Jump to content

Σας έχουν στήσει ποτέ σε ραντεβού;


sandy19
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1.Γενικά εσείς στήνετε στα ραντεβού σας? Εγώ προσωπικά δεν έστηνα πότε και πάντα περίμενα σαν....... !Τώρα τελευταία έχω αλλάξει τακτική....

 

2.Πόση ώρα φάγατε στήσιμο? εγώ 50 λεπτά από πρώην που ακολουθούσε την ιδια τακτική συνέχεια και έφαγε σύντομα πόδι

Link to comment
Share on other sites

1.Γενικά εσείς στήνετε στα ραντεβού σας? Εγώ προσωπικά δεν έστηνα πότε και πάντα περίμενα σαν....... !Τώρα τελευταία έχω αλλάξει τακτική....

 

2.Πόση ώρα φάγατε στήσιμο? εγώ 50 λεπτά από πρώην που ακολουθούσε την ιδια τακτική συνέχεια και έφαγε σύντομα πόδι

μετα το ακαδημαικο τεταρτο ....μην τον ειδατε....:lol:

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε παιδιά απαράδεκτο να συμβαίνει συστηματικά αυτό το πράγμα...εντάξει άνθρωπος είσαι, κάτι μπορεί να τύχει...άντε το ακαδημαικό τέταρτο, καλά λέει ο φίλος γιάννης, μετά.... μόνο αν είναι ζήτημα ζωής και θανάτου...αλλιώς να περιμένεις τι; υπάρχουν και τα τηλέφωνα...
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Να είναι έξω με παρέα και να πρέπει να εμφανιστώ, 1.5 ώρα =D Να περιμένουν εμένα για να γίνει κάτι, μέχρι 30-40 λεπτά λόγω των ΜΜΜ.
Link to comment
Share on other sites

Το πιο σπαστικο ειναι να σε στηνουν οι φιλοι. Να δινεις ραντεβου στη σταση 10.30 και να ερχεται ο αλλος 10.45-10.50. Καλα απο γυναικες τι να πεις. Μια ζωη τα ιδια.... τραγικο!

Μια φορα εχω στησει κοπελα 5-10' και ενιωθα βλακας...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στην ώρα μου με ακρίβεια λεπτού αλλά με κάποιες προυποθέσεις...

Πχ. Αν αυτός/αυτή αργεί συστηματικά κάποια ώρα, -βγαίνω 2,3,4.. φορές μαζί του, βγάζω έναν μέσο όρο για το πόσο αργεί και- αργώ κι έγώ το ίδιο τις επόμενες φορές.

Δεν μπορώ να περιμένω, αισθάνομαι ηλίθιος...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

kai gw thhma eimai!:p

kathe fora thn pataw!

alla teleutea kanw kai gw to gnosto kolpo!paw argotera kai perimeno ligotero:D(alla palh perimenw!:wacko:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω πηγαινω παντα 10 λεπτα νωριτερα και αν ο αλλος δεν εμφανιστει μετα απο 7-8 λεπτα αρχιζω και εκνευριζομαι,που να αργησει κιολας! !
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

sandy καλα εκανες και τον εστειλες,το στησιμο το μισω

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να πας νωρίτερα?Μετά αμα σε στήσει κανα 5λεπτο θα σου φανεί αιώνας :p

 

Αυτό ξανα πέστο!

Αυτο συμβαίνει σε εμένα!Για αυτο αν αργήσει πάνω απο 10 λεπτά φέυγω...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πάντα αργώ (χωρίς να το κάνω επίτηδες, απλά είμαι παθολογικά ασυνεπής) προσπαθώ να μη δίνω ραντεβού έξω. Πχ το ραντεβού θα είναι σε κάποιο καφέ η θα περάσω να πάρω τον άλλον από το σπίτι του.

 

Τώρα, αν το ραντεβού είναι μέσα στο μαγαζί και είμαστε παρέα και εγώ πάω 10-15' αργότερα, αν ο άλλος παρεξηγηθεί είναι μάλλον κομπλεξικός.;)

Link to comment
Share on other sites

Το κακό με το να είσαι στην ώρα σου είναι ότι δεν είναι κανείς εκεί για να το δει http://www.laymark.biz/i/m/m080.gif

(I'm always on time,εγγλεζάκι)

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

επειδη σχεδον ολοι μου οι φιλοι αργουν τουλαχιστον 5λεπτα στο ραντεβου τους για αυτο και εγω σχεδον ποτε δεν ειμαι στην ωρα μου. ενα 10λεπτο το εχω σιγουρο.:p
Link to comment
Share on other sites

εγω αργω σχεδον παντα...ξερω οτι ειναι πολυ κακια συνηθεια αλλα δεν μπορω να την κοψω...

 

''Γνησιος Ελλην":D:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στησιμο χοντρο δεν εχω φαει αλλα μονο η ωρα που περιμενεις να κατεβει απο το σπιτι(ειδικα αμα ειναι γκομενα)σου σπαει τα νευρα..οι φιλοι μου ευτυχως δεν αργουν..
Link to comment
Share on other sites

Το κακό με το να είσαι στην ώρα σου είναι ότι δεν είναι κανείς εκεί για να το δει http://www.laymark.biz/i/m/m080.gif

(I'm always on time,εγγλεζάκι)

 

Επίσης: «Το να είσαι συνεπής στα ραντεβού σου είναι μια εμπειρία πολύ μοναχική...» :!:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω μια φορα αργησα 10 λεπτα λογω κινησης και η κοπελιτσα την εκανε!

και γι'αυτο με ειχε ακουσει ολη η καλαμαρια.δεν μπορειτε να φανταστειτε τι νευρα ειχα.

 

αλλα γενικως δεν εστηνα ποτε και ουτε με στηνανε.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Εγω γενικα δεν ειμαι πολυ συνεπης, ειμαι της τελευταις στιγμης και δεν προλαβαινω :lol::lol::lol:
http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

Το περισσότερο που περίμενα ήταν 50 λεπτά κάτω ακριβώς απ' την Καμάρα έναν φίλο που μάλλον δεν έχει και τόσο καλή αίσθηση του χρόνου.:p Δεν είχα τίποτα να κάνω οπότε έκατσα και άκουσα καμιά 10αριά mp3 μέχρι που ήρθε ένα άλλο φιλαράκι(περαστικός) και έκατσε να μου κάνει παρέα. Εγώ όταν είναι για κοπέλα δεν αργώ ποτέ αλλά για την παρέα μου το 5λεπτο είναι πλέον στάνταρ!:cool:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...