Jump to content

Δωρεάν SMS μέσω Internet


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Delivery Report

 

 

Mobile-Text.com offers daily 2000 free SMS. Unfortunately we have reached this limit today. Please try again sending your SMS tommorow.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

grrrrrrrrrrrr

koinos,opoios prolabei....

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ti ora mphkate re paidia kai sas leitourgouse kanonika?

mphka meta tis 0:00 pou alalzei h mera kai ananeonontai ta 2000 sms alla tpt...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Delivery Report

 

 

Mobile-Text.com offers daily 2000 free SMS. Unfortunately we have reached this limit today. Please try again sending your SMS tommorow.

OTI ORA KAI NA DOKIMASO AYTH EINAI H APANTHSH TOUS...AAA!!!STAMATAO!! BREITE MOU ALLO SITE :p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Delivery Report

 

 

Mobile-Text.com offers daily 2000 free SMS. Unfortunately we have reached this limit today. Please try again sending your SMS tommorow.

OTI ORA KAI NA DOKIMASO AYTH EINAI H APANTHSH TOUS...AAA!!!STAMATAO!! BREITE MOU ALLO SITE :p

 

Συνέχεια αυτό βγάζει... Μάλλον μας δουλεύουν :whip:

Link to comment
Share on other sites

Δείτε αυτό...

http://thesmszone.com/?ref=stashx

:)

Δεν έχει δείτε αυτό, δείτε το άλλο. :mad: Εξηγήστε επιτέλους τι παίζει. Ο καθένας που θα προτείνει κάποιο site προτείνω με τη σύμφωνη γνώμη των υπολοίπων να μας κάνει μια ανάλυση με το τι βρήκε. Πόσα free sms, registration ή όχι κλπ κλπ... Με το να λέμε δείτε αυτό ή ελεγξτε στο άλλο το μόνο που καταφέρνουμε είναι να μπερδευόμαστε όλοι. :wacko:

 

Αν κάνω ένα search στο google με την φράση free sms θα μου ανοίξει 10.000 παράθυρα. Δε σημαίνει ότι θα βγω και θα γράψω "δείτε αυτό". :blink:

 

Συμφωνείτε ή διαφωνείτε; :confused:

Link to comment
Share on other sites

σύμφωνο και εγώ με το προηγούμενο μπερδεύτηκα.

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει δείτε αυτό, δείτε το άλλο. :mad: Εξηγήστε επιτέλους τι παίζει. Ο καθένας που θα προτείνει κάποιο site προτείνω με τη σύμφωνη γνώμη των υπολοίπων να μας κάνει μια ανάλυση με το τι βρήκε. Πόσα free sms, registration ή όχι κλπ κλπ... Με το να λέμε δείτε αυτό ή ελεγξτε στο άλλο το μόνο που καταφέρνουμε είναι να μπερδευόμαστε όλοι. :wacko:

 

Αν κάνω ένα search στο google με την φράση free sms θα μου ανοίξει 10.000 παράθυρα. Δε σημαίνει ότι θα βγω και θα γράψω "δείτε αυτό". :blink:

 

Συμφωνείτε ή διαφωνείτε; :confused:

 

Συμφωνώ να δίνουμε μια ανάλυση, όταν μπορούμε, αλλά δε νομίζω ότι είναι απαραίτητο να σου πω τι γίνεται :wacko: . Το είδα κάπου (δεν θυμάμαι που :O ), λέγοντας ότι δίνει δωρεάν SMS και θεώρησα καλό να σας το αναφέρω. Προσωπικά δεν ενδιαφέρομαι για μια τέτοια υπηρεσία, οπότε δεν με ενδιαφέρει να το ψάξω :!: . Κάποιος που ενδιαφέρεται, μπορεί να το ψάξει και να σας πει τι "παίζει" :O .

 

Επίσης μην ξεχνάς, ότι αν κάτσω να το ψάξω, θα μου πάρει κάποιο χρόνο (μέχρις ότου βρω σε ποιά δίκτυα στέλνει, αν πάνε τα μνμ κτλ...) και σε συνδυασμό με το γεγονός ότι αυτά τα site δεν κρατάνε για πολύ, ίσως μετά σας είναι άχρηστο. Για αυτό το γράφω για να μπει, όποιος θέλει, και όταν το χρησιμοποιήσω μπορώ να σας πω αν λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

Για να μην πολυπαιδεύεστε και χάνετε τσάμπα χρόνο..τα free sms sites έχουν σβήσει εδώ και καιρό.Άντε να βγει ένας διαγωνισμός στυλ Dorittos και να δίνει δωρεάν μηνύματα.Όλα τα άλλα είναι είτε με πληρωμή είτε δεν πάνε ποτέ τα sms.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!ΥΠΑΡΧΕΙ SITE ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 60 SMS ME ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΘΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ!!!!!

 

http://thesmszone.com/?ref=mpm

:lol: FREE SMS :lol:
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!ΥΠΑΡΧΕΙ SITE ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 60 SMS ME ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΘΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ!!!!!

 

http://thesmszone.com/?ref=mpm

Είπα κάτι σε προηγούμενο ποστ μου και καλό είναι να το τηρούμε... :O

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1028800#post1028800

Link to comment
Share on other sites

Συνέχεια αυτό βγάζει... Μάλλον μας δουλεύουν :whip:

kai nai!!!meta apo kamposes meres dokimon,katafera na steilo ena kai monadiko sms!!!!

xamenos kopos pantos..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://sms.barbanet.com/

 

re paidia se kapoia fash den mporousa na mpo logo error ths selidas kai tora den mou pairnei ton kodiko......exei kapoios epafh akomh me ta paidia pou to exoun...an mporei kapoios as mou steilei ena pm me poion mporo na milhso!

 

 

euxaristo polu!

 

help

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ontos den iparohun pia...mono i selida tu mycosmos... kanena me pliromi alla fthino kserete?

i am back at last .....

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!ΥΠΑΡΧΕΙ SITE ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 60 SMS ME ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΘΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ!!!!!

 

http://thesmszone.com/?ref=mpm

 

 

1 msg sou dinei... :O

Link to comment
Share on other sites

http://www.coolmobiles.gr/?referer=ringtones.gr

 

Ενα απλο register και ΟΥΔΕΠΟΤΕ ενοχλητικα spam sms.

(και αυτο δεν ειναι διαφημιση)

 

Όταν πας να κάνεις εγγραφή σε αυτό το site, σου ζητάνε τον αριθμό του τηλεφώνου σου για να σου κάνουν αποστολή τον κωδικό. Προσωπικά δεν εμπιστεύομαι να δώσω τον αριθμό μου σε online υπηρεσίες. Ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλεπετε οτι στα links που δίνουν έχουν referrer; Όποτε κλικάρουμε κερδίζει κάτι (τι;) ο εκάστοτε που δίνει το url.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλεπετε οτι στα links που δίνουν έχουν referrer; Όποτε κλικάρουμε κερδίζει κάτι (τι?) ο εκάστοτε που δίνει το url.

Αν μπεις στη σελιδα απο το link που δινει και κανεις εγγραφη κερδιζει ενα credit.. Οσο περισσοτερα credits μαζεψει τοσο περισσοτερα τζαπα sms στελνει... Δηλαδη εκμεταλευται την κατασταση γιατι στην ουσια δεν δινει το site 60 δωρεαν sms οπως λενε ετσι απλα. Πρεπει να κανεις εγγραφη στο ebay Αυστραλιας κ.τ.λ.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...