Jump to content

Δωρεάν SMS μέσω Internet


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To txtme ομως εχει πολλα αλλα.

Εχει αναφορα παραδοσης.

Εχει μεταχρονολογημενα μυνηματα.

Πολυ βασικα.

Γιατι αν δεν ξερεις αν πηγε το μυνημα, τοτε μενεις με την απορια.

Και με 2€ βγάζεις και τη διαφήμηση...Εγώ με 2€ στέλνω όσα μηνύματα θέλω...Και είναι και το wap μην το ξεχνάμε αυτό...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με 2€ δεν φαίνεται το διαφημιστικό. Εχω όμως πααααααρα πολλούς πόντους...

 

Τι εννοείτε για διαφημιστικό; Στον άλλο που του στέλνετε μήνυμα φαίνεται διαφήμιση; Επίσης πώς φαίνεται το νούμερό σας στον άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Από 694ΧΧΧΧΧΧΧ

 

ΜΗΝΥΜΑ....SMS ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΜΕ 0,1euro - http://www.dosms.gr

 

Το μήνυμα είναι η λέξη μήνυμα και μετά ακολουθεί το διαφημιστικό που έγραψα.

Link to comment
Share on other sites

για το txtme δεν μιλατε?

μαζι με το διαφημιστικο,δωρεαν ειναι!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Τα χει φτύσει τελευταία το txtme...Στην κατάσταση είναι κενό...

 

όχι μόνο αυτό, δεν δείχνει ότι έχουνε παραδοθεί ενώ εμένα μου έχουνε απαντήσει στο μύνημα μου. Άλλο σίτε με δωρεάν μυνήματα δεν υπάρχει; το smstree δεν μπορώ να μπω αλλά δεν έχει πάντα μυνήματα το δένδρο. Επίσης υπάρχει και το κόσμοτε μάιλ που στέλνεις εκεί δέκα δωρεάν μυνήματα προς όλα τα δίκτυα ελλάδας και εξωτερικού. Άλλο σίτε δεν υπάρχει;.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
πλεον δε στελνει...απο χτες εχει θεμα...

 

οντως δεν στέλνει το τχτμε Το δοκίμασα και εγώ απο εχτες. Ενώ μου αφαιρούρε τα μυνηματα έγραφε στην αναφορά εστάλη μόνο και δεν έλεγε εάν έχει παραδοθεί η όχι. Πάω να στείλω απο το κινητό μου στον ίδιο αποστολέα και πήγε κανονικά και παραδόθηκε. Κρίμα. Όσο για το αλλο sms δένδρο δεν μπορώ να μπω λόγω οτι έχω ξεχάσει τον κωδικό μου.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

πριν λιγο μπηκα txtme.gr να στειλω ενα μνμ.

στις επαφες εχω μονο ενα ονομα μετο τηλεφωνο του.

πηγα λοιπον στο πεδιο που βαζουμε το ονομα παραληπτη και πατησα το 6 για να μου βγαλει το τηλεφωνο του..

Αντ αυτου ομως μου εβγαλε τηλεφωνα απο μελη του σαιτ....ΠΟΛΛΑ!!!

οριστε και το σκριν σοτ http://tinypic.com/view.php?pic=2vrv4pe&s=5

 

μετα απο ριφρες διορθωθηκε βεβαια...αλλα αναρωτιεμαι,ποσο συχνα συμβαινει κατι τετοιο...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
http://www.fbsms.gr εδω μπορειται να στειλεται 5sms την ημερα αρκει να ειστε χρηστης facebook , γραφεται τον αριθμο του κινητου σας και σας αποστελει τον κωδικο ενεργοποιησης. Μετα στελνεται sms 140 χαρακτηρων και στο τελος του μυνηματος εχει το λινκ του σιτε και φαινεται σε καθε μυνημα. επισης δεν μπορει να φαινεται ο αριθμος του κινητου μας αλλα καποιο ονομα λατινικο που θελουμε εμεις . Επισης εδω http://www.liveall.eu/smsApp με καθε εγραφη δινει Δωρεάν 0,3 € για να δοκιμάσετε την υπηρεσία και το καθε μυνημα κοστιζει 0,02ευρω, και λειτουργει με τον ιδιο ακριβως τροπο οπως και το http://www.fbsms.gr εξαλλου ειναι η ιδια υπηρεσια που το παρεχει απο οτι ειδα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλησπερα δεν μπορω να μπω στο txtme αντιμετωπιζει κανενας καποιο προβλημα;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

είναι ασφαλές να δίνουμε το νούμερό μας σε τέτοια σαιτ? Ψάχνω απεγνωσμένα μια λύση για sms μέσω διαδικτύου αλλά δεν μπόρεσα να βρω κάτι. Εχω σταθερό hol και wind αλλά δεν προσφέρουν κάτι σχετικό όπως ο οτε που είχα παλιότερα. Υπάρχει λύση και αν ναι ποια? Ευχαριστώ.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

είναι ασφαλές να δίνουμε το νούμερό μας σε τέτοια σαιτ? Ψάχνω απεγνωσμένα μια λύση για sms μέσω διαδικτύου αλλά δεν μπόρεσα να βρω κάτι. Εχω σταθερό hol και wind αλλά δεν προσφέρουν κάτι σχετικό όπως ο οτε που είχα παλιότερα. Υπάρχει λύση και αν ναι ποια? Ευχαριστώ.

 

ούτε εγώ είχα προβλήμa. Αλλά είχε η μανα μου προβλήμa τις είχα βάλει ως όνομά χρήστη τον αριθμό του κινητού τις και τις στελνανε μυνηματa γνωριμίας κάποιοι άσχετοι γράφοντας μέσα και και την ηλικία τις. Τέλος πάντων αγνοήσαμέ τa μυνηματa και την διέγραψα. Για μένα ειναι πολύ καλο το txtme αλλά μου την σπάει τa διαφημιστικά που γράφει απο κάτω καλύτερa να βάζεις τον όνομά σου στο τέλος για καταλαβαίνει ο άλλος ότι τέλειωσε το μυνημa και να μην μπέρδευτεται ο άλλος. Υπάρχει και μυνηματa απο το facebook δείτε την υπογραφή μου . Και άμα εχεις αριθμό κοσμοτε μπορείς να στείλεις απο το κοσμοτε mail. Εαν τa συνδύασεισ όλα αυτa ειναι συνολο 500μυνηματa τον μηνα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Στην σελίδα του facebook sms εκτός απο ελλάδα μπορούμε να στείλουμε και σε κύπρο δωρεάν sms.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
καλησπερα απο εχτεσ το ειδα αλλα σημερα το ειδα καλυτερα επειδη μπηκα απο υπολογιστη , στην σελιδα που στελνεις 5δωρεαν μυνηματα στο facebook μειωσανε τους χαρακτηρες απο 140 σε 130.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

καλησπερα μπορειτε να στειλετε δωρεαν sms μεσω ιντερνετ κα εδω http://www.freesmstree.com αρκει να κανετε πρωτα εγγραφη και μετα οσα μυνηματα εχει το δενδρο τοσα μυνηματα μπορειτε να στειλετε αυτο ειναι πολυ καλο διοτι μπορεις να στειλεις παραπανω απο 5 μυνηματα την ημερα που σε αλλα δωρεαν sms sites συνηθως δινουνε μονο μεχρι 5 μυνηματα την ημερα .

το κακο ειναι οτι δεν εχει αναφορα παραδοσης , αλλα ειχε ιστορικο για να ξερεις σε ποιους τα εχεις στειλει και το κειμενου που τους εχεις στειλει ακομα εχει . επισης σαν αποστολεας φαινεται το prosms.gr οποτε χρειαζεται μεσα στο μυνημα σας να βαλετε το ονομα σας!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...