Jump to content

Δωρεάν SMS μέσω Internet


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απο εχτες αλλαξε στο smstree ο αποστολεας και φαινεται ενα νουμερο εξωτερικου το σπαστικο ειναι οτι δεν εχει αναφορα παραδοσης το σιτε τους αλλα ευτυχως τα μυνηματα πανε παντα. και επισης μπορεις να στειλεις μεχρι και σε 3 αποστολεις το ιδιο μυνημα αλλα δεν εχει μεγαλο καταλογο επαφων οπως το txtme αλλα χωραει μονο 5 ονοματα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γιατι βρισκεις ποτε ελευθερα μυνηματα? το εχουν αυξησει απο παλια?

 

πρωινες ωρες βρισκω παντα διαθεσιμα μυνηματα σημερα ειχε 200 μυνηματα διαθεσιμα , εχω παρατηρησει οτι βραδυ δεν εχει το δενδρο. αλλα το πρωι παντα εχει. παλια δεν ηθελε να κανεις λογαριασμο τωρα για λογους ασφαλειας πρεπει υποχρεωτικα να κανεις λογαριασμο.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

πρωινες ωρες εννοεις 5?

 

γυρω στις 8 -10 το πρωι και μεχρι το μεσημερι γυρω στις 12 με μια παντα βρισκω μυνηματα δωρεαν . αλλα εχω και τα αλλα σιτε να στειλω οποτε στελνω και απο αυτα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε το http://www.afreesms.com μόλις έστειλα 2 sms στον εαυτό μου.. Δεν το δοκίμασα ακόμη για Ελλάδα.Τα sms δεν μπορούν να σταλούν με Ελληνικούς χαρακτήρες :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Το freesmstree.com γνωριζει κανεις αν σε σπαμαρει στα SmS αν κανεις εγγραφη και υπαρχει τροπος διαγραφης κτλ μετα απο την υπηρεσια ;
Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις με αυτο; εγω το χρησιμοποιω συχνα και παλια το χρησιμοποιουσα χωρις εγγραφη και σε πληροφορω μετα το παρατασα και αμα το ειχα ψαξει παραπανω δεν θα το ειχα αφησει τοσα μυνηματα τζαμπα μια χαρα!! κανενα αλλο δωρεαν σιτε δεν δινει αλλα οποιος προλαβει τον κυριο ειδε ειναι!!.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εννοω οταν κανεις εγγραφη και σου ζηταει τον αριθμο σου , σου στελνει πχ μετα μηνυματα στο τηλεφωνο σου κτλ (διαφημιστικα)?
Link to comment
Share on other sites

εννοω οταν κανεις εγγραφη και σου ζηταει τον αριθμο σου , σου στελνει πχ μετα μηνυματα στο τηλεφωνο σου κτλ (διαφημιστικα)?

 

οχι δεν σου στελνει, παρα μονο το txtme το κανει αυτο .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν σου στελνει, παρα μονο το txtme το κανει αυτο .

 

Δίνοντας δωρεάν SMS. Αλλά εμένα δεν μου έχουν στείλει ποτέ...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

σημερα που πηγα να μπω στο txtme μου εβγαλε αυτο το μυνημα

 

μηνπως κλεισει και αυτο οπως το ricardo ; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
καλησπερα σημερα βρηκα επιτελους δωρεαν μυνηματα στο free sms tree εστειλα 4 μυνηματα και παω να στειλω αλλα και μου λεει οτι εχω You cannot send SMS, because you reached the limit of SMS per day . εβαλαν οριο; ελεος.. και ητανε το μοναδικο site που με ειχε εξυπηρετησει διοτι ειχε πολλαπλη αποστολη μεχρι και 3 παραληπτες και δεν ειχε οριο και τωρα το αλλαξανε.. τουλαχιστον παλι καλα που δεν το εκλεισαν και αυτο οπως το txtme! .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
καλησπερα σημερα βρηκα επιτελους δωρεαν μυνηματα στο free sms tree εστειλα 4 μυνηματα και παω να στειλω αλλα και μου λεει οτι εχω You cannot send SMS, because you reached the limit of SMS per day . εβαλαν οριο; ελεος.. και ητανε το μοναδικο site που με ειχε εξυπηρετησει διοτι ειχε πολλαπλη αποστολη μεχρι και 3 παραληπτες και δεν ειχε οριο και τωρα το αλλαξανε.. τουλαχιστον παλι καλα που δεν το εκλεισαν και αυτο οπως το txtme! .

 

καλημερα εδω και 2 μερες μπαινω μεσα να στειλω δωρεαν μυνηματα στο sms tree και εχει παρα πολλα παλι καλα να ξερω οτι εχω καθε μερα να στειλω 10 μυνηματα δωρεαν προς ολους 5 δωρεαν μυνηματα απο το sms tree και 5 δωρεαν μυνηματα απο το facebook sms ( http://www.fbsms.gr/ ) . Μαλλον απο τότε που έβαλαν όριο 5sms στο sms tree σταματησαν να στελνουνε δωρεαν μυνηματα παραπανω απο το κανονικο για αυτο και έχει πάντα καθε μέρα δωρεαν μυνήματα. Πάλι καλά , ανεβάζω και ένα print screen για του λόγου το αληθές.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...