυματος να χτυπανε. απο το προφιλ.

δικο μου ηχο ξυπνητηριου πως βαζω? εχω τρελαθει. θενξ

Μη τρελαίνεσαι...

Απλά είναι τα πράγματα... θα πας στην εφαρμογή "Ρολόι" και θα πατήσεις Επιλογές > Ρυθμίσεις > Ήχος αφύπνισης και θα επιλέξεις αυτόν που θέλεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια παω να τρελαθω.μετα πο πολυ κοπο καταφερα να ωαλω τουσ δικους μου ηχους κλησης και μηνυματος να χτυπανε. απο το προφιλ.

δικο μου ηχο ξυπνητηριου πως βαζω? εχω τρελαθει. θενξ

 

Πηγαίνεις Ρυθμίσεις -> Γενικές -> Ημ/νία και ώρα -> Ήχος αφύπνισης

Link to comment
Share on other sites

Πηγαίνεις Ρυθμίσεις -> Γενικές -> Ημ/νία και ώρα -> Ήχος αφύπνισης

μαλλον φιλε κατι δεν παει καλα. παω εκει και εχει 3 επιλογες. η μια ειναι ληψη ηχων(απο ιντερνευτ αλλα και να το κανω δε μπαινουν, η αλλη ειναι απενεργοποιηση και η αλλη λεει προεπιλεγμενος. σε καμια επιλογη δε λεει να βαλω το δικο μου ρινγκτοουν γιατι??????

 

 

πλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιζ εχω τρελαθει

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να μπεις μεσα απο το εικονιδιο ρολόι, δυστηχος δεν εχω κινητο αυτη την στιγμη για να σου το πω ακριβως..

 

Για της αναφορες μπες μεσα στης ρυθμισεις μυνηματων :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Xairete. Syggnwmh gia ta greeklish, alla exw kapoio proswrino provlhma. Tha hthela na mou peite an to polyplhktro perihghshs (joypad) sta dika sas N82 einai san ksexarvalwmeno kai an sas dinei thn entypwsh pws einai poly euaisthhto. Otan to patate aristera - deksia kanei kapoioys trigmous? To phra thn Pempth apo to Plaisio. Na to epistrepsw? Epishs h othonh tou einai elafra stravh, to mauro plaisio einai ligo megalytero apo th deksia pleura. Esas pws einai?
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να μπεις μεσα απο το εικονιδιο ρολόι, δυστηχος δεν εχω κινητο αυτη την στιγμη για να σου το πω ακριβως..

 

Για της αναφορες μπες μεσα στης ρυθμισεις μυνηματων :)

file de ginetai tipota to exv kanei ayto kai to janakana einai opvw soy eipa. gia th nanafora p[eiteloyw to brhka me ta polla, giayto ekana kai entit to apopano post. omws τιποτα ρε ****το δε μπορω να αλλαξω τον ηχο ξυπνητηριου ενω ηχο σε μηνυματα και ηχο κλησης αλλαξα....

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μπορείς; Μήπως όταν επιλέγεις να δείς όλους τους ήχους δεν σου βγαζει όλη τη λιστα με τους ήχους παρα μόνο κατέβασμα νέων ήχων;

 

Αν συμβαίνει αυτό, είναι κόλλημα της κάρτας μνήμης. Πήγαινε στην μεταφορά αρχείων, κάνε αντιγραφή του ήχου που θέλεις να βάλεις, και τοποθετησέ τον σε έναν φάκελο της μνήμης τηλαφώνου. Μετά απο το μενού ρολόι, θα τον βρείς τον ήχο και θα τον ορίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μπορείς; Μήπως όταν επιλέγεις να δείς όλους τους ήχους δεν σου βγαζει όλη τη λιστα με τους ήχους παρα μόνο κατέβασμα νέων ήχων;

 

Αν συμβαίνει αυτό, είναι κόλλημα της κάρτας μνήμης. Πήγαινε στην μεταφορά αρχείων, κάνε αντιγραφή του ήχου που θέλεις να βάλεις, και τοποθετησέ τον σε έναν φάκελο της μνήμης τηλαφώνου. Μετά απο το μενού ρολόι, θα τον βρείς τον ήχο και θα τον ορίσεις.

 

 

 

τι εννοεις φιλε οταν επιλεγω να δω ολους τους ηχους?

οταν παω στη μουσικη βλεπω 1000 αρχεια που εχω περασει. ομως δε μπορω να ορισω κανενα σαν ηχο ξυπνητηριου

πλιζ παιδια μια βοηθεια!!!!

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις φιλε οταν επιλεγω να δω ολους τους ηχους?

οταν παω στη μουσικη βλεπω 1000 αρχεια που εχω περασει. ομως δε μπορω να ορισω κανενα σαν ηχο ξυπνητηριου

πλιζ παιδια μια βοηθεια!!!!

 

Εννοεις οτι μπαινεις ρολοι-ρυθμισεις-ηχος αφυπνισης,μπαινεις μεσα για να κανεις αλλαγη και δεν κανει;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις φιλε οταν επιλεγω να δω ολους τους ηχους?

οταν παω στη μουσικη βλεπω 1000 αρχεια που εχω περασει. ομως δε μπορω να ορισω κανενα σαν ηχο ξυπνητηριου

πλιζ παιδια μια βοηθεια!!!!

Έκανες αυτό που σου είπα εδώ: #1857;

Αν το κάνεις, λογικά θα δεις αυτή την οθόνη:

http://www.imageshack.gr/files/gty7xch0hnbkia7m62vs.jpg

 

Που είναι το πρόβλημα;;;:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους όσους ασχοληθήκατε με μένα ώστε να εγκαταστήσω το sygic με επιτυχία στο κινητό μου! Επίσης ήθελα να ρωτήσω για άλλη μια φορά αν το πολυπλήκτρο περιήγησης στο δικό σας Ν82 σας φαίνεται σαν να είναι ξεχαρβαλωμένο και αν πατώντας το αριστερά και δεξιά κάνει κάποιους τριγμούς. Πέρα από αυτό το πολυπλήκτρο λειτουργεί κανονικά. Λέτε να το πάω στο Πλαίσιο για αλλαγή;
Link to comment
Share on other sites

Επίσης ήθελα να ρωτήσω για άλλη μια φορά αν το πολυπλήκτρο περιήγησης στο δικό σας Ν82 σας φαίνεται σαν να είναι ξεχαρβαλωμένο και αν πατώντας το αριστερά και δεξιά κάνει κάποιους τριγμούς. Πέρα από αυτό το πολυπλήκτρο λειτουργεί κανονικά. Λέτε να το πάω στο Πλαίσιο για αλλαγή;

Φίλε μου, έχω δύο φίλους που το έχουν στη κατοχή τους. Και στους δύο είναι σαν ξεχαρβαλωμένο.

Δεν ξέρω τι να πω... καμία σχέση με το υπόλοιπο κινητό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι ψιλοαπαράδεκτη η ποιότητα κατασκευής του. Ευτυχώς που μου το πήρε δώρο το έτερον ήμισυ! Χαχαχαχα! Ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι ψιλοαπαράδεκτη η ποιότητα κατασκευής του. Ευτυχώς που μου το πήρε δώρο το έτερον ήμισυ! Χαχαχαχα! Ευχαριστώ πολύ!

Ενταξει,αν εξαιρεσεις το πολυπληκτρο το υπολοιπο κινητο πιστευω οτι εχει πολυ καλη ποιοτητα.Παντως πρεπει να εισαι πολυ τυχερος,τετοιο δωρο απο γυναικα....:shock:

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Έκανες αυτό που σου είπα εδώ: #1857;

Αν το κάνεις, λογικά θα δεις αυτή την οθόνη:

http://www.imageshack.gr/files/gty7xch0hnbkia7m62vs.jpg

 

Που είναι το πρόβλημα;;;:worry:

 

 

 

Φιλε ακριβως αυτο κανω και δεν εμφανιζει αυτα που λές

 

παω να τρελαθω δε μου δινει την επιλογη για αλλους ηχους

παταω να κατεβασει αλλους, τους αποθηκευει αλλα ουτε αυτους βγαζει.....

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασες να βαλεις καποιον ηχο στο C να δεις εαν σου τον εμφανιζει? :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασες να βαλεις καποιον ηχο στο C να δεις εαν σου τον εμφανιζει? :)

Κανονικά θα έπρεπε να τους εμφανίζει...

Να σε ρωτήσω, τους ήχους αυτούς τους έχεις αποθηκεύσει στο φάκελο sounds;

 

Για δοκίμασε να περάσεις κάποιον και στη μνήμη της συσκευής, όπως λέει και ο Γιάννης.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Σταυρο σκεφτομαι πως μπορει να τρωει καποιο κωλυμα η καρτα μνημης του :) οι ηχοι αυτoι τι ειδους αρχεια ειναι?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

οκ παιδια θα τσεκαρω α περασω νεους ηχους κλησης στη συσξευη. εγω στην καρτα μ,νημης εχω οερασεθ ολα τα εμπι3 μεχρι στιγμης. θα δοκιμασω και θα σας πω
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...