Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχει μηπως κανεις ψαξει εις βαθος τις εφαρμογες για ηχογραφηση κλησης στο ν95?

 

Στο ε70 τα ειχα δοκιμασει ολα αλλα κανενα δεν δουλευε σωστα.

 

Στο ν95 εχω δοκιμασει το ultimate voice recorder εκδοση 4.01 .φαινεται να ειναι το καλυτερο απ'ολα αλλα περιστασιακα και χωρις να μπορω να εντοπισω το γιατι δεν κοβει ολα τα μπιπ.δεν το κανει σε ολες τισ κλησεισ αλλα μια στο τοσο εχει μπιπ.εχωτ παντα μια ηχογραφηση αποθηκευμενη...

 

Η ερωτηση τωρα.εχει δοκιμασει κανεις καποιο αλλο προγραμματακι για ηχογραφηση και αν ναι τι εντυπωσεις εχει?

 

Ευχαριστω.

Η έκδοση 3.01 του Ultimate Voice Recorder είναι σίγουρα beepless.

Βάλε αυτή.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν δεν κανω λαθος η ενσωματωμενη ηχογραφηση του Ν95 κανει ενα μονο μπιπ στην αρχη και αυτο ειναι ολο. Εμενα με βολευει.

 

beepless :lol:

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά βοηθήστε με παρακαλώ

έχω εγκαταστήσει το slovoed

το βρίσκω με τον x-plore και το y-browse sto e:/resource/apps

αλλά μεταφέροντας με copy από το pc σε ένα folder της κάρτας μνήμης και μέτα προσπαθώντας να το κάνω copy paste ή cut paste μες στο e:/resource/apps παίρνω sytem error -46

πως γίντεται να το μεταφέρω????

παρακαλώ βοηθήστε!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

κατευθείαν απο το pc δεν γίνεται διότι δεν βλέπει αυτά τα folder είναι κρυφά

Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος η ενσωματωμενη ηχογραφηση του Ν95 κανει ενα μονο μπιπ στην αρχη και αυτο ειναι ολο. Εμενα με βολευει.

 

beepless :lol:

 

Εχει ενσωματομενη ηχογραφηση;Που ειναι;Εχω το 8gb

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω που ακριβως ειναι στο Ν95-2 αλλα στο δικο μου ειναι εφαρμογες, πολυμεσα εγγραφη.

Κανεις ηχογραφηση οπως ακριβως θα εκανες και εκτος κλησης.

Link to comment
Share on other sites

εχει μηπως κανεις ψαξει εις βαθος τις εφαρμογες για ηχογραφηση κλησης στο ν95?

 

Στο ε70 τα ειχα δοκιμασει ολα αλλα κανενα δεν δουλευε σωστα.

 

Στο ν95 εχω δοκιμασει το ultimate voice recorder εκδοση 4.01 .φαινεται να ειναι το καλυτερο απ'ολα αλλα περιστασιακα και χωρις να μπορω να εντοπισω το γιατι δεν κοβει ολα τα μπιπ.δεν το κανει σε ολες τισ κλησεισ αλλα μια στο τοσο εχει μπιπ.εχωτ παντα μια ηχογραφηση αποθηκευμενη...

 

Η ερωτηση τωρα.εχει δοκιμασει κανεις καποιο αλλο προγραμματακι για ηχογραφηση και αν ναι τι εντυπωσεις εχει?

 

Ευχαριστω.

Και γω δουλέυω το ultimate και δεν περνάει κανένα μπιπ.

 

Ποιο προγραμμα εβαλες? To garmin? Ο χαρτης που λες ειναι αυτος με τα 35ΜΒ? Αυτος νομιζω δεν υποστηριζει πλοηγηση?

Ο χάρτης έχει 64,6 ΜΒ μέγεθος και υποστηρίζει πλοήγηση με άψογα αποτελέσματα

sinapidisantonis.spaces.live.com
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει εφαρμογή που να κάνει περίπου ό,τι και το StatMonitor που υπήρχε για την 2nd edition???

Δηλαδή πλήρη καταγραφή της δραστηριότητας των logs των sms/mms, κλήσεων και GPRS και εξαγωγή τους σε αρχείο (.csv ή οτιδήποτε άλλο)??? :blink:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

εχει μηπως κανεις ψαξει εις βαθος τις εφαρμογες για ηχογραφηση κλησης στο ν95?

 

Στο ε70 τα ειχα δοκιμασει ολα αλλα κανενα δεν δουλευε σωστα.

 

Στο ν95 εχω δοκιμασει το ultimate voice recorder εκδοση 4.01 .φαινεται να ειναι το καλυτερο απ'ολα αλλα περιστασιακα και χωρις να μπορω να εντοπισω το γιατι δεν κοβει ολα τα μπιπ.δεν το κανει σε ολες τισ κλησεισ αλλα μια στο τοσο εχει μπιπ.εχωτ παντα μια ηχογραφηση αποθηκευμενη...

 

Η ερωτηση τωρα.εχει δοκιμασει κανεις καποιο αλλο προγραμματακι για ηχογραφηση και αν ναι τι εντυπωσεις εχει?

 

Ευχαριστω.

Υπαρχει και το TotalRecall.Το δουλευα στο ν73 αλλα εκανε μερικα τσαλιμακια και τωρα δουλευω το ultimate.Αυτο που μου αρεσει στο TotalRecall ειναι οτι σε καθε αρχειο που κραταει γραφει και τον αριθμο τηλεφωνου η ονομα αν ειναι καταχωρημενο στις επαφες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Και γω δουλέυω το ultimate και δεν περνάει κανένα μπιπ.

 

 

Ο χάρτης έχει 64,6 ΜΒ μέγεθος και υποστηρίζει πλοήγηση με άψογα αποτελέσματα

 

αφού ο ένας είναι 6Mb και ο άλλος 35mb εσύ ποιον εννοείς 64.6mb???

Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ο χάρτης έχει 64,6 ΜΒ μέγεθος και υποστηρίζει πλοήγηση με άψογα αποτελέσματα

 

 

που βρηκες αυτον τον χαρτη ?

πες μας και εμας σε παρακαλω

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά ξαναρωτάω διότι δεν πήρα απάντηση,

έχω εγκαταστήσει το slovoed

το βρίσκω με τον x-plore και το y-browse sto e:/resource/apps

αλλά μεταφέροντας με copy από το pc σε ένα folder της κάρτας μνήμης και μέτα προσπαθώντας να το κάνω copy paste ή cut paste μες στο e:/resource/apps παίρνω sytem error -46

πως γίντεται να το μεταφέρω????

παρακαλώ βοηθήστε!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

κατευθείαν απο το pc δεν γίνεται διότι δεν βλέπει αυτά τα folder είναι κρυφά

 

Υ.Σ. συγνώμη για το δεύτερο Post αλλά είμαι σε απόγνωση δεν μπορώ να δουλέψω το slovoed

Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά ξαναρωτάω διότι δεν πήρα απάντηση,

έχω εγκαταστήσει το slovoed

το βρίσκω με τον x-plore και το y-browse sto e:/resource/apps

αλλά μεταφέροντας με copy από το pc σε ένα folder της κάρτας μνήμης και μέτα προσπαθώντας να το κάνω copy paste ή cut paste μες στο e:/resource/apps παίρνω sytem error -46

πως γίντεται να το μεταφέρω????

παρακαλώ βοηθήστε!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

κατευθείαν απο το pc δεν γίνεται διότι δεν βλέπει αυτά τα folder είναι κρυφά

 

Υ.Σ. συγνώμη για το δεύτερο Post αλλά είμαι σε απόγνωση δεν μπορώ να δουλέψω το slovoed

Γίνεται να τους δεις και από το pc...

Πήγαινε στον Πίνακα ελέγχου > Επιλογές Φακέλων > καρτέλα Προβολή και τσεκάρεις τα "Να εμφανίζονται τα κρυφά αρχεία και φάκελοι" και αποτσεκάρεις το "Απόκρυψη προστατευμένων αρχείων λειτουργικού συστήματος".

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να τους δεις και από το pc...

Πήγαινε στον Πίνακα ελέγχου > Επιλογές Φακέλων > καρτέλα Προβολή και τσεκάρεις τα "Να εμφανίζονται τα κρυφά αρχεία και φάκελοι" και αποτσεκάρεις το "Απόκρυψη προστατευμένων αρχείων λειτουργικού συστήματος".

 

νομίζω το έκανα αλλά δεν δούλεψε, την ξέρω την διαδικασία

από την άλλη φαντάζομαι όμως ότι επειδή είχα ανοιχτό το pcsuite εκείνη την ώρα για αυτο να μην έβλεπε τα αρχεία από το pc θα το τσεκάρω και πάλι , σε ευχαριστώ για την βοήθεια σου

πάντως μέσω του τηλεφώνου δεν γίνεται ?? εσείς πως το φτιάχνεται???

Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

νομίζω το έκανα αλλά δεν δούλεψε, την ξέρω την διαδικασία

από την άλλη φαντάζομαι όμως ότι επειδή είχα ανοιχτό το pcsuite εκείνη την ώρα για αυτο να μην έβλεπε τα αρχεία από το pc θα το τσεκάρω και πάλι , σε ευχαριστώ για την βοήθεια σου

πάντως μέσω του τηλεφώνου δεν γίνεται ?? εσείς πως το φτιάχνεται???

Φυσικά θα πρέπει να το έχεις συνδέσει το κινητό σε κατάσταση "Μεταφορά Αρχείων".

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει εφαρμογή που να κάνει περίπου ό,τι και το StatMonitor που υπήρχε για την 2nd edition???

Δηλαδή πλήρη καταγραφή της δραστηριότητας των logs των sms/mms, κλήσεων και GPRS και εξαγωγή τους σε αρχείο (.csv ή οτιδήποτε άλλο)??? :blink:

Πολη ωραια η εφαρμογη που λες αλλα δυστυχος δεν υπαρχει :( την ειχα και εγω στο κινητο μου τοτε

νομίζω το έκανα αλλά δεν δούλεψε, την ξέρω την διαδικασία

από την άλλη φαντάζομαι όμως ότι επειδή είχα ανοιχτό το pcsuite εκείνη την ώρα για αυτο να μην έβλεπε τα αρχεία από το pc θα το τσεκάρω και πάλι , σε ευχαριστώ για την βοήθεια σου

πάντως μέσω του τηλεφώνου δεν γίνεται ?? εσείς πως το φτιάχνεται???

Δοκιμασε τα παρακατω αρχεια ειναι σε sis :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2017904#post2017904

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2018882#post2018882

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά θα πρέπει να το έχεις συνδέσει το κινητό σε κατάσταση "Μεταφορά Αρχείων".

 

ανοίγεις το pcsuite - εγκατάσταση εφαρμογών?? και κάπου απο εκεί μέσα το διαλέγεις??

είμαι στη δουλειά και δεν μπορώ άμεσα να το δω για αυτό ρωτάω

πως το κάνεις???

ευχαριστώ και πάλι

Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

Θα συνδεσεις το κινητο σου με το pc suite πας εκει που λεει ο υπολογιστης μου και βρισκεις το κινητο σου εκει που λεει συσκευες με αφαιρουμενους χωρους αποθηκευσεις
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Θα συνδεσεις το κινητο σου με το pc suite πας εκει που λεει ο υπολογιστης μου και βρισκεις το κινητο σου εκει που λεει συσκευες με αφαιρουμενους χωρους αποθηκευσεις

 

Φιλε μηπως,συγνωμη αν κανω λαθος,μπερδευτηκες;Γιατι για να βρει το κινητο σαν αφαιρουμενο χωρο αποθηκευσης δεν πρεπει να ανοιξει pc suite αλλα να επιλεξει μαζικη αποθηκευση απο το κινητο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

@impreza_sti μολης το ξαναδοκιμασα και μπορει να συνδεθει και ετσι κανονικα απλα το τηλ. δεν ειναι εκει που λεει συσκευες με αφαιρουμενους χωρους αποθηκευσεις αλλα λιγο πιο κατω εκει που λεει αλλοι

 

Εαν θελεις δοκιμασε το για να το δεις :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

@impreza_sti μολης το ξαναδοκιμασα και μπορει να συνδεθει και ετσι κανονικα απλα το τηλ. δεν ειναι εκει που λεει συσκευες με αφαιρουμενους χωρους αποθηκευσεις αλλα λιγο πιο κατω εκει που λεει αλλοι

 

Εαν θελεις δοκιμασε το για να το δεις :)

 

Εκει ειναι.Τουλαχιστον στα vista στο Nokia phone broswer.Απλα αυτο που ηθελα να πω πριν ειναι οτι δεν μπορεις να εχεις προσβαση στα κρυμμενα αρχεια ετσι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εχω εγκαταστήσει το lonelycatgames profimail 2.76 και το κευγεν του ηταν trojan! Έχετε καμια ιδέα για κανένα καθαρό κευτζεν? Το λέω γιατί το δοκίμασα με το trial και δουλεύει άψογα η αποστολή email μέσω WIFI!

Από τότε ψάχνω και δε βρίσκω κάτι καθαρό!:(

 

Help guys!

Αν ποτέ γράψω greeklish θα ειναι το τελευταιο οχυρο πριν το καψιμο της συσκευης!
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι δεν το ειχα προσεξει :)

 

Καλησπέρα. Εχω εγκαταστήσει το lonelycatgames profimail 2.76 και το κευγεν του ηταν trojan! Έχετε καμια ιδέα για κανένα καθαρό κευτζεν? Το λέω γιατί το δοκίμασα με το trial και δουλεύει άψογα η αποστολή email μέσω WIFI!

Από τότε ψάχνω και δε βρίσκω κάτι καθαρό!:(

 

Help guys!

Δεν εχει trojan ετσι ειναι.. περα απο αυτο εαν θελεις πες μας το imei σου να σου πουμε τον αριθμο που χρειαζεσαι :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι δεν το ειχα προσεξει :)

 

 

Δεν εχει trojan ετσι ειναι.. περα απο αυτο εαν θελεις πες μας το imei σου να σου πουμε τον αριθμο που χρειαζεσαι :)

 

device serial number

 

353263015785659

 

ευχαριστω για το ενδιαφερον σας!

Αν ποτέ γράψω greeklish θα ειναι το τελευταιο οχυρο πριν το καψιμο της συσκευης!
Link to comment
Share on other sites

device serial number

 

ευχαριστω για το ενδιαφερον σας!

Δοκιμασε καλυτερα να βαλεις αυτο το αρχειο στο κινητο σου

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε καλυτερα να βαλεις αυτο το αρχειο στο κινητο σου, o κωδικος σου ειναι 21898 :)

http://www.rapiduploader.com/771966

 

Αψογο!

Σε ευχαριστω! Για οτι θες κ μπορώ pm me!

Χρωσταω χαρη!

 

Να εισαι καλα!

Αν ποτέ γράψω greeklish θα ειναι το τελευταιο οχυρο πριν το καψιμο της συσκευης!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...