Jump to content

[S60 3rd Edition] Garmin Maps Mobile XT


aristotelhs2060
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1)apegatastasi to garmin apo to koinito

2)antigrafi mono ta arxeia toy fakeloy garmin poy katevasame mesa sto fakelo garmin toy koinitou kai to arxeio sis!

3)egatastasi toy sis apo to koinito kai telos!

poio apla den ginete paramenoyn mesa kai oi xartes sas kai to arxeiaki gia na anagnorisei to esot.gps xoris na xreiazete na ksnaksekleidosete tipoa!to mono poy tha lipei tha einai to elliniko voice!

 

εκανα ακριβως αυτη την απη διαδικασια, αλλα το προγραμμα ενω ξεκινα δεν ανοιγει. υπαρχει περιπτωση να φταιει ο χαρτησ 3 σε 1 που εχω? μηπως βλεπει μονο τους κανονικους αυτονομους χαρτες?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εκανα ακριβως αυτη την απη διαδικασια, αλλα το προγραμμα ενω ξεκινα δεν ανοιγει. υπαρχει περιπτωση να φταιει ο χαρτησ 3 σε 1 που εχω? μηπως βλεπει μονο τους κανονικους αυτονομους χαρτες?

 

den ksero file moy ,ego afto ekana kai doylevei kanonika!tsampa kopos omos!!!den tha deis kamia diafora!!

 

ειναι ελαφρως πιο γρηγορο απο το προηγουμενο.εγω τουλαχιστον αυτο παρατηρησα.φυσικα και πειραζει θα πας με τον x-plore στο φακελο help\en και στις εικονες θα πατησεις 6 και επιλεγεις system.επισης στο φακελο garmin\apps\symbian\bin\s60 εχει κανα 2 ακομα.ετσι δε θα εμφανιζονται στην εκθεση

 

file entaksi ola piga kei poy eipes!alla exoyn minei 2 akoma foto tis opoies den tis vrisko poythena!poy mporei na einai?

Link to comment
Share on other sites

file entaksi ola piga kei poy eipes!alla exoyn minei 2 akoma foto tis opoies den tis vrisko poythena!poy mporei na einai?

 

φανταζομαι οτι εννοεις 2 αρχεια unicode και καποιοι αριθμοι.ειναι στο φακελο font

Link to comment
Share on other sites

den ksero file moy ,ego afto ekana kai doylevei kanonika!tsampa kopos omos!!!den tha deis kamia diafora!!

 

και μια τελευταια ερωτηση: αντικατεστησες και τους υπολοιπους φακελους ή μονο το φακελοGARMIN? απο οτι εχω διαβασει καποιοι τα εχουν αντικαταστησει ολα και καποιοι μονο τα περιεχομενα του GARMIN.

Link to comment
Share on other sites

και μια τελευταια ερωτηση: αντικατεστησες και τους υπολοιπους φακελους ή μονο το φακελοGARMIN? απο οτι εχω διαβασει καποιοι τα εχουν αντικαταστησει ολα και καποιοι μονο τα περιεχομενα του GARMIN.

mono ton fakelo garmin

Link to comment
Share on other sites

Ξαναπροσπάθησα (3 φορές) να βάλω την 4.10.80 αλλά πάλι τα ίδια . . . μαύρη οθόνη με το λογότυπο της GARMIN και επιστροφή στο menu.:lol::lol:

 

Υ.Γ. Πάω να βάλλω την 4.10.60, ελπίζω να με δεχτεί πίσω μετανοημένο και μην φάω και από εκεί πόρτα.:rolleyes:

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ξαναπροσπάθησα (3 φορές) να βάλω την 4.10.80 αλλά πάλι τα ίδια . . . μαύρη οθόνη με το λογότυπο της GARMIN και επιστροφή στο menu.:lol::lol:

 

Υ.Γ. Πάω να βάλλω την 4.10.60, ελπίζω να με δεχτεί πίσω μετανοημένο και μην φάω και από εκεί πόρτα.:rolleyes:

 

Το πρόβλημα αυτό οφείλεται στους χάρτες, δοκίμασε μόνο με τον ενσωματωμένο και θα δεις

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα αυτό οφείλεται στους χάρτες, δοκίμασε μόνο με τον ενσωματωμένο και θα δεις

 

Εννοείς να αφήσω μόνο τον AutoDrive 1.25 (GMAPPROM.IMG); Αλλά και πάλι το πρόβλημα δεν λύνεται έτσι.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς να αφήσω μόνο τον AutoDrive 1.25 (GMAPPROM.IMG); Αλλά και πάλι το πρόβλημα δεν λύνεται έτσι.

Όχι εννοώ τον GMAPBMAP.IMG

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

ειναι ελαφρως πιο γρηγορο απο το προηγουμενο.εγω τουλαχιστον αυτο παρατηρησα.φυσικα και πειραζει θα πας με τον x-plore στο φακελο help\en και στις εικονες θα πατησεις 6 και επιλεγεις system.επισης στο φακελο garmin\apps\symbian\bin\s60 εχει κανα 2 ακομα.ετσι δε θα εμφανιζονται στην εκθεση

φίλε μου εγώ γιατί έκανα αυτά που λές? Και οι εικόνες συνεχίζουν να εμφανίζονται στην έκθεση και μοθ έχουν σπάσει τα νεύρα??

Στους υπόλοιπου πέτυχε?

Τι hidden ti system όλα τα δοκίμασα και τίποτα!:(

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Βαλε Tικ και στης 2 επιλογες, επισης οταν το κανεις κανε επανεκκινηση στο τηλ. σου. Eλπιζω να πετυχει :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2184110#post2184110

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

gianpithio με πρόλαβες.. Έπρεπε να κάνω επαννεκίνιση το τηλέφωνο! Ευχαριστώ...
iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

1)apegatastasi to garmin apo to koinito

2)antigrafi mono ta arxeia toy fakeloy garmin poy katevasame mesa sto fakelo garmin toy koinitou kai to arxeio sis!

3)egatastasi toy sis apo to koinito kai telos!

poio apla den ginete paramenoyn mesa kai oi xartes sas kai to arxeiaki gia na anagnorisei to esot.gps xoris na xreiazete na ksnaksekleidosete tipoa!to mono poy tha lipei tha einai to elliniko voice!

γιατι θα λειπει το ελληνικο voice?κανονικα υπαρχει....
Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει και στο 4.10.80 :)

 

Mη κανετε τα ευκολα δυσκολα απλος διαγραψτε οτι εχει σχεση με το Garmin και καντε την διαδικασια απο την αρχη :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.εχω διαγραψει ολο το φακελο garmin και εχω περασει την 80 απο εκει και μετα η διαδικασια ειναι η παλια οπως καναμε στην 60 εκδοση?????

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Nαι η διαδικασια ειναι οπως παλια :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε.μια ακομα ερωτηση στην καινουργια εδοση υπαρχει και δευτερο αρχειο sis που ειναι η 60 εκδοση σωστα??? με αυτο τι γινεται το τρχουμε η οχι????

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Eγω κατεβασα απο το xxxxxxxxx την εκδοση με το ονομα xxxxxxxxxx το αρχειο που ειχε μεσα και εκανα εγκατασταση στο κινητο μου ειταν η 4.10.80 μεσα σε αυτο το αρχειο υπαρχει ενας φακελος με το ονομα MMC παρε μεσα απο το φακελο MMC ολοκληρο το φακελο Garmin κανε εγκατατασταση το .sis και τελιωσες, οι αλοι φακελοι που εχει μεσα δεν χρειαζονται ειναι το Garmin ανοιγμενο εαν θελεις να το κανεις εγκατασταση χειροκινητα :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Eγω κατεβασα απο το xxxxxxx την εκδοση με το ονομα xxxxxxxxxxxxx το αρχειο που ειχε μεσα και εκανα εγκατασταση στο κινητο μου ειταν η 4.10.80 μεσα σε αυτο το αρχειο υπαρχει ενας φακελος με το ονομα MMC παρε μεσα απο το φακελο MMC ολοκληρο το φακελο Garmin κανε εγκατατασταση το .sis και τελιωσες, οι αλοι φακελοι που εχει μεσα δεν χρειαζονται ειναι το Garmin ανοιγμενο εαν θελεις να το κανεις εγκατασταση χειροκινητα :)

 

ειχες διαγραψει πρωτα την παλια εκδοση ????γιατι εγω την εχω διαγραψει

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Διεγραψε και το φακελο Garmin :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...