Jump to content

[S60 3rd Edition] Garmin Maps Mobile XT


aristotelhs2060
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οχι δεν γινονται.HTC Touch Cruise 09 έχω

 

αρα ειναι bug..ακι!

γινεται το αμαξι και οι δρομοι να φαινονται πιο μεγαλοι?λογω της αναλυσης του HTC HD φαινονται πολυ μικροι

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος με garmin σε ppc με windows mobile να μου επιβεβαιωσει εαν οι μπαρες του σηματος γινονται η οχι πρασινες οταν εχει σημα?εμενα δεν γινονται!

 

Ναι γινονται,εχω την 5.00.20W .

Παρατηρεις επισης οτι με τον Autodrive 1.70 το WM σερνεται???Mε τον 1.60 ολα οκ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα οταν παταω το <η θεση μου> μου δειχνει την θεση μου αλλα οχι το υψομετρο.ξερει κανεις γιατι γινεται αυτο?η που μπορω να βλεπω το υψομετρο που ειμαι?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα οταν παταω το <η θεση μου> μου δειχνει την θεση μου αλλα οχι το υψομετρο.ξερει κανεις γιατι γινεται αυτο?η που μπορω να βλεπω το υψομετρο που ειμαι?

 

Το υψομετρο το δειχνει αν πατησεις μια φορα πανω στις μπαρες με τους δορυφορους και αλλη μια φορα στην νεα οθονη που ανοιγει .Στην νεα οθονη γραφει Ληψη δορυφορων οπου σου δειχνει τους δορυφορους που πιανει,την ισχυ του σηματος τους ,το στιγμα ,την ταχυτητα σου αλλα και το υψομετρο.

Link to comment
Share on other sites

Το GPS έπαιζε τέζα και μάλιστα επειδή είχαμε και κάτι προβλήματα με το GPS του πλοίου, βλέπαμε τι γινόταν από το GARMIN.

 

Σου εδειχνε βαθος και πληροφοριες,χωρις να χρειαζεται να πατησεις το σημειο?

Η απλα σου εδειχνε μια γενικοτερη εικονα με τους υφαλους,ξερες,αγκυροβολια κλπ?

Link to comment
Share on other sites

Το GPS έπαιζε τέζα και μάλιστα επειδή είχαμε και κάτι προβλήματα με το GPS του πλοίου, βλέπαμε τι γινόταν από το GARMIN.

 

Σου εδειχνε βαθος και πληροφοριες,χωρις να χρειαζεται να πατησεις το σημειο?

Η απλα σου εδειχνε μια γενικοτερη εικονα με τους υφαλους,ξερες,αγκυροβολια κλπ?

Όχι έπρεπε να κουνάς το βελάκι και να το περνάς πάνω από τα σημεία που σε ενδιέφεραν για να βγούνε οι πληροφορίες.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ισως ειναι τελειως χαζη η απορια μου παρολα αυτα θα την ρωτησω....το GPS μπορει να πιασει εν ωρα πτησης??τολμησε κανεις κατι τετοιο?μιας και παω Χανια μεθαυριο λεω να το δοκιμασω :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ισως ειναι τελειως χαζη η απορια μου παρολα αυτα θα την ρωτησω....το GPS μπορει να πιασει εν ωρα πτησης??τολμησε κανεις κατι τετοιο?μιας και παω Χανια μεθαυριο λεω να το δοκιμασω :lol:

 

 

:rolleyes:

ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ...

 

Γιώργος

iPhone 3G S, 32GB, White, non JB

Link to comment
Share on other sites

Ισως ειναι τελειως χαζη η απορια μου παρολα αυτα θα την ρωτησω....το GPS μπορει να πιασει εν ωρα πτησης??τολμησε κανεις κατι τετοιο?μιας και παω Χανια μεθαυριο λεω να το δοκιμασω :lol:

 

να το δοκιμάσεις και να το παραδοκιμάσεις (ρώτα βέβαια πρώτα το πλήρωμα καλού κακού - έτσι για να κρατάμε τους τύπους), πλέον η τελική στο υπολογιστή ταξιδιού του Garmin είναι 989χλμ!

Link to comment
Share on other sites

Ισως ειναι τελειως χαζη η απορια μου παρολα αυτα θα την ρωτησω....το GPS μπορει να πιασει εν ωρα πτησης??τολμησε κανεις κατι τετοιο?μιας και παω Χανια μεθαυριο λεω να το δοκιμασω :lol:

Να βαλεις το τηλεφωνο σε λειτουργια πτησης και να το δοκιμασεις.

Ειναι κατι που δεν το βλεπεις καθε μερα....

 

Σου εδειχνε βαθος και πληροφοριες,χωρις να χρειαζεται να πατησεις το σημειο?

Η απλα σου εδειχνε μια γενικοτερη εικονα με τους υφαλους,ξερες,αγκυροβολια κλπ?

Όχι έπρεπε να κουνάς το βελάκι και να το περνάς πάνω από τα σημεία που σε ενδιέφεραν για να βγούνε οι πληροφορίες.

Ενταξει.Ετσι οπως το περιεγραφες νομιζα οτι κατι δεν ειχα κανει καλα στο δικο μου.

Δειχνει σωστα,αλλα ειναι πολυ απλοποιημενη μορφη χαρτη.

Ειδικα αν εισαι σε φουσκωτο και εχει κυμα,δεν ειναι ευκολο να κανεις την διαδικασια.

Το κακο ειναι οτι και ο G2 δεν δειχνει ολες τις πληροφοριες στα κινητα-pda-pna.

Τον δοκιμασα και εδινε λιγο περισσοτερες πληροφοριες σε σχεση με τον bluechart.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

έχει πάρει καποιος φιλος το κινητο nokia N85 και δεν μπορω νατου περάσω με τίποτα το Garmin ενω κανω την εγκατασταση οπως λενε η οδηγίες οταν ανοίγω το πρόγραμμα μου κλέινει χωρισ να μου φερει την πρωτη οθονη .έχει κανεισ καμια ιδεα???

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Διαβασε απο το 9832 post μεχρι το 9839 post:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2778651#post2778651

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Διαβασε απο το 9832 post μεχρι το 9839 post:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2778651#post2778651

 

Σε ευχαριστω πολυ :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να σας ρωτησω και συγνωμη αν εχει ξαναερωτηθει αλλα δεν μπορω να βρω αυτο που θελω. Στον οδηγο στην αρχη του θεματος αναφερεται το αρχειο zip που περιεχει τα αρχεια που χρειαζεται για να λειτουργησει η εφαρμογη αλλα δεν μπορω να το βρω πουθενα. Βρησκω μονο το αρχειο sis. Μπορει κανεις να δωσει καποιο link αν βεβαια επιτρεπεται...
Link to comment
Share on other sites

 

:rolleyes:

 

Xm Βλεπω οτι το GPS του πιανει μια χαρα εν πτηση .. αρα θα τολμησω να ανοιξω το Garmin στον αερα οσο για τον φιλο που ειπε οτι το οριο του Garmin ειναι τα 919 χλμ/Ω δεν νομιζω να ξεπερασω το οριο μιας και απο Θεσσαλονικη - Χανια απευθειας ειναι αυτα τα Αεροσπασιαλ τα ελικοφορα που ειναι αρκετα αργα μιας και προκαθορισμενη ωρα πτησης εχουν μια ωρα +++ Για να δουμε θα τραβαω βιντεο με το Ericsson πιστευω θα ειναι ενδιαφερον αν λειτουργησει χωρις να πεσει το αεροπλανο hahahaha N

(Nεοτερα την Τεταρτη οταν γυρισω)

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό, το δικό μου ήταν ένα Airbus 319 και πηγαίναμε με 989χλμ/ώρα (το εξακρίβωσα μετά με τον πιλότο) επειδή είχαμε ούριο άνεμο αρκετών κόμβων, διαφορετικά η ταχύτητά μας θα ήταν 800 κάτι... Πράγματι με ελικοφόρο μην περιμένεις να δεις τέτοιες ταχύτητες, πριν μπεις στο αεροσκάφος βάλε το σε flight mode και απενεργοποιησέ το, όταν τελειώσουν οι διαδικασίες ανόδου άνοιξέ το και καλή θέαση!
Link to comment
Share on other sites

με tom tom Νομιζω ειχα πιάσει 870 :lol:

 

http://img166.imagevenue.com/loc564/th_07423_Cross_Country_268_9Large7_122_564lo.jpg

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα...Ενω κανω οτι αναφερει ο οδηγος στην αρχη αλλα στο τελος αφου κανω τα παντα μου βγαζει ενα περιεργο μηνυμα που λεει ακριβως <<δεν ειναι δε>> και μου ζηταει να πατησω ναι η οχι. Πατωντας ναι μου ζηταει εναν 25ψηφιο αριθμο αλλα δεν μπορω να γρψω τιποτα!!! Ξερετε μηπως τι συμβαινει?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...