Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δοκίμασε να κατεβάσεις την νέα έκδοση 2.32. Δεν χρειάζεται sign.

 

Βάζεις στοιχεία μέσα στην σημείωση όπως στο MMS και μπορείς να αντιστοιχίσεις μια σημείωση να εμφανίζεται στην οθόνη όταν μιλάς με συγκεκριμένες επαφές.

 

Πολύ χρήσιμη εφαρμογή.

 

Ενεργές σημειώσεις v2.32.1 για Series 60 3rd Feature Pack 2

αυτην εδω εβαλα,που ειναι λιγες σελιδες πριν..:what:

Link to comment
Share on other sites

κατεβασα την εκδοση 1.00 των ενεργων σημειωσεων αλλα δημιουργησα μια νεα σημειωση ,βασικα μια φωτο που την συνδεσα με μια επαφη αλλα οταν με καλει αυτη η επαφη δεν φαινεται η φωτο ξερει κανεις τιποτα?
Link to comment
Share on other sites

Τι διαδικασία κι αυτή!!

Τελικά κατά λάθος το κατέβασα! :p:p Δεν είμαι σίγουρος ότι θα τα καταφέρω και την επόμενη φορά. :wacko:

 

Πού βρήκες αυτά τα στοιχεία για τον κωδικό κατεβάσματος κτλ. ;

Και γενικά πού βρίσκουμε ποια εφαρμογή είναι σε δωρεάν προσφορά γιατί όσο κι αν κοίταξα στην πρώτη σελίδα, δε βρήκα τίποτα.

 

Καλά πώς γίνεται να το κατεβάσεις λάθος?Ή το κατεβάζεις ή όχι.

Και η διαδικασία είναι απλούστατη.

Kάνεις add to cart την εφαρμογή, της βάζεις τον κωδικό που θέλει για να μηδενιστεί η τιμή και μετά κάνεις checkout και την κατεβάζεις.Απλά στην πορείς θέλει και register αν είσαι νέος χρήστης, ενώ αν έχεις ήδη γραφτεί, μπαίνεις με login κατευθείαν.

Πιο απλά δε γίνεται.

Στο xxxxxxxxx στο αντίστοιχο θέμα, δίνουν το αρχικό Link όπου εξηγούν ποια εφαρμογή δίνουν κάθε μέρα και ποιος είναι ο κωδικός κλπ.Στην αρχινή σελίδα του site όντως δε λένε τίποτα.Το κρατάνε φαίνεται λίγο μυστικό.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχινή σελίδα του site όντως δε λένε τίποτα.Το κρατάνε φαίνεται λίγο μυστικό.

 

Υπάρχει σχετικό Banner στην πρώτη σελίδα... :blink:

 

http://openads.mobile2day.de/www/delivery/ai.php?filename=foc_en_top_2.jpg&contenttype=jpeg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει κανα προγραμματακι που να επιλεγεις απο ποιους αριθμους δε θες να σου ερχονται σμσ και να μην ερχονται?

αλλα να πηγαινουν κατευθειαν σε ενα φακελο που να τα βλεπεις μονο εσυ. Δοκιμασα το sms spam manager αλλα σβηνονται τα μηνυματα και χτυπαει και ο ηχος. Και οπως καταλαβαινετε δε με βολευει αυτο. Παρακαλω καθε βοηθεια ειναι ευπροσδεκτη γιατι ειμαι σε πολυ δυσκολη θεση...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει κανα προγραμματακι που να επιλεγεις απο ποιους αριθμους δε θες να σου ερχονται σμσ και να μην ερχονται?

αλλα να πηγαινουν κατευθειαν σε ενα φακελο που να τα βλεπεις μονο εσυ. Δοκιμασα το sms spam manager αλλα σβηνονται τα μηνυματα και χτυπαει και ο ηχος. Και οπως καταλαβαινετε δε με βολευει αυτο. Παρακαλω καθε βοηθεια ειναι ευπροσδεκτη γιατι ειμαι σε πολυ δυσκολη θεση...

 

Τα μηνύματα θα τα βρεις στο "blocked log" και αν θέλεις μπορείς να τα επαναφέρεις στα εισερχόμενα μηνύματα. Για τον ήχο τώρα δεν χτυπάει ο ήχος, δοκίμασε από τα "preferences" να απενεργοποιήσεις το "show indicator".

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει εφαρμογή που να υπολογίζει το κόστος κάθε κλήσης όπως σε κάτι παλιά Siemens;

Του έβαζες το κόστος και αυτό μαζί με την σύνοψη του χρόνου που μίλησες σου έβγαζε και το κόστος.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Απο οσο γνωριζω οχι :(
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμια εφαρμογη που να αποθηκευει τα βιντεο που βλεπες απ'το YouTube π.χ. στη μνημη του τηλεφωνου ωστε να μπορεις να τα δεις offline?

 

 

..

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει η εφαρμογη emTube
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Private Call and Sms Guard

http://www.getjar.com/products/7250/PrivateCallandSmsGuard

 

Ειναι λιγο πολυπλοκο αλλα κανει ολα αυτα που ζητάς!!!

 

Το εβαλα κι αυτο αλλα δεν το καταλαβαινω. To εχει δουλεψει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει μια εφαρμογη της efficasoft, gps utilities. γνωριζει καποιος κατι παρομοιο που να χρισιμοποιει το gps του τηλεφωνου και οχι εξωτερικο gps οπως αυτη της efficasoft:
Link to comment
Share on other sites

Nokia Chat Application

 

http://www.symbian-freak.com/images/news/08/07/nokiachat00.jpg

 

Περισσότερα...

Λήψη

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει μια εφαρμογη της efficasoft, gps utilities. γνωριζει καποιος κατι παρομοιο που να χρισιμοποιει το gps του τηλεφωνου και οχι εξωτερικο gps οπως αυτη της efficasoft:

 

Βοηθησε μας να καταλαβουμε! Τι θελεις να κανει αυτη η εφαρμογη?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει η εφαρμογη emTube

 

Όπως και το mobitubia.

 

Το mobitubia το'χω, αν και δεν εχω καταλαβει πως αποθηκευω τα video... :p

Ευχαριστω παντως για τις αμεσες απαντησεις!

Link to comment
Share on other sites

Το mobitubia το'χω, αν και δεν εχω καταλαβει πως αποθηκευω τα video... :p

Ευχαριστω παντως για τις αμεσες απαντησεις!

Kάνεις αναζήτηση. Μόλις βρείς το κλιπ που θέλεις, δεν πατάς άνοιγμα αλλά αποθήκευση και το αποθηκεύσει μαζί με το thumbnail του. Μετά πας στα αποθηκευμένα κλιπ και το βλέπεις όποτε θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.συγνωμη που ποσταρω ετσι αυθαιρετα αλλα 8α η8ελα να κανω μια ερωτηση γιατι δεν βρηκα κατι οσο και να εψαξα γιατι δεν ξερω και τι να ψαξω.:pεχω ενα μπαρ και εχω βαλει καμερες.αυτες γραφουν σε υπολογιστη και τις εχω βαλει να στελνουν και στο σπιτι μου μεσω ιντερνετ.ρωτησα σε ενα Nokia shop μου ειπαν οτι υπαρχει αλλα δεν μου ειπαν το ονομα οσο και να ρωτουσα.θελω να ρωτησω αν υπαρχει καποιο προγραμμα να βλεπω τις καμερες μεσα απο το κινητο μου(nokia 6110 navigator)μεσω ιντερνετ.επισης βρηκα μια καμερα στο eshop(e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.616035)η οποια αναφερει ...παράγει ένα VGA, CIF video stream υψηλού frame rate, το οποίο μπορείτε να δείτε χρησιμοποιώντας οποιοδήποτε browser ....αυτο θα μπορω να το δω μεσω του explorer του nokia?γνωριζει καποιος?οποιαδηποτε βοηθεια επιθημητη.Ευχαριστω!:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος τις ρυθμίσεις για Gmail και vodafone και γενικά αν υπάρχουν για άλλα mail (π.χ. yahoo) για το πρόγραμμα profimail?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Βοηθησε μας να καταλαβουμε! Τι θελεις να κανει αυτη η εφαρμογη?

 

αυτη η εφαρμογη εχει χαρτες, πυξιδα, δειχνει ταχυτητα,alarm ταχυτητας,POI,πληροφοριες για δορυφορους αλλα δουλευει μονο με εξωτερικο gps μεσω bluetooth. ψαχνω κατι παρομοιο που να δουλευει με το gps του τηλεφωνου οχι ομως προγραμμα πλοηγησης. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια καπου ειχα δει τις ρυθμισεις που εδωσε ο gianpithio για το pocketdivxencoder και δεν μπορω να τις βρω μηπως ειναι προχειρο σε καποιον?

thanks

Link to comment
Share on other sites

αυτη η εφαρμογη εχει χαρτες, πυξιδα, δειχνει ταχυτητα,alarm ταχυτητας,POI,πληροφοριες για δορυφορους αλλα δουλευει μονο με εξωτερικο gps μεσω bluetooth. ψαχνω κατι παρομοιο που να δουλευει με το gps του τηλεφωνου οχι ομως προγραμμα πλοηγησης. ευχαριστω

Και το Garmin τα κάνει αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...