Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν το εχω ψαξει καθολου για τα UIQ3 οποτε δεν μπορω να σου απαντησω. Το περιεργο ειναι οτι η LCG εχει κλειδωσει τον x-plore για να μην μπορουμε να τον μεταφρασουμε. Μου πηρε πολλες ημερες για να καταφερω να βγαλω ακρη. Για αρχη ριξε μια ματια στο http://www.lonelycatgames.com/forum/viewforum.php?f=7 μηπως και βρεις κατι..

 

Επειδη θα λειψω για μερικες ημερες απο το forum εαν θελεις τα συζηταμε με pm οταν θα γυρισω.

 

Oταν θα γυρισω θα δοκιμασω να προσθεσω και την ελληνικη γλωσσα στο αρχειο ετσι ωστε να μην χανονται τα αγγλικα.

 

Μεχρι τοτε καλα να περνατε ολοι... :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστούμε πολύ για την Ελληνική έκδοση του x-plore!!! Καλές διακοπές και καλή ξεκούραση gianpithio
iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

bre paidia κανεις να βοηθησει?? εχω το Private Call and Sms Guard πως μπορω να του βαλω να κανει απορυψη στης κλησης με αποκρυψη ξερει κανεις???σος!!
Link to comment
Share on other sites

γειά σας,

 

έχει δοκιμάσει κανείς σε Ν78 και δούλεψε κάποιο πρόγραμμα σαν το best profiles (δεν δουλευεί)?

Επίσης με το nokia maps όταν βρίσκομαι σε ένα σημείο με ενεργοποιημένο το gps πως μπορώ (αν γίνεται) να δω τις συντεταγμένες?

 

ευχαριστώ

frastgr
Link to comment
Share on other sites

γειά σας,

έχει δοκιμάσει κανείς σε Ν78 και δούλεψε κάποιο πρόγραμμα σαν το best profiles (δεν δουλευεί)?

Επίσης με το nokia maps όταν βρίσκομαι σε ένα σημείο με ενεργοποιημένο το gps πως μπορώ (αν γίνεται) να δω τις συντεταγμένες?

 

ευχαριστώ

Όταν πας να το κάνεις εγκατάσταση σου βγάζει κάποιο σφάλμα?

Αν δεν κάνω λάθος θα πρέπει να πας Εργαλεία > Δεδομένα GPS > Θέση.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

bre paidia κανεις να βοηθησει?? εχω το Private Call and Sms Guard πως μπορω να του βαλω να κανει απορυψη στης κλησης με αποκρυψη ξερει κανεις???σος!!

 

το ψαχνω και εγω τωρα αν βρω κατι θα σου πω!ποιος ειναι ο default κωδικος που χρειαζεται καποιες φορες?

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει καποιο προγραμμα καιρου που να μπαινει με συντομευση πανω στην αρχικη οθονη και να ανανεωνεται αυτοματα? οπως ακριβως γινεται και καιτρο τωρα στα (πολυαγαπημενα) windows mobile ??
:X
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει καποιο προγραμμα καιρου που να μπαινει με συντομευση πανω στην αρχικη οθονη και να ανανεωνεται αυτοματα? οπως ακριβως γινεται και καιτρο τωρα στα (πολυαγαπημενα) windows mobile ??

handyblacklist που στον screensaver δειχνει σημερα-αυριο.το forecaweather δειχνει μεν δεκαημερο αλλα σε μια γραμμη που δεν δειχνει καλα ολα τα στοιχεια.

Link to comment
Share on other sites

Και ξαφνικά τα παίζει το Ε65 και κάνει επανεκκίνηση και αφού άνοιξε δεν είχε κανένα από τα SMS που είχα στην memory card. Ήταν πολλά δεν λέω (~2000) αλλά το θέμα είναι ότι πρέπει να τα επαναφέρωμ τουλάχιστον τα τελευταία.. Υπάρχει τρόπος?
Link to comment
Share on other sites

Και ξαφνικά τα παίζει το Ε65 και κάνει επανεκκίνηση και αφού άνοιξε δεν είχε κανένα από τα SMS που είχα στην memory card. Ήταν πολλά δεν λέω (~2000) αλλά το θέμα είναι ότι πρέπει να τα επαναφέρωμ τουλάχιστον τα τελευταία.. Υπάρχει τρόπος?
Μήπως άλλαξε η μνήμη αποθήκευσης και βλέπεις τη μνήμη του τηλεφώνου;
Link to comment
Share on other sites

Όχι! Το γύρισα στη μνήμη τηλεφώνου και έβλεπα κανονικά αυτά που είχε και πριν εκει. Αποθηκεύει κανονικά στην κάρτα μνήμη, απλά δεν μου εμφανίζει κανένα από τα παλιά. Ούτε εισερχόμενα, ούτε στλθέντα, τπτ! Υπάρχει τρόπος για recover?
Link to comment
Share on other sites

Πώς στο καλό δουλεύει το Magickey??

Με τίποτα δε βγάζει νούμερο για τα multimedia keys, ενώ για το κουμπί κλήσης βγάζει κανονικά.

Τι κόλπο θέλει?

Πώς θα παίξω ngage?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Πριν κανεις εγκατασταση την εφαρμογη στο κινητο σου θα πρεπει να την κανεις sign.

 

Για να μαθεις με ποιους τροπους μπορεις να κανεις sign μια εφαρμογη διαβασε τα 2 πρωτα ποστ αυτου του θεματος.

 

 

@johnsour ωραιος ο οδηγος :up:

 

Πολλυ δυσκολο μου φενεται :(:(:( για μενα ειναι βουνο καπιος που μπορει να το κανει κ ειναι ευκολο για αυτον υπαρχει να με βοηθηση;; ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

Πολλυ δυσκολο μου φενεται :(:(:( για μενα ειναι βουνο καπιος που μπορει να το κανει κ ειναι ευκολο για αυτον υπαρχει να με βοηθηση;; ευχαριστω εκ των προτερων!

 

http://s60.vgooo.com:801/index.htm

Δες τον οδηγό για αυτό το site.

Είναι απλούστατος ο κινέζος..

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Πολλυ δυσκολο μου φενεται :(:(:( για μενα ειναι βουνο καπιος που μπορει να το κανει κ ειναι ευκολο για αυτον υπαρχει να με βοηθηση;; ευχαριστω εκ των προτερων!

 

Αν δ θελεις να ασχοληθεις καθολου με πιστωπιοητικα,sign κλπ, κανε αυτο που γραφω παρακατω..Δ χρειαζεται να κανεις τιποτα αλλο!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2360232#post2360232

 

ΕΙναι αρκετα αναλυτικος και δ θα ξανακανεις ποτε τιποτε αλλο! Αν θες παραπανω βοηθεια πες το!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα νοκια ν82 και θα ηθελα αν ξερετε να μου πειτε αν μπορω να παιξω βιντεακια εκτος απο youtube π.χ. απο το greektube γιατι προσπαθω και δεν τα ανοιγει.Ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα νοκια ν82 και θα ηθελα αν ξερετε να μου πειτε αν μπορω να παιξω βιντεακια εκτος απο youtube π.χ. απο το greektube γιατι προσπαθω και δεν τα ανοιγει.Ευχαριστω εκ των προτερων.

Αν έχεις την τελευταία έκδοση λογισμικού τοπυ Ν82 ν20.0.062 τότε μπορείς απλά να μπεις στην σελίδα που θες και να δεις τα βιντεάκια, αρκεί να έχεις την παρακάτω ρύθμιση στις ρυθμίσεις του Ιστού, Ιστός > Επιλογές > Ρυθμίσεις > Σελίδα > Φόρτωση υλικού (Όλα). Επίσης υπάρχει η εφαρμογή emTube που παίζει flash βιντεάκια.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Nokia PC Suite version 7.0.7.0

 

http://europe.nokia.com/A4144905

 

Download

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις την τελευταία έκδοση λογισμικού τοπυ Ν82 ν20.0.062 τότε μπορείς απλά να μπεις στην σελίδα που θες και να δεις τα βιντεάκια, αρκεί να έχεις την παρακάτω ρύθμιση στις ρυθμίσεις του Ιστού, Ιστός > Επιλογές > Ρυθμίσεις > Σελίδα > Φόρτωση υλικού (Όλα). Επίσης υπάρχει η εφαρμογή emTube που παίζει flash βιντεάκια.[/QUO

 

Φιλε εχω την εκδοση λογισμικου που αναφερεις εκανα τις ρυθμισεις που ειπες παω στο greektube να ανοιξω ενα βιντεακι αλλα μου βγαζει flash player missing... Μηπως ξερεις τι μπορει να συμβαινει? Α και το emtube για καποιο λογο δεν λειτουργεισε ποτε.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε εχω την εκδοση λογισμικου που αναφερεις εκανα τις ρυθμισεις που ειπες παω στο greektube να ανοιξω ενα βιντεακι αλλα μου βγαζει flash player missing... Μηπως ξερεις τι μπορει να συμβαινει? Α και το emtube για καποιο λογο δεν λειτουργεισε ποτε.

Για δοκίμασε ξανα το emtube γιατι υπήρχαν κάποια πρόβληματα αλλά τώρα πρέπει να λειτουργεί κανονικα. Δεν ξερω τι άλλο μπορεί να συμβαίνει και να μην παίζουν τα βιντεάκια, από το greektube. Θα δοκιμάσω και απο το Ν95 μου αργότερα και θα σου πω.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε ξανα το emtube γιατι υπήρχαν κάποια πρόβληματα αλλά τώρα πρέπει να λειτουργεί κανονικα. Δεν ξερω τι άλλο μπορεί να συμβαίνει και να μην παίζουν τα βιντεάκια, από το greektube. Θα δοκιμάσω και απο το Ν95 μου αργότερα και θα σου πω.

 

Εχεις δικιο φιλε το emtube λειτουργει αλλα πως μπορω να ανοιξω την σελιδα του greektube μεσα απο το emtube ?

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο φιλε το emtube λειτουργει αλλα πως μπορω να ανοιξω την σελιδα του greektube μεσα απο το emtube ?

Δοκίμασε να ανοίξεις το greektube και να παίξεις το βιντεάκι μέσα από το emTube. Ελπίζω να μην κάνω κάπου λάθος.:O

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

δ νομιζω να γινεται αυτο που λες...το emTube ψαχνει βιντεο απο το Youtube...

 

Κατι αλλο, το handy weather γινεται να προβαλει τις πληροφοριες στην οθονη αναμονης? Αν ναι πως?

 

Ακυρο το βρηκα...επρεπε να το επιλεξω απο τις ρυθμησεις...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να ανοίξεις το greektube και να παίξεις το βιντεάκι μέσα από το emTube. Ελπίζω να μην κάνω κάπου λάθος.:O

 

Sorry που σε ζαλιζω φιλε αλλα μου ειναι πολλυ σημαντικο αν μπορει να γινει .Το emtube ψαχνει βιντεο μονο μεσα απο το youtube .Στο δικο σου κινητο δηλαδη μπαινεις στο greektube πηγαινεις στα βιντεο και σου τα ανοιγει κανονικα οπως τα ανοιγει στο youtube?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...