Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πρεπει να καταλαβετε κατι για την χωρα μας την ελλαδα.σε τετοια θεματα αλλα και σε πολλα αλλα και ειδικα για τιμες ειμαστε για τον π.........!!!!!!!!!!!

τα slide θα κοιταξουνε να φτιαξουνε οι παλιοκλεφτες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ετοιμη η νεα αναβαθμιση μεσω NSU.

 

 

τι θα εχει η καινουρια αναβαθμιση???

ps3forums.gr

 

οτι θελετε να μαθετε για την αγαπημενη μας κονσολα... η μοναδικη κοινοτητα του ps3 στην ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

Αρα π@π@ριες μας αμολανε στην alpha copy οτι δηθεν δεν εχουν το καινουργιο slider!!!

Δηλ. αν χαλασει ενα τηλ. απο τις καινουργιες παρτιδες και το παει ο ανθρωπος να το φτιαξει θα του βαλουν το παλιο μοντελο slide? Αφου συμφωνα με τα λεγομενα τους δεν εχουν το καινουργιο!!!!!!

Ας το επιβεβαιοσουν και αλλοι ρε παιδια και να μας πουν οτι οντως δεν εχουν τζογο αυτα με το καινουργιο!!!

Και μετα ολοι βουρρρρ! στην nokia και να τους πρηξουμε γιατι αρκετα μας τα επρηξαν αυτοι!!!!

 

φιλε μου και εγω που το ανοιξα εχω την καινουργεια

Link to comment
Share on other sites

τι θα εχει η καινουρια αναβαθμιση???

 

Μπορείς να δεις σε αυτό το link http://www.symbian-freak.com/quides/firmware/logs/new_n95_firmware_v21_change_log.htm τι καινούργιο έχει το τελευταίο firmaware.

 

Ετοιμη η νεα αναβαθμιση μεσω NSU.

 

Όντως ανέβηκε η νέα αναβάθμιση στο nsu. Έβγαλε και την σχετική ανακοίνωση η nokia στο site της.

http://europe.nokia.com/A4577225

 

Nokia N95 software version 21.0.016 released - 26 March 2008

This software version includes Flash Lite 3 support (enabling users to watch Flash video web sites such as YouTube) and Widget support. The release also includes standby-time improvements and improvements to Bluetooth headset interoperability.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Να το αναβαθμησουμε παιδια η δεν αξιζει η ολη διαδικασια.Η προηγουμενη αναβαθμηση εφτιαξε το τηλεφωνο σουπερ αλλα η 21 περα του flash δεν βλεπω κατι ιδιαιτερο.Οσοι την περασατε για δωστε τα φωτα σας
Link to comment
Share on other sites

Να το αναβαθμησουμε παιδια η δεν αξιζει η ολη διαδικασια.Η προηγουμενη αναβαθμηση εφτιαξε το τηλεφωνο σουπερ αλλα η 21 περα του flash δεν βλεπω κατι ιδιαιτερο.Οσοι την περασατε για δωστε τα φωτα σας

 

MIMIS67 πιστεύω ό,τι το θέμα της αναβάθμισης είναι καθαρά προσωπική απόφαση του καθενός το αν θα την περάσει ή όχι. Αν νομίζεις ό,τι δεν χρειάζεσαι αυτά που έχει το καινούργιο firmware, απλά δεν την κάνεις. Πάντως τις πιο πολλές φορές η κάθε αναβάθμιση όλο και κάτι φτιάχνει (εκτός από την 12 που σχεδόν ήταν για πέταμα). Εκτός από το flash lite3, μερικοί φίλοι από εδώ είπαν ό,τι έχει λίγο καλύτερη αυτονομία και ό,τι η κάμερα έχει κάποιες διαφορές (δεν έδωσαν πιο συγκεκριμένες πληροφορίες για τις διαφορές στην κάμερα). Αλλά και πάλι φίλε MIMIS67 αν δεν βαριέσαι την όλη διαδικασία του update δεν έχεις να χάσεις και κάτι (εκτός βέβαια από τα αποθηκευμάνα δεδομένα της μνήμης του τηλεφώνου :O) με το να περάσεις το νέο firmware.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

MIMIS67 πιστεύω ό,τι το θέμα της αναβάθμισης είναι καθαρά προσωπική απόφαση του καθενός το αν θα την περάσει ή όχι. Αν νομίζεις ό,τι δεν χρειάζεσαι αυτά που έχει το καινούργιο firmware, απλά δεν την κάνεις. Πάντως τις πιο πολλές φορές η κάθε αναβάθμιση όλο και κάτι φτιάχνει (εκτός από την 12 που σχεδόν ήταν για πέταμα). Εκτός από το flash lite3, μερικοί φίλοι από εδώ είπαν ό,τι έχει λίγο καλύτερη αυτονομία και ό,τι η κάμερα έχει κάποιες διαφορές (δεν έδωσαν πιο συγκεκριμένες πληροφορίες για τις διαφορές στην κάμερα). Αλλά και πάλι φίλε MIMIS67 αν δεν βαριέσαι την όλη διαδικασία του update δεν έχεις να χάσεις και κάτι (εκτός βέβαια από τα αποθηκευμάνα δεδομένα της μνήμης του τηλεφώνου :O) με το να περάσεις το νέο firmware.

 

ρε παιδια μιση ωρα το πολυ ειναι σιγα.δν εχει να χασει τιποτα αμα κανει και ενα αντιγραφο ασφαλειας ειναι ολα ενταξει μετα.που ειναι το flash lite3????και τι διαφορα εχει με το προιγουμενο.εγω δν παρατηρησα καμια διαφορα στο κινητο.ισω μονο με την καμερα που νομιζω οτι ειναι ποιο καθαρη τιποτα αλλο.αν εχει δει κανεις αλλος τιποτα ας το πει

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μιση ωρα το πολυ ειναι σιγα.δν εχει να χασει τιποτα αμα κανει και ενα αντιγραφο ασφαλειας ειναι ολα ενταξει μετα.που ειναι το flash lite3????και τι διαφορα εχει με το προιγουμενο.εγω δν παρατηρησα καμια διαφορα στο κινητο.ισω μονο με την καμερα που νομιζω οτι ειναι ποιο καθαρη τιποτα αλλο.αν εχει δει κανεις αλλος τιποτα ας το πει

Με το Flash Lite 3 μπορείς να βλέπεις flv βιντεο από τον "Ιστό".

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

MIMIS67 πιστεύω ό,τι το θέμα της αναβάθμισης είναι καθαρά προσωπική απόφαση του καθενός το αν θα την περάσει ή όχι. Αν νομίζεις ό,τι δεν χρειάζεσαι αυτά που έχει το καινούργιο firmware, απλά δεν την κάνεις. Πάντως τις πιο πολλές φορές η κάθε αναβάθμιση όλο και κάτι φτιάχνει (εκτός από την 12 που σχεδόν ήταν για πέταμα). Εκτός από το flash lite3, μερικοί φίλοι από εδώ είπαν ό,τι έχει λίγο καλύτερη αυτονομία και ό,τι η κάμερα έχει κάποιες διαφορές (δεν έδωσαν πιο συγκεκριμένες πληροφορίες για τις διαφορές στην κάμερα). Αλλά και πάλι φίλε MIMIS67 αν δεν βαριέσαι την όλη διαδικασία του update δεν έχεις να χάσεις και κάτι (εκτός βέβαια από τα αποθηκευμάνα δεδομένα της μνήμης του τηλεφώνου :O) με το να περάσεις το νέο firmware.

 

Η μεγαλη δαφορα στην καμερα ειναι οτι εχει επιτελους auto focous στην νυχτερινη ληψη. οσο για την αυτονομια δεν εχω ακομα αποψη.

Link to comment
Share on other sites

Η μεγαλη δαφορα στην καμερα ειναι οτι εχει επιτελους auto focous στην νυχτερινη ληψη. οσο για την αυτονομια δεν εχω ακομα αποψη.

 

Έχεις δίκιο vasilisme, το είχα ξεχάσει ό,τι είχε αναφερθεί σε παλιότερο post η συγκρκριμένη διαφορά :).

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

pedes apo oti blepw egw exw to palio slide kai to exw agourasei teli abgoustou . MAMW TIN VODAFONE MESA~! tora ti prepei na kanw? giati den sas polikatalaba me to slide... egw 8elw na balw prosopsi mabri san to 8gb alla den exei bgei stin ellada etsi den einai?. oso gia to new frimware pistebw oti prepei oloi na to kanoune giati kai oi mikres diafores einai pada kales.. 8a sas pw apopsi se ligo pou 8a to perasw..

 

 

 

 

 

PS. eftixos pou kopsane tis diakopes refmatos giati tora me to update .....

Link to comment
Share on other sites

Ακομη μια αναβαθμιση που εχει ως κοστος να χρειαζεται η επανεγκατασταση των προγραμματων :( Αυτο ισως τραβησει καποιους πισω μιας και δεν προσφερει κατι εκπληκτικο σε σχεση με την προηγουμενη!
http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στέλνω αυτό το ποστ για να μοιραστώ μαζί σας μια απορία μου.

 

Έστειλα πριν λίγο email στο nokia shop στην περιοχή του Ελληνικού και ρώτησα εαν μπορώ να περάσω από εκεί ώστε να περάσουν στο το καινούργιο firmware και η απάντηση που έλαβα ήταν η εξής:

 

ΑΓΑΠΗΤΕ.

Η ΑΝΑΒΑΜΘΙΣΗ ΠΟΘ ΕΙΔΑΤΕ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΤΗΣ ΝΟΚΙΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ .ΕΠΙΣΗΜΑ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΑΣ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΤΟΘ ΜΗΝΑ.

 

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ

ΚΟΡΙΛΛΗΣ.Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

 

Τι θέλει να πει με αυτό ο ποιητής? Τι εννόει όταν λέει ό,τι δεν είναι η ολοκληρωμένη αναβάθμιση? Γίνεται να έχουν άλλα nokia shop την ανβάθμιση και αυτός να την πάρει στο τέλος του μήνα?

 

Υ.Γ.

Απλά να σας ενημερώσω ό,τι γνωρίζω ό,τι είναι διαθέσιμη απο nsu και ό,τι μπορώ να την κάνω μόνος από το σπίτι.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ξαφνικα μου κανει νερα το pc suite και το updater δεν βρισκει τηλεφωνο συνδεμενο..υπαρχει κανενα pc suite cleaner να δουλευει σε vista?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Με το slider... τι να κάνουμε παιδιά? λέτε να πάμε πάλι να τους την πούμε?
Motorola cd520 \ Nokia 5210 \ Nokia 6130 \ Nokia 7110 \ Sony Ericsson T68 \ Nokia 7210 \ Samsung V200 \ Nokia N70 \ Nokia N95:D
Link to comment
Share on other sites

ξαφνικα μου κανει νερα το pc suite και το updater δεν βρισκει τηλεφωνο συνδεμενο..υπαρχει κανενα pc suite cleaner να δουλευει σε vista?

Δοκιμασε αυτο ελπιζω να πετυχει. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω θα το δοκιμασω αν κ το περιεργο ειναι οτι το ρcsυιτe δουλευει μια χαρα μονο μετα ο υρdater δεν βρισκει συσκευη συνδεμενη..

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

το ρcsυιτe δουλευει μια χαρα μονο μετα ο υρdater

Δεν καταλαβα τι θελεις να πεις? :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

το ν95 που εχω εχει προβλημα στην καμερα αφου μενει κλειστο το κλειστρο πολλες φορες..περασα την τελευταια αναβαθμιση αλλα τιποτα...πηγα σε nokia shop κ μου ειπαν οτι πρεπει να το στειλουν στα κεντρικα κ 20 τουλαχιστον εργασιμες...αν το παω εγω στα κεντρικα στην βουλιαγμενης θα κεδισω τιποτα?ενοοω χρονο...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το ν95 που εχω εχει προβλημα στην καμερα αφου μενει κλειστο το κλειστρο πολλες φορες..περασα την τελευταια αναβαθμιση αλλα τιποτα...πηγα σε nokia shop κ μου ειπαν οτι πρεπει να το στειλουν στα κεντρικα κ 20 τουλαχιστον εργασιμες...αν το παω εγω στα κεντρικα στην βουλιαγμενης θα κεδισω τιποτα?ενοοω χρονο...

Θεωρητικά νομίζω πως ολο και καποιες μέρες θα γλιτώσεις....

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

το ν95 που εχω εχει προβλημα στην καμερα αφου μενει κλειστο το κλειστρο πολλες φορες..περασα την τελευταια αναβαθμιση αλλα τιποτα...πηγα σε nokia shop κ μου ειπαν οτι πρεπει να το στειλουν στα κεντρικα κ 20 τουλαχιστον εργασιμες...αν το παω εγω στα κεντρικα στην βουλιαγμενης θα κεδισω τιποτα?ενοοω χρονο...

Θα κερδίζεις!

Αν δεν σου κάνει κόπο, κάνε το.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά νομίζω πως ολο και καποιες μέρες θα γλιτώσεις....

το αφησα στο nokia shop να το κοιταξουν κ μου ειπαν οτι δε ξερουν τι φταιει...μαλλον για αλλαγη στη καμερα παω...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...