Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρώτα απ' όλα ευχαριστώ για την πολύ γρήγορη απάντηση! Αυτό που δοκίμασα είναι να παίξουν σταθμοί από το: http://www.e-radio.gr/ αλλά στο κινητό δεν εμφανίζει τα κουμπιά play κτλ όπως γίνεται στον υπολογιστή. Θέλει κάτι σαν τον windows media player;

 

Δοκιμασε να μπεις στο http://www.e-radio.gr με τον Skyfire (free browser).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχω περασει το msn messenger v1.0 νομιζω αλλα χθες ειδα οτι σε μια συζητηση που κανεις και σου στειλουν μηνυμα θα πρεπει να κανεις back και να ξαναμπεις ωστε να δεις το μηνυμα του αλλουνου. δηλαδη δεν ειναι 'live' η συζητηση...

τι μπορω να κανω? να βαλω αλλο προγραμμα?

Μπες στο εικονίδιο download και κατέβασε το msn messenger.

Αλλιώς υπάρχουν εφαρμογές messenger οι οποίες υποστηρίζουν το πρωτόκολλο msn.

Κάνε μια αναζήτηση στο θέμα, έχουν αναφερθεί πάρα πολλές φορές... θα τις βρεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μπες στο εικονίδιο download και κατέβασε το msn messenger.

Αλλιώς υπάρχουν εφαρμογές messenger οι οποίες υποστηρίζουν το πρωτόκολλο msn.

Κάνε μια αναζήτηση στο θέμα, έχουν αναφερθεί πάρα πολλές φορές... θα τις βρεις.

 

Eχω το Ε71 και μετα απο ενα hard reset ακουλουθησα τη διαδικασια και κατεβασα απο το εικονιδιο download το msn αλλα οταν το εγκαθιστω προσπαθω να το τρεξω και δεν αποκρινεται καθολου, δεν ανοιγει το προγραμμα.

Ψαχνω στο google για λυση αλλα μεχρι στιγμης τιποτα.

Λοιπον αυτο που ψαχνω τωρα ειναι μια εφαρμογη IM που να εχει notification στην homescreen. Koιταζω και σε αυτο το θεμα τωρα απλα αν καποιος εχει μια απαντηση θα με βοηθουσε ιδιαιτερα.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απ' όλα ευχαριστώ για την πολύ γρήγορη απάντηση! Αυτό που δοκίμασα είναι να παίξουν σταθμοί από το: http://www.e-radio.gr/ αλλά στο κινητό δεν εμφανίζει τα κουμπιά play κτλ όπως γίνεται στον υπολογιστή. Θέλει κάτι σαν τον windows media player;

 

ενας τροπος ειναι αυτος που ειπε ο haigoeo

"Δοκιμασε να μπεις στο http://www.e-radio.gr με τον Skyfire (free browser)."

 

ο αλλος τροπος ειναι να κατεβασεις το core player, που ειναι myltimedia player ( κατα τη γνωμη ο μονος Player που παιζει τα παντα) και απλα να του δωσεις εσυ το link!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ριξτε μια ματια και στο θεμα: Radio stream μεσω Coreplayer :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενα προγραμμα που να μπορω να δω αναλυτικα ποσο χωρος μου καταλαμβανει καθε εφαρμογη που εχω στο n82 μου; εχει γενιση η μνημη του τηλ και δεν ξερω απο τι... :wacko:
αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια...ρε παιδια ελεος!!! εχω φαει τα κομματια μου να βρω μια σελιδα του φορουμ (απο τις χιλιαδες που εχει) που γραφει μια λιστα με εφαρμογες συμβιαν s600 v3 και το τι κανει η καθε μια απο αυτες. την ειχαν βρει εντελως τυχαια μια μερα, αλλα εχω φαει τα κομματια μου και δε μπορω να βρω ξανα που ειναι. μπορει να βοηθησει καποιος εαν ξερει??? ευχαριστω ρε παιδια εκ των προτερων...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια...ρε παιδια ελεος!!! εχω φαει τα κομματια μου να βρω μια σελιδα του φορουμ (απο τις χιλιαδες που εχει) που γραφει μια λιστα με εφαρμογες συμβιαν s600 v3 και το τι κανει η καθε μια απο αυτες. την ειχαν βρει εντελως τυχαια μια μερα, αλλα εχω φαει τα κομματια μου και δε μπορω να βρω ξανα που ειναι. μπορει να βοηθησει καποιος εαν ξερει??? ευχαριστω ρε παιδια εκ των προτερων...

 

Mηπως ψαχνεις αυτο:this:

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενα προγραμμα που να μπορω να δω αναλυτικα ποσο χωρος μου καταλαμβανει καθε εφαρμογη που εχω στο n82 μου; εχει γενιση η μνημη του τηλ και δεν ξερω απο τι... :wacko:

 

Oχι δεν υπαρχει. Ελεγξε εαν εχεις τα μηνυματα να αποθηκευονται στην μνημη της συσκευης η καποιο μεγαλο βιντεο - φωτο. Επισης μπορεις να ανοιξεις τον x-plore και να ψαξεις μονος σου για περιεργα μεγαλα αρχεια (εαν υπαρχουν).

 

Εαν θελεις μπορουμε να συνεχισουμε στο επισημο θεμα της συσκευης σου :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενα προγραμμα που να μπορω να δω αναλυτικα ποσο χωρος μου καταλαμβανει καθε εφαρμογη που εχω στο n82 μου; εχει γενιση η μνημη του τηλ και δεν ξερω απο τι... :wacko:

 

μπες στο μενου και κανε αριστερο κλικ και επελεξε 'στοιχεια μνημης--μνημη τηλεφωνου'...εκει θα δεις που εχεις προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

ok σας ευχαριστω θα μπω απο τον υπολογιστη μου και θα κοιταξω...

 

"μπες στο μενου και κανε αριστερο κλικ και επελεξε 'στοιχεια μνημης--μνημη τηλεφωνου'... "

το εκανα αλλα δεν λεει και τιποτα ουσιοδες:(

 

"Oχι δεν υπαρχει. Ελεγξε εαν εχεις τα μηνυματα να αποθηκευονται στην μνημη της συσκευης η καποιο μεγαλο βιντεο - φωτο. Επισης μπορεις να ανοιξεις τον x-plore και να ψαξεις μονος σου για περιεργα μεγαλα αρχεια (εαν υπαρχουν)."

τελικα υπηρχε ενα μεγαλο αρχειο μουσικης (απο ηχογραφιση) αλλα τοταν πηγα στα στοιχεια της καρτας μνημης δεν το εβρισκε...:(

 

:O ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια !:O

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

Αν επιθυμείτε να επικοινωνήσετε με οποιονδήποτε χρήστη, ώστε να λάβετε διευκρινήσεις σχετικά με κάποιο μήνυμά τους ή να ζητήσετε πληροφορίες για οτιδήποτε, μπορείτε να το κάνετε απευθείας χρησιμοποιώντας τα προσωπικά μηνύματα. Δεν πρέπει να κοινοποιείτε δημόσια την πρόθεσή σας για προσωπική επικοινωνία, ούτε όμως και οι αποδέκτες των προσωπικών μηνυμάτων αυτών δεν θα πρέπει να κοινοποιούν στους υπόλοιπους για το γεγονός ότι δέχθηκαν / έστειλαν / προώθησαν PM.

 

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

 

FAQ: Πληροφορίες για τα Προσωπικά Μηνύματα (PM)

............ :!: :!: :!:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.. μιας και δεν εχω τιποτα καλυτερο να κανω βραδιατικα (lol) εψαχνα να βρω κανα ωραιο screen saver για το Ν82 μου. βρηκα καποια .swf τα οποια και προσπαθησα να βαλω ειτε σαν screen saver ειτε σαν φοντο. το θεμα ειναι οτι με τα screen saver δεν μενουν πανω απο 1 λεπτο γιατι μετα μου πεταει το default με το κλασικο ψηφιακο ρολογακι ενω για το φοντο δεν μου δινει τετοια επιλογη. υπαρχει καποια εφαρμογη που να τα κανει αυτα? το cClock μενει στην οθονη για παραδειγμα μονιμα στην εξοικονομηση ενεργειας αλλα το βαρεθηκα!

 

 

edit:

Επισης, μηπως υπαρχει καποιος τροπος να κατεβουν εικονες των τραγουδιων που εχω στη μουσικη απ το ιντερνετ? γιατι το να βαζεις μια -μια ειναι καπως για 800+τραγουδια που εχω μεσα στο κινητο. οπως πχ γινεται στα windows! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια εφαρμογη που να γινεται φακος για τα s60 v3;Για το 5800 ειχαν 3-4 εφαρμογες για τα δικα μας δεν υπαρχει;
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια εφαρμογη που να γινεται φακος για τα s60 v3;Για το 5800 ειχαν 3-4 εφαρμογες για τα δικα μας δεν υπαρχει;

 

MobileTorch λέγεται αυτό που ψάχνεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Απλά φίλε μου με την εφαρμογή MobileTorch θα είναι η οθόνη σου αναμμένη σε δυνατό λευκό χρώμα. Δε θα είναι αναμμένο το flash. Τουλάχιστον αυτό γίνεται στο Ν82 μου.

Υπάρχει καμία εφαρμογή για led flash να μένουν αναμμένα σα φακοί στα άλλα Nokia ?

Hello !
Link to comment
Share on other sites

Απλά φίλε μου με την εφαρμογή MobileTorch θα είναι η οθόνη σου αναμμένη σε δυνατό λευκό χρώμα. Δε θα είναι αναμμένο το flash. Τουλάχιστον αυτό γίνεται στο Ν82 μου.

Υπάρχει καμία εφαρμογή για led flash να μένουν αναμμένα σα φακοί στα άλλα Nokia ?

 

το φλας το ασπρο οχι. καπου ειχε παρει τ αυτι μου για καποια που σου αναβε το κοκκινο φως στο ν82 αλλα δεν μου φανηκε και πολυ σόι και δεν ασχοληθηκα. Στα Symbian δεν νομιζω να δεις ποτε αυτο που ειδεσ στα sony ericsson με το φλας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει βγει τετοια εφαρμογη για 3rd edition αλλα μονο για 5th.

Αυτο με το κοκκινο led φως ειναι απλα αχρηστο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, η εφαρμογή mail for exchange τι ακριβώς κάνει? (με απλά λόγια pls):)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Με το LightCtrl γίνεται στο Ε66

 

Σου αναβει αυτη η εφαρμογη το led σαν φακο? Tην ειχα δοκιμασει αλλα ηταν σαν καποιες αλλες δηλαδη ειτε αναβε το κοκκινο led ειτε αναβε ασπρη την οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Σου αναβει αυτη η εφαρμογη το led σαν φακο? Tην ειχα δοκιμασει αλλα ηταν σαν καποιες αλλες δηλαδη ειτε αναβε το κοκκινο led ειτε αναβε ασπρη την οθονη.

 

Έχει επιλογή flashlight --> Use flash lamp ή use primary screen σε απλή η SOS λειτουργία. Στο Ε66 δουλεύει άψογα.

Link to comment
Share on other sites

Eισαι σιγουρος οτι αναβει το ασπρο led?

Γιατι οσο κιαν προσπαθησα ειτε το κοκκινο led μου αναβε ειτε η οθονη ασπρη αλλα το ασπρο led δεν αναβε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...