Jump to content

Σας έχουν στήσει ποτέ σε ραντεβού;


sandy19
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1.Γενικά εσείς στήνετε στα ραντεβού σας? Εγώ προσωπικά δεν έστηνα πότε και πάντα περίμενα σαν....... !Τώρα τελευταία έχω αλλάξει τακτική....

 

2.Πόση ώρα φάγατε στήσιμο? εγώ 50 λεπτά από πρώην που ακολουθούσε την ιδια τακτική συνέχεια και έφαγε σύντομα πόδι

 

1.Τσούκου! Μερικές φορές και πιο νωρίς πάω! :p Μέχρι στιγμής δεν έχω στήσει κανέναν....

 

2.Έχω φάει στήσιμο μέχρι 5-10 λέπτα αλλά πολύ ελάχιστες φορές! Δεν με πειράζει όμως! Και παραπάνω να ήτανε εντάξει! Σιγά μωρέ! Δεν θα πάθω και τίποτα άμα περιμένω λιγάκι!

 

Εγώ όμως, δεν σκοπεύω να στήσω κανέναν και ποτέ! :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]

myspace.com/djfia123

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάποια στιγμή στήσει μια κοπέλα για μία και μοναδική φορά...στα γεννέθλιά της! Πήγαινα να την πάρω από το σπίτι της αλλά είχε τόση κίνηση... άργησα 20-25 λεπτά... Oh well, περασμένα - ξεχασμένα!

 

Φροντίζω να μην αργώ ποτέ. Στην πλειονότητα των περιπτώσεων καταφέρνω σύμφωνα με το ρολόι μου να φτάνω ΑΚΡΙΒΩΣ στην ώρα συνάντησης!!!

Έχω κατακτήσει τον χωροχρόνο!!! :shifty::ninja::blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

παλιοτερα ειχα πολυ κακη αισθηση του χρονου. Κυμαινομουν απο 15' με 1 ωρα και καποτε με ειχε παρει ο υπνος και με περιμενε ενα φιλαρακι κανα 2ωρο στη σταση μεχρι που ηρθε απο το σπιτι και με ξυπνησε!! Αλλα τωρα εχω στρωσει!
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

1.Γενικά εσείς στήνετε στα ραντεβού σας? Εγώ προσωπικά δεν έστηνα πότε και πάντα περίμενα σαν....... !Τώρα τελευταία έχω αλλάξει τακτική....

 

2.Πόση ώρα φάγατε στήσιμο? εγώ 50 λεπτά από πρώην που ακολουθούσε την ιδια τακτική συνέχεια και έφαγε σύντομα πόδι

1.οχι.φροντιζω να ειμαι συνεπης.

και στα επαγγελματικα ραντεβου(τα οποια ειναι καθημερινο φαινομενο και συχνο) και στα προσωπικα.ειδικα στα επαγγελματικα,ο αλλος που περιμενει το εκτιμα να εισαι συνεπης(φυσικα ενα πενταλεπτο δεκαλεπτο συγχωρειται αρκει να μην ειναι συχνο φαινομενο)

μια φορα μονο "εστησα" τον αντρα μου στο πρωτο μας ραντεβου :lol:

ειχαμε ραντεβου στις 19:00 και εγω στις 18:30 ειμουν ακομα με το μπουρνουζι.που να προλαβω να ντυθω,να βαφτω(15 λεπτα) και να παω στο σημειο του ραντεβου(κανα 30λεπτο)..του εστειλα λοιπον ενα εξυπνο σμς κατα τις 18:30 πως θα αργησω 15 λεπτακια :)

 

2.δυο φορες..την πρωτη απο ενα γνωστο.δεν ξερω ποση ωρα θα περιμενα καθως στο 20λεπτο (το δεκαπενταλεπτο για μενα ειναι οριο) εφυγα.οταν δινουμε ωρα συναντησης την δινουμε για καποιον λογο.αλλιως θα λεγαμε "ε θα βρεθουμε το απογευματακι στην Καμαρα"

την δευτερη απο ενα συναδελφο μου ο οποιος μαλλον ειχε κακο προγραμματισμο στους ασθενεις του.στις 10 το πρωι ειχαμε πει και στον χωρο αναμονης του καθομουν ως τις 11:30-12παρα.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Συνηθως ενα δεκαλεπτο αργω οχι ομως επιτηδες. Αν ειναι με κοπελλα ΠΑΝΤΟΤΕ ΕΙΔΟΠΟΙΩ ΕΙΤΕ ΜΕ sms ειτε με συντομο τηλεφωνημα να περιμενει. Αν ειναι με παρεα το 10λεπτο ειναι νορμαλ. Το ιδιο θελω να κανουν και οι αλλοι/ες οταν αργουν (*να ειδοποιουν ΠΡΑΓΜΑ που δυστυχως πολλοι/ες δεν το εχουν μαθει) ιδιαιτερα πανω απο 10-15 λεπτα για να ξερω.
Link to comment
Share on other sites

Με εχει στησει κοπελια 45' . Και εγω ο βλακας καθομουν και περιμενα. Πριν χρονια αυτο βεβαια, αλλα λεω, τι βλακας που ημουν. Παλι καλα περιμενα στο αμαξι μου και δεν ηταν τοσο ασχημα. Ζεστουλα, μουσικουλα κτλ...

 

Λογικο να αργεις αμα σου τυχει κατι, απαραδεκτο να μην ενημερωσεις. Επρεπε εγω να παρω τηλεφωνο στο 20' των καθυστερησεων να μαθω τι συμβαινει, να λαβω την απαντηση οτι θα αργησει και αλλο.....(ραντεβου στο Μαρουσι, ενω μενει η κοπελια στο Μαρουσι...σοβαρα, δεν ξερω τι σκ@τ@ εκανε τοση ωρα...ραντεβου στο παρκακι 5' απο το σπιτι της, και εγω 45' στο περιμενε.....)

 

ΥΓ.

Για την ιστορια, εκτοτε εχω γινει "κακος", και δεν δεχομαι τετοιες συμπεριφορες, και εχω ξεγραψει με τη μία κοπελα που φερθηκε ξανα ετσι αναισθητα. Ενα μηνυμα , μπορεις να στειλεις οτι θα αργησεις.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και κάποιοι που έχουν σύστημα να αργούν μάλιστα στέλνουν sms οτι θα αργήσουν 10 λεπτά και αργούν 30...

Όντως αυτό που λες μου έχει τύχει και μένα αρκετές φορές και είναι ότι χειρότερο...

Γενικώς πάντως δεν στήνω κανέναν, αυτοι με στήνουν....:p

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να ειμαι παντα στην ωρα μου και προτιμω να παρω ταξι και να χρεωθω παραπανω(αν χασω το λεωφορειο π.χ.) παρα να στησω καποιον. Το να τυχει μια φορα το καταλαβαινω σιγα, ανθρωποι ειμαστε. Το να αργει ομως καποιος συστηματικα, και μαλιστα να το παρουσιαζει με χιουμορ και καλα λες κι ειναι κατι φυσικο, εκει φορτωνω ασχημα. Μια φιλη το εκανε συνεχεια και εκτοτε με ψαχνει...:rolleyes:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κυρίες και κύριοι, είμαι ο πρωταθλητής της αναμονής... κατέχω το ρεκόρ των δύο ωρών!

 

Ευτυχώς από το συγκεκριμένο άτομο το έχω συνηθίσει, επομένως δεν τρώει βρίσιμο!

Link to comment
Share on other sites

και εγω αργω συνηθως ...δν ξερω γιατι μια βαριεμαι να σηκωθω μια βαριεμαι να κοθνηθω..ενα 10λεπτο καθυστερω..στελνω μνμ πως θα αργησω και παω κ δν εχει ερθει κανεις ακομα! τοσο καλα!

ΑΛΙΜΟΝΟ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΕ ΜΟΝΟ ΚΟΡΜΙΑ,ΜΟΡΦΕΣ,ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ!

ΟΛΑ ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ.

ΟΣΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ ΨΥΧΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΞΑΝΑΒΡΟΥΝ!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αργώ πάντα στο πρώτο ραντεβού με κοπέλα γύρω στο 15λεπτο. Είναι στρατηγική καθυστέρηση. Έτσι της σπας τον τσαμπουκά με την μία και από την άλλη καταλαβαίνεις το ενδιαφέρον της για σένα. Λειτουργεί πάντα. Αλλά από το δεύτερο ραντεβού και μετά πάντα συνεπής.

-iPod Nano Chromatic 8 GB Red [product]

-iPhone 3G 16GB black

-MacBook Pro 15,4'', 2.53GHz, 4GB, HDD 500GB, NVIDIA GeForce 9400M+9600M GT 512MB

Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν εχω αργησει σε ραντεβου ειμαι παντα νωριτερα

Το θεωρω χαζο να στηνεις καποιον , απο την στιγμη που εχεις και κινητο

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αργώ πάντα στο πρώτο ραντεβού με κοπέλα γύρω στο 15λεπτο. Είναι στρατηγική καθυστέρηση. Έτσι της σπας τον τσαμπουκά με την μία και από την άλλη καταλαβαίνεις το ενδιαφέρον της για σένα. Λειτουργεί πάντα. Αλλά από το δεύτερο ραντεβού και μετά πάντα συνεπής.
η την κανεις να σκεφτει "αυτος απο το 1ο ραντεβου αν στηνει 15λεπτο...."και ξενερωνει δια παντος..:rolleyes:
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...