Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα σας.υπαρχει το nsu για vista?σας ευχαριστω

Καλησπέρα:)

 

Τυπικά η υποστήριξη για Vista δεν υπάρχει ακόμη.

Αλλά αν διαβάσεις εδώ θα δεις πως μπορείς να κάνεις αναβάθμιση, πάντα με δική σου ευθύνη.;)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

βοηθεια για συνδεση wlan στο n95 8g. μπορω να συνδεθω σε ολα τα δικτυα που βρισκω εκτος απο το δικο μου.ειναι κρυφο wlan με wpa/wpa2 και προδιανεμ κλειδι.εχω κανει ολες τις ρυθμισεις ( τις επιβεβαιωσα και με αυτες που δινεται σε καποιο post ) το κινητο δειχνει οτι συνδεθηκε στο δικτυο μου αλλα μου εμφανιζει

ιστος καμια αποκριση πυλης στον default browser.σε αλλα προγραμματα που εχω εγκαταστησει εμφανιζει connection failed. psp και αλλα laptop δουλευουν.κατι μου διαφευγει; σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στον οδηγό WLan επέλεξε το σημείο πρόσβασης και κάνε Επεξεργασία σημείου πρόσβασης > Επιλογές > Προχωρημένες ρυθμίσεις > Ρυθμίσεις IPv4.

Εκεί κάνε τις ρυθμίσεις σύμφωνα με το router που θες να συνδεθείς!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στον οδηγό WLan επέλεξε το σημείο πρόσβασης και κάνε Επεξεργασία σημείου πρόσβασης > Επιλογές > Προχωρημένες ρυθμίσεις > Ρυθμίσεις IPv4.

Εκεί κάνε τις ρυθμίσεις σύμφωνα με το router που θες να συνδεθείς!

 

σε ευχαριστω τις εκανα παλι αλλα τιποτα

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Pedia exo ena provlima!Alaksa xthes to version ke to ekana 21.0.0.16 ke exasa ta tragudia mu diladi otan mpo stin diaxirisi arxiwn ke sto attachment ta vlepo ma otan mpo sto menu musikis na do ke na akuso ta tragudia mu den ine eki para mono 9 kseri mipos kanis ti antimetopizo ke pos na to liso?

Ανοιξε ,κλεισε ,διπλωσε

παραπονο στα χειλη

χωσου στην αμμο Αμμοχωστος

σαν σπανιο κοχυλι

Xiaomi Redmi Note 4G+Samsung Galaxy S2+NOKIA N95+K599

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα προβληματακι....οταν παω απο το "Εκθεση" να δω τισ φωτογραφιες εχουν περαστει μεσα stis eikones και εικονιδια απο το garmin.Αν τα σβησω 8α εχω προβλημα με το προγραμμα???Πωσ μπορω να τα "διωξω" απο την εκθεση????
Link to comment
Share on other sites

φυσικα μην τα σβησεις αν θυμαμαι καλα πας garmin/apps/symbian/s60 και βρισκεις τα .mbm τα οποια κανεις hidden

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Pedia exo ena provlima!Alaksa xthes to version ke to ekana 21.0.0.16 ke exasa ta tragudia mu diladi otan mpo stin diaxirisi arxiwn ke sto attachment ta vlepo ma otan mpo sto menu musikis na do ke na akuso ta tragudia mu den ine eki para mono 9 kseri mipos kanis ti antimetopizo ke pos na to liso?

Θα ανοίξεις την Μουσική Βιβλιοθήκη και θα πας Επιλογές > Ενημέρωση Μουσικής Βιβλιοθήκης.

 

 

:!::!::!:

Θα σε παρακαλούσα να μη χρησιμοποιείς Greeklish αν δεν υπάρχει κάποιος ειδικό λόγος που δεν σου επιτρέπει την χρήση Ελληνικών.

Και αυτό διότι το κείμενο γίνεται δυσανάγνωστο, κουραστικό και τέλος καθίσταται η αναζήτηση άχρηστη.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την βοηθεια.

 

Τωρα βρηκα ακομη ενα προβλημα που εχω οταν μπω στην διαχ. εφαρμογων βλεπω τις εφαρμογες που ειχα παλαιοτερα πριν την αναβαθμιση.Μα αυτες δεν υπηρχουν στις εφαρμογες για να μπορω να τις χρησιμοποιησω.Προσπαθω να τις διαγραψω μα δεν με αφηνει να το κανω.

 

Ση: Μου λεει οτι ειναι εγκατεστημενες και δεν διαγραφονται αθτες που ειναι με μπλε χρωμα.

 

Αν μπορει καποιος ασ με διαφωτισει.

Ανοιξε ,κλεισε ,διπλωσε

παραπονο στα χειλη

χωσου στην αμμο Αμμοχωστος

σαν σπανιο κοχυλι

Xiaomi Redmi Note 4G+Samsung Galaxy S2+NOKIA N95+K599

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παίδες!

 

Έκανα αναζήτηση, διάβασα όσο μπορούσα να διαβάσω και τώρα θα ρωτήσω :lol:

 

Υπάρχει στα δικά μας τηλ ο αισθητήρας κίνησης και εάν ναι πως δουλεύει?:blink:

Link to comment
Share on other sites

Και οχι μονο υπαρχει και το nockmote flipsilent κλπ
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και οχι μονο υπαρχει και το nockmote flipsilent κλπ

 

Αυτά δεν κάνουν περιστροφή της οθόνης. Απλά χρησιμοποιούν τον αισθητήρα κίνησης για την πλοήγηση στο μενού και για το σταμάτημα του κουδουνίσματος όταν σε καλούν αντίστοιχα! :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φυσικα μην τα σβησεις αν θυμαμαι καλα πας garmin/apps/symbian/s60 και βρισκεις τα .mbm τα οποια κανεις hidden

 

Και πως τα κανουμε hidden?

Μπαινω με τo x-plore?

Link to comment
Share on other sites

Και πως τα κανουμε hidden?

Μπαινω με τo x-plore?

 

Ναι ,με καποιον file manager γενικοτερα...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα μια μπροστινή πρόσοψη. Για κάποιο λόγο, το δικό μου Ν95 έχει βίδες, και όχι torx (5). Τι να κάνω;

Να την πάω στην alpha copy ζητώντας μια για βίδες ή να βρώ torx και να κάνω την δουλειά μου;

Link to comment
Share on other sites

Θα πρεπει να το κανεις sign πριν το κανεις εγκατασταση στο κινητο σου.

 

Για να μαθεις πως κανεις sign μια εφαρμογη διαβασε το αναλογο θεμα..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=179447

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Hi! all.. Pedia exo to N95 9 mines, apo tin proti mera ixa provlima me to Slide-up (Opos poli ali..) Parola afta den edina simasia giati iksera oti oli i partida itan elatomatiki, kala os edo! Ksafnika prin merikes meres moy paroysiase ena alo provlima: eno itan anixto esvine i othoni & anige pali, oso pio poli to doyleva toso pio entono ginotan!! Entometaksi moy ixe pesi mia fora (Psilo gratzoynies) kai moy ixane pi apo ti Nokia oti i egiisi den isxii. To pao simera to proi sti Nokia kai moy to kanoyn anavathmisi, moy lene oti itan apo to logismiko,,:blink: to anigo epitopoy kai to kani pio entona tharis kai itan robotiko re pedia lol. Moy lei tha to stilo thessaloniki sta kentrika. kai tis leo tote tha mino poy tha mino xoris kinito thelo na moy alaksete kai to Slide-up kai moy apantai afto den ginete! eee kai tote egine xamos patao kati fones

toys leo: Tosa xronia poy sas ta akoybao itan kala??:angry: 3110 3210 6600 6680 N95 kai pola ala.. Kai toys leo ego to kinito den to perno!!! tha grapsete oti thelo alagi sto Slide-up kai den sikono koyventa, kai etsi egine!

 

Aparadekti siberifora apo ti Nokia stin Elada ESXOS!!

(Tin anavathmisi tin evalan stin egiisi telika!)

BLACK SABBATH:respect:
Link to comment
Share on other sites

Καλά τους έκανες φίλε.

Υπάρχει ανταλλακτικό για το μηχανισμό slide, αλλά εδώ στην Ελλάδα ως γνωστό, αν δεν σηκώσει και λίγο τη φωνή δουλειά δεν γίνεται!

 

:!::!::!:

Μόνο, θα σε παρακαλούσα να μη χρησιμοποιείς Greeklish αν δεν υπάρχει κάποιος ειδικό λόγος που δεν σου επιτρέπει την χρήση Ελληνικών.

Και αυτό διότι το κείμενο γίνεται δυσανάγνωστο, κουραστικό και τέλος καθίσταται η αναζήτηση άχρηστη.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Aνοιξε τον x-plore και\ Menu\ File\ Attributes η πατησε το 6
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλα αλλα ο file manager δεν μου δινει την επιλογη hidden !

Αν έχεις τον X-plore πήγαινε στο αρχείο που θες και πάτα το 6 και θα σου βγάλει 3 επιλογές, μία από αυτές είναι και το hidden.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...