Jump to content

AGB - Μηχανάκια Μέτρησης Τηλεθέασης


zio10
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λες? Ούτε καν το σκέφτηκα αυτό...TV είναι, δεν είναι και η σεξουαλική ζωή του καθενός :lol:

 

Ποτέ δεν ξέρεις! :lol::lol::lol:

 

Τότε ας υπήρχε ενα κουμπάκι να το πατάμε όσοι δεν έχουμε πρόβλημα. Ξέρω ότι αυτά είναι επιστημονική φαντασία :p

 

Και πάλι δεν θα έστεκε αφού το δείγμα θα ήταν και πάλι πολύ σχετικό και εντελώς ανεξέλεγκτο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εδώ μας βάζουν κάμερες στους δρόμους, ένα σωρό πληροφορίες κυκλοφορούν για μας σε διάφορους ηλεκτρονικούς υπολογιστές σε όλον τον πλανήτη, το τελευταίο πράγμα που θέλω είναι να βάλουν και μηχανάκι στην τηλεόραση μου...

What next? Αριθμομηχανή στο καζανάκι για να ξέρουν ΚΑΙ πόσες φορές κατουράμε; Ας είναι αυθαίρετα τα νούμερα, δεν πειράζει...

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν θα με πείραζε να το είχα αν δεν ήθελε κάποια ιδιαίτερη διαδικασία για να λειτουργήσει...όπως επίσης δε με ενοχλούν ιδιαίτερα οι κάμερες κτλ...αυτό για το καζανάκι δεν το έχω σκεφτεί!:)
..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον για τον Μένιο.Help plzzzz:p

Ήταν για το Μένιο Τσαπάρα της Φλώρας ο οποιος έκανε σωματεμπορία κτλ. και ήταν και καλά μηχανάκι της agp αλλά στην πραγματικότητα ήταν κάτι σαν κοριός για να τους παρακολουθούν!Μάλιστα η Φλώρα θυμάμαι οτι έλεγε χαρακτηριστικά στη Μαριάνθη οτι θα βάζει συνέχεια τη ΝΕΤ για να τρελάνει την ΑGP και θα παρακολουθεί κανονικά τα προγράμματα που θέλει στην επάνω τηλεόραση! Αχχχχχχχχχχ λατρεμένοι Δύο Ξένοι-το αγαπημένο μου σίριαλ ever...!!!:love:

Link to comment
Share on other sites

Ήταν για το Μένιο Τσαπάρα της Φλώρας ο οποιος έκανε σωματεμπορία κτλ. και ήταν και καλά μηχανάκι της agp αλλά στην πραγματικότητα ήταν κάτι σαν κοριός για να τους παρακολουθούν!Μάλιστα η Φλώρα θυμάμαι οτι έλεγε χαρακτηριστικά στη Μαριάνθη οτι θα βάζει συνέχεια τη ΝΕΤ για να τρελάνει την ΑGP και θα παρακολουθεί κανονικά τα προγράμματα που θέλει στην επάνω τηλεόραση! Αχχχχχχχχχχ λατρεμένοι Δύο Ξένοι-το αγαπημένο μου σίριαλ ever...!!!:love:

Σε ευχαριστούμε marianda:p!Ήσουν κατατοπιστικότατη:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Mετα απο 1 χρονο θα απαντησω και εγω !

καταρχην τωρα ειδα το θεμα απο μια αναζήτηση που εκανα στο google ! :lol:

 

Ειμαι και εγω κάτοχος με μηχάνημα (3 για την ακρίβεια 1 για καθε τηλεόραση)

 

Πάντως δεν ειναι και τοσο δύσκολο στο χειρισμό απλα οταν ενα μελος της οικογένειας η μη, βλέπει τηλεόραση το καταχωρίσεις !

Link to comment
Share on other sites

Kαι πως τα απεκτησες ??

 

εγω παντως δεν εχω και δεν γνωριζω κ κανεναν που να εχει (εκτος απο εσενα !!).

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

για εμενα δεν ειναι το 1ο ατομο,εχω ακουσει και αλλους που λενε οτι εχουν αλλα...δεν μπορουν λεει να πουν τιποτα παραπανω απο αυτο και κατα ενα περιεργο πραγμα ολοι λενε το ιδιο!;)
Link to comment
Share on other sites

Με ειχαν παρει τηλεφωνο μου καναν ενα "γκαλοπ" ,με διαφορες ερωτησεις (αν εχω τηλεόραση, dvd ,ιντερνερ κ.τ.λ)

και μετα απο κανα μηνα με πηραν και μου ειπαν αν ηθελα να μου βαλουν δωρεαν τον εξοπλισμό, δεχτηκα και ηρθαν και βαλαν σε ολες της τηλεόρασης του σπιτιου (3) .

 

Με το κλείσιμο του 12 μηνών μπορω να παρω καποια δωρα , αλλα ακομα δεν ξερω τι !

 

Απλα αν καμιά φορα με παίρνουν τηλέφωνο οταν "δουν" κατι περίεργο

π.χ αν βλέπει ενα ατομο ολη μερα τηλεόραση.

 

δεν ξερω αν απαγορεύεται να μιλαμε για αυτο ! αλλα μπορει να ΝΑΙ γιατι οταν ειχα ρωτησει ενα εχει αλλος στην γειτονια μου ειπαν οτι δεν μπορουν να απαντησουν (απλα η AGB δεν βαζει μετρητη στην ιδια γειτονια )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...