Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν μπορει κάποιος ας ας μου κανει sing για να μπορω να βάζω της εφαρμογες απο psiloc imei:356419010897587 ειναι για 6290!!:)

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν μπορει κάποιος ας ας μου κανει sing για να μπορω να βάζω της εφαρμογες απο psiloc imei:356419010897587 ειναι για 6290!!:)

Κατέβασε αυτό το zip, μέσα έχει το φάκελο με όσα χρειάζεσαι για να υπογράφεις τις εφαρμογές σου.:)

 

Τι πρέπει να κάνεις:

Βάζεις το αρχείο εγκατάστασης της εφαρμογής (sis/sisX) που θέλεις να υπογράψεις κάθε φορά μέσα στο φάκελο αυτό, το ονομάζεις abc.sis ή abc.sisX ανάλογα και τρέχεις το "auto_signsis.bat".

Αυτό σου δημιουργεί το υπογεγραμμένο πρόγραμμα abc_signed.sis ή abc_signed.sisX αντίστοιχα.

 

Στη περίπτωση που έχεις ένα αρχείο sisX προς υπογραφή, θα πρέπει να τροποποιήσεις το περιεχόμενο του "auto_signsis.bat" κάνοντας δεξί κλικ και πατώντας "Επεξεργασία".

Δηλαδή από: signsis abc.sis abc_signed.sis abc.cer abc.key 12345

πρέπει να το κάνεις έτσι: signsis abc.sisx abc_signed.sisx abc.cer abc.key 12345

 

Το πιστοποιητικό σου λήγει στις 01.06 2008.

 

Πιστεύω να έγινα κατανοητός!:O

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Επειδη απο τοτε ηρθαν νεα μελη στο forum θα σας θυμισω ενα κολπακι που σε πολους μπορει να χρειαστει.. :)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1770898#post1770898

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ!!το έκανα μια φορά αλλά δεν πέτυχε θα ξανα προσπαθήσω αργότερα και πάλι ε:)υχαριστώ!!;)

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ!!το έκανα μια φορά αλλά δεν πέτυχε θα ξανα προσπαθήσω αργότερα και πάλι ε:)υχαριστώ!!;)

Να 'σαι καλά, αλλά τι εννοείς δεν πέτυχε;

Πριν το ανεβάσω δοκίμασα ένα sis και το υπόγραψε κανονικά.

Μήπως είναι sisX το αρχείο...; Σου λέω τι θα κάνεις σε αυτή τη περίπτωση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ξαναδιάβασε τι λέω εγώ :p

Edit: Εκανα τυχαία προσ τα πάνω scroll, κ είδα οτι το έχει. Σόρρυ.

---

GiorgosH κάπου μέσα στον φάκελο Private είναι, αλλα δέν θυμαμαι ακριβώς που. Ψάξε το λίγο αν δέν βαριέσαι.

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

@liogr εδωσα το link γιατι το εχουμε αναφερει παλιoτερα απο εκει και παρα καλα εκανες και μας το ειπες γιατι μπορει να ειταν κατι που δεν το ξεραμε. Σε ευχαριστουμε :)

 

@GiorgosH διαβασε το παρακατω link αλλα θα χρειαστεις card reader

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1860630#post1860630

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το ΝΟΚΙΑ Ν80 και συνδέομαι στο ινερτνετ μέσω WLAN.

 

Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι άν υπάρχει κάποιο application σαν τον OPERA αλλα να μπορεί όταν βλέπω τις σελίδες να γυρνάει σε οριζόντια view!!!

 

Γιατί σε κάθετη όψη έιναι πολύ δύσχριστο δεν φαίνεται τπτ και πρέπει να κάνεις πολύ zoom και έτσι χάνεις την μισή σελίδα.

 

Υπάρχει κάποιος browser που να χρησιμοποιήτε και να κάνει αυτό το πράγμα??

 

Ευχαριστώ πολύ!!!

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

@dnik69 θα κανεις εγκατασταση στο κινητο σου το rotateMe γυρναει την οθονη οριζοντια και θα μπενεις παλη με τον opera οπως πριν! το rotateMe κατεβασε το απο εδω.

 

Πριν κανεις εγκατασταση στο κινητο σου το rotateMe θα πρεπει να το κανεις Sign. Εδω θα βρεις οτι χρειαζεσαι για να κανεις Sign μια εφαρμογη :)

 

Εdit:

Mολης ειδα οτι το κινητο σου ειναι το Ν80 την εκδοση του rotateMe που λειτουργει στο κινητο σου μπορεις να την κατεβασεις απο εδω

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ gianpithio!!!

 

To χρειαζόμουν πολύ αυτό!!!

 

Θα το δοκιμάσω αμέσως!!

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

πλακα εχει το rotateme αλλα γιατι μονο αριστεροστροφα και οχι 360m?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

πριν το πεταξω απο το μπαλκονι το 6290 θα ήθελα την αποψη σας.1.Ξαφνικά το τηλ δεν δουλευει με PC suite αλλα μονο με μεταφορα αρχειων.2.οταν βαζω αλλο θεμα κολαει τρελα κανει επανεκ. κτλ.

;;;; εκτος απο αναβαθμιση τι παιζει να γίνει: Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

@sord μπορεις να κανεις στο κινητο σου hard format και format στην καρτα μνημης για να μαθεις πως γεινετε το hard format διαβασε αυτο :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Επειδη απο τοτε ηρθαν νεα μελη στο forum θα σας θυμισω ενα κολπακι που σε πολους μπορει να χρειαστει.. :)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1770898#post1770898

 

gianpithio αυτο μου ειναι πολυ χρησιμο!ευχαριστω:)

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

@panagis_89 με τον ειδιο τροπο μπορεις να αλλαξεις και το ονομα απο τα εικονιδια :)

http://www.rapiduploader.com/446650

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

@panagis_89 με τον ειδιο τροπο μπορεις να αλλαξεις και το ονομα απο τα εικονιδια :)

http://www.rapiduploader.com/446650

 

Ok και αυτο θα φανει χρησιμο:)

Ευχαριστω και παλι gianpithio:)

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Είναι πλέον διαθέσιμη μια δοκιμαστική έκδοση του Flash Lite 3.

 

Μπορείτε να το κατεβάσετε από εδώ.

 

Εγώ πάντως δεν κατάφερα να παίξω flv βίντεο στο youtube.

 

Edit: Πέρασα και στο κινητό ένα flv βίντεο, αλλά και πάλι δεν κατάφερα τίποτα. Δεν το αναγνώρισε ως αρχείο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Είναι πλέον διαθέσιμη μια δοκιμαστική έκδοση του Flash Lite 3.

 

Μπορείτε να το κατεβάσετε από εδώ.

 

Εγώ πάντως δεν κατάφερα να παίξω flv βίντεο στο youtube.

 

Edit: Πέρασα και στο κινητό ένα flv βίντεο, αλλά και πάλι δεν κατάφερα τίποτα. Δεν το αναγνώρισε ως αρχείο.

Ναι το δοκιμασα κι εγω. Αχρηστο ειναι. Μαλλον πρεπει να περιμενουμε την τελικη εκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα μερικες ηχογραφησεις με το Alon mp3 Dictaphone σε μορφη wav και ενω παιζουν κανονικα μεσα στο κινητο οταν τις φορτωσα στο pc μου δεν επαιζαν με κανενα προγραμμα:(

Καμια βοηθεια??

 

 

Υ.Γ. οταν ηχογραφω σε μορφη mp3 παιζουν μια χαρα!

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα!

 

Εχω το Ν73, μπορει να μου πει καποιος, για να κατεβασω το rotate me πρεπει να κανω sign in;

 

Πως γινεται αυτο, γιατι δεν εχω καθολου ιδεα;

 

Ευχαριστω πολυ!

 

IMEI 355506013254518

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα!

 

Εχω το Ν73, μπορει να μου πει καποιος, για να κατεβασω το rotate me πρεπει να κανω sign in;

 

Πως γινεται αυτο, γιατι δεν εχω καθολου ιδεα;

 

Ευχαριστω πολυ!

 

IMEI 355506013254518

 

Κατέβασε αυτό το zip, μέσα έχει το φάκελο με όσα χρειάζεσαι για να υπογράφεις τις εφαρμογές σου.:)

 

Τι πρέπει να κάνεις:

  • Βάζεις το αρχείο εγκατάστασης της εφαρμογής (sis/sisX) που θέλεις να υπογράψεις κάθε φορά μέσα στο φάκελο αυτό.
  • Το μετονομάζεις σε abc.sis ή abc.sisX ανάλογα.
  • Τρέχεις το "auto_signsis.bat". Αυτό σου δημιουργεί το υπογεγραμμένο πρόγραμμα abc_signed.sis ή abc_signed.sisX αντίστοιχα.

Στη περίπτωση που έχεις ένα αρχείο sisX προς υπογραφή, θα πρέπει να τροποποιήσεις το περιεχόμενο του "auto_signsis.bat" κάνοντας δεξί κλικ και πατώντας "Επεξεργασία".

  • Δηλαδή από: signsis abc.sis abc_signed.sis abc.cer abc.key 12345
  • πρέπει να το κάνεις έτσι: signsis abc.sisx abc_signed.sisx

Το πιστοποιητικό σου λήγει στις 02/06/2008.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

 

Μήπως θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποια προγράμματα must have?

 

Διάβασα αυτό το thread απ την αρχή ώς το τέλος,ποστ προς ποστ αλλά δεν μπόρεσα να καταλήξω σε κάτι :(

 

 

Ευχαριστώ

 

 

PS.Πολύ ωραία δουλειά :)

 

 

Edit

 

Και επίσης να ρωτήσω αν τελικά έχουν σπάσει το smart2go ώστε να έχουμε και φωνητικές εντολές?

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανενας εαν υπαρχει κανα προγραμμα που να απενεργοποιεί τον ηχο :X οταν βγαζεις φοτωγραφια απο το nokia e65

ευχαρηστω

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε αυτό το zip, μέσα έχει το φάκελο με όσα χρειάζεσαι για να υπογράφεις τις εφαρμογές σου.:)

 

Τι πρέπει να κάνεις:

  • Βάζεις το αρχείο εγκατάστασης της εφαρμογής (sis/sisX) που θέλεις να υπογράψεις κάθε φορά μέσα στο φάκελο αυτό.
  • Το μετονομάζεις σε abc.sis ή abc.sisX ανάλογα.
  • Τρέχεις το "auto_signsis.bat". Αυτό σου δημιουργεί το υπογεγραμμένο πρόγραμμα abc_signed.sis ή abc_signed.sisX αντίστοιχα.

Στη περίπτωση που έχεις ένα αρχείο sisX προς υπογραφή, θα πρέπει να τροποποιήσεις το περιεχόμενο του "auto_signsis.bat" κάνοντας δεξί κλικ και πατώντας "Επεξεργασία".

  • Δηλαδή από: signsis abc.sis abc_signed.sis abc.cer abc.key 12345
  • πρέπει να το κάνεις έτσι: signsis abc.sisx abc_signed.sisx

Το πιστοποιητικό σου λήγει στις 02/06/2008.[/quote

 

Σε ευχαριστω πολυ !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...