Jump to content

Bluetooth hack programs


JiMiS_13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το super bluetooth hack !!(Java είναι) Το έχω στο 6280 και κάνει τα πάντα.Μόνο σε sony ericsson μπορεί να "χακάρει".Τα νοκια και τα υπόλοιπα είναι κλειδωμένα:(:p

Πρέπει όμως να συνδεθείς με κωδικό και να ορίσεις τον άλλον ως αξιόπιστη συσκευή:D

Link to comment
Share on other sites

Αν νομίζετε ρε παιδιά ότι απλά με ένα setup γίνεστε και hacker...Όσα προαναφέρθησαν μόνο hacking δεν αφορούν:

 

1.super bluetooth hack>Φοβερό hacking!Πρέπει πρώτα να γίνει "χειραψία μεταξύ των συσκευών"!

 

2.Bluetooth sniffer>Είναι απλώς ένα sniffing tool και όχι εργαλείο για "χακάρισμα"!

 

Οπότε λυπάμαι που θα σας απογοητεύσω αλλά όλο αυτό τον καιρό που έχω ppc δεν με έχει χακάρει κανείς,και δεν έχω χακάρει ποτέ κανέναν...

Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

δεν τρέφει κανείς αυταπάτες φίλε μου και ούτε μας απογοητεύεις ασε που αν όντως χάκαρε το πρόγραμμα που έδωσα απλά δεν θα το έδινα γιατι δεν είμαι σύμφωνος με τέτοιου είδους πράξεις
Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Λιγάκι off-topic, αλλά θα το πώ μιας και ήταν η πρώτη σκέψη που έκανα διαβάζοντας το thread.... Αμα μαθαίνανε όλοι αυτοί οι niwbbies hackers το τι τόμους πρέπει να διαβάσεις και το πόσα χρόνια πρέπει να ασχοληθείς για να γίνεις πραγματικός hacker, σίγουρα θα παρατούσαν κάθε προσπάθεια.......
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...