Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά, υπάρχει κάποια εφαρμογή η οποία να περνά τα γενέθλια από τις επαφές στο ημερολόγιο?

Ευχαριστώ.

Το Best Birthday όπως είπε και ο therock είναι πολύ καλό και πολύ εύκολο στην χρήση. Στο προτείνω, αυτό έχω και στο δικό μου κινητό.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά έχετε να προτείνετε κανένα καλό browser?Κατα προτίμηση να μη χρειάζεται signing.Ευχαριστώ!!

 

Opera 8.65 /Opera mini

http://www.opera.com/products/choose/

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδια σωστε με καιγομαι

 

εχει αναφερθει πολλες φορες αλλα καιγομαι και θελω γρηγορη απαντηση...

 

θελω ενα προγραμμα που να του πω 5-6 επαφες και να μη χτυπα ο ηχος σε αυτες. σα να μη πηραν τηλ

 

η αν δε γινεται αυτο ασ μη τισ δειχνει καθολου. αλλα να ειναι σα να μη με πηραν ποτε και εκεινοι που με παιρνουν να νομιζουν οτι απλα δε το σηκωνω

 

και για τηλ και για μηνυματα

 

αν μπορω επισης οποιος με πηρε να καταγραφεται σε log. επισης με νοιαζει να ειναι απλο στη χρηση να το μαθω στα μπαμ, και να δουλευει σωστα!!!!

 

 

απο την εμπειρια σας ποιο?

επισης επειδη καιγομαι, αν καποιος θελει να με Pmαρει, μια χαρα

 

υπερευχαριστω ολους

 

αυτες οι γυναικες θα μα ς καταστρεψουν...

 

 

εντιτ

 

αν υπαρχει και προγραμμα που συγκεκριμενες επαφες να τους λεει οτι το τηλεφωνο ειναι εκτος δικτυου ή κλειστο, ακομα καλυτερα ξερς γς...καμια ιδεα? ευχαριστω

 

 

entiτ 2

μηπως υπαρχει προγραμμα που ενω ειμαστε στο προφιλ εκτος συνδεσης αυτο δε φαινεται στην οθονη του κινητου? ευχαριστω

 

εντιτ 4

 

δοκιμασα το blackballer που διαβασα οτι ειναι το κιρυφαιο στο ειδος αλλα δε μου κανει γιατι [πρςτον οταν καποιοσ που εειναι σε λιστα με παρει, τοτε η οθονη αναβοσβηνει για ενα δευτερολεπτο και δευτερον αυτος που παιρνει , παιρνει μηνυμα οτι εγω μιλαω με αλλον...και αυτο δεν υπαρχει επιλογη να αλλαζει. παρακαλω τα φωτα σας ναστε καλα

Link to comment
Share on other sites

update της εφαρμογης που λεει τα παντα σχετικα με το euro2008 .αναλυτικα την περιεγραψα λιγα post πιο πριν.

 

 http://rapidshare.com/files/122121059/euro_2008_1.07.zip 

 

η προηγουμενη εκδοση αφαιρεθηκε.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

παιδια σωστε με καιγομαι

 

εχει αναφερθει πολλες φορες αλλα καιγομαι και θελω γρηγορη απαντηση...

 

θελω ενα προγραμμα που να του πω 5-6 επαφες και να μη χτυπα ο ηχος σε αυτες. σα να μη πηραν τηλ

 

η αν δε γινεται αυτο ασ μη τισ δειχνει καθολου. αλλα να ειναι σα να μη με πηραν ποτε και εκεινοι που με παιρνουν να νομιζουν οτι απλα δε το σηκωνω

 

και για τηλ και για μηνυματα

 

αν μπορω επισης οποιος με πηρε να καταγραφεται σε log. επισης με νοιαζει να ειναι απλο στη χρηση να το μαθω στα μπαμ, και να δουλευει σωστα!!!!

 

 

απο την εμπειρια σας ποιο?

επισης επειδη καιγομαι, αν καποιος θελει να με Pmαρει, μια χαρα

 

υπερευχαριστω ολους

 

αυτες οι γυναικες θα μα ς καταστρεψουν...

 

 

εντιτ

 

αν υπαρχει και προγραμμα που συγκεκριμενες επαφες να τους λεει οτι το τηλεφωνο ειναι εκτος δικτυου ή κλειστο, ακομα καλυτερα ξερς γς...καμια ιδεα? ευχαριστω

 

 

entiτ 2

μηπως υπαρχει προγραμμα που ενω ειμαστε στο προφιλ εκτος συνδεσης αυτο δε φαινεται στην οθονη του κινητου? ευχαριστω

 

εντιτ 4

 

δοκιμασα το blackballer που διαβασα οτι ειναι το κιρυφαιο στο ειδος αλλα δε μου κανει γιατι [πρςτον οταν καποιοσ που εειναι σε λιστα με παρει, τοτε η οθονη αναβοσβηνει για ενα δευτερολεπτο και δευτερον αυτος που παιρνει , παιρνει μηνυμα οτι εγω μιλαω με αλλον...και αυτο δεν υπαρχει επιλογη να αλλαζει. παρακαλω τα φωτα σας ναστε καλα

για το πρώτο που λες δεν νομίζω να υπάρχει κάτι ή δεν έχω στο μυαλό μου κάτι (αν κάνω λαθος διορθώστε με....)

ck
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος τι ειναι αυτη η εφαρμογη που λεει οτι ειναι ρανταρ? http://gr.celldorado.com/GR/ADS/1731838061/index.php?trackid=376869247&clickid=000fYc00OQGZ1yPUT13HXLwGYtdtvd3f&tick=0&ce_cid=000fYc00OQGZ1yPUT13HXLwGYtdtvd3f
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος τι ειναι αυτη η εφαρμογη που λεει οτι ειναι ρανταρ?

 

Μαλλον ειναι αυτη εδω...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτες οι γυναικες.. :O

 

Εαν εχεις μια καρτα sim που δεν χρησιμοποιεις μεσα απο το Interactive Voice Call Master η το Handy Blacklist θα κανεις εκτροπη κλησης στην ανενεργη καρτα και ετσι αυτος που θα σε παιρνει τηλ. θα ακουει οτι το τηλ ειναι κλειστο. Θα δημιουργησεις μια λευκη και μαυρη λιστα και θα επιλεξεις σε ποιους να ακουγετε αυτο το μηνυμα (θα γινετε η εκτροπη) και σε ποιους οχι.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδια σωστε με καιγομαι

 

εχει αναφερθει πολλες φορες αλλα καιγομαι και θελω γρηγορη απαντηση...

 

θελω ενα προγραμμα που να του πω 5-6 επαφες και να μη χτυπα ο ηχος σε αυτες. σα να μη πηραν τηλ

 

η αν δε γινεται αυτο ασ μη τισ δειχνει καθολου. αλλα να ειναι σα να μη με πηραν ποτε και εκεινοι που με παιρνουν να νομιζουν οτι απλα δε το σηκωνω

 

και για τηλ και για μηνυματα

 

αν μπορω επισης οποιος με πηρε να καταγραφεται σε log. επισης με νοιαζει να ειναι απλο στη χρηση να το μαθω στα μπαμ, και να δουλευει σωστα!!!!

 

 

απο την εμπειρια σας ποιο?

επισης επειδη καιγομαι, αν καποιος θελει να με Pmαρει, μια χαρα

 

υπερευχαριστω ολους

 

αυτες οι γυναικες θα μα ς καταστρεψουν...

 

 

εντιτ

 

αν υπαρχει και προγραμμα που συγκεκριμενες επαφες να τους λεει οτι το τηλεφωνο ειναι εκτος δικτυου ή κλειστο, ακομα καλυτερα ξερς γς...καμια ιδεα? ευχαριστω

 

 

entiτ 2

μηπως υπαρχει προγραμμα που ενω ειμαστε στο προφιλ εκτος συνδεσης αυτο δε φαινεται στην οθονη του κινητου? ευχαριστω

 

εντιτ 4

 

δοκιμασα το blackballer που διαβασα οτι ειναι το κιρυφαιο στο ειδος αλλα δε μου κανει γιατι [πρςτον οταν καποιοσ που εειναι σε λιστα με παρει, τοτε η οθονη αναβοσβηνει για ενα δευτερολεπτο και δευτερον αυτος που παιρνει , παιρνει μηνυμα οτι εγω μιλαω με αλλον...και αυτο δεν υπαρχει επιλογη να αλλαζει. παρακαλω τα φωτα σας ναστε καλα

εγω ειχα το handy blacklist και δουλευε μια χαρα αλλα δεν εδειχνε στην κεντρικη οθονη κανενα φακελακι που να με ειδοποιει οτι καποιος με πηρε απο την blacklist.βεβαια ισως για καποιους ειναι καλυτερα να μην δειχνει ουτε καν ενα πολυυυυυ μικρο φακελακι !τελικα κατεληξα στο MCleaner γιατι δειχνει αυτη την ειδοποιηση!ΟΛΑ του ειδους αυτου τα προγραμματα αναβοσβηνουν στιγμιαια την οθονη αλλα δεν δειχνουν τιποτα και ουτε ακουγεται τιποτα!το αλλο θεμα ειναι οτι αν σε καλεσει καποιος απο την μαυρη λιστα ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΝΑ ΜΠΙΠ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΤΗΛΛΕΙΜΕΝΟ!αρα ισως νομιζει οτι του το εκλεισες!εγω εκανα την ρυθμιση προωθηση αν ειναι κατηλλειμμενο σε μια γραμμη της wind πχ 6931234567 το οποιο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ οποτε η μαυρη λιστα νομιζει οτι αλλαξες νουμερο!!!τοΠΡΟΒΛΗΜΑ με την προωθηση οταν ειναι κατηλλειμμενο ειναι οτι ΟΠΟΙΟΣ και να σε παρει αν του το κλεισεις πχ γιατι εισαι σε μια δουλεια θα ακουσει το μηνυμα οτι το τηλεφωνο σου ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!αρα η φιλη σου -το εχω παθει- μπορει να υποψιαστει οτι πως γινεται το τηλ σου να μην υπαρχει??lol!
Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα το handy blacklist και δουλευε μια χαρα αλλα δεν εδειχνε στην κεντρικη οθονη κανενα φακελακι που να με ειδοποιει οτι καποιος με πηρε απο την blacklist.βεβαια ισως για καποιους ειναι καλυτερα να μην δειχνει ουτε καν ενα πολυυυυυ μικρο φακελακι !τελικα κατεληξα στο MCleaner γιατι δειχνει αυτη την ειδοποιηση!ΟΛΑ του ειδους αυτου τα προγραμματα αναβοσβηνουν στιγμιαια την οθονη αλλα δεν δειχνουν τιποτα και ουτε ακουγεται τιποτα!το αλλο θεμα ειναι οτι αν σε καλεσει καποιος απο την μαυρη λιστα ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΝΑ ΜΠΙΠ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΤΗΛΛΕΙΜΕΝΟ!αρα ισως νομιζει οτι του το εκλεισες!εγω εκανα την ρυθμιση προωθηση αν ειναι κατηλλειμμενο σε μια γραμμη της wind πχ 6931234567 το οποιο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ οποτε η μαυρη λιστα νομιζει οτι αλλαξες νουμερο!!!τοΠΡΟΒΛΗΜΑ με την προωθηση οταν ειναι κατηλλειμμενο ειναι οτι ΟΠΟΙΟΣ και να σε παρει αν του το κλεισεις πχ γιατι εισαι σε μια δουλεια θα ακουσει το μηνυμα οτι το τηλεφωνο σου ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!αρα η φιλη σου -το εχω παθει- μπορει να υποψιαστει οτι πως γινεται το τηλ σου να μην υπαρχει??lol!
παιδια ευχαριστς γιθα τισ απαντησεις

να ρωτησω το εξης

εχω ενα δευτερο κινητο. αν το εχω κλειστο και πω να προοθουνται ολα τα νουμερα της blacklist στο κλειστο κινητο, θα βγαζει το κλασσικο μηνυμα?

εγω αν προωθουνται χρεωνομαι τιποτα?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα το handy blacklist και δουλευε μια χαρα αλλα δεν εδειχνε στην κεντρικη οθονη κανενα φακελακι που να με ειδοποιει οτι καποιος με πηρε απο την blacklist.βεβαια ισως για καποιους ειναι καλυτερα να μην δειχνει ουτε καν ενα πολυυυυυ μικρο φακελακι !τελικα κατεληξα στο MCleaner γιατι δειχνει αυτη την ειδοποιηση!ΟΛΑ του ειδους αυτου τα προγραμματα αναβοσβηνουν στιγμιαια την οθονη αλλα δεν δειχνουν τιποτα και ουτε ακουγεται τιποτα!το αλλο θεμα ειναι οτι αν σε καλεσει καποιος απο την μαυρη λιστα ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΝΑ ΜΠΙΠ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΤΗΛΛΕΙΜΕΝΟ!αρα ισως νομιζει οτι του το εκλεισες!εγω εκανα την ρυθμιση προωθηση αν ειναι κατηλλειμμενο σε μια γραμμη της wind πχ 6931234567 το οποιο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ οποτε η μαυρη λιστα νομιζει οτι αλλαξες νουμερο!!!τοΠΡΟΒΛΗΜΑ με την προωθηση οταν ειναι κατηλλειμμενο ειναι οτι ΟΠΟΙΟΣ και να σε παρει αν του το κλεισεις πχ γιατι εισαι σε μια δουλεια θα ακουσει το μηνυμα οτι το τηλεφωνο σου ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!αρα η φιλη σου -το εχω παθει- μπορει να υποψιαστει οτι πως γινεται το τηλ σου να μην υπαρχει??lol!

 

lol, είσαι μάγκας.. :p

 

To MCleaner δεν δείχνει τίποτα όταν σε παίρνουν;

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

lol, είσαι μάγκας.. :p

 

To MCleaner δεν δείχνει τίποτα όταν σε παίρνουν;

αν εννοεις οτι αναβοσβηνει η οθονη,ναι αναβει στιγμιαια αλλα αυτο στην γυναικα δικαιολογειται!λες "τι μαμακια αυτη η νοκια παλι σκατ...α κινητο εβγαλε ολο αναβοσβηνει!"

:lol:εαν εννοεις αν δειχνει καποια ειδοποιηση οτι εχεις κλησεις στο log του mcleaner,ναι βγαζει ενα πολυ μικρο φακελακι πανω δεξια σε νοκια εκει που λεει το ονομα του προφιλ!ειναι βολικο γιατι με το handy blacklist καθε τοσο εβλεπα αν πηρε κανεις...

Link to comment
Share on other sites

Εχετε καταλαβει πως δουλευει το MagicKey? :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Εγω τουλαχιστον οχι...ειδα τις οδηγιες λιγο περιπλωκες και δ ασχοληθηκα καθολου...

Να ρωτησω κατι αλλο, γινεται να περασω στο κινητο μου τους χαρτες του google maps για ολη την ελλαδα στο κινητο μου ωστε να μην χρειαζομαι συνδεση οταν ειμαι καπου εξω?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι αλλο, γινεται να περασω στο κινητο μου τους χαρτες του google maps για ολη την ελλαδα στο κινητο μου ωστε να μην χρειαζομαι συνδεση οταν ειμαι καπου εξω?

Μάλλον όχι.

Τουλάχιστον από την εφαρμογή δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια,

(επειδη ειμαι καινουρια δεν ξερω αν κανω σωστα εδω το post μου)

επειδη μου αρεσει παρα πολυ το νοκια ν81 και σκεφτομαι να το παρω θα ηθελα να μαθω αν υπαρχει καποιος τροπος να βλεπω τηλεοραση στο κινητο η μεσα απο καποιο λινκ ή καποιας εφαρμογης (διαβασα και ενα ποστ πιο παλιο που ελεγε κατι για το vodafone live μονο μεσα απο εκει μπορω να βλεπω tv η υπαρχει και αλλος τροπος.:):)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι αλλο, γινεται να περασω στο κινητο μου τους χαρτες του google maps για ολη την ελλαδα στο κινητο μου ωστε να μην χρειαζομαι συνδεση οταν ειμαι καπου εξω?

 

Σε βρίσκω έτοιμο για tablet !!!:) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχω εναν υπολογιστη με συνδεδεμενο ενα Wi-Fi Router Modem.

Εχω και το NOKIA E51 που διαθετει Wi-Fi

 

Μπορω να κανω δικτυο μεταξυ των 2;Αυτο που θελω βασικα ειναι να μπορω μεσω του WLAN του κινητου να "κατεβαζω" αρχεια που εχω στον υπολογιστη μου αρα γλυτωνοντας την συνδεση του κινητου μεσω καλωδιου...

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια,

(επειδη ειμαι καινουρια δεν ξερω αν κανω σωστα εδω το post μου)

επειδη μου αρεσει παρα πολυ το νοκια ν81 και σκεφτομαι να το παρω θα ηθελα να μαθω αν υπαρχει καποιος τροπος να βλεπω τηλεοραση στο κινητο η μεσα απο καποιο λινκ ή καποιας εφαρμογης (διαβασα και ενα ποστ πιο παλιο που ελεγε κατι για το vodafone live μονο μεσα απο εκει μπορω να βλεπω tv η υπαρχει και αλλος τροπος.:):)

 

Δεν χρειάζετε να βάλεις άλλη εφαρμογή, απλώς πληρώνεις ενα μικρό ποσό στην βονταφον, είναι 5 ευρώ την εβδομάδα για Alpha, Ant1, Mega, Mad, Star, EΡΤ World, TV Magic. Όταν το πάρεις για λεπτομέρειες θα ρωτήσεις στο section του N81.

 

Πάρε και το λίνκ απο την σελίδα της για να δεις χρεώσεις για άλλα κανάλια

Χρεώσεις

Current Phones: Apple iPhone, Samsung U600 Gold Edition
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζετε να βάλεις άλλη εφαρμογή, απλώς πληρώνεις ενα μικρό ποσό στην βονταφον, είναι 5 ευρώ την εβδομάδα για Alpha, Ant1, Mega, Mad, Star, EΡΤ World, TV Magic. Όταν το πάρεις για λεπτομέρειες θα ρωτήσεις στο section του N81.

 

Πάρε και το λίνκ απο την σελίδα της για να δεις χρεώσεις για άλλα κανάλια

Χρεώσεις

 

 

ευχαριστω πολυ... οποτε μονο μεσω vodafone live βλεπουμε... οποτε τηα το παρω απο τη vodafone:)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ... οποτε μονο μεσω vodafone live βλεπουμε... οποτε τηα το παρω απο τη vodafone:)

 

Κοιτα και στην Wind γινετε αλλά δεν συμφέρει αν βλέπεις συχνά. Είναι 1,19 την καθε φορά που βλέπεις ενα κανάλι

Current Phones: Apple iPhone, Samsung U600 Gold Edition
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...