Jump to content

Apple iPod Touch: Σχόλια και ερωτήσεις


alexism
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να ρωτησω και γω κατι παιδια!

επειδη βλεπω αρκετους να γραφουν με greeklish στο φορουμ υπαρχει η δυνατοτητα αντιγραφης-επικολλησης στο touch?

δλδ να παω π.χ. σε αυτο το site να γραψω στο αντιστοιχο πεδιο με greeklish και οταν γινει η αντικατασταση σε ελληνικους χαρακτηρες, να επιλεξω το κειμενο και με αντιγραφη-επικολληση να το ποσταρω εδω στο φορουμ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχει κανεις κανενα θεματακι με τις εφαρμογες?Ενω οταν τις κατεβαζω δουλευουν μια χαρα,μετα απο λιγες μερες μολις παω να τις ανοιξω δεν ανοιγουν και με πετανε παλι στο κεντρικο μενου.Του περασα και την 2.2 αλλα παλι τα ιδια.Θελουν ολες σβησιμο και παλι περασμα.

 

Μιλαω για τις free εφαρμογες του Appstore.

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

αυτη τη στιγμη εχω ενα iPod Touch 1G, εχω αγορασει καποια τραγουδια/applications και τα κανω sync μια χαρα με το pc μεσω itunes.

Αν αγορασω ενα νεο iPod Touch, 2G ομως και του δωσω ενα διαφορετικο ονομα (σαν device name) μπορω να το συνδεσω στο ιδιο pc και να κανω sync ολα αυτα τα τραγουδια/applications χωρις προβλημα ?

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει τι ρυθμίσεις εκανε για να πέρνει mail απο το hotmail? με το yahoo δεν εχω προβλημα αλλα με το hotmail δεν ξέρω τι συμβαίνει
Link to comment
Share on other sites

το hotmail δεν επιτρεπει pop 3 δεν γινεται να εχεις το hotmail στο Ipod :(

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

οσοι θελουμε να ακουμε ραδιο γινεται κατι?εννοω μονο με ακουστικα, οχι μεσω νετ... υπαρχει καμια λυση? κατι ειχα βρει καποτε αλλα τωρα δεν βρισκω πουθενα...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

αυτη τη στιγμη εχω ενα iPod Touch 1G, εχω αγορασει καποια τραγουδια/applications και τα κανω sync μια χαρα με το pc μεσω itunes.

Αν αγορασω ενα νεο iPod Touch, 2G ομως και του δωσω ενα διαφορετικο ονομα (σαν device name) μπορω να το συνδεσω στο ιδιο pc και να κανω sync ολα αυτα τα τραγουδια/applications χωρις προβλημα ?

Ναι, μια χαρά μπορείς!

Link to comment
Share on other sites

οσοι θελουμε να ακουμε ραδιο γινεται κατι?εννοω μονο με ακουστικα, οχι μεσω νετ... υπαρχει καμια λυση? κατι ειχα βρει καποτε αλλα τωρα δεν βρισκω πουθενα...

 

Πουλαει το fnac, δεν θυμαμαι ποσο ακριβως αλλα ψιλο τσουζει!:(

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μια χαρά μπορείς!

 

Σ'ευχαριστω!

 

Δηλ., ετσι θα αγοραζω κατι μια φορα και θα γινεται sync σε 2 devices ?

Link to comment
Share on other sites

παιδια λέτε να κατέβει η τιμή του,μπας και πάρω το 32αρι???:(:(:(

 

Μπα,μαλλον απιθανο.Η τιμολογιακη πολιτικη της apple ειναι σταθερη.Μπορει βεβαι α να βρεις καποια καλη προσφορα στις εκπωσεις

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,μπορούμε να του περάσουμε msn?

 

Ψαξε στο AppStore για ενα (free) application που λεγεται Palringo.

Link to comment
Share on other sites

Μ'ενδιαφερει η διαφορα σε αποδοση της μπαταριας του 2G σε σχεση με το 1G, σε οτι εχει να κανει με τη χρηση του WiFi.

Μηπως καποιος εχει τωρα το 2G ενω ειχε παλιοτερα το 1G και μπορει να πει περιπου τι γινεται ??

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο ειναι το fring

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Μ'ενδιαφερει η διαφορα σε αποδοση της μπαταριας του 2G σε σχεση με το 1G, σε οτι εχει να κανει με τη χρηση του WiFi.

Μηπως καποιος εχει τωρα το 2G ενω ειχε παλιοτερα το 1G και μπορει να πει περιπου τι γινεται ??

 

Δεν είχα το 1g αλλά αν μπορείς να κατατοπιστείς κάθομαι και παίζω uno on line για 2-2.5 ωρές και η μπαταρία κρατάει λίγο ακόμη(ειδοποιήση 10%)

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Γενικά το Wi-Fi και τα games <<ρουφάνε>> την μπαταρία...Παιδιά,υπάρχει κανένας τρόπος για εξοικονόμιση ενέργειας εκτός από χαμηλή φωτεινότητα οθόνης και κλειστό Wi-Fi?Όταν το κλείνω τελείως(slide 2 power off)δεν χαλάει καθόλου μπαταρία?Όταν πατάω το home button κλείνουν οι εφαρμογές?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οπως συζητουσαμε πιο πριν είναι καλυτερο να το αφηνουμε σε stand by mode απο να το κλείνουμε τελειως(slide 2 power off). Γιατι κατα το startup καταναλωνει αρκετη περισσοτερη ενέργεια σε σχεση με το stand by

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Gnwrizei kapoios an einai diathesimo gia agora to Ipod touch 2G 16GB giati sto Saturn mou eipane oti perimenoun apo thn apple na tous steilei.Xerei mhpws an se alla magazia uparxei????
_PrOuD_iPhOnE_3GS_WhItE_16GB_OwNeR_
Link to comment
Share on other sites

Sto plaisio sto site leei suntoma diathesimo alla den exw prolabei na parw thlefwno na rwthsw.Mou eipan sto saturn oti se 2 bdomades tha erthoun
_PrOuD_iPhOnE_3GS_WhItE_16GB_OwNeR_
Link to comment
Share on other sites

Sto plaisio sto site leei suntoma diathesimo alla den exw prolabei na parw thlefwno na rwthsw.Mou eipan sto saturn oti se 2 bdomades tha erthoun

 

Επειδή ενδιαφέρομαι να το πάρω κι εγώ (και μάλιστα στν αρχή ήθελα το 32GB ) πήγα στο Γερμανό και μου είπαν ότι δν είναι διαθέσιμο τώρα στο μαγαζί και πως αν θέλω πρέπει να το παραγγείλω!:)Οπότε πρέπει να πας να δηλώσεις ότι το θες για να στο φέρουν...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...