Jump to content

[S60 3rd Edition] Garmin Maps Mobile XT


aristotelhs2060
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω την εντυπωση οτι το προβλημα με την # δεν εχει φυγει τελειως.Σημερα αφου μπηκα στον xplore σε φακελο με πολλα αρχεια πηγα με την # να προχωρησω γρηγορα.Στο καθε σημειο που σταματουσε το εκανε κατευθειαν επισυναψη.Μικρο το κακο βεβαια.Καποιος αλλος το εχει διαπιστωσει αυτο;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χθες περασα και τους διαφανους χαρτες και δεν ειχα κανενα προβλημα.

 

Μηπως εαν εψαχνες στο κινητο σου με το UnSIS μηπως μενει καποιο αρχειο μετα την απεγκατασταση και ξαναδοκιμαζες.. :)

 

Εχω δοκιμασει διαφορες αλχημιες αλλα δεν ..

Θα το παλεψω ακομα λιγο και μετα ..τελος .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει καινούργια έκδοση ή για αυτήν μιλάμε ; Είναι η 4.10.80

Θέλω να το αγοράσω original ξέρετε πόσο κοστίζει και που θα το βρώ;

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει καινούργια έκδοση ή για αυτήν μιλάμε ; Είναι η 4.10.80

Θέλω να το αγοράσω original ξέρετε πόσο κοστίζει και που θα το βρώ;

 

Ριξε μια ματια εδω:http://www8.garmin.com/cgi-bin/dealers.pl?country=Greece

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα τα εχω εγκαταστηση ολα ενταξει ξεκλειδωσα το gps και οταν περασα τους χαρτες οπως ακριβως καναμε στην προηγουμενη εκδοση με πεταει παλι εξω μπορει κανεις να βοηθησει?????

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα τα εχω εγκαταστηση ολα ενταξει ξεκλειδωσα το gps και οταν περασα τους χαρτες οπως ακριβως καναμε στην προηγουμενη εκδοση με πεταει παλι εξω μπορει κανεις να βοηθησει?????

 

 

δοκιμασε να τρεξεις το προγραμα μονο με τον gmapbmap αφου κανεις ολες τις ρυθμισεις και συνδεθεις με δορυφορο περασε μετα τον autodrive και τον anabasis klp

 

με αυτον το τροπο το εχω εγκαταστισει σε αρκετες συσκευες

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να τρεξεις το προγραμα μονο με τον gmapbmap αφου κανεις ολες τις ρυθμισεις και συνδεθεις με δορυφορο περασε μετα τον autodrive και τον anabasis klp

 

με αυτον το τροπο το εχω εγκαταστισει σε αρκετες συσκευες

ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο εκανα και μολισ επιασα δορυφορο περασα αλλους χαρτες

γιατι και εμενα στηναρχη με πετουσε εξω

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

δεν αντεχω αλλο....δεν μπορω ρε παιδες.δεν παει το μυαλο μου καπου αλλου.εχω κανει απεγκατασταση και ξανα εγκατασταση 20 φορες...........

-------------το προβλημα μου ειναι το εξης----------------

ενω εχω περασει το garmin στο 6110 το δικο μου , και στο Ν95 του αδελφου μου,τον ιδιο φακελο-τα ιδια αρχεια-τις ιδιες κινησεις--δεν βρισκει με τιποτα το εσωτερικο gps σε ενα αλλο Ν95 που προσπαθουμε να το περασουμε......ρωτα συνεχεια για ενεργοποιηση του bluetooth.ενω στα αλλα τηλεφωνα πηγαινα κανονικα...ρυθμισεις-συστημα-απομακρυσμενο gps-και ενεργοποιουσα το ενσωματωμενο και μετα τελος-δουλευε κανονικα(δηλαδη το εβρισκε).......στο συγκεκριμενο ομως Ν95 οτι και να πατησω ψαχνει συνεχως για bluetooth.και το sw.unl αλλαξα και το device code προσεξα μηπως το αντιγραφω λαθος αλλα τιποτα...................

μηπως παει καπου αλλου το μυαλο σας στο τι μπορει να φταιει ? μηπως εχει τυχει το ιδιο σε καποιον και γνωριζει ? μηπως φταιει η καρτα ? μηπως δεν πρεπει να εχει κατι αλλο στις εφαρμογες ? μηπως εχει καμια σχεση με μια αξιοπιστη συσκευη που εχει για το bluetooth -κρανος μηχανης και ψαχνει να βρει αυτο ? τι μπορει να μην γινετε σωστα?

Link to comment
Share on other sites

@pontokeras εγω στην θεση σου θα εκανα hard format στην συσκευη και format στην καρτα μετα το πρωτο προγραμμα που θα περνουσα θα ειταν το garmin να εβλεπα τι θα γινοταν :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ολα αυτα εγκατεστησα τη νεα εκδοση μαλλον ημουν απο τους τυχερους και δεν εχω τους χαρτες αναβαση 350 οτοντραιβ και μπλουτσαρτ αφου δε βρισκω λινκ πλεον..
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς όλους που έκαναν πετυχημένη εγκατάσταση της 4.10.80 και έβαλαν τους χωριστούς χάρτες (όχι τον 3 σε 1). Ο χάρτης Garmin BlueChart Atlantic v9.5 τους δούλεψε; Στο xxxxxxxxx κάποιος ανέφερε ότι του δούλεψε αλλά το πρόβλημα το έχει με τον Ανάβασις 3.50.
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Χθες περασα και τους διαφανους χαρτες και δεν ειχα κανενα προβλημα.

 

Μηπως εαν εψαχνες στο κινητο σου με το UnSIS μηπως μενει καποιο αρχειο μετα την απεγκατασταση και ξαναδοκιμαζες.. :)

 

διαφανους χαρτες ?

P1i - starsnav BT-74s && BT GPS Royaltek
Link to comment
Share on other sites

γεια σας φίλοι

Μολις ολοκληρωσα την εγκατασταση του garmin xt 4.20.30w se mio p550

ολα οκ

σε λιγο θα το δοκιμασω στο δρομο

συγχαρητηρια σ΄ ολους για τη βοήθεια

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς όλους που έκαναν πετυχημένη εγκατάσταση της 4.10.80 και έβαλαν τους χωριστούς χάρτες (όχι τον 3 σε 1). Ο χάρτης Garmin BlueChart Atlantic v9.5 τους δούλεψε; Στο xxxxxxx κάποιος ανέφερε ότι του δούλεψε αλλά το πρόβλημα το έχει με τον Ανάβασις 3.50.

Σε εμενα λειτουργουν και οι 3 χαρτες κανονικα. :)

Ωραια ολα αυτα εγκατεστησα τη νεα εκδοση μαλλον ημουν απο τους τυχερους και δεν εχω τους χαρτες αναβαση 350 οτοντραιβ και μπλουτσαρτ αφου δε βρισκω λινκ πλεον..

Oλοι οι χαρτες υπαρχουν στα γνωστα μαγαζακια με λιγο ψαξιμο θα τους βρειτε :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς όλους που έκαναν πετυχημένη εγκατάσταση της 4.10.80 και έβαλαν τους χωριστούς χάρτες (όχι τον 3 σε 1). Ο χάρτης Garmin BlueChart Atlantic v9.5 τους δούλεψε; Στο xxxxxxxxx κάποιος ανέφερε ότι του δούλεψε αλλά το πρόβλημα το έχει με τον Ανάβασις 3.50.

 

gia ton anavaseis douleuei ,apla prepei na ton peraseis efoson exeis sindethei me to gps mia fora.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το εγκατεστησα.δεν μπορω να ξεκλειδωσω το gps αλαξα το αρχειο σε sw.unl και το εβαλα χυμα στην καρτα μνημης αλλα δεν μου βγαζει μονο συζευξη νεου gps και δεν μπορω να το ξεκλειδωσω καμια ειδα κανεις????OK.το βρηκα πρεπει να περασω ξανα τους χαρτες οπως στην 60 εδκοση????[/quote

 

καλησπέρα σε όλους , εγκατέστησα τον φάκελο Garmin + .sis , μπήκα έκανα ρυθμίσεις και η εφαρμογή παίζει ΑΛΛΑ μήπως κάποιος έχει την καλοσύνη να μου πεί πώς θα ενεργοποιήσω το GPS γιατί μου βγάζει το μήνυμα 'μονο συζευξη νεου gps και δεν μπορω να το ξεκλειδωσω' ,

και τι θα κάνω απο εδώ και πέρα με τους χάρτες (αν βαλω τα αρχεία δεν παίζει !!!!! ) δηλαδή τι θα αντιγράψω και που απο τήν .60 .... και που θα τους βάλω ? η διαδικασία ενεργοποίησης είναι ίδια ... ? οι χάρτες αυτοί παιζουν στην .80 ?

Link to comment
Share on other sites

παιδια το εγκατεστησα.δεν μπορω να ξεκλειδωσω το gps αλαξα το αρχειο σε sw.unl και το εβαλα χυμα στην καρτα μνημης αλλα δεν μου βγαζει μονο συζευξη νεου gps και δεν μπορω να το ξεκλειδωσω καμια ειδα κανεις????OK.το βρηκα πρεπει να περασω ξανα τους χαρτες οπως στην 60 εδκοση????[/quote

 

καλησπέρα σε όλους , εγκατέστησα τον φάκελο Garmin + .sis , μπήκα έκανα ρυθμίσεις και η εφαρμογή παίζει ΑΛΛΑ μήπως κάποιος έχει την καλοσύνη να μου πεί πώς θα ενεργοποιήσω το GPS γιατί μου βγάζει το μήνυμα 'μονο συζευξη νεου gps και δεν μπορω να το ξεκλειδωσω' ,

και τι θα κάνω απο εδώ και πέρα με τους χάρτες (αν βαλω τα αρχεία δεν παίζει !!!!! ) δηλαδή τι θα αντιγράψω και που απο τήν .60 .... και που θα τους βάλω ? η διαδικασία ενεργοποίησης είναι ίδια ... ? οι χάρτες αυτοί παιζουν στην .80 ?

πηγαινε διαχειρηση αρχειων στο κινητο και κοιταξε το αρχειο SW.UNL αμα εχει καταληξη τχτ διεγραψε την καταληξη txt πρεπει να ειναι αυτο

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

@holekey δες αυτο που σου ειπε ο @mips επισης θελω να προσθεσω πως οι χαρτες ειναι συμβατοι και με της 2 version του Garmin :)

 

@vromonera ναι και υπαρχουν στα γνωστα μαγαζακια :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

pite mou parakalo !

Pos navro card id (prospatho navalo garmin se nokia95)

 

Πηγαινε-Ρυθμισεις-Πληροφοριες,εκει θα δεις το card id σου.

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...