Jump to content

Euro 2008


aimilios
 Κοινοποίηση

Ποια ομάδα πιστεύετε ότι θα κατακτήσει το κύπελλο;  

76 members have voted

  1. 1. Ποια ομάδα πιστεύετε ότι θα κατακτήσει το κύπελλο;

    • Πορτογαλία
    • Γερμανία
    • Κροατία
      0
    • Τουρκία
    • Ολλανδία
    • Ρωσσία
    • Ισπανία
    • Ιταλία


Recommended Posts

H εθνική εξαιρείται, όπως και ο,τιδήποτε δεν οδηγεί σε καυγάδες οπαδών, π.χ. F1 (αν και χμμ :rolleyes:, ευτυχώς ο Vampyre το κρατάει ανοιχτό), τέννις, στίβος κλπ.

+1

 

δεν εχει να κανει με οπαδους!!

ολοι Ελλαδα ειμαστε...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 862
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σίγουρα όλοι στηρίζουμε την εθνική μας...φυσικά το καλύτερο απο όλα ειναι φέτος θα οδύμε αρκετές εκπλήξεις..
Link to comment
Share on other sites

Αν και μου αρεσουν τα αθλητικα και τα παρακολουθω μερικες φορες, θα ηθελα να ξερω γιατι δεν εχει κλειδωθει ενα θέμα αθλητικου περιεχομενου απο τη στιγμη που μια απλη αναφορα σε οποιαδηποτε π.χ ομαδα ή αγωνα απαγορευεται απο τους Ο.Π.Χ.

Μερσι

 

Γιατί προφανώς (???) ο δημιουργός του thread έχει ζητήσει σχετική άδεια από τον αρμόδιο moderator.

Τότε μόνο επιτρέπεται. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Αν και μου αρεσουν τα αθλητικα και τα παρακολουθω μερικες φορες, θα ηθελα να ξερω γιατι δεν εχει κλειδωθει ενα θέμα αθλητικου περιεχομενου απο τη στιγμη που μια απλη αναφορα σε οποιαδηποτε π.χ ομαδα ή αγωνα απαγορευεται απο τους Ο.Π.Χ.

Μερσι

 

 

http://www.myphone.gr/forum/announcement.php?f=36

 

Εξαίρεση αποτελούν μηνύματα που δημοσιεύονται σε μεμονωμένα θέματα, για την δημιουργία των οποίων προηγήθηκε η παραχώρηση σχετικής αδείας από τους αρμόδιους διαχειριστές, με την προϋπόθεση ότι αυτά δεν θα περιέχουν απόψεις «οπαδικού» χαρακτήρα. Οι φανατισμοί δεν έχουν θέση στο myphone.gr...

 

Σε αυτή την κατηγορία συνήθως εμπίπτουν τα θέματα της Εθνικής Ελλάδος ποδοσφαίρου, μπάσκετ κ.λ.π. Σε αντίθετη περίπτωση και αν παρατηρηθούν μηνύματα οπαδικού περιεχομένου τα θέματα κλειδώνονται.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

+1

 

δεν εχει να κανει με οπαδους!!

ολοι Ελλαδα ειμαστε...;)

 

Εεε καλα μην το δενεις και κομπο!!! :p:p

 

Εγω παντως υποστηριζω Ολλανδια στο Εuro!!!! :)

 

Στο group C (Ολλανδια, Ιταλια, Γαλλια, Ρουμανια) θα πεσουνε κορμια και πιστευω θα δουμε ωραια μπαλα!!!! :happy::happy:

 

Πειτε και τιποτα για τις μασκοτ Trix & Flix...χαλια μου φανηκαν!!:lol:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Εεε καλα μην το δενεις και κομπο!!! :p:p

 

Εγω παντως υποστηριζω Ολλανδια στο Εuro!!!! :)

 

Στο group C (Ολλανδια, Ιταλια, Γαλλια, Ρουμανια) θα πεσουνε κορμια και πιστευω θα δουμε ωραια μπαλα!!!! :happy::happy:

 

Πειτε και τιποτα για τις μασκοτ Trix & Flix...χαλια μου φανηκαν!!:lol:

 

εχεις δικιο...ειναι και αυτο....:p

 

οι μασκοτ ψηλο γελοιοι ειναι...:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εεε καλα μην το δενεις και κομπο!!! :p:p

 

Εγω παντως υποστηριζω Ολλανδια στο Εuro!!!! :)

 

Στο group C (Ολλανδια, Ιταλια, Γαλλια, Ρουμανια) θα πεσουνε κορμια και πιστευω θα δουμε ωραια μπαλα!!!! :happy::happy:

 

Πειτε και τιποτα για τις μασκοτ Trix & Flix...χαλια μου φανηκαν!!:lol:

 

Θα με έχεις αντίπαλο, συντάσσομαι με την Ιταλία... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολος ο όμιλος C. Κρίμα να μην περάσει μία εκ των Ιταλία, Γαλλία, Ολλανδία. :(

Εκτός κι αν κάνει η Ρουμανία την έκπληξη, αν και το κόβω χλωμό.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

θαύματα 2004 δε γίνονται,αλλά η ομάδα έχει δέσει μετά την 4άρα απ'την Τουρκία και μπορεί την πρόκριση
Ουράνια τόξα κυνηγώ,πίσω από ίσκιους τρέχω...
Link to comment
Share on other sites

θαύματα 2004 δε γίνονται,αλλά η ομάδα έχει δέσει μετά την 4άρα απ'την Τουρκία και μπορεί την πρόκριση

 

Θαυματα παντα γινονται, αλλιως δε θα λεγονταν "θαυματα".;) Παντως αυτο που μου εκανε εντυπωση και δεν το γνωριζα, ειναι οτι παιρνουμε ποντους ακομη και απο τις φιλικες νικες! 8οι στον κοσμο, απιστευτο μου φαινεται!:D

Link to comment
Share on other sites

θαύματα 2004 δε γίνονται,αλλά η ομάδα έχει δέσει μετά την 4άρα απ'την Τουρκία και μπορεί την πρόκριση

 

Ακόμα στα θαύματα πιστεύετε;

Νανε καλά η Σου Λι και πάμε και για το δεύτερο! :lol::lol::lol:

...
Link to comment
Share on other sites

ο τοροσιδης σε αλλη ομαδα μαλλον βρισκεται! πρωτος στοχος μαλλον ειναι η νικη με την Σουηδια.. απο κει και περα θα ειναι ευκολη η προκριση

αρκει να μην υποτιμησουμε τους ρωσους και να ειμαστε λιγο τυχεροι με τους Ισπανους

 

γενικα

Η σουηδια ειναι χαλια καμια σχεση με το 2004

Η ισπανια κλασσικα στις μεγαλες διοργανωσεις παθενει αμοκ

Η ρωσια ειναι μαχιμη αλλα με λιγη προσοχη πιστευω ξεπερνιεται

 

προβλεψη 1: εμπρος για τα προημητελικα!!! :cool:

προβλεψη 2: Γαλλια να χανει απο ρουμανια ;)

ΠΟΘΟΣ: τελικος Ελλαδα-Πορτογαλια με το συνηθες αποτελεσμα.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

:) Άν φτάσουν μαζί στον τελικό τους έχουμε χαλαρά

 

τι λε ρε τασο,με αυτον τον ροναλντο μας εχουν στο χαλαρο νομιζω :p

Link to comment
Share on other sites

τι λε ρε τασο,με αυτον τον ροναλντο μας εχουν στο χαλαρο νομιζω :p

 

Όλως περιέργως, στα μεγάλα παιχνίδια τον πιάνει ένα ιδιότυπο και ανεξήγητο σύνδρομο κατωτερότητας, δεν ξέρω γιατί.

Είδαμε πρόσφατα τον πρώτο ημιτελικό της United με τη Barca. Δεν πίστευα τα μάτια μου. :blink:

 

Άσε που γενικά σαν ομάδα η Πορτογαλία είναι πελάτες μας, πώς να το αλλάξεις αυτό??? :lol:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Όλως περιέργως, στα μεγάλα παιχνίδια τον πιάνει ένα ιδιότυπο και ανεξήγητο σύνδρομο κατωτερότητας, δεν ξέρω γιατί.

Είδαμε πρόσφατα τον πρώτο ημιτελικό της United με τη Barca. Δεν πίστευα τα μάτια μου. :blink:

 

Άσε που γενικά σαν ομάδα η Πορτογαλία είναι πελάτες μας, πώς να το αλλάξεις αυτό??? :lol:

 

συμφωνω αλλα μη νομιζεις οτι θελει και πολυ ο τυπος για να σου κανει ενα παιχνιδι.ειναι και θεμα ημερας.....να δουμε πως θα παιξει η εθνικη μας με την ισπανια και θα τα πουμε καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Και για όσους δεν το πήραν χαμπάρι, ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ EURO!!!

Καλή επιτυχία στην Εθνική μας που ξεκινάει την Τρίτη 10/6 με τη Σουηδία (4ος όμιλος).

 

Κάθε μέρα θα έχουμε δύο αγώνες για τον κάθε όμιλο.

 

Σήμερα το πρόγραμμα περιλαμβάνει τους αγώνες του πρώτου ομίλου:

Ελβετία-Τσεχία (19:00)

Πορτογαλία-Τουρκία (21:45)

 

Όλοι οι αγώνες θα μεταδίδονται από την κρατική τηλεόραση (ΝΕΤ).

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

επιτελους αρχιζει το euro!καφεδακι ή μπυρες,καμια πιτσα,καναπες...αυτα
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

οοοοΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΕΕΕΕΕΕΕεεεεεε :D

 

Άντε να δούμε λίγο ποδόσφαιρο!!!!

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Πώς βλέπετε τους δύο σημερινούς αγώνες?

Εγώ το Ελβετία-Τσεχία, εκτός απροόπτου, για διπλό το κόβω.

Το Πορτογαλία-Τουρκία φαντάζει σαφώς πιο αμφίρροπο.

 

Κι εδώ μία ψιλο-μάχη για την πρόκριση θα την έχουμε, κυρίως μεταξύ των τριών "μεγάλων" του ομίλου (Τσεχία, Πορτογαλία, Τουρκία).

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

οπως το ειπες!

Το Πορτογαλία-Τουρκία αμφίρροπο(το παιξα χ)

και το Ελβετία-Τσεχία χμμμ.. μην το δενεις και κομπο...

μην ξεχνας οτι η Ελβετια ειναι διοργανωτρια!;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μην ξεχνας οτι η Ελβετια ειναι διοργανωτρια!

 

δε λεει κατι αυτο. και η πορτογαλια διοργανωτρια ηταν το 2004 αλλα αρπαξε δυο πακετακια απο την εθνικη μας....:shifty:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...